PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BLacK C2 VTS

PashaVTS
26-08-2012, 13:56
Boşuna uğraşıpta buraya resim koymaya gerek yok 300 kişi bakmış 3 kişi maşallah demiş sadece anca birbirinize yazın....

Maxiboost
26-08-2012, 14:40
Üye olmadan önce forum kurallarını okudum dediğinize göre sizi tekrar uyarmamıza gerek yok sanırım?

+ yeni nick almanıza gerek yok nick değişikliği yapabilirdiniz.

PashaVTS
26-08-2012, 14:48
okumadım size okudum demedim hatalı olduğumu kabul ediyorum ama zaten konuya 1 arkadaş resimler çok büyük diyince hemen düzeltip kaydete bastım hop karşıma başka birşey çıktı. Bu şekilde agresifleşerek (diğer kilitlediğin konuya hitaben) birşeyleri halledemezsin ben sizin o dediğiniz 50 kere yazıldı çizildi konularınızı nerden bilebilirim? birşeyleri yazacaksan biraz uslubunla yaz Techturkeyi temsil ediyorsun...

Met
26-08-2012, 14:49
Kaput kaplama ve stop harici güzel. Maşallah.

PashaVTS
26-08-2012, 14:54
Kaput kaplama ve stop harici güzel. Maşallah.

teşekkür ederim çok sağolun

playhard
26-08-2012, 15:20
on numara:)

Maxiboost
26-08-2012, 15:25
okumadım size okudum demedim hatalı olduğumu kabul ediyorum ama zaten konuya 1 arkadaş resimler çok büyük diyince hemen düzeltip kaydete bastım hop karşıma başka birşey çıktı. Bu şekilde agresifleşerek (diğer kilitlediğin konuya hitaben) birşeyleri halledemezsin ben sizin o dediğiniz 50 kere yazıldı çizildi konularınızı nerden bilebilirim? birşeyleri yazacaksan biraz uslubunla yaz Techturkeyi temsil ediyorsun...

bize okudum demeden üye olamazsın foruma. Ayrıca ben birşey yazıp çizmedim? sanırım okuma ve algılamayla ilgili sorunun var. Ayrıca kim yazdıysada 50 kere yazıp çizildi diye doğru söylemiş. Düşün yani girmeden önce kuralları yazmışız. Foruma nasıl fotoğraf eklenir onuda açıklamışız forumda, yetmezmiş gibi insanlar hala kocaman fotoğraflar eklemeye devam etmiş 50 kerede uyarmışız. İnsaf bizde insanız, sana paranın karşılığında bu hizmeti vermiyorum ben. Uyarılan döneme (kuralın uygulanmaya başladığı ilk dönemler) denk gelemediysen bizim suçumuz mu? ortak fikir birliği sonuçu kural koyulsun ama biz uyarmaya devam edelim. Ne kıymeti kaldı bizim kuralların? Hatalıyım diyosun öyle yapmasaydınız diyosun. Hatalı olduğun için ceza puanı almışsın bu kadar basit.

http://img708.imageshack.us/img708/8099/adszkmo.png

PashaVTS
26-08-2012, 15:45
maxibost mesaj kutun dolu olduğundan sana özele yazamadım burdan oku lütfen..
alttaki konuya senin mesajından 1 mesaj önca başka moderatör arkadaş yazıp yazıp döşemişti ama şimdi bakıyorumda kendi mesajını komple silmiş yazıyorsan okadar şeyi sonrasında neden silme gereği duyuyor söylermisin ? kör değilim senin mesajın 1 mesaj önce yazmıştı bir küfür etmediği kalmıştı sende kitlemiştin ama mesajını kim ise moderatör arkadaş silmiş tasvip etmediğim yazılar onun yazdıklarıydı

http://www.techturkey.com/forum/site-bilgileri/131065-yeni-uyeleri-bu-sekilde-mi-kabul-ediyorsunuz.html

Maxiboost
26-08-2012, 15:56
maxibost mesaj kutun dolu olduğundan sana özele yazamadım burdan oku lütfen..
alttaki konuya senin mesajından 1 mesaj önca başka moderatör arkadaş yazıp yazıp döşemişti ama şimdi bakıyorumda kendi mesajını komple silmiş yazıyorsan okadar şeyi sonrasında neden silme gereği duyuyor söylermisin ? kör değilim senin mesajın 1 mesaj önce yazmıştı bir küfür etmediği kalmıştı sende kitlemiştin ama mesajını kim ise moderatör arkadaş silmiş tasvip etmediğim yazılar onun yazdıklarıydı

http://www.techturkey.com/forum/site-bilgileri/131065-yeni-uyeleri-bu-sekilde-mi-kabul-ediyorsunuz.html

100 milyon pixel foto koymuşsun?
asıl senin gibilere bravo
ısrarla vazgeçmiyorsunuz şu saçmalıktan

bu buraya ait bir kural değil
şu resim boyutunu bi öğrenemediniz gitti

şimdi aynı konuşmalar geçecek bak
niye uyarmadınız
niye hemen ceza verdiniz
niye hemen sildiniz
ama ben bilmiyordum
merak etme onlarıda denedik tek tek insanlara uyarı mesajı yazdık
tamam deniyor aradan 1 hafta geçiyor aynı .. herkesi takipmi edicez forumda biz ?

ohooo bıktık bunlardan biz, bitmez bu konuşmalar

50 kere yazıldı çizildi uyarılar yapıldı yanıp sönen neon yazılarla forumun her köşesine tabelalar kondu yok arkadaşşş bu artık hastalık olmuş sizde.

Dikkat: BÜYÜK FOTO EKLEYENLERİN KONULARI SİLİNİR.

bu başlığıda kilitliyorum
çünkü daha önce yaşadım aynısını, bir sürü bahane, nedenler sonuç neden ilişkileri
ama şöyleydi ama böyleydi falanlar filanlar ..
sonunda uzuuuun bir tatile çıkacaksın biliyorum o yüzden kilit..
anlaşıldı umarım ?

şeklinde yazılmış. Hiçte öyle küfür vs edilicekmişte direkten dönülmüş gibi değil. Sana yukarıda açıkladım. Arka arkaya yapılınca aynı hatalar hele ki insanlar hatalı olduğu halde konuyu uzatınca sert yazı yazılabiliyor bazen. Silmesinin sebebide o mesajını benden 1 dakika sonra göndermiş olması ancak ondan önce benim cevap yazdığımı görünce kendi mesajını silmiş sonuçta konuyla ben ilgileniyorum.

PashaVTS
26-08-2012, 18:45
peki dostum...