PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya'da ne yapılır?

kickbuttowski
24-08-2012, 19:15
Arkadaşlar yarın kısmetse Antalya yolcusuyum Polonyalı bir arkadaşımla Kemer'de 1 haftalık tatil yapacağız. Yalnız böyle sakin sessiz değil atraksiyonlu canlı bir tatil istiyoruz. Yalnız Antalya'da nasıl atraksiyonlar var bilmiyorum.
İnternetten raftingi buldum rüzgar sörfü filan gibi şeyler varsa nerede yapılır nasıl bulunur? yada antik kenttir şelaledir vs. nereleri görmek gerek?
Antalya'yı bilenlerden yardım istiyorum..
Eklemeyi unuttum birde clubtır, bardır filan akşam gidip desarj olmalık yada sohbet edip demlenmelik yerler nerelerdir?

murat-m
24-08-2012, 19:19
iyi tatiller..kemer'de action çok..inferno,aura gibi halka malolmuş ender gece clubleri var..ben geçen sene gittiğimde memnun kalmıştım.antalya'nın yerlisi arkadaşlar daha detaylı bilgi verecektir.

kickbuttowski
24-08-2012, 19:27
Özellikle rüzgar sörfü, bisiklet ve yat turlarıyla ilgili bilgiye ihtiyacım var arkadaşım rüzgar sörfçüsü zaten..

m. ali öz
24-08-2012, 19:27
side' de tarihi olarak apollon tapınağı, antik tiyatro görülebilir. (antalya merkeze 70km)
rafting için beşkonak köprülü kanyon' a gidilebilir. (antalya merkeze 50km)
manavgat şelalesi yada düden şelalesine gidilebilir. manavgat şelalesinde gece rakı balık keyifli olur, sis falan çöküyor serin oluyor manavgat ırmağına.
eğlenmek için ceila, ally, arma gibi mekanlara gidilebilir.

cheers
24-08-2012, 20:17
Kemerdeyim.Telefon numaramı yolluyorum.Ne zaman ıstersen arayabılırsın.Herşeyde yardımcı olurum.

kickbuttowski
24-08-2012, 20:41
Kemerdeyim.Telefon numaramı yolluyorum.Ne zaman ıstersen arayabılırsın.Herşeyde yardımcı olurum.

Tamam çok teşekkürler yarın arıyorum sizi :)

JenGoO
24-08-2012, 22:21
Aman güzel kardeşim sende norveclinin gazabına uğrayıp 2 vodka enerjiye 300 tl vermede ne yapıosan yap :) Kemerdeyim bende bu tarafa uğrarsan bende yardımcı olurum..

emrem123
24-08-2012, 23:33
raftıng ı tavsıye ederım :D antık yerler olarak kemerden kumlucaya kadar her yerı gezebılırsın olımpos adrasan falan guzel yerlerdır gece kuluplerı falan kemerde var.merkezde de bır cok war

ocean0636
25-08-2012, 00:25
Aman güzel kardeşim sende norveclinin gazabına uğrayıp 2 vodka enerjiye 300 tl vermede ne yapıosan yap :) Kemerdeyim bende bu tarafa uğrarsan bende yardımcı olurum..
Biz locada 750-1000tl oderken iyiydi ahauhsa :D

0k4N
25-08-2012, 00:26
Antalyada ne yapılmaz ki ? :D Heleki bu aylarda :)

dragon07
25-08-2012, 01:52
hayal gücüne kalmıs ne yapmak istedigin arayıpta bulamadıgın bişiy olursa ulş bizelere :)

Burak-Akın
25-08-2012, 02:16
Kemer zaten sessiz sakin bir yer deyil :D Antalya ya gidiyorsaniz inferno'ya ugramadan geçmeyin derim

iyi tatiller

kickbuttowski
25-08-2012, 02:26

Hmm.. Bu kadar olacağını tahmin etmiyordum dikkat edelim o zaman..

raftıng ı tavsıye ederım :D antık yerler olarak kemerden kumlucaya kadar her yerı gezebılırsın olımpos adrasan falan guzel yerlerdır gece kuluplerı falan kemerde var.merkezde de bır cok war

Antik yerleride evet gitmişken görmemek olmaz tabi birazda entellektüel takılmış oluruz :D

Biz locada 750-1000tl oderken iyiydi ahauhsa :D

Geçmiş olsun abi.. Mekan yerlerini de söyleyinde bari girmeyelim yanlışlıkla abla parasıyla tatile gidiyorum ohuyom ben yani :)

Antalyada ne yapılmaz ki ? :D Heleki bu aylarda :)

Valla bizde işte yapmadığımız bir şey kalmasın hiç bir günü boş geçirmeyelim istiyoruz. Şimdilik listede yat turu, rafting, rüzgar sörfü ve şelaleler var.

hayal gücüne kalmıs ne yapmak istedigin arayıpta bulamadıgın bişiy olursa ulş bizelere :)

Teşekkürler çok sağolun.. Artık başımız ağrısa techturkeye soruyoruz zaten :)

Kemer zaten sessiz sakin bir yer deyil :D Antalya ya gidiyorsaniz inferno'ya ugramadan geçmeyin derim

iyi tatiller

Bizi aşan bir yerse hiç gitmeyelim abi.. Ben Club ortamından çok hoşlanmıyorum özellikle yalnız yada erkek arkadaşlarımla berabersem ama arkadaşım baya aşinadır..

juds2k
25-08-2012, 02:34
antalyaya kadar gelmısken dedeman ortamını gormeden gıtmek olmaz antalya merkese de ınmenı tavsıye ederım..

ocean0636
25-08-2012, 10:55
Geçmiş olsun abi.. Mekan yerlerini de söyleyinde bari girmeyelim yanlışlıkla abla parasıyla tatile gidiyorum ohuyom ben yani :)

Yok kardesim yanlis anladin biz surekli gidiyoruz, aksine de normalden cok uygun fiyata gidiyoruz. İnferno veya aurada 1normal loca + 1 chivas hersey dahil normalde 1000tl biz 1 kral loca + 2chivas max 1000tl oduyoruz..

Locaya oturmazsan ve chivas degilde vodka falan actirirsan standta 400tl ye 1sise actirirsin...

Sise actirmazsan zararda olursun, nicola fasano, morandi, ivan dorn, alexandra stan, inna gibi birileri varken denk gelirseniz kisi basi 20-30dolar giris ucreti odersin icerdede ne icersen ic doublesine 30tl yazarlar ayni hesaba gelir. Sise actirirsan senin avantajina olur heleki 3-4 kisi olursan...

Basta Aura ve İnferno olmak uzere Kemer'deki butun clublerde tanidiklarimiz var gidecegin zaman pm at, ne icersen ic odeyebilecegin en dusuk hesabi odetirim sana..

som306
25-08-2012, 11:18
Adrasanşu sıralar canlı gibi onun dışında gece herkes gidecebileceğin en güzel mekanları söylemiş..Ek olarak Side oteller bölgesindede güzel zaman geçirebilirsin.

cheers
25-08-2012, 11:22
Alemciler döküldü :D

XoR
25-08-2012, 11:31
Çamyuva Çorbacı Ali'ye git :) çorba iç üstüne mutlaka lahmacun ye :D

ozgurluk
25-08-2012, 12:08
geçen bayram programım şöyleydi ;

1.gün - gündüz kemer tekne turu (sabah 10 da başlar akşam 4 5 gibi biter)
akşam rakı balık fasıl
2.gün - gündüz rafting (beşkonak-köprülü kanyon)
akşam gece klubü ( tercihen aura yaparasan daha iyi olur)
3.gün - gündüz scuba diving / parasailing
akşam bu geçen 3 günün sonunda halin kalmaz muhtemelen kafana göre artık ;)

biz böyle yaptık inş yardımı olur :)

!KO
25-08-2012, 14:19
salı gece bende antalyadayım bakalım neler var :D

fatih(fb)
25-08-2012, 14:24
Bu gece infernodaydik gitmelisin her geldigimde bos gecmem:) moonlight da sabahla yelkenlilerle fena manzara:) antalya candir kandir..

Abdullah Çınar
25-08-2012, 14:33
haftasonu dedeman burger-starbucks-kesinlikle extrablatt ordan ceila ışıklar kaleiçi sabaha karşı mevlana çorbacısı salçalı ekmek :D :D

kickbuttowski
25-08-2012, 21:33
geçen bayram programım şöyleydi ;

1.gün - gündüz kemer tekne turu (sabah 10 da başlar akşam 4 5 gibi biter)
akşam rakı balık fasıl
2.gün - gündüz rafting (beşkonak-köprülü kanyon)
akşam gece klubü ( tercihen aura yaparasan daha iyi olur)
3.gün - gündüz scuba diving / parasailing
akşam bu geçen 3 günün sonunda halin kalmaz muhtemelen kafana göre artık ;)

biz böyle yaptık inş yardımı olur :)

Raftingi sonlara atmayi planliyoruz cunku servisleri varmis kemerden zaten 3 gunluk arabamiz var ilk 3 gun icin arabayla gidilecek yerlere gidecegiz.
Raki balik nerede yapilir? Turistiz diye ellemesinler sonra bizi? :D
Bir de scuba icin ders almamiz gerekmiyor mu? Fiyatlari ne kadar bilgilendirseniz cok makbule gecer..

Club olaylari bizi biraz asacak gibi adimimizi dikkatli atsak iyi olacak sanirim..
Su an antalyadayim havaalaninda arkadasin gelmesini bekliyorum 3 saat kadar daha burda olucam sanirim bir de ilk defa ucretsiz kablolu internet baglantisi olmayan bi havaalanina geldim cok can *****i bir durum..

yuyusa
25-08-2012, 21:49
Kale içine türkü barlarını da denemenizi tavsiye ederim.

HondatugraL
25-08-2012, 21:54
kemerde soho club var selahattın abımızın mekanı selamımı soyle gir içeri onunde gtr-35 gorursen selahattın abıde içerdedir zaten. Muza bin denıze gir ruslara bak ne istersen yap merkeze gelırsen konu aç toplanırızda :D

Burak-Akın
25-08-2012, 22:18
Hmm.. Bu kadar olacağını tahmin etmiyordum dikkat edelim o zaman..

Antik yerleride evet gitmişken görmemek olmaz tabi birazda entellektüel takılmış oluruz :D

Valla bizde işte yapmadığımız bir şey kalmasın hiç bir günü boş geçirmeyelim istiyoruz. Şimdilik listede yat turu, rafting, rüzgar sörfü ve şelaleler var.

Teşekkürler çok sağolun.. Artık başımız ağrısa techturkeye soruyoruz zaten :)

Bizi aşan bir yerse hiç gitmeyelim abi.. Ben Club ortamından çok hoşlanmıyorum özellikle yalnız yada erkek arkadaşlarımla berabersem ama arkadaşım baya aşinadır..

Arkadaşınız bu tür mekanlar konusunda alışıksa gitmenizi tavsiye ederim :D o ortam heryerde bulunmuyor

kickbuttowski
25-08-2012, 22:18
kemerde soho club var selahattın abımızın mekanı selamımı soyle gir içeri onunde gtr-35 gorursen selahattın abıde içerdedir zaten. Muza bin denıze gir ruslara bak ne istersen yap merkeze gelırsen konu aç toplanırızda :D

Bu cok iyi fikir.. Az Antalyanin atarli giderlilerini gorsek biraz gozumuz gonlumuz acilsa kulaklarimizin pasi silinse hic fena olmaz :)

gokcell13
26-08-2012, 13:47
Kardesim bana da ulasabilirsin. Her konuda Yardımcı olurum.