PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Torrent ile oyun yüklemede yardımcı olurmusunuz

Vtec_Power
31-08-2012, 14:11
Merhaba arkadaslar ben torrentden bir oyun indirdim adı Test Drive Unlimited. Tüm dosyalar indi fakat şimdi ne yapacaımı nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum ilk defa kullanıyorum. Screenshot da aldım fakat buraya nasıl yukleyeceğimi bulamadım yardımcı olurmusunuz.

TurboJDM
31-08-2012, 14:15
Merhaba arkadaslar ben torrentden bir oyun indirdim adı Test Drive Unlimited. Tüm dosyalar indi fakat şimdi ne yapacaımı nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum ilk defa kullanıyorum. Screenshot da aldım fakat buraya nasıl yukleyeceğimi bulamadım yardımcı olurmusunuz.

onu ayrı bir program ile ayrıştırıyorsun. dosyaların bulunduğu kısmın ekran fotosunu alıp paylaşırmısın benim indirdiğim gibiymiş. o şekilde size yardımcı olurum. :)

Vtec_Power
31-08-2012, 14:19
fotoyu direk foruma yuklemeyi beceremedim buyrun burdan linkini attım :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=218103638317904&set=a.212609742200627.45406.100003548072039&type=1&theater

akndmrl
31-08-2012, 14:23

hocam indirdiğin oyunu ben bitirmiştim iyi yere denk geldin oyun muhtemelen ".iso" uzantılıdır. Bunun için deamon tools indirip kurucaksın bu deamon tools denen program arşivlenmiş sıkıştırılmış uzantılı dosyaları açmaktadır. Bildiğiniz Auto-Run işlevini görür en iyi tabiriyle bilgisayarınızda sanal bir CD-ROM oluştur. Deamon tools kurulumu yaptıktan daha sonra PC'niz yeniden başlatılır ve saatin oraya simgesi düşer. "Gri-mavi tonlamalı simge" üzerinde sağ tıklayıp, Virtual CD-Rom a tıklayın, Mount image e tıklayın size bir pencere gelicek oyunu nereye kaydettiyseniz dosyayı seçin ve Aç' a tıklayın oyun ya otomatik olarak kurulum ekranı gelir yada Bilgisayarım içinde Yeni Dvd-Rom' unuzu göreceksiniz onun içinden de Setup' a tıklayıp kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum için o programı kullanmalısınız gerisini zaten sende biliyorsundur.

chatlaxs
31-08-2012, 14:26
İso uzantili ise indirdigin dosya power iso programini yukle.programi ac sanal surucu kismini aktif et,aktif ettigin sanal surucuye tikla yerlestir yazar onu tiklayip indirdigin dosyayi goster.sonra bilgisayarimdan cdroma cd takmis gibi orada gozukecek cift tikla yuklenmeye baslar hocam

Vtec_Power
31-08-2012, 14:26
hocam indirdiğin oyunu ben bitirmiştim iyi yere denk geldin oyun muhtemelen ".iso" uzantılıdır. Bunun için deamon tools indirip kurucaksın bu deamon tools denen program arşivlenmiş sıkıştırılmış uzantılı dosyaları açmaktadır. Bildiğiniz Auto-Run işlevini görür en iyi tabiriyle bilgisayarınızda sanal bir CD-ROM oluştur. Deamon tools kurulumu yaptıktan daha sonra PC'niz yeniden başlatılır ve saatin oraya simgesi düşer. "Gri-mavi tonlamalı simge" üzerinde sağ tıklayıp, Virtual CD-Rom a tıklayın, Mount image e tıklayın size bir pencere gelicek oyunu nereye kaydettiyseniz dosyayı seçin ve Aç' a tıklayın oyun ya otomatik olarak kurulum ekranı gelir yada Bilgisayarım içinde Yeni Dvd-Rom' unuzu göreceksiniz onun içinden de Setup' a tıklayıp kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum için o programı kullanmalısınız gerisini zaten sende biliyorsundur.

teşekkür ederim peki deamon tools lite mı indirmeliyim hangisini indireyim?

akndmrl
31-08-2012, 14:35
teşekkür ederim peki deamon tools lite mı indirmeliyim hangisini indireyim?

lite yukle yeterli ücretsiz sürümü olsun yani ;)

Vtec_Power
31-08-2012, 14:36
tamam yükledim

TurboJDM
31-08-2012, 14:40
deamon tools gezginler yaz direk gezginlerin sitesinden olanı indir. sonra zaten kurduktan sonra o klasöte girdiğinizde 3.8 gblık dosya deomon tools sembolü çıkıcak onu tıkla. normal cd takmış gibi kurmaya başlıcaksın. kurduktan sonra cracklemeyi yapcaksın.

Vtec_Power
31-08-2012, 14:50
çok teşekkür ederim yükledim oyunu çok sağolun yardım için :)

ProdriveSTI
31-08-2012, 15:00
Torrent'le ilgili konular mevcut forumda,biraz arastirin forumu.

Vtec_Power
31-08-2012, 15:07
deamon tools gezginler yaz direk gezginlerin sitesinden olanı indir. sonra zaten kurduktan sonra o klasöte girdiğinizde 3.8 gblık dosya deomon tools sembolü çıkıcak onu tıkla. normal cd takmış gibi kurmaya başlıcaksın. kurduktan sonra cracklemeyi yapcaksın.

oyunu açıyorum fakat hiç bir uyarı vs vermeden geri kapanıyor

akndmrl
31-08-2012, 15:31
oyunu açıyorum fakat hiç bir uyarı vs vermeden geri kapanıyor

crack' lemeyi yaptın mı peki ? ayrıca belki oyun içinde reg' lemen gerekn bir dosya olabilir eğer ekran göruntusu alabilirde buraya yansıtabilirsen daha kolay yardımcı olabilirim.