PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UGK Megane Rs & Redsun Megane Rs & BV Megane Rs

Cliosportve
14-08-2012, 22:52
Cumartesi gecesi Kurbuzgazda buluşalım görüşelim sohbet edelim ayağıylan karışık yollara düşüldü
Maksat eğlence tabiki
Arkadaşların 3 üde gram bu konularda takıntı yapmıycak kişiler ki takıntı yapılcak bir durumda yok :)

İlk basışlarda 3 araçta birbirlerine çok yakın
Sonrasında yol üzerinde ayak üstü ^Redsun^ arkadaşımızın aracına Stage 1 chip yazıldı
Redsun chip yazılmasına rağmen ilk 2 basmada arabası chipi kabul etmedi ama sonradan arabası chipi algılamayı bildi :)
Sonrası ***** mutlu son :)

BV Megane Rs Specs
-Kutu içi filtre

UGK Megane Rs Phase2
-Çok çıtır yazılım

Redsun Megane Rs (I'M Megane RS)
-Filtre
-Düz boru
-Decat
-İlk basışlar fabrikasyon yazılım sonrakiler stage 1 yazılım(videoda belirtiliyor)

İyi seyirler

Megane RS 225 & Megane RS 225 & Megane Rs 225 Faz2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=eKkjnr9UrLM)
eKkjnr9UrLM

GokhanRS
14-08-2012, 22:54
yol mundar olmasın ama video mundar ettin.

GökhanK
14-08-2012, 23:00
tekerinize taş değmesin deneyen bütün arkadaşlara maaşallah

ChtArdARSL
14-08-2012, 23:06
Selcuk abı bu araclarla benım deneme sansım warmdırı? Megan rs ıle merak edıyorum..

Cliosportve
14-08-2012, 23:08
Selcuk abı bu araclarla benım deneme sansım warmdırı? Megan rs ıle merak edıyorum..

Redsun Stage 1 yazılımlı olanla deneyebilirsin
Çok çok zevkli olcaktır
Redsun anadolu yakasında Bostancıda oturuyor
Teklif etsek çıkar büyük olasılık

UmutRıza
14-08-2012, 23:09
Bu ne la ne duman var ne egsoz sesi ultralüx arabalar gibi :)

GokhanRS
14-08-2012, 23:11
Bu ne la ne duman var ne egsoz sesi ultralüx arabalar gibi :)

çünkü arabalarımız harbiden lüx :D

ChtArdARSL
14-08-2012, 23:11
Redsun Stage 1 yazılımlı olanla deneyebilirsin
Çok çok zevkli olcaktır
Redsun anadolu yakasında Bostancıda oturuyor
Teklif etsek çıkar büyük olasılık

Eger ayarlarsam sevırınım abı bu arada araclara masallh

Cliosportve
14-08-2012, 23:14
Eger ayarlarsam sevırınım abı bu arada araclara masallh

Tamamdır kardeşim
Sen bana özelden telefonunu atarsan ben aranızı yaparım :)

UmutRıza
14-08-2012, 23:14
çünkü arabalarımız harbiden lüx :D

biraz cayırtı lazım böle sessiz sessiz olmaz :)

GokhanRS
14-08-2012, 23:16
Tamamdır kardeşim
Sen bana özelden telefonunu atarsan ben aranızı yaparım :)

çöpçatan oldun çıktın başımıza. nikah kıymasalar bari.

Cliosportve
14-08-2012, 23:18
çöpçatan oldun çıktın başımıza. nikah kıymasalar bari.

Pampa seninlede böyle tanışmıştık hatırlarsan 2 senedir başımın belası oldun sonra :)

RedSun
15-08-2012, 00:23

Selam. Bu hafta musait oldugunda deneyebiliriz.

Cliosportve
15-08-2012, 00:26
Son durum nasıl İnanç memnun musun stg1 den ?

extraVTS
15-08-2012, 00:29
ya bole sessiz rol mu olurryaaa hakaten cok lüx olmusss bu arada video ceken selcukmu :DDD

RedSun
15-08-2012, 00:31
Son durum nasıl İnanç memnun musun stg1 den ?

Daha demin sahilde 206 rc ile denedim ust kapak isli, yazilimli geciyorum ama egsoz sisteminde eksikler vardi 206 rc de. Sahibinin dedigine gore full yuklu halde s2000 ve saglam civic type r larla yuruyormus. Soyledi hangi araclarla yurudugunude hatirlamiyorum suanda. 4 vitesde 6000~7000 arasi acildi ve guzel yuruyor. Suan icin memnunum :)

extraVTS
15-08-2012, 00:31
abi bu nasıl gusel bı yoldur bole yaaaa araclarada masallah cok ıyılerr

Cliosportve
15-08-2012, 00:36
Daha demin sahilde 206 rc ile denedim ust kapak isli, yazilimli geciyorum ama egsoz sisteminde eksikler vardi 206 rc de. Sahibinin dedigine gore full yuklu halde s2000 ve saglam civic type r larla yuruyormus. Soyledi hangi araclarla yurudugunude hatirlamiyorum suanda. 4 vitesde 6000~7000 arasi acildi ve guzel yuruyor. Suan icin memnunum :)

Maşallah :)
Bence kafanın kitlendiği yerden başla 306GTİ ı bulman şart :hahaha:

abi bu nasıl gusel bı yoldur bole yaaaa araclarada masallah cok ıyılerr

Teşekkürler
Yol biraz uzak olsada en azından çok çok boş oluyor

RedSun
15-08-2012, 00:46
Maşallah :)
Bence kafanın kitlendiği yerden başla 306GTİ ı bulman şart :hahaha:

Bu 206 o 306 ya 4/5 boy fark aTiyomus, 306 ci denemz daha :)

Cliosportve
15-08-2012, 00:51
Bu 206 o 306 ya 4/5 boy fark aTiyomus, 306 ci denemz daha :)

Daha ne olsun dostum maşallah :)
Tüü tüü

Bu arada seni istiyorum VE demeni beklerdim
Ama kontr gerilla taktiği yapıyorum sanada :D

RedSun
15-08-2012, 00:54
Bu arada belirtmekte fayda var ugk ph2 cam tavansiz ve ph2 olmasindan dolayi benden 150~200kg, bv rs de cam tavansiz olmasindan 50kg daha hafif. Diger araclarin depo durumunu bilmiyorum ama full depo benzin vardi bende.

RedSun
15-08-2012, 00:56
Daha ne olsun dostum maşallah :)
Tüü tüü

Bu arada seni istiyorum VE demeni beklerdim
Ama kontr gerilla taktiği yapıyorum sanada :D
Beklemedeyim :)

Galip
15-08-2012, 01:03
Araclara maasallah cok guzel keyifli denemeler olmus

Juggernaut
15-08-2012, 01:52
Bu arada belirtmekte fayda var ugk ph2 cam tavansiz ve ph2 olmasindan dolayi benden 150~200kg, bv rs de cam tavansiz olmasindan 50kg daha hafif. Diger araclarin depo durumunu bilmiyorum ama full depo benzin vardi bende.

R26 R bile normal Rs ten 120kg hafifken Ph2'nin Ph1 den okadar hafif olması mümkün değil.
Recaro koltuklar normal koltuklardan 20kg hafif birde sunroof farkı var.

Güzel denemeler olmuş maşallah.

RedSun
15-08-2012, 02:29
R26 R bile normal Rs ten 120kg hafifken Ph2'nin Ph1 den okadar hafif olması mümkün değil.
Recaro koltuklar normal koltuklardan 20kg hafif birde sunroof farkı var.

Güzel denemeler olmuş maşallah.

ben farkı 100kg diye biliyordum, bu dediğinden sonra araştırdım birazcık.wikipedia verilerine göre sadece 10kg hafifmiş. cam tavanın 50kg fark ettiğini biliyorum 20kg koltuklar ve 10kg fark var 80kg kadar daha hafif. ugk'nın deposunu bilmiyorum ama bende 45lt kadar benzin vardı. ortalama 100kg daha hafifmiş benden.

teşekkürler.

ugk nın motoruna göz attığımda yanlış bağlantılar vardı. bov un yanı sıra orjinal dp i duruyordu. ve bov'a girmesi gereken hortum yoktu. bu basınç kaybına sebep veriyordur muhtemelen. bence ugk rs eksiklerini giderirse şuanki halinden çok daha iyi gider.

bu arada aracı bilgisaya bağladığımda 1. O2 sensörünün arıza verdiğini gördüm. açıkcası bu bir performans kaybına sebebiyet verirmi bilmiyorum. Aytuğ abi geçici sorun olarak göründüğünü söyledi ve sildi. şuanda aynı hatayı veriyormu bağlayıp bakmam gerek.

FeaTuRiNG
15-08-2012, 03:16
Masallah araclara. Ayni yerde gunduz cekimide bekliyorum :)

imprez30r
15-08-2012, 07:28
İnanç başkalarının söyledikleri ile hesap yapma. Kimse yoğurdum ekşi demez bilirsin. Öyle bir 206 yok yüklü S2000 ve Type R geçebilecek. O nedenle inanma lütfen. UGK konusuna gelince de UGK sadece kozmetik bir araba doğru ellerde değil ve çok eksikleri var. Yazılımla bile bu kadar yürüyebiliyor. 306 içinde şöyle sana telefonda söyledim +150 kg fazla senin arabanı 4-5 boy geri götürür. Yazılım olmasa bile arabandan o 2. kişiyi bavulu cartı curtu at çok rahat geçersin 306yı yazılımsız olarak.

Kelalper

Cliosportve
15-08-2012, 10:05
İnanç başkalarının söyledikleri ile hesap yapma. Kimse yoğurdum ekşi demez bilirsin. Öyle bir 206 yok yüklü S2000 ve Type R geçebilecek. O nedenle inanma lütfen. UGK konusuna gelince de UGK sadece kozmetik bir araba doğru ellerde değil ve çok eksikleri var. Yazılımla bile bu kadar yürüyebiliyor. 306 içinde şöyle sana telefonda söyledim +150 kg fazla senin arabanı 4-5 boy geri götürür. Yazılım olmasa bile arabandan o 2. kişiyi bavulu cartı curtu at çok rahat geçersin 306yı yazılımsız olarak.

Kelalper

UGK nın yazılımı varla yok arasında
Turbo 0.9 peak atıyor sonlara doğru 0.6 lara kadar düşüyor ki orjinalle farkı yok
Benzin çok az oynanmış varla yok arasında
Sadece biraz avans verilmiş oda neredeyse gene varla yok arasında

mechanic
15-08-2012, 10:40
maşallah.
dumansız dizel yarışı gibi olmuş. ses olmayınca zevk alamıyorum ben

imprez30r
15-08-2012, 10:50
UGK nın yazılımı varla yok arasında
Turbo 0.9 peak atıyor sonlara doğru 0.6 lara kadar düşüyor ki orjinalle farkı yok
Benzin çok az oynanmış varla yok arasında
Sadece biraz avans verilmiş oda neredeyse gene varla yok arasında

Olm 2 dereceden fazla avans açamıyorsun ki zaten stock avansın üzerine. İnanç ın arabasına ne kadar avans açtınız ki.

Cliosportve
15-08-2012, 10:52
Olm 2 dereceden fazla avans açamıyorsun ki zaten stock avansın üzerine. İnanç ın arabasına ne kadar avans açtınız ki.

Redsuna direk Henk style Stage 1 çakıldı
Değerlerini hiç bilmiyorum
Sende bir ara atmıştın aynı yazılımı
Değerler nasıl olur benden iyi bilirsin :D

CLIORS
15-08-2012, 10:54
gerekirse avans ve basınç açılır,

bilen bilir :P

Sportline
15-08-2012, 10:55
bv speclerine göre en sağlıklı gideni...

Cliosportve
15-08-2012, 10:55
gerekirse avans ve basınç açılır,

bilen bilir :P

1.5 peak vuranlar varmış halan daha? :hahaha:

GokhanRS
15-08-2012, 10:58
abartma inanç yaw. yalan söylemişler sana. biz tarttık araçları daha önce. ugk diğer rslerden sadece 40 50 kilo kadar hafif. şöförler hariç. ki megane rsciler bunun hesabını yapmaz. ilk olma :D

CLIORS
15-08-2012, 11:01
1.5 peak vuranlar varmış halan daha? :hahaha:

bilen bilir :hahaha:

CLIORS
15-08-2012, 11:05
abartma inanç yaw. yalan söylemişler sana. biz tarttık araçları daha önce. ugk diğer rslerden sadece 40 50 kilo kadar hafif. şöförler hariç. ki megane rsciler bunun hesabını yapmaz. ilk olma :D

Aynen katılıyorum. YEKEKE RS ide sahneye davet edıyoruz :D

OW0h7r5I8a8

Cliosportve
15-08-2012, 11:10
Aynen katılıyorum. YEKEKE RS ide sahneye davet edıyoruz :D

Artık o eski videolarda kaldı hocam
Çıkartmıyor ben kingim diyor :D

YKY MEGANE RS - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=JdAdPMH5zPs)

CLIORS
15-08-2012, 11:16

Kelalper

Alper özlettin kendini, kendi nickini al da sahalara dön :D

PULAT
15-08-2012, 11:25
Maşallah araçlara :)

GokhanRS
15-08-2012, 11:26
alper ağa ugknın hiç bir sorunu yok ben adam ettim o aracı. eskiden stok gücünü veremiyordu. şuan üzerindeki yazılım iyi olmadığından wastegateden filan kısık araba. yani orjinal gibi 0.8 0.9 bar filan basıyor araba.

ugk yı yazılımlı düşünmeyin. o aracı alan kişi 1 tane beyin alıcak keyfine bakıcak. şanzımanınıda bizim burda yaptık. şuan şanzımanı filanda sorunsuz. herşeyi yeni. egzantriklerinden siboplarına kadar orjinal sıfır ve araç düzgün şuan. son aldığımız verilerdede 240 hp filan veriyor araç. ki diğer megane rslerde bu değerlere yakın veriyor. belki başkası kullansa daha iyi rolling bile yapabilir.

imprez30r
15-08-2012, 11:36
alper ağa ugknın hiç bir sorunu yok ben adam ettim o aracı. eskiden stok gücünü veremiyordu. şuan üzerindeki yazılım iyi olmadığından wastegateden filan kısık araba. yani orjinal gibi 0.8 0.9 bar filan basıyor araba.

ugk yı yazılımlı düşünmeyin. o aracı alan kişi 1 tane beyin alıcak keyfine bakıcak. şanzımanınıda bizim burda yaptık. şuan şanzımanı filanda sorunsuz. herşeyi yeni. egzantriklerinden siboplarına kadar orjinal sıfır ve araç düzgün şuan. son aldığımız verilerdede 240 hp filan veriyor araç. ki diğer megane rslerde bu değerlere yakın veriyor. belki başkası kullansa daha iyi rolling bile yapabilir.

OLm şu rstuner dan aldığınız değerleri hp olarak yazmayın buraya. Benim araba o hesaba göre 220 ile 234 kw arasında çıkıo. Bazen 130kw gösterio. O zaman tamam doğrusu bu diyorum. Havalar soğusun iyice özgünün dynonun üstünde tepinicem.

Bu arada RStuner stage 1 yazılım 1 bar peak 0.8 con. veriyor bende. AFR de 10.5. Avans 4 derece açık. 95 kullandığım anda çatır çutur avans vurmaya başlıyor. O nedenle kullanmıyorum. Onun yerine özgünle alperin yaptığı 1.2 bar peak 11 afr avans kısılı olan yazılımı kullanıyorum 95 alsamda sıkıntı olmuyor. Sadece bazen boost cut giriyor araya o sinir ediyor. Wastegatete sorun var açmıyor basınç 1.5 bar peak vuruyor zaten o zaman yapıyor.

imprez30r
15-08-2012, 11:37
Alper özlettin kendini, kendi nickini al da sahalara dön :D

Şiiişt çaktırma ölü taklidi yapıyorum Buğra girince. :D

GokhanRS
15-08-2012, 11:43
OLm şu rstuner dan aldığınız değerleri hp olarak yazmayın buraya. Benim araba o hesaba göre 220 ile 234 kw arasında çıkıo. Bazen 130kw gösterio. O zaman tamam doğrusu bu diyorum. Havalar soğusun iyice özgünün dynonun üstünde tepinicem.

Bu arada RStuner stage 1 yazılım 1 bar peak 0.8 con. veriyor bende. AFR de 10.5. Avans 4 derece açık. 95 kullandığım anda çatır çutur avans vurmaya başlıyor. O nedenle kullanmıyorum. Onun yerine özgünle alperin yaptığı 1.2 bar peak 11 afr avans kısılı olan yazılımı kullanıyorum 95 alsamda sıkıntı olmuyor. Sadece bazen boost cut giriyor araya o sinir ediyor. Wastegatete sorun var açmıyor basınç 1.5 bar peak vuruyor zaten o zaman yapıyor.

abi siz veri alamıyorsanız biz napalım ya. bu güne kadar her dynoya gitmeden önce rstunerle veri aldık. herseferinde gerçek dynoda 10 15hp daha fazla çıktı benim arac.

birincisi eğim çok iyi olmalı ikincisi değerler doğru girilmeli. herşey doğru olduğu sürece tahmini bir fikir veriyor.

denemesi bedava. dynosunu ben karşılıcam diyin yollayım ugkyı cumartesi size ölçün dynoda. 250 hp ye yakın dyno vermezse ben karşılıyım :D

artık zaten megane rs kullanmaktan hangisinin ne kadar vericeğini kullanırken bile anlıyorum. zaten benim kendi arabamın son halininde dynosu var. benimlede denedik aradaki farkdan bile anlayabiliyoruz kaç lduğunu.

imprez30r
15-08-2012, 11:54
abi siz veri alamıyorsanız biz napalım ya. bu güne kadar her dynoya gitmeden önce rstunerle veri aldık. herseferinde gerçek dynoda 10 15hp daha fazla çıktı benim arac.

birincisi eğim çok iyi olmalı ikincisi değerler doğru girilmeli. herşey doğru olduğu sürece tahmini bir fikir veriyor.

denemesi bedava. dynosunu ben karşılıcam diyin yollayım ugkyı cumartesi size ölçün dynoda. 250 hp ye yakın dyno vermezse ben karşılıyım :D

artık zaten megane rs kullanmaktan hangisinin ne kadar vericeğini kullanırken bile anlıyorum. zaten benim kendi arabamın son halininde dynosu var. benimlede denedik aradaki farkdan bile anlayabiliyoruz kaç lduğunu.

Ulan ne veri giremeyeceğim Murteza. Kg giriosun. Ben benle beraber 1600 giriyorum. Alıosun vitese gazlıosun. Rengini falan girecek bi yer yok varsa turuncu diye giriim rengini. Burada sahil yolunda deniyorum başka eğim 0 bi yer bilmiorum ben.

Haa belki doğru ölçüyordur bilemiyorum ama o güçler çıkmaz benim arabadan gibi geliyor.

CLIORS
15-08-2012, 12:14
rstuner doğru ölçüyor aslında

bilen bilir :D

Cliosportve
15-08-2012, 12:20
Bende Clio Rs i ölçüyordum
Gidip normal dynoya girmiştim
RStunerde 190 hp çıkıyordu
Özgünün dynoda 192 hp çıkmıştı

Biliyorum biliyorum :D

RedSun
15-08-2012, 12:22

Kelalper

araç sahibinin dediği "benim araç 170den sonar açılıyor" bu hafta otobana çıkabiliriz daha sağlıklı bir deneme olur. ama hakkını yememek çocuğun araba iyi gidiyor :)

çıkardım tüm ağırlıklarımı şuanda olması gerektiği gibi :)

imprez30r
15-08-2012, 12:50
araç sahibinin dediği "benim araç 170den sonar açılıyor" bu hafta otobana çıkabiliriz daha sağlıklı bir deneme olur. ama hakkını yememek çocuğun araba iyi gidiyor :)

çıkardım tüm ağırlıklarımı şuanda olması gerektiği gibi :)

yaw sen ilk önce telefonuma cevap ver yaw. Arıorum açmıosun. :D

ToNy
15-08-2012, 13:06
MaşAllah RS lere güzel denemeler olmuş... :D

GokhanRS
15-08-2012, 15:07
Ulan ne veri giremeyeceğim Murteza. Kg giriosun. Ben benle beraber 1600 giriyorum. Alıosun vitese gazlıosun. Rengini falan girecek bi yer yok varsa turuncu diye giriim rengini. Burada sahil yolunda deniyorum başka eğim 0 bi yer bilmiorum ben.

Haa belki doğru ölçüyordur bilemiyorum ama o güçler çıkmaz benim arabadan gibi geliyor.

izmirli alper abi bilir. olurda araç sararsa. ki güçlüyse mutlaka sarıyor 3ncü viteste benimde 350 kw güç çıkardığımda oluyor yazılım açıkken. ama o zamanda otobana çıkıyoruz tutunacak asfaltta gazlıyoruz. özellikle e-5 be sahil yollarında yanlış ölçüyor çünkü araçlar sarıyor.

imprez30r
15-08-2012, 15:55
izmirli alper abi bilir. olurda araç sararsa. ki güçlüyse mutlaka sarıyor 3ncü viteste benimde 350 kw güç çıkardığımda oluyor yazılım açıkken. ama o zamanda otobana çıkıyoruz tutunacak asfaltta gazlıyoruz. özellikle e-5 be sahil yollarında yanlış ölçüyor çünkü araçlar sarıyor.

O sarma işi lastikle alakalı. Michelin pilotlar varken sarmaktan yürüyemiyordu. Sport Contact 3 aldığımdan beri 2 de bile sarmıyorum düzgün asfaltta.

CLIORS
15-08-2012, 19:31
Araç 400 tork ve üzeriyse, 2 de tamamen 3 te kısmen sarıyor en iyi lastikle bile. Slick kullanmadım bilemiyorum ama potenza s01 ve pilot sport 3 te durum aynıydı. İki lastikte sıfır alındı ve kullanıldı.

imprez30r
15-08-2012, 20:13
benim arabam güçsüz o zaman ne diim. Tem e çıktığım zaman 2 de asılırsam asr kapalıysa bi cıyk yapıo devam. ASR açıksa o lamba sürekli yanım sönüyor araba yürümüyo. Volanın dağılma nedeni de ASR zaten. Benim debriyaj çıktığında sağlamdı ama hafif yanıktı.

CLIORS
15-08-2012, 20:27
Zaten baskı balataların erken bitmesinin tek nedeni o ASR, resmen sıvıyor balatayı volan üzerine.

Galip
15-08-2012, 21:21
Guncel ve temiz bir bilgi icin tesekkurler alper hocam :))

imprez30r
15-08-2012, 21:29
Alper Volanı daha çabuk bitiriyor. Volanın yayı dağılmıştı ve ikinci parça balanslı çalışmıyordu çıkardığımızda. Küçük parça sağa sola yalpa yapıyordu. Yayın kırılma nedenide ASR. Sürekli olarak tutup bıraktığı için tork direk ikinci parçaya vuruyor. Yayda bi yerden sonra kırılıyor. Tek parça volan aldım içim rahat şimdi. R26 R debriyajı da daha iyi kavrıyor.

Cliosportve
16-08-2012, 18:14
Tek parça hafif volan ve r26r ile kıyamet olmuştur ...

Edit

ozanbulbul
17-08-2012, 11:03

total ağırlık olarak bende yarım deponun biraz üstünde benzin vardı,selçuk ve ben 90'ar kiloyuz sende ve UGK'da stepne olmadığından kaba saba hesapla seninle aynı kilolara denk geliriz diye düşünüyorum.UGK'nın normal ağırlığını vs. bilmediğimden bişey söyleyemiyorum belki bizden daha hafiftir

iynn-RS
18-08-2012, 11:42
Copilot bu sefer guldurmedi :D

Cliosportve selcuk kafa kilit bi kere. Adam inanmis yazilim ise yaramaz diye:D

Rs lere maasallah.

ArMy
18-08-2012, 12:02
Araçlar üzerindeki ekstralara bakılınca BV rs biraz daha tatminkar yürümüş.

Maşallah Rs'lere.

RedSun
18-08-2012, 18:14
kelalperin dediğine göre benim 61lik decat aracı sıkıyor. biraz paralanınca 70 lik downpipe ve 70 lik boru yaptırcaz :D

RedSun
18-08-2012, 20:19
yqC3ylK4i4c

Oo3jqpj5Ugo

imprez30r
19-08-2012, 10:08
inanc biraz degil bayagi bir sikistirir. bi kere katin icini bosaltiosun boruyu cat icine gomuosun. cat icine gomulu oldugu icin isininca sogumasina da olanak yok o borunun. bide turbonun orasi oluyo alev gibi.hava isininca bu sefer hic atamiosun turbonda isinio verimi dusuo. yag isinio duzgun yaglama yapamiosun yaginda ozelligi bozuluyor.70 ya da 76 yaparsin kafan rahat olur. ne turbon dagilir ne de araban siser. ilk gaz tepkin biraz duser ama sonrasinda verimin artar. yani bi tane yanlis borunun etkisi bu kadar fazla. sana o fikiri veren egzost ustasininda ben...

kelalper

CLIORS
19-08-2012, 10:40
megane için min 70 ideal 76

yasinkarahan
19-08-2012, 23:44
.............

brs_odbs
20-08-2012, 00:21
maşallah araçlara

freelife
22-08-2012, 01:24
maşallah rs lere ...

İbrahimRS
22-08-2012, 16:04
Masallah Güzel denemeler oLmuş Haberim olsaydı eslik ederdim sizlere

freelife
23-08-2012, 00:59
Masallah Güzel denemeler oLmuş Haberim olsaydı eslik ederdim sizlere

bizi yaşlı görüyorlar sanırım aralarına almıyorlarmı ne :)