PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir 9 eylülde konvoy yapalımmı

kaan megi
28-08-2012, 22:47
arkadaşlar önerim tüm izmirli dostlarımıza öncelerde yaptığımız gibi izmirde 9 eylül konvoyu yapalımmı bayraklarımızı asalım içimizdeki milliyetciliğimizi gösterelim bu artan terör olaylarınada böle anlamlı bigünde tepkimizide gösterelim eskiden olduğu gibi konak köprü altını kapatalım sizlerinde düşüncelerinizi bekliyorum organizasyonuda tago tarkan abi ayarladımı süper olur düşüncesindeyim şimdiden konu açtımki herkes görsün okusun

kaan megi
28-08-2012, 22:59
İzmir Etkinlikleri | 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu Kutlama Programı (http://izmiretkinlikleri.com/9-eylul-izmirin-kurtulusu-kutlama-programi/) programda izmirde bu şekilde

cabrioleter
29-08-2012, 00:10
valla 10 numara olur yapalım şu etkinliği alnımızın akıyla..

kaan megi
30-08-2012, 21:13
bu kaDarmıyız

cabrioleter
30-08-2012, 23:39
izmir tayfaya bi şey oldu son zamanlar..

Germanian
31-08-2012, 03:53
aynen bencede kimse yok sanırım yaz dolayısıyla..

ben varım ..

detailef (can) ı da yazın oda gelir

kaan megi
04-09-2012, 21:25
konu artık kilitlenebilir veya silinebilir milletin içinde bazı hisler yok olmuş 2005 2006 yılların da yazsak bunları ilk 3 saatte 50 yorum olurdu üzüldm gerçekten =(

Rox
04-09-2012, 21:37
Şimdi bazı şeyleri kutlamak için illa araç konvoyumu yapıcaz ben anlam veremiyorum (düğün sünnet asker eğlencesi) Not-Kendim evlendim aracımı düğün aracı bile yapmadım insanları rahatsız etmeye ne hakkımız var??
Zaten yeteri kadar beynimizin yanına koyuyorlar bide burda organize olmayalım makas atan magandalar kendi etrafında dönemeye çalışan yol kapatan adamlar son ses müzik egsoz vs vs resmen hayvanlık ben demiyorum kutlamayalım güzel bir yerlere araçlar çekilir festival havasında yapılır yada bayrağını alan gündoğdu göztepe gibi yerlerde toplanılır . Başka hangi ülkede konvoy yapılıyor ben daha görmedim gelişime ayak uydurmalıyız düşüncesindeyim.