PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DBS-R BK Type-R

Metin Bilen
16-08-2012, 20:46
DBS-R BK Type-R

uzun denedıklerımzden tek i bu deırlerınıde zaman buldukca eklıyecem..

CPPJSAdGLSc&feature

DBS-R BK typer - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=CPPJSAdGLSc&feature=youtu.be)

Patisever
16-08-2012, 21:00
cok güzel teşekkürler MAŞAALLAH

mehzent
16-08-2012, 21:03
Masallah sesler efsane :)

Alper_
16-08-2012, 21:07
ikisine de maşallah :)

Metin Bilen
16-08-2012, 21:14
saolun arkadaslar..

chiefkadir
16-08-2012, 22:15
Maşallah iyi deneme olmuş ama yine kalabalık yol, ayrıca 1.40 larda 4.vitese biraz yavaş atmışsın :)

fatihcakin
16-08-2012, 22:19
Maşallah trafiği felç etmişsiniz

-EB-
16-08-2012, 22:23
Güzel denemeler olmus maşallah iki aracada

Metin Bilen
16-08-2012, 23:15
Maşallah iyi deneme olmuş ama yine kalabalık yol, ayrıca 1.40 larda 4.vitese biraz yavaş atmışsın :)

Aynen 4 un senkromeci zaten arizalydi laf agizdan cikti die gittim denedim baya zorladi
Oldugu kadari boyle oldu..zimba gibi cakamadim vitesleri ama onun farkindayim..

Patisever
16-08-2012, 23:25
ilk çıkışlarda dbs daha önce fırlıyor gibi

src106
16-08-2012, 23:54
maşallah Metin bi önce ki dbs bk denemesinde ki ile fark var gene tam olmamış ama ufak tefek arızalar giderilirse yin e King DBS tekerinize taş değmesin :)

Metin Bilen
16-08-2012, 23:57
maşallah Metin bi önce ki dbs bk denemesinde ki ile fark var gene tam olmamış ama ufak tefek arızalar giderilirse yin e King DBS tekerinize taş değmesin :)

Eyw kardesim saolasin..

Type-R
17-08-2012, 00:02
Maşallah sesler çok iyi

brs_odbs
17-08-2012, 00:10
maşallah iki aracada sesler çok iyi

ercan arseven
17-08-2012, 00:14
maşallah araçlara

ümitech
17-08-2012, 00:16
maşallah araclara...keşke daha net görebilseydik bu yarışı :)

sadikbeyazit
17-08-2012, 00:25
Maşallah iki Aracada...

Metin Bilen
17-08-2012, 00:27
Disardan ceken arkadaslarda varmis ulastim yolliyacklar videolari.. Daha net belli oluyodur heralde

emre_
17-08-2012, 00:29
Masallah araclara degisiklik yapildimi onceye gore iki aractada

orcunnn
17-08-2012, 09:55
maşallah metin ....

evolutions
17-08-2012, 10:06
bazı ibarelerde bk önderliğinde devam ediyor yada bk hakkını vermiş vs kendi kendime diyorum ben baska bir videomu izliyorum acaba

ErmanArseven
17-08-2012, 10:17
masallah her iki aracada

Patisever
17-08-2012, 10:23
rekabet güzeldir de bende anlamadım

hızlı densin istiyorsan en iyinin yakınında bile olsan yeterli

rekabat güzel olmuş başabaş

Metin Bilen
17-08-2012, 10:32
maşallah metin ....

eyw orcoo

bazı ibarelerde bk önderliğinde devam ediyor yada bk hakkını vermiş vs kendi kendime diyorum ben baska bir videomu izliyorum acaba

dıer konuyada yazmıssın kardesım eyw bende anlamadım gercekten yıne polemık cıkıcak dıe sesımı cıkarmıyorm vıdeolar yetio zaten..

masallah her iki aracada

saolasn kardesm

rekabet güzeldir de bende anlamadım

zamanla analarız heralde.. yandaş meselesi..;)

Selcuk_RoL
17-08-2012, 10:37
Bk ya Daha cok massallah denilmesinin sebebi bana gore dbs ye gore parca eskigi olmasi fakat hala yanyana gidebilmesidir

Burda veya daha onceki videolarda bana gore bi gecme gecilme yoktur bicamurluk onde olmak bana gore gecmek degildir kendi gorusum tabigii ee diger yandan dbs nin adi buyuk beklenti fazla parcada var bi araba cikmis yaninda gitmis ve daha az parcayla bunu kim taktir etmez?

evolutions
17-08-2012, 10:42
parça eksiği olupda yürümesi harika şahsen bkyı cok begenirim değerli hakan kardeşime pm den bk güzel aracda demişliğim war düşündüm piston egzantirik olsa ne olur diye rakipsiz olur dedim kendi kendime belirtmişliğimde war kendisine ama durup düşününce sanki bazı şeyler war gibide şahsen yalnış anlaşılmasın benim şahsi fikrim birininden birinin olduguna inanıyorum piston yada egz. yoksa şayet araçda at ciğeriwar

not: sence yokmu arabadan anlayan adamsın

Selcuk_RoL
17-08-2012, 10:46
parça eksiği olupda yürümesi harika şahsen bkyı cok begenirim değerli hakan kardeşime pm den bk güzel aracda demişliğim war düşündüm piston egzantirik olsa ne olur diye rakipsiz olur dedim kendi kendime belirtmişliğimde war kendisine ama durup düşününce sanki bazı şeyler war gibide şahsen yalnış anlaşılmasın benim şahsi fikrim birininden birinin olduguna inanıyorum piston yada egz. yoksa şayet araçda at ciğeriwar

not: sence yokmu arabadan anlayan adamsın

Valla bunlar yurek yemis ygz de 10 uzerinden 10 gidiyor bana gore savasiyor hepsiyle bi sekilde ki egz yok eminiz olsa yasin soyler ee ba type r a bak conta bile yok kapak isli degil ygz ile yanyana:icon_tup: enteresan bu isler:)

mmustu
17-08-2012, 10:52
asıl deneme sanırım 1,32-1,33 snlerde başlıyor kamera açısı yanıltabilir o yüzden deneyen arkadaşlara bişi sorayım yanlış yorum yapmamak için

deneme başladığında araçlar tam olarak yan yana mı yoksa bk neredeyse dbsnin arka çamurluğundanmı basıyo ?

evolutions
17-08-2012, 10:54
Valla bunlar yurek yemis ygz de 10 uzerinden 10 gidiyor bana gore savasiyor hepsiyle bi sekilde ki egz yok eminiz olsa yasin soyler ee ba type r a bak conta bile yok kapak isli degil ygz ile yanyana:icon_tup: enteresan bu isler:)

araçlara ALLAH kaza bela vermesin ygzde egz yok piston warmı zamanında bu araç turboydu sayalımkı yok değerlendirmeyi söyle düşün standart aracda ufak oynamalar fark eder ama yapılı ve yüklü araç için aynışey söz konusu olamaz ***** yapılı araç için standarta göre en az 4-bilemedim 5 boy fark eder gittikcede açar anlayacağın BA YGZ ile fark ***** belli ufak kafa cıkartma v.s normal bu ama diğer tarafda parça eksiği olupda yüklü olan aracla yürümesi yürek değil üstüne kalbini döşünü yese fark etmez derim polemiği sevmem aslında söyle diyim bunu anlamanın en iyi olu ba ve ygz ile dbs denemiş olsa cıkan fark yüklü ve standart+az oynanmış araç arasındaki o fark bahsettiğim cıkar ortaya kör birinin görebileceği kadar acık olarak

biryerden bir fazlası iialaki war ama filtre ama ayarama başka bişey anlayacağın

ben 10 yıldır spor yaparım kondisyonum üst düzey 120 kilo basıyorum ağırlık sen yürekli delikanlıyım diyip aynısını yapabilirmisin :icon_wack

yasin_R
17-08-2012, 10:58
araçlara ALLAH kaza bela vermesin ygzde egz yok piston warmı zamanında bu araç turboydu sayalımkı yok değerlendirmeyi söyle düşün standart aracda ufak oynamalar fark eder ama yapılı ve yüklü araç için aynışey söz konurk ***** su değil yapılı araç için standarta göre en az 4-bilemedim 5 boy fark eder gittikcede açar anlayacağın BA YGZ ile fark ***** belli ufak kafa cıkartma v.s normal bu ama diğer tarafda parça eksiği olupda yüklü olan aracla yürümesi yürek diğil üstüne kalbini döşünü yese fark etmez derim polemiği sevmem aslında söyle diyim bunu anlamanın en iyi olu ba ve ygz ile dbs denemiş olsa cıkan fark yüklü ve standart+az oynanmış araç arasındaki o fark bahsettiğim cıkar ortaya kör birinin görebileceği kadar acık olarak

Kesinlikle piston egz yay şapka vs vs yok aldım bagajda geziyor, şüphesi olan yoktur herhalde

evolutions
17-08-2012, 11:01
Kesinlikle piston egz yay şapka vs vs yok aldım bagajda geziyor, şüphesi olan yoktur herhalde

doğrudur sizin gibi değerli ve saygın arkadaşlara inancımız tam bilmediğim için soru babında yazdım

son olarak konumuzdki bütün arkadaşlar düzgün saygın kişiler araçlarıda keze on numara son sözüm budur

Metin Bilen
17-08-2012, 11:22
asıl deneme sanırım 1,32-1,33 snlerde başlıyor kamera açısı yanıltabilir o yüzden deneyen arkadaşlara bişi sorayım yanlış yorum yapmamak için

deneme başladığında araçlar tam olarak yan yana mı yoksa bk neredeyse dbsnin arka çamurluğundanmı basıyo ?

tam olarak yanyana özellikle onu ayarlamaya calıstım zaten

mmustu
17-08-2012, 11:30
ok kamera açısı yanıltıyor o zaman maşallah araçlara

-HAKTAN-
17-08-2012, 12:01
ok kamera açısı yanıltıyor o zaman maşallah araçlara

Aynen kanka kamera acisi yaniltici oluyor.Sitemizin uyelerinin cogu ordaydi zaten sahitler var yan yana ayna aynaya gittik eski denemeye gore hic bir fark yok disardan cekim yapan arkadaslar varsa eklerler burda hep birlikte izleriz.

Metin Bilen
17-08-2012, 12:04
Aynen kanka kamera acisi yaniltici oluyor.Sitemizin uyelerinin cogu ordaydi zaten sahitler var yan yana ayna aynaya gittik eski denemeye gore hic bir fark yok disardan cekim yapan arkadaslar varsa eklerler burda hep birlikte izleriz.

Aynen disardan cekimler varmis geldiginde ekliycm mmustu ilk baslangici soruyodu heralde kamera acisindan esit deil gibi..

-HAKTAN-
17-08-2012, 12:08
Aynen disardan cekimler varmis geldiginde ekliycm mmustu ilk baslangici soruyodu heralde kamera acisindan esit deil gibi..
Anladim kanka sıkıntı yok
Maasllah dbs yine formunda:icon_tup:

mmustu
17-08-2012, 12:08
aynen videoda sanki hakan senin çamurluğundayken roll başlamış gibi duruyor :)

Metin Bilen
17-08-2012, 12:11
Anladim kanka sıkıntı yok
Maasllah dbs yine formunda:icon_tup:

yok kank deıl yaa.. vıtesler foss..:S

-HAKTAN-
17-08-2012, 12:22
yok kank deıl yaa.. vıtesler foss..:S

Sonlara doğru iyice sıçtı aynen olsun şanzımanın telafisi kolay önemli olan ciğere bişey olmasın :D

-HAKTAN-
17-08-2012, 12:24
Bk ya Daha cok massallah denilmesinin sebebi bana gore dbs ye gore parca eskigi olmasi fakat hala yanyana gidebilmesidir

Burda veya daha onceki videolarda bana gore bi gecme gecilme yoktur bicamurluk onde olmak bana gore gecmek degildir kendi gorusum tabigii ee diger yandan dbs nin adi buyuk beklenti fazla parcada var bi araba cikmis yaninda gitmis ve daha az parcayla bunu kim taktir etmez?

Saol kanka eyvallah:icon_tup:
Bizimki ne kadar ekmek o kadar köfte teorisini alt üst etti huahahu

-HAKTAN-
17-08-2012, 12:28

BK'da DBS'de kafa burun ayna aynaya giden 2 araç...Şu an önderlik diye bişey yok kardeş kardeş yan yana takılıyoruz kazasız belasız sorunsuzca devam ederiz inşallah.

Ertan-R
17-08-2012, 12:38
İki aracada maşallah.

Patisever
17-08-2012, 12:41
yorum ve yazı +10 bu sefer farklı oldu konu gidişatı forumun klasına yakısır şekilde sunulup görüş bildirildi

Okan D.
17-08-2012, 12:42
cok guzel denemelerdı canlı ızlemekten keyıf almıstım istanbulun en hızlı ıkı typer'ı nı :D

evolutions
17-08-2012, 12:44
canlı izlemek ayrı keyifti (eksik -bişeylerde war SUS-R )

berkred
17-08-2012, 13:14
maşallah iki aracada

osman 1.8t
17-08-2012, 15:07
iki aracada maşallah bu kadar güzel kafa burun gitmeleri çok eğlenceli oluyodur iki şöfördede heycan son hadinde oluyor bütün kaslar gerilmiş vazyette :)

Ramcho®
17-08-2012, 15:19
polemik için sölemiyorum dbs anadolu yakasında daha iyi yürüyor o zaman :)

maşallah iki araca da......

BerkayKamaci
17-08-2012, 16:25
dışardan çekim bende yüklüyorum 2 tane

Tiger_VTi
17-08-2012, 16:35
maşaallah 2 aracada, Allah nazarlardan saklasın...

BerkayKamaci
17-08-2012, 16:42
tqflEsAnSE0
EkdmqnOMDPA

Kısa videolar ama araclar fren yapana kadar görünüyor :icon_tup:

-HAKTAN-
17-08-2012, 17:55
Videolar icin tesekkurler Berkay:icon_tup:

BerkayKamaci
17-08-2012, 18:12
Videolar icin tesekkurler Berkay:icon_tup:

rica ederim abi :icon_tup:

0k4N
17-08-2012, 18:59
Bk 1 çamurluk önde mi yani sonuç olarak :)

Metin Bilen
17-08-2012, 21:22
Bk 1 çamurluk önde mi yani sonuç olarak :)

:)) ne dıyımkı yaa..:))

1 vıdeo 6 sn de bak baya bellı oluyo hatta bı boy fılan önde..:))

brs_odbs
17-08-2012, 21:32
maşallah DBS bi çıtırdan önde gibi

emresener
17-08-2012, 21:42
vıdeoyu ceken arkadaslar arabanın ıcınden gorerek BK bı cıtır onde dıyolar yorum olarak

ben mı yanlış duyuyorum ?

FAGE12
17-08-2012, 21:51
:)) ne dıyımkı yaa..:))

1 vıdeo 6 sn de bak baya bellı oluyo hatta bı boy fılan önde..:))

ahahhahahahha :icon_tup: iki tarafında ellerıne saglık ;)

eser
17-08-2012, 21:56
maşallah araçlara,BK'ya 41 kere maşallah

Metin Bilen
17-08-2012, 22:16
BK gercekten güzel yuruyo hakkınını yememek lazım DBS yı zorluyo baya.. ama suda bır gercek.. vıteslerı olması gerektıgı gıbı cakamadım yanı braz daha nazık gecırdım hakanda farkındaydı debrıyaj ı bıraz fazla asagıya aldık 4 un senkromec ınde zaten sorun vardı ısınınca iice su koyverdı
gecsın dıe kasmadan attım vıteslerı onunda etkısı olduguna emınım.. harııcınde tekrar soyluyorm YGZ eskısınden baya hızlı BK da dedıklerı gıbı egztrk fln yok ise gercekten masallahı var cok cok ii
DBS nın bır kac eksıgı var ıns onlarda gıderılınce daha ii oluck dıe dusunuyorum..
flıtre buruşmuş..duz boruda baya bı ezık var sanzumanı zaten bılıyorsunz eksıklerı bunlar..
ilerde denemerde artık düzeltip öyle cıkarız inş..

Patisever
17-08-2012, 23:06
hakan arkadasımız dediği gibi pison egz yoksa bu arac efsane olur bu eksikler takılsa şahsen ikisinide begenirim birde dbsyede bu bk dekı filtreden lazım kapalı kaput altı yeteri kadar nefes aldırmıyor sanırım motora

stlegal
17-08-2012, 23:55
O gece ordaydim dbs gercekten ciddi sanzuman sikintisi yasadi ama bunu bilerek cikti tebrik etmek lazim araclarin hepsi cok iyi masallah diyelim ama benim en garibime giden enes cok iyiydi birbirinize cok uakin cekismeli gecti typercilarin artik degisik setuplar deneme zamaniniz geldi.

-HAKTAN-
18-08-2012, 00:37
maşallah araçlara,BK'ya 41 kere maşallah

Saolassssın Eser'im:icon_tup:

sipahi
18-08-2012, 00:48
BK typer'a maşallah..takıpteyız

orcuns
18-08-2012, 02:15
O gece ordaydim dbs gercekten ciddi sanzuman sikintisi yasadi ama bunu bilerek cikti tebrik etmek lazim araclarin hepsi cok iyi masallah diyelim ama benim en garibime giden enes cok iyiydi birbirinize cok uakin cekismeli gecti typercilarin artik degisik setuplar deneme zamaniniz geldi.

bende katılıyorum herkezın arabası headrs fılıtre eksoz emm,gömme,kpro kimsenın arabasında egzantrık yok pıston yok sunlar bır pistonlansın egzantrıklensın bakalım bır dbs mi pistonlu egzantrikli ??? hep kurufasulye pilav

H10DA
18-08-2012, 02:42
iki aracada maşallah çekişmeli olmuş ..

E.Güleç
18-08-2012, 03:53
bende katılıyorum herkezın arabası headrs fılıtre eksoz emm,gömme,kpro kimsenın arabasında egzantrık yok pıston yok sunlar bır pistonlansın egzantrıklensın bakalım bır dbs mi pistonlu egzantrikli ??? hep kurufasulye pilav

++++++++++1963

maşallah araçlara sesler başarılı:icon_tup:

tugrul
18-08-2012, 10:02
bk ya ve dbs ye maşallah. metinin de dediği gibi bk dbs'yi bayagı zorluyor ama dbs yine liderliğini bırakmamış. yok bi tık önde, yok bi çamurluk geçti demek bence dogru olmaz. metin zaten aracının eksiklerini söyluyor ve buna rAGMEN dbs geçilemiyor. bk'nın da hakkını yememek lazım. emek harcayanlara tesekkürler.
bence bu konunun başlığı " denk güçlerin savaşı " olmalı :)

Ö.öztüRk
18-08-2012, 10:34
3 aracada kocaman maşallah son video'da kesici sesleri çok iyi çıkmış ;)

Metin Bilen
18-08-2012, 12:00

iki aracada maşallah çekişmeli olmuş ..

bk ya ve dbs ye maşallah. metinin de dediği gibi bk dbs'yi bayagı zorluyor ama dbs yine liderliğini bırakmamış. yok bi tık önde, yok bi çamurluk geçti demek bence dogru olmaz. metin zaten aracının eksiklerini söyluyor ve buna rAGMEN dbs geçilemiyor. bk'nın da hakkını yememek lazım. emek harcayanlara tesekkürler.
bence bu konunun başlığı " denk güçlerin savaşı " olmalı :)

3 aracada kocaman maşallah son video'da kesici sesleri çok iyi çıkmış ;)

saolun arkadaslar bılgı bu konuda etkılı bılen anlayan kendını bellı edıyo..