PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ygz idle

Alicanrs
25-08-2012, 13:04
telde çektik realde ses daha fazla
2.5 ay önce debriyaj ve sanzuman gittiğin de(debriyaj ve sanzuman kırıldığında vites kaçırmasından ötürü) sıkıştırma ölçtüğümüzde 14 14 10,5 14 bar idi şimdi daha kötüdür her halde k20 ye bir şey olmuyor:):) Kaan ın dün akşamki ısrarından sonra yasin söküp egz siz tekrar sağalarda olucak :)

Typer Idle - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=fD1hI0o4-4M)

PPR engineering
25-08-2012, 13:23
En sonunda sökülüyor aylardır bu şekilde bende bazen hayretle izliyorum :) normal şartlarda olması gerek idle altta linkte ekliyorum ve yasini şenyurt aile kasabı ilan ediyorum hehehe :)

Civic Type-R Euro 2008 idle sound - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=kBScHezFCF8)

yasin_R
25-08-2012, 20:57
En sonunda sökülüyor aylardır bu şekilde bende bazen hayretle izliyorum :) normal şartlarda olması gerek idle altta linkte ekliyorum ve yasini şenyurt aile kasabı ilan ediyorum hehehe :)

Civic Type-R Euro 2008 idle sound - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=kBScHezFCF8)

kaanım dediğin kadar varmış be burdan izleyince biraz ürperdim:(

PPR engineering
25-08-2012, 21:37
kaanım dediğin kadar varmış be burdan izleyince biraz ürperdim:(

Yasincim sıkıntı değil artık söktüğümüzde eğikli oranınıda söliyeceğim sana gelen ses cok fazla telde birde az cıkıyor benim koyduğum linkteki olması gereken arasında ne kadar fark var değilmi her seferinde biraz daha yavaşlamanın sebebi ise valfler eğik olduğu için valf seats'leride bozuyor zamanla git gide mesela arada sıradaki geç çaşlışma probleminde tamamen bundan kaynaklanıyor.

yasin_R
25-08-2012, 21:58
Yasincim sıkıntı değil artık söktüğümüzde eğikli oranınıda söliyeceğim sana gelen ses cok fazla telde birde az cıkıyor benim koyduğum linkteki olması gereken arasında ne kadar fark var değilmi her seferinde biraz daha yavaşlamanın sebebi ise valfler eğik olduğu için valf seats'leride bozuyor zamanla git gide mesela arada sıradaki geç çaşlışma probleminde tamamen bundan kaynaklanıyor.

anladım kankacım, aslında tam 1 ay önce bagadır abi söylemişti bana dda kulak ardı etmiştim aslında :) adam haklıymış, inşallah güzel bişiy cıkarıcaz ortaya. sanzıman için hala haber bekliyorum,

cam leri takmadan bi test iiçin denediğim araclarla birdaha denemek farz oldu:)

subapları ve sanzımanı değiştirdikten sonra...

PPR engineering
25-08-2012, 22:06
anladım kankacım, aslında tam 1 ay önce bagadır abi söylemişti bana dda kulak ardı etmiştim aslında :) adam haklıymış, inşallah güzel bişiy cıkarıcaz ortaya. sanzıman için hala haber bekliyorum,

cam leri takmadan bi test iiçin denediğim araclarla birdaha denemek farz oldu:)

subapları ve sanzımanı değiştirdikten sonra...

bende sana 2 2.5 ay önce söelemiştim tolga-r da öle ama o zaman pala bıyığımız yoktu heheehe şaka bir yana dediğin gibi farz oldu.

yasin_R
26-08-2012, 09:16
bende sana 2 2.5 ay önce söelemiştim tolga-r da öle ama o zaman pala bıyığımız yoktu heheehe şaka bir yana dediğin gibi farz oldu.

sen git önce yakanı düzelt karşımda düğmelerden birini aç ondan sonra seni dinlerim belki:):)