PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya’dan çalınan BMW marka otomobil, bir kaportacıda satılmak üzere

atabay
23-08-2012, 21:43
zmir’in Bornova ilçesinde polisin düzenlediği operasyonda, Antalya’dan çalınan BMW marka otomobil, bir kaportacıda satılmak üzere parçalanmış olarak bulundu

RTHABER | Çalıntı otomobil operasyonunda sahte altın ile yakalandılar (http://rthaber.com/haber/201208235/Calinti-otomobil-operasyonunda-sahte-altin-ile-yakalandilar.html?ref=dgr)

Operasyonda sahte ehliyet kullanan şebeke lideri olduğu öne sürülen H.K.'nın da aralarında olduğu 4 kişi yakalandı. H.K.'nın aracında yapılan incelemede, airbag yuvasına gizlenmiş 22 bin lira ile 4’ü gerçek 840 sahte reşat altın ele geçirildi. Antalya’da 4 ay önce meydana gelen olayda, bir kişi sahte kimlikle bağlantı kurduğu Veysel Kırlangıç’a ait BMW marka otomobili, kiralayarak teslim aldı. Bir süre sonra otomobilini geri alamayan ve çalındığını farkeden Kırlangıç, polise başvurup yardım istedikten sonra kendi imkanlarıyla da aracını aramaya başladı. Veysel Kırlangıç, aylar süren aramalarının ardından otomobilinin İzmir’de bulunduğunu öğrendi. BMW marka lüks otomobilin Bornova 5301 sokak 22 numaradaki kaportacıda parçalandığını tespit eden Kırlangıç, polisi arayarak yardım istedi. Savcılıktan alınan izin sonrasında Güneş Oto Kaporta isimli işyerine yapılan baskında çalıntı otomobil, parçalanmış olarak ele geçirildi. 840 SAHTE REŞAT ALTIN İşyerinde bulunan ve Antalya’da otomobili sahte kimlikle kiralayan 28 yaşındaki H.K., 35 yaşındaki B.Y., 26 yaşındaki B.K. ile 19 yaşındaki O.K. gözaltına alındı. İşyerindeki aramalar sırasında H.K.’nin kullandığı 34 BEY 17 plakalı otomobilde de inceleme yapan Oto hırsızlık Büro Amirliği ekipleri airbag bölümünde oynama olduğu saptandı. Bunun üzerine airbag yuvasını açan polis, 22 bin lira para ile 4’ü gerçek 840 sahte reşat altınını gizlenmiş olarak buldu. Altınlar ile paralara, sahte altın dolandırıcılığı ihtimali üzerine el konuldu. Dolandırıcılık konusundaki araştırmaların ise devam ettiği açıklandı. Otomobilin parçaları emniyet otoparkına götürüldü. Dört zanlının sorgularının RTHABER | RThaber.com izmir haberleri | RThaber | izmirin Özgür Sesi | izmir Haberleri (http://www.rthaber.com) ise devam ettiği bildirildi.

ruudvan
23-08-2012, 22:56
çocugu.....

Bulut Y.
23-08-2012, 23:01
http://rthaber.com/imagecache/calinti-otomobil-operasyonunda-sahte-altin-ile-yakalandilar-fi790296.jpg

bu foto iyiymiş.

AtmoSpheriC
23-08-2012, 23:02
şerefsizlerrrr...

atabay
23-08-2012, 23:03
kansızlar..insanların dişinden tırnagından arttırıp aldıgı malları .allah çoluk çocuk sevdiklerinden cıkarıcak hıc mı korkuları yok..

halilkarakas
24-08-2012, 08:56
H.K :D bu hirsizlik olaylari bitmez memlekette.

Maxiboost
24-08-2012, 09:03
Adam kendi bulmus arabasini polis essek kadar oto hirsizlik yazmis...

atarktan
24-08-2012, 09:36
Her işi kendimiz görür olduk.

c20let
24-08-2012, 09:43
H.K :D bu hirsizlik olaylari bitmez memlekette.

:beuj::beuj::beuj: YAKALAYIN !

salih_560
24-08-2012, 09:52
ramazanın ilk haftası benimde aracım evimin önünde calındı aracı çalıştırıp kacarken gördüm balkondan atladım yanlız yakalayamadım sahuru yaptıktan yarım saat sonra sonra calındı aracım 40 dakika sonra yalova istanbul istikametine giderken yakalandı 18 yaşında bir çocuk calan kişide 5 sefer oto hırsızlıgından içeri girmiş ve 1 seferde oto hırsızlıgı cete kurmaktan 5 ay yatmış ve bu çocuk denetimli serbestlik yararlanıp çıkmış ben görmesem calınırken yalovayı gectigi gibi civatsını dahil bulamıcam allahtan oturup biraz televizyon izledim neyse ki çok zarar vermemiş aracıma şimdi artık direksiyon kiliti ile kilitiyorum aracımı ve aracımı cıkamayacak şekilde park ediyorum otoparktan cıkması zor olsun diye o gün bursada 6 arac calınmış 1 tane bulundu oda benim ki dikkatli olmak gerekli gerçektende ....

melihyilmaz
24-08-2012, 11:34
ramazanın ilk haftası benimde aracım evimin önünde calındı aracı çalıştırıp kacarken gördüm balkondan atladım yanlız yakalayamadım sahuru yaptıktan yarım saat sonra sonra calındı aracım 40 dakika sonra yalova istanbul istikametine giderken yakalandı 18 yaşında bir çocuk calan kişide 5 sefer oto hırsızlıgından içeri girmiş ve 1 seferde oto hırsızlıgı cete kurmaktan 5 ay yatmış ve bu çocuk denetimli serbestlik yararlanıp çıkmış ben görmesem calınırken yalovayı gectigi gibi civatsını dahil bulamıcam allahtan oturup biraz televizyon izledim neyse ki çok zarar vermemiş aracıma şimdi artık direksiyon kiliti ile kilitiyorum aracımı ve aracımı cıkamayacak şekilde park ediyorum otoparktan cıkması zor olsun diye o gün bursada 6 arac calınmış 1 tane bulundu oda benim ki dikkatli olmak gerekli gerçektende ....

bursada nerde oturuyorsunuz bide dikkat edelim bari

salih_560
24-08-2012, 11:57
bursa cekirgede oturuyorum aracım oradan calındı ...

R.I.P
24-08-2012, 12:21
yaklaşık 10gün önce gördüm Aydın Söke o düzlük yolda jant lastik dışında herşeyi sökülmüş vaziyette BMW 7 serisi vardı. jandarma falan gelmişti. aracı soğana çevirmişler resmen

VolkanA.
24-08-2012, 13:40
Güneş oto boya bir yerden tanıdık geliyor amaa. Büyük ihtimal 2. sanayi neyse uçuz kurtulmuş.

gokcell13
24-08-2012, 13:59
Allahım sen kahret boyle insanları.

emrem123
24-08-2012, 14:18
Allahım sen kahret boyle insanları.

amiinnnn :)

YunusAydn
24-08-2012, 14:29
bu işler hep izmirde oluyor sanırım geçen sene arkadaşımın a3 ü çalınmıştı yine aynı şekilde izmirde bir kaportacıda satılmak üzereyken bulunmuştu ne tesadüf.

Gry
24-08-2012, 14:40
Adam kendi bulmus arabasini polis essek kadar oto hirsizlik yazmis...

Hep dillerde olan polis hirsiz is birligi denen seye inanmam lakin bir avuc toprak icerisinde bir demir yığınını bulamayacak kadar acizmisin Türk polisi?
Ya da çalınan araç bir milletvekilinin oğlu olsa bu kadar aciz ve pasif olurmuydun acaba Türk polisi??

salih_560
06-09-2012, 16:35
konu acma geregi duymadım arkadaşlar bu gün mahkeme oldu ve aracım calan kişi bu gün serbest kaldı bir daha ki duruşmada aracım masrafın karşılayıp karşılamadıgını soracakmış hakim bana acayip şekilde sinirliyim bu işin yapan kişi aracı calmış ve suç üstü yapılmış ve 1 ay yattıktan sonra tekrar serbest ve bu işi 5 sefer yapmış bir kişi yani acıkcası bu ülke arac calmak suç inteliğinde sayılmıyor ben bundan bunu cıkarıyorum nerdeyse bu gün hakim hakkınada suc duyursunda buluncaktım o kadar sinirliyim yani böle bişey olabilir mi ya kanun acıkları çok baştakiler hırsız oldugu sürece diger hırsızlar iyice arsızlaşıyor saygılar arkadaşlar ....