PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : APP Plaka hakkında bir soru.

EErgul
15-08-2012, 12:27
aracı satın aldıktan sonra trafikteki plaka işlemlerine daha başlamadım. bugün gideceğim.
işlem sıram ne olucak ve özellikle sorum şu ki; bana plakan bu hadi git plakanı bastır gel dediklerinde ben app plaka siparişi versem ertesi gün gelsem app plaka ile kabul ederler mi acaba ?
yani amacım kullanmayacağım orjinal plaka baskısına ayrıca para vermemek.

Tayfun-E30
15-08-2012, 12:59
17,5 liraydi orjinal baski 1,5 sene once simdide cok farkli degildir ugrasmaya degmez bastirin gitsin fazla mal goz cikarmaz.. Muhurlu applerede sariyomus polis amcalar bu aralar...

Jackie
15-08-2012, 13:01
10-15 TL'dir heralde şu an en fazla, geçen sene 9küsür TL'ydi :)

officer
15-08-2012, 13:15
8,5 ti geçen sene

caglarcb
15-08-2012, 15:10
Plakalardan TC mühürü kalktı arkadaşlar. Sadece şöförler cemiyetinin mühürü basılıyor. Onu da Trafik şubenin yönlendirdiği plaka basan dükkandan bastırıp, app plaka kullanabilirsiniz. Sıkıntı olmaz.

KGüneyli
15-08-2012, 15:13
Bizim arkdasın plaka islemlerifi felan galeri yaptı. biz dedik plakaları biz getiricez. siz sadece gerekli evrakları halledin tamam dediler app leri bastrıp geldik taktık :)

ÜSTÜNERC
15-08-2012, 19:05
arkadaslar benımde bi sorum olacaktı.2011 yılında elantra satın aldım.plakalarım orjınal cift muhurluydu.ben sonradan muhursuz app yaptırdım.sımdı plakalarımı muhurlu app yaptırmak ıstıyorum.çift muhur kalktı dıyor herkes.tek mühür yaptırsam.trafikte sorun yasarmıyım.veya muayenede.cunku plakaya muhur vurdurmak ıcın orjınal plakaları vermek gerekıyormus.

Le10ur
15-08-2012, 19:19
arkadaslar benımde bi sorum olacaktı.2011 yılında elantra satın aldım.plakalarım orjınal cift muhurluydu.ben sonradan muhursuz app yaptırdım.sımdı plakalarımı muhurlu app yaptırmak ıstıyorum.çift muhur kalktı dıyor herkes.tek mühür yaptırsam.trafikte sorun yasarmıyım.veya muayenede.cunku plakaya muhur vurdurmak ıcın orjınal plakaları vermek gerekıyormus.

plakanı vermek ıstemıyorsan madem plakam dustu de:) yenısını bellı ucret karsılıgında degıstırıyorlar oda sende kalmıs olur:heyoo:

SGTI
15-08-2012, 22:27
plakanı vermek ıstemıyorsan madem plakam dustu de:) yenısını bellı ucret karsılıgında degıstırıyorlar oda sende kalmıs olur:heyoo:

aynen evet.En azından mühürlü orjinal plakalarınız bagajınızda durur.Polis APP den durdurursa bagajı açar gösterirsiniz.Çoğu sıkıntı çıkarmaz böyle olunca

Frid
15-08-2012, 22:34
plakam düştü kayboldu yandı bitti çalındı derse tüv e tespit e yollarlar

ÜSTÜNERC
16-08-2012, 21:21
aynen cok zırıltı oldu hersey :) muhurletmıcem plakaları vazgectım.cıft muhurluler bagajımda duruyor zaten.muayenesi 2014 de aracımın.muayene zamanı tavan folyoyu sökerim muhurlu plakaları takar gırerım muayeneye.tavan folyosuda gecmez dımı muayeneden arkadaslar? sokmek sartmıdır acaba?