PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankaradaki satılık olan 3.30 ci hakkında

gürkan18
14-08-2012, 11:18
böyle üçkağıtcı yalancı insanlara inanıpta sakın ankaralara kadar gitmeyin ilanında değişen yok diyo telefonda sadece ön sağ çamurluk serviste değişti kimse anlamaz diyo ama sağ kapıyı bile yan sanayi takmışlar yerine bile oturmuyo arkadaşımız var oraya götür göster dediğimizde beğenmezsen yol masrafını karşılarız diyen adam arabaya binip kaçıyo 300 500 milyon derdinde değiliz çok şükür fakat üçkağıt yapılmasın işimizi gücümüzü bırakıp araba hevesiyle oralara kadar gittik.böyle insanlar yüzünden arabalarda soğuyo insanlarda sakın inanıpta kimse ankaralara kadar gitmesin bizim gibi
aracın resmide budur sitemizdede satılık ilanı var

http://c1208.hizliresim.com/10/g/bvk0b.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

onat
14-08-2012, 11:21
bu araç siteden değil mi ??

bizim okulda gördüm sanki bu aracı ben.

edit: sitedenmiş.

uerbas
14-08-2012, 11:21
geçmiş olsun üzücü durum satılıklarda görmüştüm ilanını hoş değil

RADEON
14-08-2012, 11:25
ankarada herkes bmw ci sorsan kraldır onlar herşeyi bilirler geçmiş olsun

Onurkk06
14-08-2012, 11:26
geçmiş olsun millet olarak nedense bi dibe vurduk kültür ve ahlak konusunda insanlar cok garipleşti sanki bi kendileri zeki herkesi aptal zannediyorlar

sedat s
14-08-2012, 11:28
http://www.techturkey.com/forum/otomobiller/129629-01model-330ci-acil-satiliik.html arac sıteden.
sızede yazık olmus bı ton yol gıtmıssın ısı gucu bırakıp en boktanıda hevesın kursagında kalması. daha ıyılerı denk gelır ıns

TünayK
14-08-2012, 11:30
alem uyanık hoca...bosver gitsin...zaten en ucuz arabaydı sahıbındendekı...duzgun arabalar 3 gunden fazla durmuyor zaten...

halilkarakas
14-08-2012, 11:31
vay terbiyesiz ahlaksız düzenbaz dolandırıcı hoşnutsuz mahlukat

gürkan18
14-08-2012, 11:33
bu araç siteden değil mi ??

bizim okulda gördüm sanki bu aracı ben.

edit: sitedenmiş.
evet siteden araç

ankarada herkes bmw ci sorsan kraldır onlar herşeyi bilirler geçmiş olsun
saolasın işte böyle insanlar herkesi kötülüyo ankarada malesef

geçmiş olsun millet olarak nedense bi dibe vurduk kültür ve ahlak konusunda insanlar cok garipleşti sanki bi kendileri zeki herkesi aptal zannediyorlar
adam gibi söylese bizde ona göre davranırdık

http://www.techturkey.com/forum/otomobiller/129629-01model-330ci-acil-satiliik.html arac sıteden.
sızede yazık olmus bı ton yol gıtmıssın ısı gucu bırakıp en boktanıda hevesın kursagında kalması. daha ıyılerı denk gelır ıns

dükkanda bütün işlerimizi aksattık araba hevesimize heveslenerek orayada gittik gerçektende kursağımızda kaldı sinirlerimiz gerçekten çok bozuldu

BU®AK
14-08-2012, 11:35
İnsanların sözüne inanarak iş yapılmaz malesef geçmiş olsun. İnşallah sizin gibi sabırlı birine denk gelmez Ankara piyasasında da hak etdiğini bulur...

Mert83
14-08-2012, 11:42
Geçmiş olsun. Adam gibi doğruyu söyleyen adam pek kalmamış maalesef.

buda sahibinden ilanı: BMW 3 Serisi 3.30Ci 2001 Model 42.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 96357994 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sadece-4-gun-gecerli-zavoli-6-silindir-beyinli-3-30-ci-acill-96357994/detay)

ALPhan japan
14-08-2012, 11:45
evet bencede bi ibnelik vardı bu aracda kıllanmıştım arac sahibi siteden birinin arkadaşıymış sanırım

Caesar
14-08-2012, 11:48
Böyle olacağı belliydi konuyu ilk açtığında yalan dolan ile açtı. Üstüne gittimde konuyu düzeltti. Keşke döveydiniz aklı başına gelirdi.

gürkan18
14-08-2012, 11:50
Böyle olacağı belliydi konuyu ilk açtığında yalan dolan ile açtı. Üstüne gittimde konuyu düzeltti. Keşke döveydiniz aklı başına gelirdi.

kaçmasaydı olacağı oydu zaten :Deli:

lucky Jackal
14-08-2012, 12:48
geçmiş olsun,arabayı satılık ilanı açılırken görmüştük hatta uyarmıştık ilan yanlış diye. Ankara'da 10 tane adam bmw ciyiz diosa, bilin ki bunun 9 tanesi bmw den hiç anlamaz yada 3 kağıtçıdır.Ankaradaki bmw ler özellikle e46 kasalar ya çok temizdir ya da çok leştir ortası olan arabayı bulmak çok zor :)

gürkan18
14-08-2012, 12:56
geçmiş olsun,arabayı satılık ilanı açılırken görmüştük hatta uyarmıştık ilan yanlış diye. Ankara'da 10 tane adam bmw ciyiz diosa, bilin ki bunun 9 tanesi bmw den hiç anlamaz yada 3 kağıtçıdır.Ankaradaki bmw ler özellikle e46 kasalar ya çok temizdir ya da çok leştir ortası olan arabayı bulmak çok zor :)

herkesi kendimiz gibi sandık güvendik çıktık gittik neyi varsa doğru dürüst söylenirdi işime gelirse alırdım ama bu yapılcan cidden çok ayıp ve yanlış bişey allah nasıl biliyosa öyle yapsın diyorum

lucky Jackal
14-08-2012, 12:57
herkesi kendimiz gibi sandık güvendik çıktık gittik neyi varsa doğru dürüst söylenirdi işime gelirse alırdım ama bu yapılcan cidden çok ayıp ve yanlış bişey allah nasıl biliyosa öyle yapsın diyorumdoğru söylüyorsun çok haklısınız,siteden olunca da insan daha fazla güveniyor tabi

TünayK
14-08-2012, 13:02
............

RottingChrist
14-08-2012, 13:05
zamanında arkadaşımdan boyasız diye aldığım aracı kendim satarken kapısının birinde boya çıkınca yerin dibine girmiştim. nokta boyasız diye ilan açtık kapı boyalı çıktı. okadar mahçup oldum ki alıcı bile anladı boşver kardeş dedi. anlımızda mal yazmıyor ama şükür hak yemedik bu güne kadar. insanlar parayı yerden süpürüp tolpladığı için bu ve bunun gibileri hiç keyfini bozmuyor.

lucky Jackal
14-08-2012, 13:09
...........

TünayK
14-08-2012, 13:13
yanılıyorsun,araba siteden bir arkadaşa gitmedi birincisi,ikincisi bunu nerden çıkardın?

öyle duymuştum...neyse eğer öyle bir durum yoksa mesajları editleyelim...sıkıtnı olmasın...

///KDrÖZER
14-08-2012, 13:14
ilana baktımda hiç sağdan fotosu yok karaktersizlik kötü birşey geçmiş olsun şeffff

lucky Jackal
14-08-2012, 13:18
..............

zgrsnr
14-08-2012, 13:26
kaçmasaydı olacağı oydu zaten :Deli:

Kişiliğini tanımadıgınız insanlar hakkında büyük konusmayın bence...
Araç benım arkadasımın aracı..Hic sanmıyorum onunda farkında olup dolandırmaya yer aradıgını cunku paraya hiç ihtiyac duyan birisi değil..

dirk
14-08-2012, 13:27
Araç benım arkadasımın aracı..Hic sanmıyorum onunda farkında olup dolandırmaya yer aradıgını cunku paraya hiç ihtiyac duyan birisi değil..

sadece paraya ihtiyacı olan insanlar mı dolandırır ? Özgür Kardeş Arayın arkadaşınızı Vadettiği gibi Arkadaşların yol parasını versin o zaman... !!!!

gökan
14-08-2012, 13:29

e neden kaçtı peki???çelışkili olmuyormu

edit: paraya ıhtıyacı yoksa adamın yl parasını versın ozman cok zengınse

gürkan18
14-08-2012, 13:30
arkadaşını ara detayları öğren o zaman neden kaçtı?????

sadece paraya ihtiyacı olan insanlar mı dolandırır ? Arayın arkadaşınızı Vadettiği gibi Arkadaşların yol parasını versin o zaman... !!!!

parasında değilim inanın 300 500 umrumda olmaz ama yapılan yanlış

zgrsnr
14-08-2012, 13:30
.Arkadasa özel mesaj attım zaten..

zgrsnr
14-08-2012, 13:31
arkadaşını ara detayları öğren o zaman neden kaçtı?????

parasında değilim inanın 300 500 umrumda olmaz ama yapılan yanlış

Durumdan haberdar değilim...Cok yakında bır arkadasım değil arkadasımın arkadaşı ulasmaya calısırız..

burkaykalyon
14-08-2012, 13:34
.Arkadasa özel mesaj attım zaten..

Durumdan haberdar değilim...Cok yakında bır arkadasım değil arkadasımın arkadaşı ulasmaya calısırız..

sende de bi çelişki var. hem özel mesaj attım diyorsun hemde arkadaşımın arkadaşı ulaşmaya çalışırız diyorsun ama...

zgrsnr
14-08-2012, 13:35
Ben magdur olan arkadasa özel mesaj attım diyorum kardeşim..

burkaykalyon
14-08-2012, 13:38

o zaman yazarsın adam akıllı mağdur olan arkadaşa özel mesaj attım diye millette benim gibi yanlış anlamaz.durumu açıklarsın sen suçsuzsan sana burda kimsenin bişey diyecek hali yok.

rebelh
14-08-2012, 13:40
eğer ilan açan arkadaşın suçu yoksa burdan çıkarılabilecek en büyük ders 3. kişilerin aracısı olmamaktır

ihale sana kalıcak hocam souçta forumdaki ilan senin ve bu forumdaki ilanlara insanlar gerçekten güvenirler ve büyük çoğunluğu -art niyet yoksa- sorunsuz hallolur

Ludacris
14-08-2012, 13:40

Bana mesaj falan gelmedi ?

Sen soyle o tatli arkadaslarina 30sn daha kalsalardi
Mickey mouse olcakti..
Ayrica paraya bizimde ihtiyacimiz yok bak biz doneklik yapiyozmu
Hay amk ya guvenmicen insan sanip iletisim kurmucan...

Chn53
14-08-2012, 13:43
Özgür keske bilmedigin tanimadigin adamin ilanini acmasaydin siteye... Suç sana kalmış oldu şimdi...

zgrsnr
14-08-2012, 13:45
Ben magdurun sen değil konuyu acan arkadas oldugunu dusunerek ona mesaj attım zaten.. Ayrıca bana rica edildi arkadas satmak istediğini söyledi spor araba sonucta burdan gidebileceğini söyleyip ilan koydum.. Arac benım değil bana söylenenı yazdım... Donanım konusunda tartısma cıktı bana yüklenildi ben söylenileni yazmıstım ama siz daha detaylı bilgilendirdiniz düzelttim sizin dediklerinizi yazdım..Kimsenın bana güvenın sarsılacagını dusunmuyorum..Yardımcı olmaya calısıyorum suan size...
Arkadaşda öyle biri değildi gercekten sasırdım kacmaz yani...

zgrsnr
14-08-2012, 13:46
Özgür keske bilmedigin tanimadigin adamin ilanini acmasaydin siteye... Suç sana kalmış oldu şimdi...

Yok kardeş arkadasımın bir arkadası cogu zaman yüzyüze görüsüyorumda..telefon numarası vs. yok arkadastan ulasmaya calıstım suan bana döncek biraz sonra..

gürkan18
14-08-2012, 13:47
Bana mesaj falan gelmedi ?

Sen soyle o tatli arkadaslarina 30sn daha kalsalardi
Mickey mouse olcakti..
Ayrica paraya bizimde ihtiyacimiz yok bak biz doneklik yapiyozmu
Hay amk ya guvenmicen insan sanip iletisim kurmucan...

kanka bana attı msjı arkadaş yanımıza gelen elemanın adı neydi

AvcI
14-08-2012, 13:51
aracın plakası değişmiş sanırım, önceki plakası kup 10 olan araç heralde...

zgrsnr
14-08-2012, 13:52
Yok kup10 plakalı arac hala aynı... aynı yerde oturuyoruz ordan görüyorum..

AvcI
14-08-2012, 13:53
o zaman ondanda uzak durun...

Kadyr
14-08-2012, 13:58
Boyle arabalari bu sekilde yayinlamak cok guzel.az mesaji olup burda satis yapanlarada pek guvenesim gelmiyor

zgrsnr
14-08-2012, 13:59
Ben forumda sürekli post kasan bi insan değilim..Cokcada tanıdıgım var mesajlara göre insan yargılamakta bi ilginc olaymıs sanal alemınde yasıyorsunuz sanırım

Ludacris
14-08-2012, 14:03
kanka bana attı msjı arkadaş yanımıza gelen elemanın adı neydi

Ya siktir et bilader valla ceto dukkandan ayrildi sonra eleman dansozluge basladi
Bide orucluyuz yok soyle para harcadik adamin yetkili servis dedigi yer cetonun eski calistigi yer orda demisler zaten yaramaz diye saka gibi yaa
Cidden kotu olacakti hatta bizden once boyaci yaslicakti demis kapi degisti gel gostereyim sana ben biniciyim demis :D boyaci binecekmis.. Nasip iste sag saglim evine varmistir

cerkez_kral
14-08-2012, 14:08
arkadaşlar bende içimi dökmek isterim ankaraya belki 10 defa araç almaya gittim hiçbiri dedikleri gibi çıkmadı en son geçen hafta civic bakmaya gittim degişen yok dediler tam 4 parça degişmiş 10 yıldır bende araba öyle bişey olmadı diyo kaput içine vernik atmışlar boyarken yaldır yaldır yanıyo ankaranın arabasına pek güven olmaz insanıda aynı öyle sözümü üstüne almasın kimse genelleme yapmıyorum

Nightfish
14-08-2012, 14:08
Ankaradan araç bakacaklar bana ses ederse ben yardımcı olmaya çalışırım bakacakları zaman :)

ef186
14-08-2012, 14:11
Burasi Sahibinden.com mu ?
Uyeliginizi baskalari icin kullanamazsiniz.

Sizin yuzunuzden bu insanlar madur olmuslar .
Techte boyle bir konu acmasaydiniz adamlar cikip gitmeyecekti izmirden ...

Simdi arkadasimin arkadasina bi soliyim diyorsunuz ....

Madem guvenmiyorsunuz madem tanimiyorsunuz neden boyle bir sorumluluk aliyorsunuz ?

Bu adamlarin masraflarini sizmi karsilayacaksiniz ? Madem ilanini acacak kadar arkadasiniz siz tahsil edersiniz kendisinden ....

TünayK
14-08-2012, 14:11
arkadaşlar bende içimi dökmek isterim ankaraya belki 10 defa araç almaya gittim hiçbiri dedikleri gibi çıkmadı en son geçen hafta civic bakmaya gittim degişen yok dediler tam 4 parça degişmiş 10 yıldır bende araba öyle bişey olmadı diyo kaput içine vernik atmışlar boyarken yaldır yaldır yanıyo ankaranın arabasına pek güven olmaz insanıda aynı öyle sözümü üstüne almasın kimse genelleme yapmıyorum

o nasıl oluyor ya? genellemenin kökünü yapmışşsın...:)

zgrsnr
14-08-2012, 14:14
Burasi Sahibinden.com mu ?
Uyeliginizi baskalari icin kullanamazsiniz.

Sizin yuzunuzden bu insanlar madur olmuslar .
Techte boyle bir konu acmasaydiniz adamlar cikip gitmeyecekti izmirden ...

Simdi arkadasimin arkadasina bi soliyim diyorsunuz ....

Madem guvenmiyorsunuz madem tanimiyorsunuz neden boyle bir sorumluluk aliyorsunuz ?

Bu adamlarin masraflarini sizmi karsilayacaksiniz ? Madem ilanini acacak kadar arkadasiniz siz tahsil edersiniz kendisinden ....

Güvendiğim bi insan o ayrı sadece telefon numarası yoktu ulasamadım biraz önce ulastı bana arkadaslarla konustum zaten ayarlamaya calısıyorum durumu...
Kaldıki ben forumda cok görüyorum baskasının arabasının ilanını koyanları...

onat
14-08-2012, 14:14
o nasıl oluyor ya? genellemenin kökünü yapmışşsın...:)

ağzımı açacaktım da sen neden üstüne alındın gibi 2.bi dengesiz laf eder bende burda sinirden çıldırırım diye susayım dedim...

RottingChrist
14-08-2012, 14:17
araba her memleketten alınır alınmasına da adam bulup mal almak zor iş bu devirde.

ef186
14-08-2012, 14:17
Güvendiğim bi insan o ayrı sadece telefon numarası yoktu ulasamadım biraz önce ulastı bana arkadaslarla konustum zaten ayarlamaya calısıyorum durumu...
Kaldıki ben forumda cok görüyorum baskasının arabasının ilanını koyanları...

Onlar bole durumlarda karsiliyacaklarina eminler demekki ...

Evet sordugum sorunun cevabini rica ediyorum. Arkadaslarin zararini karsilayacakmisiniz ?

zgrsnr
14-08-2012, 14:19
Diğer arkadasla konusuyorum magdur etmemeye calısıyoruz ben demedım sonucta gelin masrafınızı ben karsılarım diye...

Onurkk06
14-08-2012, 14:20

şimdi bi laf edecem ağır olacak neyse

Kakus
14-08-2012, 14:21
Ya yok Buğra abi. Adam önce arkadaşım demiş, sonra arkadaşımın arkadaşı demiş. Bildiğin kıvırıyo işte, şu mübarek günde Allah'larından bulsunlar...

zgrsnr
14-08-2012, 14:23
Kardeş kıvırdıgım falan yok..Arkadasımın aracılıgıyla tanıstıgım bi arkadas..Kıvırcak olsam banane der geçerim bu kadar ugrasmam bilip bilmeden maydonoz olmayın konuya

cgnozdmr
14-08-2012, 14:24
ağzımı açacaktım da sen neden üstüne alındın gibi 2.bi dengesiz laf eder bende burda sinirden çıldırırım diye susayım dedim...

Ağzımdan aldın kardeşim.

ef186
14-08-2012, 14:25
Diğer arkadasla konusuyorum magdur etmemeye calısıyoruz ben demedım sonucta gelin masrafınızı ben karsılarım diye...

Guveniyorsun madem arkadasina
Burda ilan aciyorsun insanlarda forumdan oldugunu dusunerek guveniyor cikiyor izmirden yola geliyor .
Orda olanlar ***** sonra adam kaciyor sen haaalaa ben solemedim diyorsun ..

Bu arabayi bu foruma dedemmi ilan olarak acti ? Bu insanlara bu ilani dedemmi duyurdu ?

Aracilik yaptiysan birine yazmissin yukarda guveniyorum arkadasima diye ozaman neyap ne et bu zarari tazmin ettir ...

zgrsnr
14-08-2012, 14:26
Bende ona ugrasıyorum zaten..+ olarak ilanda ben arkadasımın aracı oldugunu belirttim..

ef186
14-08-2012, 14:27
Bende ona ugrasıyorum zaten..

Guzel o halde bu olay cozumlenene kadar konu aktif senden bugun olmasi gereken hareketi bekliyoruz.

S.Özcan
14-08-2012, 14:28

bu ne demektir şimdi ankara insanından ne zarar gördün?

zgrsnr
14-08-2012, 14:29
Arac sahibi arkadasın dediği şey... Kapının değiştiğini bilmiyordum gittik bizde magdur olduk zaten...arkadaslar sert cıktı mevzu olmasın diye gittim diyor.. sizi magdur etcegını dusunmuyorum normalde yanına gidiyorum birazdan ben..

DENON
14-08-2012, 14:29
hadi ***** sitede böyle şeyler oluyo , bari yüzyüze baktıgımız mekanda olmasa , benımde burdakı ılana güvenerek izmirlere yol tepmişliğim var 300-500 tl bana kaçmışlığı var , bır malın neyı var neyı yok söyleyınde gelen adam zaten mal değil para verecek kendı anlamasada göstermek için bı yerlere götürecek rezil olmayın

ensoztrk
14-08-2012, 14:32
:D Sağ kapının değiştiğinden haberleri yok ama arabanın sağından hiç fotoğrafı da çekilmemiş arabanın...

Babanın oğlu da olsa aracı olmıcaksın. İhale sana kalır böyle..

Bülent76
14-08-2012, 14:34
Ne insanlar var ya, bir de kaçıyor arkasına bakmadan...
Arabayı satsa, parayı alsa boğazından geçebilecek mi acaba, helal olacak mı o para ona, hiç mi Allah korkusu kalmamış insanlarda, aklım almıyor...
Bu arada Techturkey'e de helal olsun gerçekten, mağdur üyesinin hakkını bu kadar koruyan başka bir site daha yoktur eminim, içimden geldi, yazayım dedim:)

tylan
14-08-2012, 14:36
böyle insanlar yüzünden millet bmw almaktan soğuyor. Gunde en az 5 kısı boyasız yazmama rağmen arayıp soruyor gerçekten boya yokmu bak şurdan gelıcez bızı boşa oyalama diye ben almadan once servıse soktum. O yuzden içim rahat olsaydıda söylerdım.Cidden niyetınde olanlra neyı var neyı yok arabanın söyluyorum zaten .allaha şükür ahla alınmış paraya ihtiyacım yok

DOHC
14-08-2012, 14:44

Yok kardeş arkadasımın bir arkadası cogu zaman yüzyüze görüsüyorumda..telefon numarası vs. yok arkadastan ulasmaya calıstım suan bana döncek biraz sonra..

Şimdi bu satıcı senin arkadaşın mı, arkadaşının arkadaşı mı?

zgrsnr
14-08-2012, 14:48
Arkadasın yanındayım Ludacris bi telefon numarası ver görüselim..

zgrsnr
14-08-2012, 14:50
Ankara'da olan kimse acil telefon numarasını verin de bi Ludacris online değil sanırım magdur etmemeye calısıyorum acil ama...

dkaya87
14-08-2012, 14:53
durum nedir merak ettik.

gökan
14-08-2012, 14:53
--------------------------------------

gürkan18
14-08-2012, 15:03
Onlar bole durumlarda karsiliyacaklarina eminler demekki ...

Evet sordugum sorunun cevabini rica ediyorum. Arkadaslarin zararini karsilayacakmisiniz ?
o cevap daha gelmedi abi

Ya yok Buğra abi. Adam önce arkadaşım demiş, sonra arkadaşımın arkadaşı demiş. Bildiğin kıvırıyo işte, şu mübarek günde Allah'larından bulsunlar...
ben allaha havale ettim onları mübarek günde

Arac sahibi arkadasın dediği şey... Kapının değiştiğini bilmiyordum gittik bizde magdur olduk zaten...arkadaslar sert cıktı mevzu olmasın diye gittim diyor.. sizi magdur etcegını dusunmuyorum normalde yanına gidiyorum birazdan ben..
sert çıkma gibi bi durum yok yalan söylüyosunuz adam aracının kapısı çizgisinde durmuyo kapı içi boyalı hiç mi baktırmaz alırken?

:D Sağ kapının değiştiğinden haberleri yok ama arabanın sağından hiç fotoğrafı da çekilmemiş arabanın...

Babanın oğlu da olsa aracı olmıcaksın. İhale sana kalır böyle..
bizimde salaklığımıza geldi bi hevesle atladık işte

Arkadasın yanındayım Ludacris bi telefon numarası ver görüselim..

özelden attım numarayı

gürkan18
14-08-2012, 15:11
numaraları verdik daha aramadınız?

Ludacris
14-08-2012, 15:12
05326988365

Benim pil biter simdi telefon kapanir yazarim daha biseyler sag sagli
Eve varayimda

1.8 turbo
14-08-2012, 15:18
yapılan buyuk terbıyesızlık. ınsanları gozunu para hırsı burumus. uzun zamandır e46 pıyasasını takıp edıyorum 1 ay once 38 e satılan 330ci ye 45 ıstıyorlar,yıkık dokuk arabalara 40 bın ustu rakamlar ıstıyorla vs.

ef186
14-08-2012, 15:28
nedir durum ?

EMRE KAAN
14-08-2012, 15:34
herkesi kendimiz gibi sandık güvendik çıktık gittik neyi varsa doğru dürüst söylenirdi işime gelirse alırdım ama bu yapılcan cidden çok ayıp ve yanlış bişey allah nasıl biliyosa öyle yapsın diyorum

aynı şekilde bende izmire geldim aynı durum benimde başıma geldi boya vs değil ama motor yürüyen baya uğraştırdı sizin iyi yanınız bana göre arabayı almamış olmanızmış ben malesef aldım geçmiş olsun diyelim

gürkan18
14-08-2012, 15:34
nedir durum ?

2 numara verdik hala arayan soran yok abi

ChtArdARSL
14-08-2012, 15:44
Aynı sey benımde basıma geldı bmw konusunda İzmirde hemde sıtede bılındık tanıdık bır esnaf olan insanlar burdan bana tafsıye ettı herkez oyle araba boyle araba gıttık gordukku hıc resımdekı gıbı degıl..

Motor yag ıcınde sagı solu ıcı dısı yamulmus

Bende guvendım ıhtıyacım wardır fılan dıye 1000 tl kapora yatırdım halen kaporanın bır kısmı o kısılerde ne telefonlarımı actılar ne msjlaraıma ne pmlerıme..

ama agızımı acıp kımseye laf etmedım Allah buyuktur cıkarttır..

EMRE KAAN
14-08-2012, 15:53
bu konudanda anlaşılıcağı üzere kimseye güvenmiceksin şu devirde

Eyüp
14-08-2012, 15:57
Bende araba ararken boyasız diye bakmaya gittiğimiz arabanın tavanında boya çıkmıştı..

İnsanın canı sıkılıyor..gecmis olsun.

TünayK
14-08-2012, 15:59
yapılan buyuk terbıyesızlık. ınsanları gozunu para hırsı burumus. uzun zamandır e46 pıyasasını takıp edıyorum 1 ay once 38 e satılan 330ci ye 45 ıstıyorlar,yıkık dokuk arabalara 40 bın ustu rakamlar ıstıyorla vs.

42den satılan 330, 52 ye ılana cıktı ertesı gun sonra yıne 42 oldu sımdı tekrar 52...arabayı satarken çöp çektirecek herhalde kısa çöp 52 uzun çöp 42 hadi hayırlı olsun:)

dkaya87
14-08-2012, 16:37
gelişme yok anlaşılan.

zgrsnr
14-08-2012, 16:39
Ben forumdan numara istediğimde gökan nickli üyenin verdiği numara 05412424032'di... sonra cıktım arkadasın yanına gittim cocukla birlikte bizzat 4 kez aradık kapalıydı işi varmış cıktı gitti... ben verdiğiniz numaralarıda vericem arasın sizi konusun ben oructum duramadım kendısı halledelım konuyu dedi...

gürkan18
14-08-2012, 16:43
ben sana özelden yazdım ludacriste burdan yazdı 0532 li numara

tylan
14-08-2012, 16:45
demekki neymiş ucuz etin yahnısı yavan olur.Biz boşuna 34.000 istemıyoruz :(

zgrsnr
14-08-2012, 16:45
Sizin bunları yazdıklarınızda cıkmıstım forumdan dısarıya... verdiğiniz numaraya tekrar ulasır yada bu verdiklerinizle aksam yanına gider tekrar veririm..

zgrsnr
14-08-2012, 16:47

Kardeş kusura bakmada arkadasda 34.000e bırakıyormuş aracı takas istedikleri araç dobloymus sanırım aynı aracın cıkıs fiyatı 37000tl..ikinci eli 34 falan 34.000e 330ci de pek yok..
3 parça değişenlide olsa o para gayet normal kaportasını bilemem ama arabanın da yürürü gayet güzeldi benım bindiğimde...

TünayK
14-08-2012, 16:51
Kardeş kusura bakmada arkadasda 34.000e bırakıyormuş aracı takas istedikleri araç dobloymus sanırım aynı aracın cıkıs fiyatı 37000tl..ikinci eli 34 falan 34.000e 330ci de pek yok..
3 parça değişenlide olsa o para gayet normal kaportasını bilemem ama arabanın da yürürü gayet güzeldi benım bindiğimde...

onun 34 ıstedıgı araba 330cı degıl ama...bu arada 34 e bırakmıs oldugunu ogrenmek ıyı oldu...

Nightfish
14-08-2012, 16:52
34.000'e bırakacakları aracı ilana 40.000 mi yazmışlar yani ?

zgrsnr
14-08-2012, 16:52
Takasla ailesine doblo lazımmıs zaten arkadasa doblo gelmiş kafa kafaya takaslıcakmıs söylediğine göre elden cıkarmak için parayı aramıyodu zaten e92 320 cabrio alacaktı oda..

dkaya87
14-08-2012, 16:54
gittikçe karışıyo bu olay ben takip edemiyorum artık.

TünayK
14-08-2012, 16:55
Takasla ailesine doblo lazımmıs zaten arkadasa doblo gelmiş kafa kafaya takaslıcakmıs söylediğine göre elden cıkarmak için parayı aramıyodu zaten e92 320 cabrio alacaktı oda..

gecıcek o ayakları aga...34'e ıstedıgı galerıcıye elını opturur verır az hoşaf olmuş bir 330 u...kım bılır daha neler var arabada??

zgrsnr
14-08-2012, 16:56
Verdi zaten aracı satmış...Onun için satısla ugrasıyodu cagırdım verdim numarayı ara diye yanımda aradı aradı kapalıydı hocam...diğer numaralarıda ilettim konussunlar artık

CGR328
14-08-2012, 16:57
yanlış anlamayında taklit m3 eksozu takılmış bi araba için izmirden kalkıp gelmem ankaraya belliki zamanında oynanmış araba , ayrıca bugun mubarek gun kötü söz söylemıcem insanlara o kadar masraf ettırıp arabası b.k gibi çıkan arkadaş Allah'ından bulsun
Ankarada herkez galerici herkez bmw ustası oldu zaten yalanla dolanla mıllet bırbırıne araba alıp satıyo

tylan
14-08-2012, 16:58

O zaman diyecektı 3 parca değişenı var dıye 34.000 ısteyecektı.Satan adam her zaman arkasında durmalı aracının. Ona göre fıyat bıçmelı. sonucta dunya malı 3 kurus ıcın kımseyı kandırmaya gerek yok

gürkan18
14-08-2012, 16:58
42.000 tl ucuz bi paramı?

Sizin bunları yazdıklarınızda cıkmıstım forumdan dısarıya... verdiğiniz numaraya tekrar ulasır yada bu verdiklerinizle aksam yanına gider tekrar veririm..
aratım şimdi 0532 li numarayı telefon açık

34 e bıraktığını bilseydim nakit alayım derdim 2012 model daha 1100 km deki doblo 34 ediyosa 2 3 tane daha alırım arkadaşım 40.000 tl şuan sıfırı aracın harbiden boş muhabbete çevirdiniz işi

tylan
14-08-2012, 17:01
42.000 tl ucuz bi paramı?

yok ben tech e özel fiyat 40.000 tl fıyatını bılıyordum elemanın anlattıklarına göre m paket falan cok ucuz gelmıştı bana bende ılk 3.30ci bakmıştım düzgünü 43 ten aşağı vermıyordu benım baktıgım zamanlar edit: düzgün dediysem (boyalı değişenlı ama sorunsuz)

Caesar
14-08-2012, 17:06
Ben arkadaşa 2004 model 100.000 KM de orjinal M clup sport tek parça boyalı 330CI yi (ekranlı full model) 63.000 TL den pazarlıkla 53.000'e aldım. 4 ay önce arabayı 66.000 TL ye sattı.

Temiz 330 lar gerçekten para ediyor. Ama 42 de az para değil.

Araçda resimdeki araçtı. İzmirde Evren adlı bir kişiye satıldı.

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/162868_488411716892_6746555_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/73964_454910148801_7994113_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/150320_454910598801_6954869_n.jpg

gürkan18
14-08-2012, 17:07
bekliyoruz bakalım daha arıcak arkadaşlar

Chn53
14-08-2012, 17:24
63.000 TL den pazarlıkla 53.000'e aldım. 4 ay önce arabayı 66.000 TL ye sattı.

vay maşşallah ne kar yapmışsınız :)

baha38
14-08-2012, 17:25
Arkadaşın yaptıgı olmamış kapının değiştiğini bilmiyosaydı niye kaçıyo admlara anlatırdı bende şimdi öğrendim diye zaten adamlarda anlardı halinden demkki biliyodu ve gitti. Eğer çıkın gelin yol masrafınızı karşılarım diyosa ve aksi bişe çıkıyosa paşa paşa yapacak. Sende tanımadığın adamın arabasını ilana ne diye koyuyosunki..

zgrsnr
14-08-2012, 17:46
Oda yine doblo premio'yla kafa kafaya değişmiş...

Ben numarayı verdim..Benım yanımda da aradı kapalıydı diğer numaralarıda verdim aramıs aramamıs ona kalmıs.. Ha aksam yine gidecem yanına söylerim...

ByShaGGy
14-08-2012, 18:38
sorsaydın aracın hakkında bilgi werirdim bosuna gelmiş olmazdın. saglık olsun....

gürkan18
14-08-2012, 18:40
Takas etmislerse üzüldüm alan arkadasa

zgrsnr
14-08-2012, 18:45
Abarttıgınız gibi bi rakam değil 3 parça değisen dahi varsa.. 35 36 bin bence gayet normal aldıgında arkadasımla birlikte göstermis alan arkadas gündüzler oto servisinde sag camurluk cıkmıs birtek..

Caesar
14-08-2012, 22:06
Abarttıgınız gibi bi rakam değil 3 parça değisen dahi varsa.. 35 36 bin bence gayet normal aldıgında arkadasımla birlikte göstermis alan arkadas gündüzler oto servisinde sag camurluk cıkmıs birtek..

Yaw kardeşim kafamı geçiyorsun vallaha burdan sana sövecem bak ciddiyim yoksa buradaki adamlarla taşakmı geçiyosun?????????????

Yalan mı söylüyo lan bu adamlar sadece sağ çamurluk çıkmış ne demek? Değişen bir kapı varsa bunu hangi servise götürürsen götür gösterir boya makinesi gösterir.

Salakmıyız lan biz,gerizekalı falan mı sanıyorsun bizi? Bi siktirin gidin ya aracın gerçekleri açıklandı hemen satıldı ayağına yatıyosunuz. Şebekemisiniz olm siz?

Plaka değiştirip çaktırmadan bidaha mı satışa sunacanız. Yok arkadaşımın arkadaşıymışta aynı kişisiniz yeme şurda milleti.

gürkan18
14-08-2012, 22:15
Yaw kardeşim kafamı geçiyorsun vallaha burdan sana sövecem bak ciddiyim yoksa buradaki adamlarla taşakmı geçiyosun?????????????

Yalan mı söylüyo lan bu adamlar sadece sağ çamurluk çıkmış ne demek? Değişen bir kapı varsa bunu hangi servise götürürsen götür gösterir boya makinesi gösterir.

Salakmıyız lan biz,gerizekalı falan mı sanıyorsun bizi? Bi siktirin gidin ya aracın gerçekleri açıklandı hemen satıldı ayağına yatıyosunuz. Şebekemisiniz olm siz?

Plaka değiştirip çaktırmadan bidaha mı satışa sunacanız. Yok arkadaşımın arkadaşıymışta aynı kişisiniz yeme şurda milleti.

saolasın abi noktayı koydun sanayide 3 parça değişen çıkıyo kapı yerine tam oturmuyo çizgisi kaçmış ama serviste sadece çamurluk çıkıyo tebrikler güzel taktik

TolgaEsentepe
14-08-2012, 22:39
baştan sona çetrefel dolu... hadi diyelim sen masumsun, 3. şahıslar uğruna *** altına gitmişsin hala yazıyorsun yok şöyle yok böyle sayın toyotacı arkadaş.. Daha rehberinde telefon numarası yok, onun adına ilan açıyorsun.. Sanırım bu yediğin ilk kazık oluyor hayatında aman dikkat et diğerleri bunun kadar soft olmayabilir...
İzmir ekibine de geçmiş olsun, aşırı sinir bozucu bir durum. 2 ay önce, İzmir'e 3 parça boyalı diye gittiğim arabanın, komple boyalı, şaseler işlemli olduğunu görünce düştüğüm durumu hatırlıyorum da, ettiğim beddualar kesin tutmuştur/tutacaktır :)

PunisheR
14-08-2012, 22:51
baştan sona okudum, gerçekten brezilya dizisine dönmüş muhabbet..
merakla bekliyorum daha neler olacak..

izmirdeki arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimle, umarım daha uygun bir araç bulursunuz kendinize..

Chn53
15-08-2012, 00:16
özgür bence daha cevap yazma , kendi kendine suçu üstüne almış gibi oluyosun.

arabanın sahibinin numarasınıda izmirden gelenlere ver olsun bitsin

Vlkn
15-08-2012, 00:18
Geçmiş olsun kardeşim var böyle adamlar ne yazıkki.

zgrsnr
15-08-2012, 01:42
Ben adamın bana söylediğin diyorum..değişen cıkmadı siz yalan söylüyorsunuz da demiyorum..arkadas kendıde vermedı numarasını zaten ben aksam gittim verdim numaralarını aramamıssa bilemiyorum..İletişime geçtiğiniz numaradan arayın zaten numara sizde var ben verdim numaralarınızı...

efe_
15-08-2012, 01:52
Samsundan taa Bursa'ya arabada hata-boya yok dediler diye yola çıkmıştık...Kar-kış'ta...
Galeriden içeri girdim ve anladım direkt arabanın önü ayrı arkası ayrı duruyordu resmen,dedik ne iş bu?Bumu sizin dürüstlüğünüz...Verilen cevap yaa abi sen boyatmicanmı bunu diyor vursan :)

Le10ur
15-08-2012, 01:59
geçmiş olsun

TUĞRA
15-08-2012, 02:57
4 günde 8 araca baktım hiçbirisi söylendiği gibi çıkmadı arkadaş, hep yalan dolan, böyle satıcıların taaaa.......

gürkan18
15-08-2012, 07:19
memleketimiz böyle inasanlarla dolu malesef araba bakmaktan soğudum

tylan
15-08-2012, 07:30
memleketimiz böyle inasanlarla dolu malesef araba bakmaktan soğudum

Üzülmeyın yapacak bısey yok.Böyle insanlar bir tek kendılerını şeytan sanıyor madem orda öğrendın aracının durumunu 2 dk delikanlı ol en azından özür dile masrafını öde.Belkı o öyle bı hareket yapsa siz o yol parasını almıcaksınız ama kaçtığına göre besbellı duruyor korkusu olmayan adam racının arkasında dururdu en azından başka bı ustaya gösterelım derdı.Sizde İnşallah gönlünüze göre bı 3.30 ci bulursunuz bende izmire geldığımde en azından yakından görürüm bana sahip olmak nasip olmadı :)

dkaya87
15-08-2012, 07:39
allah böylelerinden sakınsın devamlı araçların içindeyiz ama son dönemlerde böyle insanlar çok arttı. adama ekspertiz yaptırcam söylediklerinden başka birşey çıkarsa karışmam dersin servisin kapısından dönerler abi acil işim çıktı derler. olur abi istanbul trafiğinde normaldir derler. arabanın ilk sahibiyim der serviste kapı boyalı çıkar arkadaş haberi yokmuş gibi davranır aa nası olur falan der saçma sapan işler gerçekten. ikinci el piyasasını böyle rezil ettiler ülkede. en güzeli garantili galeriler veya sıfır araç galiba. böyle kansızlar yüzünden insan araçlardan soğuyor alım satım yapamıyor gönlünce.

imprez30r
15-08-2012, 09:19
Ben böyle müslüman adamında tutacağı orucunda... Ulan nasıl bir şeydir. Sorarsan ondan büyük müslüman yok burada adam dolandırır arkasını döner namaz kılar. Yazıklar olsun yaw.

valla kazık atma işinin şehirle alakası yok. Kanı bozuk heryerde var.Bunun ankarası istanbulu izmiri olmaz. Ortalamaya vurursan istanbuldan daha sahtekar şehir bulamazsın o zaman.

SErhat.
15-08-2012, 09:51
Ben adamın bana söylediğin diyorum..değişen cıkmadı siz yalan söylüyorsunuz da demiyorum..arkadas kendıde vermedı numarasını zaten ben aksam gittim verdim numaralarını aramamıssa bilemiyorum..İletişime geçtiğiniz numaradan arayın zaten numara sizde var ben verdim numaralarınızı...

İlginç bir insanmış arkadaşının arkadaşı..

rebelh
15-08-2012, 09:59
bi keresinde bi dacia satıcaz araba hatasız sadece park halindeyken biri tıkladı arkadan ufak bi hasar vardı servise götürdük karşı tarafın sigortasından servise de şart koştuk boyasız yapılacak diye ki boyaya gerek yoktu

neyse iş bitti servisten boyasız yapılmıştır diye bide mühürlü kağıt aldık

gel gör ki satışa çıkarttık 2. gün ilk gelenle anlaştık aracı expere götürdük 21500e anlaştık experde arka tamponda 1 karış boya çıktı yerin dibine girdik

babam ödedi experi özür diledik durumu anlattık satmıyoruz vazgeçtik dedik karşı taraf ısrarcı oldu abi ben kabulum dedi 21250ye verdik adama

sonrada boyasız yapılmıştır kağıdını bulup faksladık alıcıya

şimdi benim arabada boya var bir parça değişen var değişen sağ çamurlukmu tamponmu bilemediğimden dolayı önce ben baktırıcam sonra koyucam aracı satılıklara satmaya karar verdiğimde

Ferhat
15-08-2012, 10:04
Meydan dayagi aticaksin boylelerine yavsak herif.

S.Mert
15-08-2012, 10:08
son 1 ayda baktığım arabanın (e46) haddi hesabı yok, bir tane içime sinen araba bulamadım. gittiğim arabaların telefonda konuşulanlarla ne bir alakası var, ne de elle tutulur bir yanı. insan verdiği paraya değil, harcadığı zamana acıyor.

Sportline
15-08-2012, 10:58
geçmiş olsun , fiyatından belli zaten az çok durumu.

AvcI
15-08-2012, 11:11
bırakın kişilerin bunu yapdığını artık yetkili servislerde yapıyor, ismi lazım değil x subaru servisinden 2006 2,r aldım km siyle oynamışlar bende servis sahibini tanıdığım için baktırmadım hiç bir şeyine satarken çıktı adama rezil oldum...

1.8 turbo
15-08-2012, 11:43
aynen sehırle alakası yok ınsanların cakallıklarıyla alakalı

gecenlerde benım hondaya e46 takası geldı.resımlerde araba hosuma gıtmedı dusunmuyorum dedım kapattım konuyu.ardından bır daha msj 1 yuz yuze goruselım araclara canlı bakalım ben sızı ıkna ederım" dedı.ıkna ederım ne demek ıstedıgın rakamı kabul ederım demek. bunlar geldıler 3. sanayıde bulustuk.ben arabayıcanlıda begenmedım cok oynanmıs aractı.ben soguk soguk konusurken bunlar benım arabanın kapı fıtıllerını varıncaya kada sokup ıncelıyorlar. o sırada huseyın balkener abımız geldı.arabaya bı bakarmısn abı dedım.huseyın abı daha arabanın etrafından 1 tur atmadan arabanın sahıbı cıkıstı "arabada bısey yok neyıne bakıyorsunuz":soru: şaka gıbı ınsanlar. bır tek kendılerını akıllı sanıyorlar

SErhat.
15-08-2012, 12:17
ben soguk soguk konusurken bunlar benım arabanın kapı fıtıllerını varıncaya kada sokup ıncelıyorlar. o sırada huseyın balkener abımız geldı.arabaya bı bakarmısn abı dedım.huseyın abı daha arabanın etrafından 1 tur atmadan arabanın sahıbı cıkıstı "arabada bısey yok neyıne bakıyorsunuz":soru: şaka gıbı ınsanlar. bır tek kendılerını akıllı sanıyorlar

Bir de böylesi var. Kendi arabalarına bakıtmazlar, bakıtsalar bile kendi ustasına götürmek şartı filan koyarlar ama başkasının arabasının her yerini söküp, edip, fellik fellik bakarlar/baktırırlar. Alırken kızoğlankız olsun ister, kendisininkini satarken kadın olsa da onun gözünde kızoğlankızdır bu tiplerde..

bond777
16-08-2012, 08:36
Zaman ve paradan cok o hayal kirikligi yokmu, yasatanlarda layigini bulsun diyorum sadece...

gürkan18
16-08-2012, 17:43
Arayan soran olmadi 2 gun oldu :) buarada aracin ilani galeriden tekrar acılmis aradim degisen yok diyolar :))

dkaya87
17-08-2012, 07:05
Arayan soran olmadi 2 gun oldu :) buarada aracin ilani galeriden tekrar acılmis aradim degisen yok diyolar :))

o da iyiymiş.

tylan
17-08-2012, 07:17

Subanallah....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-yildirimlar-dan-e46-3-30ci-96783829/detay

burkaykalyon
17-08-2012, 08:21
bu nasıl bi kaypaklık anlayamadım ki... :)

emretorlak
17-08-2012, 08:28
Son aylarda kaç kez araç bakmaya gittim. Sonuç hep aynı eli boş döndüm. Günübirlik İstanbul'a gidip geldiğim bile oldu Antalya'dan. Ya ben titizim ya da insanlar eşekle arabayı bir sanıyor.

DOHC
24-08-2012, 07:31
Bu arabayı sanırım sabah Ziverbey'de bir galeri önünde gördüm...... İstanbul'a gelmiş olabilir.....

rallyesport
24-08-2012, 16:34
maalesef alirken insanlar sizin kadar titiz davranmiyor ve satilmasi cok guc araclar dahi temizinin olmasi gereken fiyatlara gidiyor. Herkes alirken yeterince ozeni gosterse herkes ona gore fiyat bicer, ne varsa eksik gedik onu da soyler..

FAGE12
27-08-2012, 18:53
Way arkadaş bu nasıl bı olaydır madem arkadas kendı numarasını vermıyor sende o SAHTEKAR arkadasla ıletısım kuran akadasından al numarayı ver adamlara sozde senın arkadasının arkadası ya ... dua et ben orada degılmısım ALLAH yukarıda yemın edıyorum ya o olurdu yaben olurdum orada hayatta en uyuz oldugum seydır salak yerıne konulmak ulan ... bılmem neyın bebelerı kendınızı adam mı zannedıyorsunuz .

Hem para onemlı degıl zaman kaybı dıyen arkadaslara abılerede anlam veremıyorum vallahı oyle bır devırde yasıyoruz kı bugun ıcın 1 tl nın bıle kıymetı var mıktar onemlı degıl bence zaman kaybının yanında gıden parayada acırım .
bu arada izmirden gidenleri tanımıyorum