PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Road.Inc - Legendary Cars

.::EmrE::.
17-08-2012, 01:15
Arkadaşlar Road.Inc - Legendary Cars application AppStore'da kısa bir süre için bedava olmuş.

Application'da Ford Model Tden Bugatti Veyron'a dünya üzerindeki efsane 50 klasikleşmiş otomobilin showcase 360 görünümleri,dökümanları,bilgileri,orjinal fabrika verileri,belgeleri,orjinal prototip veya fabrika fotoğrafları,motor sesleri,teknik çizimleri,eski dergilerden reviewları,hatta eski satış posterleri vs. HD fotorafları,videoları ile hiçbir yerde bulamayacağınız kullanım klavuzları ,araç karşılaştırmaları vs. herşey mevcut. S2000 NSX Skyline gibi araçlar beklemeyin,sadece collectors edition araçlar mevcut.

ÖRnek olarak ; Ferrari 250 GTO, Jaguar Type E, McLaren F1,Veyron,Porsche 917K,Ford GT40,Bentley Browler,Bugatti 35B,SLR McLaren,Pagani Zonda,Ferrari Enzo,BMW M1,Mustang GT390 vs. gibi modeller.

Otomobil sevenlerin,ilgilenenlerin mutlaka edinmesi gereken harika bilgiler içeren bir application. İndirdim saatlerdir okuyorum paylaşmak istedim. Application ile bir alakam yoktur :) sadece kaçırmanızı istemedim.Anladıgım kadarıyla daha önce araçlar için ücret de talep ediyorlardı download etmek için,şu an direk giveaway modunda tüm araçları bedava indirebiliyorsunuz. iphone'da mevcut mu bilmiyorum,ancak iPad sürümü harika. iOS u seviyorum :)

Road Inc. - Legendary Cars for iPad on the iTunes App Store (http://itunes.apple.com/us/app/road-inc.-legendary-cars/id458600673?mt=8)

Tam özellikler aşağıda ingilizce;

Among Road Inc's features:

★ 50 landmark automobile models to unveil and explore, from the Ford T to the Bugatti Veyron. (With more to come).

★ An interactive 3D museum tour allowing to explore every single angle of 50 road icons.

★ Over 3,000 Archival documents including brochures, yearbooks, blueprints, adverts, plans, press articles and more...

★ Over 70 videos including race archives, interviews, commercials and more...

★ More than 350 high definition studio photographs from the most acclaimed automotive photographers

★ More than 100 roaring engine sounds for the full experience

★ Over 350 pages of original in-depth feature essays

★ AirPlay support for videos, music & engine sounds(streams audio directly to your Hi-Fi speakers or Apple TV)

★ Social content-sharing features (Facebook, Twitter, email)

Stay tuned for Retina update, new models and additional features to come...