PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toplu Resim Yükleme Sorunsalı ???

Murat Özcan
29-08-2012, 13:52
Arkadaşlar resimleri tek tek yükleyerek link haline getirip foruma atmak tam bir eziyet heleki sayısı çok fazlaysa,bunları toplu yükleyip tek bir link halinde yüklüyebilme veya ne bilim başka hal çaresi varmı kullandığınız siteler programlar falan vs vs şimdiden teşekkürler..

ykavcioglu
29-08-2012, 13:57
ressim.net'de toplu yükleme ve tek linkle alma var diye biliyorum murat.
google'dan ulaşırsın

B.Battal
29-08-2012, 14:10
imageshack.com yada imgur.com'a atarsan daha iyi imageshack'in optimizasyonu fotoğrafları berbat ediyor.

ProdriveSTI
29-08-2012, 14:16
Ressim.net cok iyidir,tavsiye ederim bende.

uqr
29-08-2012, 14:25
imageshack.com yada imgur.com'a atarsan daha iyi imageshack'in optimizasyonu fotoğrafları berbat ediyor.

Aynen, imgur iyidir.

driftboy
29-08-2012, 14:34
Ben facebook'a gizli ablüm yapıp resimlere sağ tıklayıp resim url'sini kopyala diyorum daha rahatıma geliyo..

ykavcioglu
29-08-2012, 14:36
ResimYukleyin.Net, Resim Yükle, ResimYükle, Resim Upload, image upload (http://resimyukleyin.net)

dün keşfettim çok hızlıydı:)

Frid
29-08-2012, 14:38
photobucket.com iş görmez mi

Murat Özcan
29-08-2012, 14:45
ressim.net'de toplu yükleme ve tek linkle alma var diye biliyorum murat.
google'dan ulaşırsın

Ressim.net cok iyidir,tavsiye ederim bende.

Ben facebook'a gizli ablüm yapıp resimlere sağ tıklayıp resim url'sini kopyala diyorum daha rahatıma geliyo..

ResimYukleyin.Net, Resim Yükle, ResimYükle, Resim Upload, image upload (http://resimyukleyin.net)

dün keşfettim çok hızlıydı:)

genel olarak teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz linkler işe yaradı;

yunus son verdiğin linkte resimlerin boyutlarını seçmeyi bulamadım yaw :D

hocam faceden nasıl oluyor resim yüklemek onu tam bilmiyorum ben

driftboy
29-08-2012, 14:48
google chrome yüklü bende.. Resimleri facebook'a normal bi albüm paylaşır gibi paylaşıyosunuz.. Daha sora fotografa tıklayıp açarak sağ tıklıyosunuz. Resmin URL'sni kopyala'ya basıyosunuz. Buraya hızlı postta insert image yazan yere tıklayıp yapıştırıyosunuz başka bişey yok :)

resimli anlatayım istiyosanız ?

Murat Özcan
29-08-2012, 14:49
google chrome yüklü bende.. Resimleri facebook'a normal bi albüm paylaşır gibi paylaşıyosunuz.. Daha sora fotografa tıklayıp açarak sağ tıklıyosunuz. Resmin URL'sni kopyala'ya basıyosunuz. Buraya [IMG] CTRL+V [IMG/-] 2. img'de - olmadan bunu postunuza ekliyosunuz

anladım hocam çok teşekkürler saolasın chromeyi yakın zamanda yüklesem fena olmaz ama arkadaşların verdiği linklerde güzel yani

arfy
29-08-2012, 14:54

oldum olası photobucket kullanırım .. özellikle mac de rahatlık konusunda işin sonu... iphoto eklentisiyle pc üzerinde albüm yapıp isimleri tarih yer vs ekleyip boyutuda ayarlayıp albüm olarak atabiliyorsunuz ...

turbo&quattro
29-08-2012, 14:54
Photobucket... Gecenlerde +100 foto ekledim 10 dk surmedi.

Murat Özcan
30-08-2012, 01:24
yardımcı olan herkese teşekkür ederim