PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.9 tdi chip uygulama tavsiyesi

mixxi
02-09-2012, 16:40
Passat b5 kasa 1.9 tdi 130 hp lik aracıma yazılım uygulaması yaptırmak istiyorum bununla ilgili daha önceden tecrübesi olan kişilerden yardımlarını bekliyorum, araştırdıgım kadarıyla dizel motorlarda yakıt ekonomiside saglanıyor deniliyor ama benzinli araçlarda yakıt ekonomisi saglanmadıgını söylüyorlar bu konuda tereddütlerim var yazılım yapan birkaç firma olduğundan daha önce bu tür uygulama yaptırmış olupta artıları eksileri şunlardır diyebileceginiz tecrübeli kişilerden yardımlarını bekliyorum.

yasindamar
02-09-2012, 17:03
Aracinizin motoru gercekten cok verimli ve dayanikli bir motor. Chiptuning isleminin en cok fayda sagladigi motorlardan birisi. Kesinlikle yazilim tavsiye ederim. Taninan bilinen yazilim sirketlerinden herhangi birini tercih ederseniz kesinlikle pisman olmazsiniz.

SGTI
04-09-2012, 18:30
yazılımla ciddi anlamda tüketim düştüğü doğru.Ek olarak benzinli dizel farketmez hepsinde düşürür yazılım.Tüketimi neden düşürdüğüyle alakalı bir konu var araştırırsınız,ben yazarsam çok uzar
Eğer marka takıntınız varsa ve normalin 2-3 katı para vermek istiyorsanız ama marka olsun diyorsanız evotech,apr tavsiye ederim.Alternatif olarak revo da iyidir.APR tanıdığım yok fakat revo evotech yapıp çok memnun olan tanıdığım insanlar var.Hangisi derseniz bana göre evotech 1 adım önde.
Eğer denk kalitede hatta sizin isteklerinizi daha çok karşılayabilecek bir yazılım isterseniz cok daha uygun fiyata ecufast tavsiye ederim.Ek Ertesi gün abi bu istediğim gibi olmadı şunun şurasını tam değişelim derseniz yine yaparlar.siz tam olarak memnun kalıncaya kadar uğraşır özgün abi ve firma arkadaşları.para alıyorsa hakkını tam vermek ister.Custom yazılım olduğu için ben sert istiyorum,yakıt düşmesini istiyorum,alt devirlerim önemli üst devirler vs. vs.. kısaca istediğiniz cinsten ayar çekerler.

kurtbil
04-09-2012, 20:42
Sadece 1.9 tdi ile alakalı olarak uzun uzadıya güzel bir konu var doğrudan orayı okursanız bayağı bilgi sahibi olursunuz.

http://www.techturkey.com/forum/dizel/100466-vag-19-tdi.html

Kadyr
04-09-2012, 20:45
Bence kendini tanitmalisin once:)

tdipower
04-09-2012, 20:46
1.9 var dediler geldik :D

mixxi sen kimsin dostum?

Kadyr
04-09-2012, 20:50
1.9 nerde serdar orda :D yetis serdar:D

mixxi
05-09-2012, 02:19
kısacası kendimi tanıtmak gerekirse İstanbul Beşiktaş'ta oturuyorum, forumda yeni sayılırım o yüzden kendimi tanıtmadan konuya giriş yaptıgım için kusura bakmayın, bilgiler için teşekkür ederim, yazılım uygulamasından beklentim yakıt düşmese bile belirgin olarak tork ve gücün artışını hissedebilmem sadece

SGTI
05-09-2012, 03:23
buradaki yazını herkes göremeyebilir kendini tanıt derken üyelerimiz başlıklı konu adı altında kendini tanıtmanı kastetmiş arkadaşlar.Maximum tork maximum güç istiyosun kısaca özetliyorum tekrardan custom istiyorsan en güzeli ecufast ama adını duyurmuş ciddi başarıları olan fiyatı bugün öğrendiğim itibariyle aşırı uygun olan evotechdir ek olarak onlarda ecufast aşağıda kalmazlar en güzel şekilde yardımcı olurlar.Paket yazılımları kullanmıyorlar.Max Ekonomi-Max Güç aralığında ne istersen ayarlama yaparlar.Her iki firmada güvenilir düzgün iş yapan insanlar.Paranı boşa çıkarmazlar.Custom istiyorsan dememin sebebide bana göre çok cüzzi olan fiyat farkı.Paran senin için ne kadar kıymetli anlamında.üst mesajımda yazdığım 2-3 katı fiyatı olayı evotechde geçerli değil.

TorqueTuning
05-09-2012, 08:57
Dilersen aracına test etmen için deneme yazılımı yapabilirim.

gitanesedat
25-11-2015, 16:18
Bende yazilim istiyorum fakat fiyat araligi ney bilmiyorum 1.9 tdi passat var yeni aldim ruhsatta motor no bile yazmiyo fiyat alabilirim