PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : araçı tanıyan varmı

esimsir
23-08-2012, 22:10
BMW 3 Serisi 3.20i 1994 Model 15.100 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 95083995 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-satilik-bmw-3-20i-95083995/detay)

Aracı Antalya'dan bi arkadaşım alacak beni aradı bende gel baktıralım dedim fiyat kafamı kurcalıyo:beuj::beuj: belki tanıyan olur diye konuyu açtım

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler:icon_tup:

OkanVtec
24-08-2012, 11:58
önden kazalı 285 binde bir arac alıcaksın. ki km resi orjınalse. hem m52 motorda degil 95 sonrası geliştirildi bu. bmv rahat konforlu arac ama bana kalırsa bu aracı alırsan sanayıden cıkamazsın yakıtı cok . onun yerine bu fiyatlar aralıgında honda civic Si /Honda 1.6ies gibi araclar düsünebilirsiniz.ies lere gerci su anda 20 lere dayanmıs durumda gercide.gene karar sizin.

ugur_EN_
24-08-2012, 12:10
önden kazalı 285 binde bir arac alıcaksın. ki km resi orjınalse. hem m52 motorda degil 95 sonrası geliştirildi bu. bmv rahat konforlu arac ama bana kalırsa bu aracı alırsan sanayıden cıkamazsın yakıtı cok . onun yerine bu fiyatlar aralıgında honda civic Si /Honda 1.6ies gibi araclar düsünebilirsiniz.ies lere gerci su anda 20 lere dayanmıs durumda gercide.gene karar sizin.

öncelikle bmv değil BMW marka ismi olarak... araç önden kaza yapmış ama kazası ne derecede onu bilmek lazım büyük bi kazamı ufak bi kazamı diye... BMW alan zaten ilk başta yakıtı sonrasında masrafını göze almak durumunda... aracın motoru ve diğer aksamları olsun temiz ise eğer sanayiden çıkmama gibi bi durumu olmaz km de sorun değil araç temiz olsun yeter... BMW denildiğinde bu kadar kötü bi yaklaşım bence yanlış ön yargılıyı olmayın derim...zevkler ve renkler tartışılmaz... ve M50 motor M52 motora göre daha dayanıklıdır araştırınız_!!!

Yiğit G.
24-08-2012, 12:15
aynı fiyata 93-95-99 arası civicleri satıldıgını dusunursek isterse pertten toplanmış olsun o hali ile bile civicden iyidir orası kesin.Yakıt dusunmuyorsan belki fiyatta da ufak bişiler yapabilirlerse alınır cokda kötü durmuyor araç.

En azından dürüst adam bide o var.. Rahatlıkla km yi geri çektirip birde oraya 3-5 lokal boya var yazadabilirdi..

jap-10
24-08-2012, 12:16
Sanayiden çıkmayan bmwler sabaha kadar dönen bmwlerdir.Kullandığım 2.ci bmw'm ama hala sanayiye sokamadım iç dış yıkama dışında tabuları yıkın

fastchild
24-08-2012, 12:21
Büyük ihtimal radyatörün önündeki bıyık sacı ve farların bağlı olduğu bağlantı parçası eğik bu yüzden sol far yamuk duruyor zaten sağda çok önemli boşluklar yok sıkıntı sol tarafta

Motora adam gibi bakım yapılmışsa rahat 100.000 km daha var o motorun bitmesine