PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vtı gtı vts

Sayfa : [1] 2

sword
02-09-2012, 17:33
stage 1 hafıfsıklet araclar cıtır denemeler:)

1LFcNn9DKHk&feature=g-upl
DX3g8G4QwtQ&feature=g-upl
Kjr_HTwdeI4&feature=g-upl
y_Mj_DUhbuc&feature=g-upl

VB vts & KD vtı-- cam GUN vts - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=DX3g8G4QwtQ&feature=player_embedded)
VB VTS & K GTI cam GUN VTS - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=1LFcNn9DKHk&feature=g-upl)
GUN VTS & K GTI - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Kjr_HTwdeI4&feature=g-upl)
GUN VTS & EH VTI - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=y_Mj_DUhbuc&feature=g-upl)

aLLen
02-09-2012, 18:56
Gun vts masallah

teskocuu
02-09-2012, 19:03
Masallah en son video biraz komik gun kendı kendine korna yapmış eh kendi kendine :)
gun erken kalkmıs
eh nin ikinci kornasında gun kalkmış:)

Alper_
02-09-2012, 19:05
maşallah araçlara vts sıkı gidiyor :)

kanashibari
02-09-2012, 19:10
Maşallah Murat abi güzel denemeler olmuş.

Tuncay
02-09-2012, 19:13
Masallah en son video biraz komik gun kendı kendine korna yapmış eh kendi kendine :)
gun erken kalkmıs
eh nin ikinci kornasında gun kalkmış:)

Ben yeni farkettim valla kornalar karismis :) gun iyi gidiyor masallah

APO
02-09-2012, 19:27
GUN vts gecenin yıldızı olmuş sanırım maşallah tüm araçlara ...K gti da kendini aşmış...specler nedir bu arada tam olarak ..?

Redbull
02-09-2012, 19:34
Vts Gün ün deymiş :)

K0213
02-09-2012, 19:34
hafifsikletteki sırrın çözülemiyor valla :) şimdide GUN ile alayına go diyosun abi :D

sword
02-09-2012, 19:37
Ben yeni farkettim valla kornalar karismis :) gun iyi gidiyor masallah

evet cıft korna olmuş dıer denemlerde varda genel olarak yakın sonuc

ama dunde dedıım gıbı bırazdaha alısırsan farkedıcek vafc takınca haber beklıyorum ayarlıyalım...

sword
02-09-2012, 19:41
GUN vts gecenin yıldızı olmuş sanırım maşallah tüm araçlara ...K gti da kendini aşmış...specler nedir bu arada tam olarak ..?

tskler...
206 bencede guzel yuruyor

benım arac chip filtre duz boru oem susturucu diğerlerini sahıplerı yazar tam bılmıyorum.

Tuncay
02-09-2012, 19:42
evet cıft korna olmuş dıer denemlerde varda genel olarak yakın sonuc

ama dunde dedıım gıbı bırazdaha alısırsan farkedıcek vafc takınca haber beklıyorum ayarlıyalım...

Ok goruselim yine yaa muhabbette iyiydi aksam

sword
02-09-2012, 19:44
Gun vts masallah
tskler..

maşallah araçlara vts sıkı gidiyor :)
tskler...

Maşallah Murat abi güzel denemeler olmuş.
eyv:)

Vts Gün ün deymiş :)
gun gece farketmez:)

hafifsikletteki sırrın çözülemiyor valla :) şimdide GUN ile alayına go diyosun abi :D

Vtec actı vts yoksa gıtmez böyle vtec fıyatları ucunca hondasız kaldık:)

MTNVTI
02-09-2012, 19:53
Gun vts ı kınıyorum o videoda beni çok riske attı az daha vbb vts e çarpıyordum mejbur frene bastım :(

emirarslan34
02-09-2012, 20:12
maşallah tüm araclara. güzel geceydi.

Murat Özcan
02-09-2012, 20:18
maşallah araçlara kazasız belasız

civelek
02-09-2012, 20:42
araçlara maaşallahta asıl maaşallah o fites atmaya benden +9000

VTEC®
02-09-2012, 20:49
Gun vts ı kınıyorum o videoda beni çok riske attı az daha vbb vts e çarpıyordum mejbur frene bastım :(

abi zorla denedin zaten :D 50 kere gel gel dedim sana ondada GUN bizi çekiyordu önüne kırmadı hatta ben biraz önde olduğum için sola açıldım bana yanaşırsın diye sen yanaşmadın, zaten 1 kere deneyebildik ondada riskli bir hareket hatırlamadım ben, ama sen öyle diyorsan gözümüzden birşey kaçmış ;) hatta ilk videoya dikkatli bak, ben ve tuğça K gti ve VB saxo sol şeritte 2 araba gidiyoruz trafik bi anda çok sıkıştı ne GUN bıraktı, ne ben ne tuğça. yani genelde denerken sorun yaşamıyoruz normalde

VTEC®
02-09-2012, 20:56
ha bu arada GUN un hakkını yemeyeyim maaşallah stock son susturucu ile bu kadar gidiyor Hatta teyzeden alındığından beri ilk rollingi, dahada ciğer gelir :)

Tuncay
02-09-2012, 21:12
Arkadaslar su an disardayim videolari izlemek istiyorum appleden
Link koyabilecek varmi

sword
02-09-2012, 21:14

kusura bakma öyle olduysa Gorkem sola acıldı dıye ben devam ettım .. bana uzak gelen sana yakın gelmıs olabılır dıkkat ederım.. sonrası siz erken cıktınız galıba otobandan...

video varmı sizde baska araclarla

sword
02-09-2012, 21:22
Arkadaslar su an disardayim videolari izlemek istiyorum appleden
Link koyabilecek varmi

koydum ılk sayfaya Tuncay

MTNVTI
02-09-2012, 21:33
abi zorla denedin zaten :D 50 kere gel gel dedim sana ondada GUN bizi çekiyordu önüne kırmadı hatta ben biraz önde olduğum için sola açıldım bana yanaşırsın diye sen yanaşmadın, zaten 1 kere deneyebildik ondada riskli bir hareket hatırlamadım ben, ama sen öyle diyorsan gözümüzden birşey kaçmış ;) hatta ilk videoya dikkatli bak, ben ve tuğça K gti ve VB saxo sol şeritte 2 araba gidiyoruz trafik bi anda çok sıkıştı ne GUN bıraktı, ne ben ne tuğça. yani genelde denerken sorun yaşamıyoruz normalde

Görkem yapma gözünü seveyim ne alakası var zorla denemenin? ben zevkine deniyorum bir iddam yok asla geçsemde geçilsemde ben aracımdan memlunum gidişine neden zorla denediğimi buraya yazdın anlamadın, her buluşmada senle denedim aksilikler çıksada ...50 kere hatırlamıyorum beni çağırdığına...Gun üzerime kırdı demiyorum benim sağımda kadir vardı 3'lü deniyorduk zaten ufak bir boşluk görünce aramıza daldı o sıra sen zaten sola kaçmasaydın bir sürtünme yaşardık aramızda yanımda bacanağımda vardı oda gördü durumu görünce yazar zaten...neyse ALLAH tan kaza bela yaşamadık o yeter...

MTNVTI
02-09-2012, 21:40
kusura bakma öyle olduysa Gorkem sola acıldı dıye ben devam ettım .. bana uzak gelen sana yakın gelmıs olabılır dıkkat ederım.. sonrası siz erken cıktınız galıba otobandan...

video varmı sizde baska araclarla

Kaza bela olmadıkça sorun değil böyle şeyler olur ama risk'e gerek yok herşey olabilir seni görmesem belki senin üstünede kırabilirdim... kör noktası olayı var arkadaşlar...ben bunları yazarken abartmıyorum yanlış anlaşılmasın bilgi amaçlı zevklerimiz hüzüne dönmesin...bizde video çeken yoktu malesef:(

VTEC®
02-09-2012, 21:43
Görkem yapma gözünü seveyim ne alakası var zorla denemenin? ben zevkine deniyorum bir iddam yok asla geçsemde geçilsemde ben aracımdan memlunum gidişine neden zorla denediğimi buraya yazdın anlamadın, her buluşmada senle denedim aksilikler çıksada ...50 kere hatırlamıyorum beni çağırdığına...Gun üzerime kırdı demiyorum benim sağımda kadir vardı 3'lü deniyorduk zaten ufak bir boşluk görünce aramıza daldı o sıra sen zaten sola kaçmasaydın bir sürtünme yaşardık aramızda yanımda bacanağımda vardı oda gördü durumu görünce yazar zaten...neyse ALLAH tan kaza bela yaşamadık o yeter...

abi geçme geçilmeden dolayı söylemedimki zaten durumu oraya çekmenin alemi yok, emniyette durduk sora kalktık camı açıp kolumla gelin demesem hala 20 kmh ile gidiyorduk :) sende hatırlarsan, eh k gti ile bende senle denemeye başladım sonra. zaten dönüş yolunda bobinlerim tamamen gitti bi daha yan sanayi bobin alan kafamı seveyim zaten ....

deneme anındada mutlak sağımı solumu kollarım keza tuncay abiyle denerkende öyle sıkışma durumu oldu, kendi aramızda çözdük. :icon_tup:

sword
02-09-2012, 21:53
abi geçme geçilmeden dolayı söylemedimki zaten durumu oraya çekmenin alemi yok, emniyette durduk sora kalktık camı açıp kolumla gelin demesem hala 20 kmh ile gidiyorduk :) sende hatırlarsan, eh k gti ile bende senle denemeye başladım sonra. zaten dönüş yolunda bobinlerim tamamen gitti bi daha yan sanayi bobin alan kafamı seveyim zaten ....

deneme anındada mutlak sağımı solumu kollarım keza tuncay abiyle denerkende öyle sıkışma durumu oldu, kendi aramızda çözdük. :icon_tup:

onu bunu bırak plaka ısını netleştirelim vb mı vbb mi :)

VTEC®
02-09-2012, 21:54
VB benim plakam :D

melih
02-09-2012, 22:17
Maşh araçlara

kim ne derse desin görkem ve sword amca ile rol yapmak kadar keyifli bişe yoktur adamları bildim bile bu işlerin içinde:D

Neyin ne olduğu bilen enden insanlardan biridir amcamızı seviyoruz :D
Görkem senin yerin ayrı biliyosun kankam :D

Şunuda eklimiyelim eğer rol cıkıyosan bazı şeyleri göze alınmıştır sonuçta trafiktesin nerden ne çıkacağı belli olmaz güvenmeyen rol yapmasın bu kadar basit. trafike açık alan hani neyin ne olacağı belli olmaz

VTEC®
02-09-2012, 22:23
edit... yanlış mesaj aynı mesajı tekrar post atmışım

berkred
02-09-2012, 22:26
maşallah araçlara.gun saxo günündeymiş :)

VTEC®
02-09-2012, 22:29
Maşh araçlara

kim ne derse desin görkem ve sword amca ile rol yapmak kadar keyifli bişe yoktur adamları bildim bile bu işlerin içinde:D

Şunuda eklimiyelim eğer rol cıkıyosan bazı şeyleri göze alınmıştır sonuçta trafiktesin nerden ne çıkacağı belli olmaz güvenmeyen rol yapmasın bu kadar basit. trafike açık alan hani neyin ne olacağı belli olmaz

ağzına sağlık melihim :) :icon_tup::icon_tup: bendende sana sevgilerimle kardeşim :)

MTNVTI
02-09-2012, 22:57
onu bunu bırak plaka ısını netleştirelim vb mı vbb mi :)

hemen dalga geçin :D

MTNVTI
02-09-2012, 23:00
Maşh araçlara

Güzel laf söylüyorsun anlayana hesabımı?

Selcuk_RoL
02-09-2012, 23:23
maşşallah araçlara gun vts başarılı önü açık bu şekilde parça olmayan araçlarda kesinlikle bende orj susturucudan yanayım

RsErdi
02-09-2012, 23:53
maşallah vts ler ucmus :)

brs_odbs
02-09-2012, 23:54
maşallah araçlara

ibratice
03-09-2012, 00:21
akşam güzel oldu benlen kimse denemedi:icon_wack sadece yanımıza bitane 1.6 ies geldi korna çalıp 2 al dedi bende kıramadım sonra 3 almadan kayboldu gitti yanlız gişelerde 5 tane ekip arabası bekliyordu biraz sıkıntı oldu.

Tuncay
03-09-2012, 00:24
akşam güzel oldu benlen kimse denemedi:icon_wack sadece yanımıza bitane 1.6 ies geldi korna çalıp 2 al dedi bende kıramadım sonra 3 almadan kayboldu gitti yanlız gişelerde 5 tane ekip arabası bekliyordu biraz sıkıntı oldu.

Soyleseydin kirmazdik denerdik:) neyse tanismis olduk

VTEC®
03-09-2012, 08:08
Ben UN saxo ile denedim, J 106 ile denedim, EH vtec, KD vtec, Arada bi tana kısalı 41 plaka mavi 106 vardı onla denedim, K gti ile zaten sabahtan akşama deniyoruz :D

başka elinde video olan varsa paylaşırlarsa güzel olur :)

serkanokan
03-09-2012, 08:10
Gun vts fena yürümüş, teyzedendi diye hatırlıyorum. Ciğerini sökmemiş teyze :) Maşallah deneyen hepsine, kazasız-belasız.

emirarslan34
03-09-2012, 10:32
Ben UN saxo ile denedim, J 106 ile denedim, EH vtec, KD vtec, Arada bi tana kısalı 41 plaka mavi 106 vardı onla denedim, K gti ile zaten sabahtan akşama deniyoruz :D

başka elinde video olan varsa paylaşırlarsa güzel olur :)

41 K 106 arkadasımın 106 sı forma üye degil sonuc ne oldu :D herkez ayırmış sanırım onu o aksam sokacam stockuna falan fiyip duruyordu yüklicem a.q falan diyip duruyordu :D

VTEC®
03-09-2012, 10:40
41 K 106 arkadasımın 106 sı forma üye degil sonuc ne oldu :D herkez ayırmış sanırım onu o aksam sokacam stockuna falan fiyip duruyordu yüklicem a.q falan diyip duruyordu :D

Onda filtre falan vardıda, bide kısa varmış, denerken fark ettim, ben biraz yüksek devir basıyorum denemelerde, biraz yukarı çektiğimde kesiciye girdi :D kısa mı var deyince var dedi, onun devrine göre ayarlayıp bastım, fark / rakam söylemeyeyim ama baya oldu :D

Tuncay
03-09-2012, 10:41
1 kere denedim dahada denemedim biseyler yapmali evet

VTEC®
03-09-2012, 10:44

senin K gti ile 1 denemende izlemek için solundan bastım abi ordaki koordineli ilerleyişimiz muazzamdı unutulmaz hareketler çıktı yine :)

sword
03-09-2012, 10:48
maşşallah araçlara gun vts başarılı önü açık bu şekilde parça olmayan araçlarda kesinlikle bende orj susturucudan yanayım

eyv orjınal susturucu ıyıdır bağlatmaz az yakar cok kacar:)

ben denıerım kanka senle 0-200m :D biz gebzeden donduk denk gelmedı ekip

Gun vts fena yürümüş, teyzedendi diye hatırlıyorum. Ciğerini sökmemiş teyze :) Maşallah deneyen hepsine, kazasız-belasız.

evet kompersyon kaybetmemıs arac yalnız motor gelış yolunda fena acıldı bıraz daha antereman yaptırcam:)

recete belli eczaneye uğra sonra uygulayalım:)

orhan_guney
03-09-2012, 10:54
gun vts ve 206 maşallah.tuncay artık doktora gitme zamanı geldi toplu olarak bir gidelim ne dersin :)

Tuncay
03-09-2012, 11:00
gun vts ve 206 maşallah.tuncay artık doktora gitme zamanı geldi toplu olarak bir gidelim ne dersin :)

Orhanim simdilik bu kadar ama headers siz bi yere kadar daha headers yok aracimda bukadar gitmesi bile yeterli benim icin yukseklerde gozum yok

Tuncay
03-09-2012, 11:01

Orhanim simdilik bu kadar ama headers siz bi yere kadar daha headers yok aracimda bukadar gitmesi bile yeterli benim icin yukseklerde gozum yok
Bi headers alip ustleri canlandirsam bana yeter

orhan_guney
03-09-2012, 11:05
aynen katılıyorum sana :) al artık
Bi headers alip ustleri canlandirsam bana yeter

VTEC®
03-09-2012, 11:10
Denemede dönüş yolunda tuğçanın Debriyaj teli koptu kopan parça benim kaputa geldi iz yapmış hatta, benim bobinler gitti çok denedim ama sonu sıkıntılı bitti bana dönüş yolunda artık araba hiç gidemez oldu enyse hayırlısı artık yaptırıcaz bi şekilde

TUGCA
03-09-2012, 13:14
debraaaaj telim kopmasaydı iyiydi :)

athem
03-09-2012, 13:25
Araçlara masallah

VTEC®
03-09-2012, 13:38
debraaaaj telim kopmasaydı iyiydi :)

kaputuma çarpip boyayı kaldırmasa dahada iyiydi

Alper_
03-09-2012, 13:39
k gti yazıyorsunuz sanki arabayı satmışımda denemeler yapılmış benim araba geçilmiş gibi hissettim :D

TUGCA
03-09-2012, 13:40
k gti yazıyorsunuz sanki arabayı satmışımda denemeler yapılmış benim araba geçilmiş gibi hissettim :D

K lar karışmasın :D

TUGCA
03-09-2012, 14:06
kaputuma çarpip boyayı kaldırmasa dahada iyiydi

200 le tamponumda gitme lan sende :D

dc_crx
03-09-2012, 14:17
O aksam gelemedım sımdı vıdeoları ızleyınce tekrar uzuldum butun araclara Masallah

ykavcioglu
03-09-2012, 14:19
O aksam gelemedım sımdı vıdeoları ızleyınce tekrar uzuldum butun araclara Masallah

hazırmısın biloo:D

umu_vtec
03-09-2012, 14:27
kırıcan vitesi kırıcan :D

Tuncay
03-09-2012, 14:27
O aksam kirmizi hb vti ile denedim ama araci tanimiyorum
Onunla guzel denemeler yaptik sahibi ile yeni tanistik ama ismini hatirlamiyorum

VTEC®
03-09-2012, 14:47

Üsküdarlılar hep aynı spec umut ama sen hariç :D:D:D

dc_crx
03-09-2012, 15:16
hazırmısın biloo:D
Cıkıor Muyuz bu aksamm hazırım :)

ykavcioglu
03-09-2012, 15:19
Cıkıor Muyuz bu aksamm hazırım :)

sertan abi müsaitse olur kanka, top speed olsun ama keyifi çıksın:D

TUGCA
03-09-2012, 15:23

bende kırdım akşam üsküdarlı olarak :D

VTEC®
03-09-2012, 15:24

Replika üsküdarlılar böyle tuğça biri motor kırar diğeri 4 kere debriyaj kırar durumlar böle

dc_crx
03-09-2012, 15:37
sertan abi müsaitse olur kanka, top speed olsun ama keyifi çıksın:D
Son surate karsıyzz korkuyorum :) :)

VTEC®
03-09-2012, 15:59
Son surate karsıyzz korkuyorum :) :)

o zaman senle 200-240 deneyelim :D

Opsh34
03-09-2012, 16:11
aynen maşallah güzeldi gecemiz..

sword
03-09-2012, 16:20

ben vtec gıbı attım haklısın dıkkat etmek lazım iş almayalım:)

gti-6 ne oluyor 6 sılındırmı aracınız:D

dc_crx
03-09-2012, 17:08
o zaman senle 200-240 deneyelim :D
Ahahah... Abı sanzuman el vermıyorr 240'a :)
Ama sanırım Sword yanlımıyorsam Murat abı denemek ıstemıs benımle o gun ıl dısındaydm ama sımdı musaıtım baskı kırmıs galıbaa yaptırdıktan sonraa cıkabılrz..

umu_vtec
03-09-2012, 17:24

sataşma olum bana alıcam ifadeni sen bekle ahahaha :D

umu_vtec
03-09-2012, 17:25
ben vtec gıbı attım haklısın dıkkat etmek lazım iş almayalım:)

gti-6 ne oluyor 6 sılındırmı aracınız:D

yok canım benimki 6 valve :D modeli bu ben napim :D

umu_vtec
03-09-2012, 17:27

sen kırmayı falan bırak olum yeni resimlerden haber ver :D

VTEC®
03-09-2012, 17:31
Ama sanırım Sword yanlımıyorsam Murat abı denemek ıstemıs benımle o gun ıl dısındaydm ama sımdı musaıtım baskı kırmıs galıbaa yaptırdıktan sonraa cıkabılrz..

GUN saxoda sorun yok K gti tel kopardı ama ondada sorun yok benim arabam hariç onlar hazır :D

VTEC®
03-09-2012, 17:36
sataşma olum bana alıcam ifadeni sen bekle ahahaha :D

sen benim ifademimi alıcan? ahahahaha zor be gülüm zor :) istersen denemeyelim aklın başında kalsın ahahahahhah :)

KTM
03-09-2012, 17:39
sen benim ifademimi alıcan? ahahahaha zor be gülüm zor :) istersen denemeyelim aklın başında kalsın ahahahahhah :)

boşa atar yapmalım arkdaşlar sizin gibi geçleri pistlerde görmek isteriz ;)

umu_vtec
03-09-2012, 17:39
konuş sen konuş ızdırabın olucam senin nyse tamam burayıda fatihin duvarına çevirmeyelim şimdi ahahahahaha :D

VTEC®
03-09-2012, 17:42
boşa atar yapmalım arkdaşlar sizin gibi geçleri pistlerde görmek isteriz ;)

Pistmi?? canım benim trafikte görüp kınıyormuşsun ya beni herhalde yine denedinde yetişemedin bana :D:D:D

konuş sen konuş ızdırabın olucam senin nyse tamam burayıda fatihin duvarına çevirmeyelim şimdi ahahahahaha :D

Umut hani bi filmde bi replik vardı "patates sıçırtmak" o derece diyorum sana o hale gelecen :D:D:D:D:D

KTM
03-09-2012, 17:45
Pistmi?? canım benim trafikte görüp kınıyormuşsun ya beni herhalde yine denedinde yetişemedin bana :D:D:D

trafikte gel :heyoo:

umu_vtec
03-09-2012, 17:47
Umut hani bi filmde bi replik vardı "patates sıçırtmak" o derece diyorum sana o hale gelecen :D:D:D:D:D

görcen sen o sıçırtmaları sıçırtıım derken sıçanlar die bi replikte vardı biyerde ama nerde bilmiorum :D patates tuğçanın işi olum lütfen adam patates kelimesiyle özdeşleşmiş resmen :D

VTEC®
03-09-2012, 17:47
trafikte gel :heyoo:

Aaaa ne kadar aykırı şeyler bunlar cık cık cık! hiç yakıştıramadım sana :) neyse denk gelirsek bende sana denk getiririm :D

VTEC®
03-09-2012, 17:49
görcen sen o sıçırtmaları sıçırtıım derken sıçanlar die bi replikte vardı biyerde ama nerde bilmiorum :D patates tuğçanın işi olum lütfen adam patates kelimesiyle özdeşleşmiş resmen :D

Kanka sen giy babydoll'lerini beni bekle :) o kadar diyorum sana ;)

KTM
03-09-2012, 17:49
Aaaa ne kadar aykırı şeyler bunlar cık cık cık! hiç yakıştıramadım sana :) neyse denk gelirsek bende sana denk getiririm :D

denk getirmen için altına bir iki tuğla koyman lazım abi :D

VTEC®
03-09-2012, 17:52
denk getirmen için altına bir iki tuğla koyman lazım abi :D

peh peh peh!! boynuz kulağı geçermi bilinmez amma bi gün yaşlılar gençler bi şenlik düzenleriz, 2 saxo sword ve ben, ve bilimum gençler artık nasıl olursa :)

GKD
03-09-2012, 17:54
burdada mı siz yaaa :D bi bitmediniz ......:hahaha::hahaha::hahaha:

VTEC®
03-09-2012, 17:54
burdada mı siz yaaa :D bi bitmediniz ......:hahaha::hahaha::hahaha:

kanka facede bi foto paylaşta umutla bi girişelim huuuooooop umut 2 ye al gel :D

KTM
03-09-2012, 17:55
peh peh peh!! boynuz kulağı geçermi bilinmez amma bi gün yaşlılar gençler bi şenlik düzenleriz, 2 saxo sword ve ben, ve bilimum gençler artık nasıl olursa :)

herşey olucağına varır VTEC® amca :D

VTEC®
03-09-2012, 17:56
herşey olucağına varır VTEC® amca :D

amca olduk ya sorma :) evleniyoruzda :)

KTM
03-09-2012, 17:59
GRS gti VB saxo ya kafadan 2 boyu var!

VTEC®
03-09-2012, 18:05
GRS gti VB saxo ya kafadan 2 boyu var!

GRs gti kim la? o kim? öle boş beleş arabalarla gazlamam ben :)

sword
03-09-2012, 18:50

yanlış bılgı benım haberım yok:) arabada sorun yok cok şükür yakın speclerde tum araclarla denerız denk gelırsek sorun deıl:)

Juggernaut
03-09-2012, 19:56
Alışmıştık sword vtec vs saxo,106 denemelerine şimdi sword saxo vs vtec garibime gitti:)

sword
03-09-2012, 20:52
Alışmıştık sword vtec vs saxo,106 denemelerine şimdi sword saxo vs vtec garibime gitti:)

hahaha doğru ama napım vtec fıyatları yuzuden bunuda gördük:D

Schumi
03-09-2012, 22:26
ctevadnoh (cevdet) bir gün gelicek saxo vts kullancak deselerdi inanmazdım. :)

sword
03-09-2012, 23:23
Hahaha unutmamissin:D

Schumi
03-09-2012, 23:35
Hahaha unutmamissin:D

Unutmam. :D

umu_vtec
04-09-2012, 01:38
GRs gti kim la? o kim? öle boş beleş arabalarla gazlamam ben :)

arkadan plakayı okurken tanışmış olursun yavrum :)

TUGCA
04-09-2012, 03:27
pug lar lider alayına gider ulan :D

VTEC®
04-09-2012, 09:57
pug lar lider alayına gider ulan :D

olm umutla seni üst üste koyup öyle geçicem la :D bu saatten sonra kurtarırınız yok :D:D:D

Eyup Duygun
04-09-2012, 10:06
Güzen denelemer , maşallah araclara :)

gkhn55
04-09-2012, 10:07
maşallah araçlara güzel denemeler olmuş..

VTEC®
05-09-2012, 16:36
Gelemeyenlerde gelsin, bi dahamı roll yapsak hafta sonuna doğru, bende bobinleri değişicem tekrar gaz açmış oluruz :)

orhan_guney
05-09-2012, 16:37
dc onur ile gun vts denedımı hiç ? merak edıyorum aynı gıdıyorlar gıbı geldı bana.

VTEC®
05-09-2012, 17:06
dc onur ile gun vts denedımı hiç ? merak edıyorum aynı gıdıyorlar gıbı geldı bana.

Dc ile gun deneyecekler uygun zaman. DC onur benle aynı gidiyo, bazen yarım boy 1 boy açıyor, GUN beni geçiyor 1-2 boy kadar. bakkal hesabına göre GUN 1 tık daha hızlı :D

ykavcioglu
05-09-2012, 17:09
bizim peruyla gun vts güzel gider o zaman

VTEC®
05-09-2012, 17:29
Prelude ile bende denerim önümüzdeki günlerde, bobin sıkıntımı aştığım zaman .
Tabi sen kullanmayacaksan :)

VTEC®
06-09-2012, 22:43
Onurcan sanırım yanlış birşeyler düşünmüşsün birkaç post önce yazdığım için. bende başka yerlerden duydum. Denemelerde 200 üstüne çok nadir çıkıyorsun, hızdan korkuyorum diyorsun. aşağıdaki denemede 3müz deniyoruz. Trafik sıkıştığı için gaz kesiyor eh vtec, biz senle devam ederiz diye düşünüyorum gaz açık devam ediyor 4 bitiriyorum devam ediyoruz basmaya sonra bende mecburi gaz kesiyorum. 4 sonunda max arka tamponundayımki ben bu şahsi ağırlığım, sökülmemiş arabama karşılık senin sökülmüş arabana ve şahsi ağırlığına göre kendi aracımı takdir ediyorum. seni anlamadım neye göre beni boy boy ayırıyorsun neye göre konuşuyorsun, bi buluşmada sohbetini yaparız kardeşim.

neyse link deneme ve specler aşağıda, zaten adam gibi deneyememiştik ki tek düzgün bastığımız deneme bu, ancak tekrar denk gelelim yine birlikte basalım sende belirli eksiklerini gidermişsin, bende bobinleri falan değişeyim kardeşim yine deneyelim.

https://www.facebook.com/photo.php?v=419989734708886

DC CRX=> Filtre,60lık düz boru, son susturucu, Header, Kısa şanzuman, araç boşaltma tek kişi 75 kg
EH Vtec=> Sıkıştırma piston, Aem V2, 60lık düz boru, Oem susturucu, tek kişi 78 kg
VB saxo=> Filtre, 51'lik düz boru, 60'lık son susturucu, timing, Tek kişi 120 kg, araç stock ağırlıkta.

dc_crx
06-09-2012, 23:07
Bakkal hesabı ve senın dedıklerınde yanlıs olan senlee 1 kere yan yana geldık denedık eh ıle denerken eh kale almıstım (yanlıs anlama) onunla denemek ıcın yan yana geldık senle denedıgımde hatırlarsan aracım sokuk degıl ve 2 kısıydım arabamda kısa yoktu ve subap ayarımda yoktu o yolda 3 kere denedık AZ 306 gtı ıle denedıgımz aksamdı GFJ EH de vardı ve senı yarım boy mu ne gecmıstım sende crx masallah kardesım demıstın ılk tanıstıgımz aksam ondan sonra denemedık ben senı uzmek ıstemem saygı duydugum bır abımsın sızle denemekte zevklı ama acıkcası senle hıc ayarlarımı yaptırdıktan sonra denemedım Murat abıyede dedım en yakın zamanda denemek ısterım gızlı specler olsun olmasın vıdeo olsun olmasın gecıp gecılmek dert degıl yeter kı deneyıp VB ve GUN ıle ne oluyor crx onu gorelım dc on koltuk ve arka komple sokuk ara borularım 60 sanzumanım kısa headers fıltre egzoz var bırde bu spectede bır crx'ın en son gıdebılecegı sevıyede aracım numaranı pm'le arayıp konusabılırz abı

Tuncay
06-09-2012, 23:13
dc crx gun vts yi geçer arkadaşlar
ikisiylede denedim

VTEC®
06-09-2012, 23:22
Bakkal hesabı ve senın dedıklerınde yanlıs olan senlee 1 kere yan yana geldık denedık eh ıle denerken eh kale almıstım (yanlıs anlama) onunla denemek ıcın yan yana geldık senle denedıgımde hatırlarsan aracım sokuk degıl ve 2 kısıydım arabamda kısa yoktu ve subap ayarımda yoktu o yolda 3 kere denedık AZ 306 gtı ıle denedıgımz aksamdı GFJ EH de vardı ve senı yarım boy mu ne gecmıstım sende crx masallah kardesım demıstın ılk tanıstıgımz aksam ondan sonra denemedık ben senı uzmek ıstemem saygı duydugum bır abımsın sızle denemekte zevklı ama acıkcası senle hıc ayarlarımı yaptırdıktan sonra denemedım Murat abıyede dedım en yakın zamanda denemek ısterım gızlı specler olsun olmasın vıdeo olsun olmasın gecıp gecılmek dert degıl yeter kı deneyıp VB ve GUN ıle ne oluyor crx onu gorelım dc on koltuk ve arka komple sokuk ara borularım 60 sanzumanım kısa headers fıltre egzoz var bırde bu spectede bır crx'ın en son gıdebılecegı sevıyede aracım numaranı pm'le arayıp konusabılırz abı

Sen AZ ile denediğim akşamdan bahsediyorsan ve orda geçtim diyebiliyorsan benim aracımda orda sadece filtre ve kat iptali vardı, orta susturucusuna kadar orjinaldi o speclerimin altındanda epey sular aktı onun üzerine sırf 2 filtre kiti daha değiştirdim o zamanki salak faraş filtremden ısınıyor diye hiç memnun değildim hatta. ve o akşamda denediğimizde 1 sefer arkamdan kamyon sıkıştırdı direk redline da basıp kesiciye girip üst vitese geçmiştim kafa burun gitmiştik,senle senkron olamadık diye 1 tanesindede tam senkron olmuştukki ben 1 boy öndeydim abi vites kaçırdım bi daha deneyelim demiştin.

3 lü denemede EH'i kaale almıştım diyorsun ama EH'le denerken başka benle denerken başka mı gidiyor aracın? 3 korna bastınız hepimiz aynı anda gaza oturduk. videoda göründüğü gibi gitmişiz. AZ ile denediğimiz zamanki gibi 2 kişi değil hatta sökükmüşün ve +' birçok ekstraların varmış. tekrar denk gelir deneriz seninde içine sinen bi deneme yaparız hatta sadece 2 miz çıkarız. 2 mizde son halimizi görürüz.

Az ile o akşamki denemeden bi kare yine EH ile AZ deniyor, EH'de düz boru yok stock son susturucu var.

ben en sağdayım 4 bitene yani 200 e kadar sadece filtreli ve sadece kat iptalli stock son susturuculu ve orta susturuculu halimle 1 boy geriden gidiyorum EH lede denk gittiğimizi hesap et işte.

DAisZcxqto8

VTEC®
06-09-2012, 23:30
dc crx gun vts yi geçer arkadaşlar
ikisiylede denedim

Doğru abi sen ikisinede geçilmiştin, farkı sen daha iyi bilirsin. Ama GUN VTS daha yeni açılıyor bence adam gibi denesinler bence GUN Dc CRX e geçilmez.

Tuncay
06-09-2012, 23:36
Doğru abi sen ikisinede geçilmiştin, farkı sen daha iyi bilirsin. Ama GUN VTS daha yeni açılıyor bence adam gibi denesinler bence GUN Dc CRX e geçilmez.

Evet geçilmiştim görkem
ama daha en son denememizde bile arabamda 60 lık bildiğim boru 54 lük çıktu orta susturucu oem son 42 lik susturucu cardı cumartesi gecesi denemelerinde bile
arabamdaki enerjiyi açıga çıkarmadımhiç şimdiye kadar
Ataşehire her geldiğimde bass ım istepnem hep arabadaydı millet farını bile kapatırken ben müzik dinleyerek roll yapıyodum videolerdada hep müzik çalıyor zaten prof tesisat var arabamda ve hiçbizaman sökmem:)
bu işi keyif için yapıyorum bana hep derler yunuslar kadirler her defasında abi biraz rahatlat arabayı diye
ortaya direk çıkış yaptırdım tamamen keyfi performans verirmi vermezmi bilemem cumartesi gelirim dener bakarız olumlumu olumsuzmu :)
sword un kornasını bile duymuyorum geç kalktığım halde bile devam ediyorum başkası olsa ayagını hemen gazdan çeker:)
şunuda söyleyeyim altlar sıkışık olduğu için arabam yürümüyor 5 te yoksa AZ ile 4 te 1 boya yakın öndeyken sonra 5 e atınca geride kalıyorum:)

VTEC®
06-09-2012, 23:39
Evet geçilmiştim görkem
ama daha en son denememizde bile arabamda 60 lık bildiğim boru 54 lük çıktu orta susturucu oem son 42 lik susturucu cardı cumartesi gecesi denemelerinde bile
arabamdaki enerjiyi açıga çıkarmadımhiç şimdiye kadar
Ataşehire her geldiğimde bass ım istepnem hep arabadaydı millet farını bile kapatırken ben müzik dinleyerek roll yapıyodum videolerdada hep müzik çalıyor zaten prof tesisat var arabamda ve hiçbizaman sökmem:)
bu işi keyif için yapıyorum bana hep derler yunuslar kadirler her defasında abi biraz rahatlat arabayı diye
ortaya direk çıkış yaptırdım tamamen keyfi performans verirmi vermezmi bilemem cumartesi gelirim dener bakarız olumlumu olumsuzmu :)

Eyvallah abi, zevkinede yapsan aldığından beri hep birşeyler kattın hep birşeyler yaptın arabana amacın elbet hızlandırmak, hepimizin yaptığı ve istediği gibi:icon_tup:

Sen tesisat var diyorsun ben tesisatımı bedenimde taşıyorum :D birçok benle deneyen kişi yarı kilomda nerdeyse, bazen aynı tip ve benzer sınıf araçlarla deneyince kilodan patlayan ben oluyorum. hep sökmeden kullandım bende aracımı, bagajda temizlik malzemelerim kovam, cilalarım vs. yani kilodan yana derdin olmasın bende senle aynı kaderdeyim :) söksemde fayda yok arka koltuklar 13 kg geliyormuş :D

Tuncay
06-09-2012, 23:47
Eyvallah abi, zevkinede yapsan aldığından beri hep birşeyler kattın hep birşeyler yaptın arabana amacın elbet hızlandırmak, hepimizin yaptığı ve istediği gibi:icon_tup:

Sen tesisat var diyorsun ben tesisatımı bedenimde taşıyorum :D birçok benle deneyen kişi yarı kilomda nerdeyse, bazen aynı tip ve benzer sınıf araçlarla deneyince kilodan patlayan ben oluyorum. hep sökmeden kullandım bende aracımı, bagajda temizlik malzemelerim kovam, cilalarım vs. yani kilodan yana derdin olmasın bende senle aynı kaderdeyim :) söksemde fayda yok arka koltuklar 13 kg geliyormuş :D

1 senedir bende EH bi filtre taktım geçen hafta baskımı değiştirdim
2 gün öncede ortaya vanalı egzoz taktırdım henüz faydası varmı onu bile bilmiyorum deneyip görüceez yaptıklarım bunlar:)
Hep yaptın hep yaptın deyince bende anlamadım ya ben ne yapmışım diye:)

VTEC®
06-09-2012, 23:50
1 senedir bende EH bi filtre taktım geçen hafta baskımı değiştirdim
2 gün öncede ortaya vanalı egzoz taktırdım henüz faydası varmı onu bile bilmiyorum deneyip görüceez yaptıklarım bunlar:)
Hep yaptın hep yaptın deyince bende anlamadım ya ben ne yapmışım diye:)

e öyle abi, aldığında katalizör üstündeydi onu söktürdün, sora orta susturucu söktün, düz boru yaptın, sora son susturucuyu büyüttün şimdi ortaaya sustrurucu vanalı yapmışsın, filtre kitin, debriyajını söyledin, bunun dışında senin deyişinle yaptığın ufak dokunuşlar var ;););) yani bunlar hep araba yürüsün diye :D

Tuncay
07-09-2012, 00:13
e öyle abi, aldığında katalizör üstündeydi onu söktürdün, sora orta susturucu söktün, düz boru yaptın, sora son susturucuyu büyüttün şimdi ortaaya sustrurucu vanalı yapmışsın, filtre kitin, debriyajını söyledin, bunun dışında senin deyişinle yaptığın ufak dokunuşlar var ;););) yani bunlar hep araba yürüsün diye :D

60 lık boru yaptırıp headers birde egzoz koysam kaderin değişeceğini biliyorum:D
Herkesde biliyor:D
kat söktürüp orta susturucu takmışım ne farkeder sonda 42 lik oem olduktan sonra
ama şu ortadan boşaltma olayı yani vanalı orta sistem işime yarayacakmı bilmem aç kapa şekli çok hoşuma gitti amaaaaaaa birde tutarsa vay haline:D:D:D

VTEC®
07-09-2012, 00:14
60 lık boru yaptırıp headers birde egzoz koysam kaderin değişeceğini biliyorum:D
Herkesde biliyor:D
kat söktürüp orta susturucu takmışım ne farkeder sonda 42 lik oem olduktan sonra
ama şu artadan boşaltma olayı yani vanalı orta sistem işime yarayacak aç kapa şekli çok hoşuma gitti amaaaaaaa birde tutarsa vay haline:D:D:D

Benim halimemi ? yandık desene :D:D

Tuncay
07-09-2012, 00:17
Benim halimemi ? yandık desene :D:D

Sword amcayı ayarla ama bu sefer kamerarı öne bakar şekilde çevirsin:)

VTEC®
07-09-2012, 00:24
Sword amcayı ayarla ama bu sefer kamerarı öne bakar şekilde çevirsin:)

Kamera zaten önde dönüktü abi videolarda :D:D:D, evlenme arifesindeyim, evlilik hazırlığı için kovalanıyorum, yoksa ben daha neler yapardımda arabama nasip bu şekildeymiş :) neyse en kısa sürede 2 ye alıp kornayı beklemek üzere :)

dc_crx
07-09-2012, 00:25
Gorkem abı bende aynısı dıorum sana o denemeden sonra ne sular aktı ben 2 kısıydım fılıtre egzoz denedm senle sonuc sımdı sonuc daha farklı olur aracım 210 da bıtıyor yuksek surat bu kadar bende o yuzden cıkamam dedım musaıt oldugunda cıkalım aracım 210 bıtırırz denemeyı burda atarda yapmıorm yanlıs anlama gecerımde demıorm o zaman sonucları daha net gormus olurz

VTEC®
07-09-2012, 00:30
Gorkem abı bende aynısı dıorum sana o denemeden sonra ne sular aktı ben 2 kısıydım fılıtre egzoz denedm senle sonuc sımdı sonuc daha farklı olur aracım 210 da bıtıyor yuksek surat bu kadar bende o yuzden cıkamam dedım musaıt oldugunda cıkalım aracım 210 bıtırırz denemeyı burda atarda yapmıorm yanlıs anlama gecerımde demıorm o zaman sonucları daha net gormus olurz

bende aynı şeyi söylüyorum hafta sonunda servisime gidebilirsem işlerimi çözebilirsem deneriz görürüz :icon_tup:

teskocuu
07-09-2012, 00:42
EH headers 60 lık boru 60 lık son yap ........ fazlalıkları anfi bass istepne cart curt at abi çöpe hepsini
senin speclerinde kimse geçemez seni
5 kesici her istediğinde

dc_crx
07-09-2012, 01:01
Tamamdır gorkem abı cumartesı aksam deneyelım gorelım araclarımızı ben sızınlee gectım gecıldım muhabbetı hıc yapmadım kımseyede yapmadım aracımın eksıklerı derken manıfoldumu temızlettım sımdı VSS arızam var anlamadm ama ates edıor aracım dıstırıbutorle alakalı sanırım km saatımde gıttı ama devrım calısıor gıdısınde sıkıntı yok gıbı sımdı geldm aracımı denedım aracım sımdıden soyluyorum sokuk :) speclerın altınada sokuk crx yazaruk zaten :)

VTEC®
07-09-2012, 01:04
Tamamdır gorkem abı cumartesı aksam deneyelım gorelım araclarımızı ben sızınlee gectım gecıldım muhabbetı hıc yapmadım kımseyede yapmadım aracımın eksıklerı derken manıfoldumu temızlettım sımdı VSS arızam var anlamadm ama ates edıor aracım dıstırıbutorle alakalı sanırım km saatımde gıttı ama devrım calısıor gıdısınde sıkıntı yok gıbı sımdı geldm aracımı denedım aracım sımdıden soyluyorum sokuk :) speclerın altınada sokuk crx yazaruk zaten :)

C.tesi akşamı denemeye çıkmam çok zor, yeni eve badana boya girişeceğim falan. o nedenle uygun bir hafta içi gün deneme yaparız ben sana haber veririm.

Tuncay
07-09-2012, 01:06
EH headers 60 lık boru 60 lık son yap ........ fazlalıkları anfi bass istepne cart curt at abi çöpe hepsini
senin speclerinde kimse geçemez seni
5 kesici her istediğinde

Sonu yok ali kardeşim tamam yaptım diyelim biri geldi geçti:) haydaaaaa silbaştan birdaha birdaha ve birdaha:)
benim arabamın gideri şu an bana yeter bakalım orta çıkışlı kumandalı egzoz ne katıcak ona bakıcam oda bir fantazi benim için
crx olabildiğince hafiflemiş genç adam sadece kendi biniyor ben aile modundayım her dakka aracımı boşaltamam takamam
Ama en az 2 boy hızlanmam lazım biliyorum o da yavaş yavaş acelem yok

vtecburac
07-09-2012, 08:18
maşallah, faworim VB saxo:)

VTEC®
07-09-2012, 08:58
maşallah, faworim VB saxo:)

Kardeşim sağolasın :)

sword
07-09-2012, 10:33
vay vay vay neler olmuş burda kılıçlar cekılmiş.. beni KIN ımdan cıkartmayın karışmam bak:)

hepınız cok hızlısınız ben yetısemem sıze denemeye gerek yok bu yaşa kadar yüzlerce deneme yaptım o yuzden fazla heyecan olmuyor bende artık ızlemek daha zevklı yorumculuğa başlıcam:)

VTEC®
07-09-2012, 11:01
vay vay vay neler olmuş burda kılıçlar cekılmiş.. beni KIN ımdan cıkartmayın karışmam bak:)

hepınız cok hızlısınız ben yetısemem sıze denemeye gerek yok bu yaşa kadar yüzlerce deneme yaptım o yuzden fazla heyecan olmuyor bende artık ızlemek daha zevklı yorumculuğa başlıcam:)

Jübile yapmış futbolcular gibiyim diyorsun abi :D

ykavcioglu
07-09-2012, 20:41
yarın peruyla denemek isteyen varmı??
2-2 denerik

dc_crx
07-09-2012, 20:43
yarın peruyla denemek isteyen varmı??
2-2 denerik

peru ile denerim teke tek..

ykavcioglu
07-09-2012, 20:44
ikiye iki kanki:D:D
keyfi için 2-2 diyorum bu arada, teke tekte denersiniz ayarlarız yarın

dc_crx
07-09-2012, 20:47
ben yarın ***** yerde olurum denemeleride teke tek yaparum kankii.

dc_crx
07-09-2012, 20:57
Jübile yapmış futbolcular gibiyim diyorsun abi :D

Jubileyi benlee yapacak Murat abi.. :D :D

ykavcioglu
07-09-2012, 20:58
ben yarın ***** yerde olurum denemeleride teke tek yaparum kankii.

iyi hadi sınavdan sonra arabayı sökerik bizde:D
ahah şaka biyana sen tek ol biz 2 kişi denerik hacii tesko açık hemde:D

yokmu top speed yapacak bi vtec

dc_crx
07-09-2012, 21:04
iyi hadi sınavdan sonra arabayı sökerik bizde:D
ahah şaka biyana sen tek ol biz 2 kişi denerik hacii tesko açık hemde:D

yokmu top speed yapacak bi vtec

sıkıntı yok kanki.. sökün parçalayın ama teke tek gelip 3.kornada basın ;) :D

ykavcioglu
07-09-2012, 21:15
sıkıntı yok kanki.. sökün parçalayın ama teke tek gelip 3.kornada basın ;) :D

biz bilmez 3.korna, biz sıkmak var iki:D

Tuncay
08-09-2012, 02:41
Yarin bende ***** yerde olucam rovans yapalim

emirarslan34
08-09-2012, 02:44
dc crx akar... :) tüm araclara şimdiden maşallah , kazasız belasız...

Jeandan-R
08-09-2012, 02:44
vtec vts güzel yürümüş :D

ykavcioglu
08-09-2012, 07:06
Yarin bende ***** yerde olucam rovans yapalim

Abi seninlede deneyelim eh canlanmistir bence

Tuncay
09-09-2012, 02:37
Abi seninlede deneyelim eh canlanmistir bence

Eh canlandi
Sword la rovanşi yaptik murat videolari koyar artik
Sirada dc crx var:))

dc_crx
09-09-2012, 03:15
Dc Crx hazırdı ama anlamsız bir şekilde sıkıntı çıkardı yarın bakacağım aracımın durumuna şanzumanlaa alakalı sıkıntım var Hallettikten sonra ilk seni arayacağım Tuncay abi :D

VTEC®
09-09-2012, 09:50
Eh canlandi
Sword la rovanşi yaptik murat videolari koyar artik
Sirada dc crx var:))

Sword VTS'in dün gece devir daim borusu yırtılmış dibinden, Akşam epey sıkıntı yaşattı bize, ben arabayı ilk aldığımda banada olmuştu.

dc_crx
09-09-2012, 09:57
Sword VTS'in dün gece devir daim borusu yırtılmış dibinden, Akşam epey sıkıntı yaşattı bize, ben arabayı ilk aldığımda banada olmuştu.

Geçmiş Olsun abi dün birşey vardı üzerimizde bizde anlamdk tam sizin yanıınıza gelirken shell'in orda 2 de kaldı araba birzdan indircem şanzumanı sanırım çatalda bir sıkıntı var

VTEC®
09-09-2012, 10:06
Geçmiş Olsun abi dün birşey vardı üzerimizde bizde anlamdk tam sizin yanıınıza gelirken shell'in orda 2 de kaldı araba birzdan indircem şanzumanı sanırım çatalda bir sıkıntı var

ha bide ceza furyası var, deneyenlere opette ceza kestiler iyice tad kaçtı.

Tuncay
09-09-2012, 11:18
Aslinda ord burda beklemek iyi degil direk afise olunuyor
Murat ile 3 kere denedik 3 undede farkli gectim
Su an iyi giden vtec i 5 boy geciyorum
Dc crx ile deneme zevkli olacak kiran kirana:)
Murat gecmis olsu. Bu arada Problem insallah en kisa zamanda halledersin

JDM VTİ
09-09-2012, 11:23

egzos ne kadar verdi şimdi boy hesabı olarak

Tuncay
09-09-2012, 11:26
egzos ne kadar verdi şimdi boy hesabı olarak

Kaybettiklerimle kazandiklarimin toplami saglam 5 boy
Yani eskisine nazaran 5 boy hizlandim net

VTEC®
09-09-2012, 11:29

valla büyütülecek bir problem değil aslında ağır küfür ettiğimin fransızı salak bi devirdaim yapmış benimde başıma gelmişti dün akşam murat abiyede oldu. Sıcaklıktan şişiyo yeni çıkan spor gazetesi isimli araba :D neyse ben videolara baktım öyle kayda değer bir fark göremedim ama senin aracının hızlandığı belli. Maaşallah. Bende arabamın bi sorunlarını halledeyim hem senle abi hemde onurcanla deneyeceğim. :)

JDM VTİ
09-09-2012, 11:30
Kaybettiklerimle kazandiklarimin toplami saglam 5 boy
Yani eskisine nazaran 5 boy hizlandim net

maşallah. arabada baya baya eksik varmış demek 5boy hızlanabildiğine göre :icon_tup:

Tuncay
09-09-2012, 11:37
maşallah. arabada baya baya eksik varmış demek 5boy hızlanabildiğine göre :icon_tup:

Eh cok iyi giden bir vtecti
Sonradan b16b oem pistonda eklendi sikistirma artti dahada iyi gitmesi gerekiyordu
Sikistirmali arabayi 2 adet oem susturucua kullaniyordum
Gidecek araba gidemiyordu eksiye bile geciyorduu
Eksiler kazanili artilarda gelince fark bukadar bariz ortaya cikti

dc_crx
09-09-2012, 11:43
güzel güzel Maşallah abi anlattığına göree EH geri geldi :D :D
şanzuman olayını en kıs sürede bitirmeye çalışacağım ve 3 araba yola çıkalım görkem abi sen ben :D

FaTlH
09-09-2012, 11:45
s.a cümleten

FaTlH
09-09-2012, 11:46
apo dün gece aradım uyuyormuydun

VTEC®
09-09-2012, 11:54
güzel güzel Maşallah abi anlattığına göree EH geri geldi :D :D
şanzuman olayını en kıs sürede bitirmeye çalışacağım ve 3 araba yola çıkalım görkem abi sen ben :D

p.tesi bi mani çıkmazsa servisteyim, konuştum ustamla, p.tesi akşam yada salı akşam görüşürüz hayırlısıyla. ;)

ufuck
09-09-2012, 11:56
p.tesi bi mani çıkmazsa servisteyim, konuştum ustamla, p.tesi akşam yada salı akşam görüşürüz hayırlısıyla. ;)

benım 2 yıne kırıldı, arabamı gormek ıstıyorum firtle egzoz la neler yapabılıyor :D:D:D

dc_crx
09-09-2012, 11:57
iştee benim işide çözmem lazım ama o sıralar çıkarız abi sıkıntı yok

VTEC®
09-09-2012, 11:58
benım 2 yıne kırıldı, arabamı gormek ıstıyorum firtle egzoz la neler yapabılıyor :D:D:D

Valla bende senle tanışmak istiyorum gelirsen deneriz. tabiki :)

ufuck
09-09-2012, 11:59
Valla bende senle tanışmak istiyorum gelirsen deneriz. tabiki :)

bu hafta ıcı haledıcek ıns ılhan sanzımanı halletsın denerız :D :D otobana cıkarı bı 5 bitiririz :):):)

VTEC®
09-09-2012, 12:01
bu hafta ıcı haledıcek ıns ılhan sanzımanı halletsın denerız :D :D otobana cıkarı bı 5 bitiririz :):):)

obaaa en sevdiğim 5 bitirmek olur öyle güzel olur :D

ufuck
09-09-2012, 12:03
toplasan 5 kere rolıng yaptım hepsınde 5 kesıcı yaptık, yaptıgım kısılerde burda uye zaten :D hepimızde firtle egzoz wardı hepımız kafa kafaya gıttık :D sende ne war araçta ?

VTEC®
09-09-2012, 12:08
Filtre, egzos, timing, chip var :) saxo ve GTI lerin fabrikasyon halleri :)

dc_crx
09-09-2012, 12:10
Filtre, egzos, timing, chip var :) saxo ve GTI lerin fabrikasyon halleri :)

artık bu verilere stok deniliyormuş :D

ufuck
09-09-2012, 12:11
egozoz derken bende duz boru yok :D ama sadece son susturucu takıcam.... ewım cennet mah. yolunuz duserse arayın cay ıcerız ;) :D :D

VTEC®
09-09-2012, 12:11
artık bu verilere stok deniliyormuş :D

tabi öyle, kaç tane çıkarki bu setupta olmayan :D

VTEC®
09-09-2012, 12:12
egozoz derken bende duz boru yok :D ama sadece son susturucu takıcam.... ewım cennet mah. yolunuz duserse arayın cay ıcerız ;) :D :D

eyvallah teşekkürler. Nasip olur düşerse görüşmek isterim.

dc_crx
09-09-2012, 12:16
tabi öyle, kaç tane çıkarki bu setupta olmayan :D

fazlası bile çıkıorr.. :D :D

sword
09-09-2012, 22:44

saol Tuncay malesef denemelerde hararet tavanda yaptık araba şişti yurumedi sonra mecbur opete gırdım. yarın hortumları deısıcem

ıyı gıden vtec hangısı merak ettım 5 boy felan:) sr ıle denedınmıkı ?

araban hızlanmış doğru ama farklı gecme enteresan omuş :)
arabam bolt on egsoz OEM senın bence bıraz daha hızlı olmazn lazım bu setupınla

kadir jdm civic
09-09-2012, 23:01
bu video vts erken basmış gibi duruyor çünkü ilk korno ile sonra çalınan 2 korna arasında süre farkı oldugu için vts erken basmış vtec geç basmış... video da izledigime göre ben bu şekilde görüyorum.

he 50 saliselik bir erken basma belki yarım boy fark ettirirdi sonucu tuncay abinin dedigi gibi farklı bir geçme olmamış.

GUN ve VB vts iyi gidin araçlar inşallah hepimizin arabası çok çok daha iyi gider daha iyi olur...

yiit
10-09-2012, 00:56
vts ler hızlı maşallah :)

Tuncay
10-09-2012, 01:19
saol Tuncay malesef denemelerde hararet tavanda yaptık araba şişti yurumedi sonra mecbur opete gırdım. yarın hortumları deısıcem

ıyı gıden vtec hangısı merak ettım 5 boy felan:) sr ıle denedınmıkı ?

araban hızlanmış doğru ama farklı gecme enteresan omuş :)
arabam bolt on egsoz OEM senın bence bıraz daha hızlı olmazn lazım bu setupınla

onumde nokta olduuğun vıdeoyuda koyım :D arabam sıktığı halde bastım sonunda hortumu yardı:)

STjtcSzOHh4&feature=g-upl

Muratçım iyi giden vtec dediğim f-h-e olanlardan :)
Bu video ilk denememizdi tam ayarlayamamıştım bu denemede ilk kornaya bastiktan sonra süresi üzün olduğu için tekrardan 1-2-3 yapıcan zannettim 2. kornada kalkış yaptın sana göre 3 bana göre 2 idi 3 ü bekliyordum zaten o kadar geride kalıp tekrardan o şekilde yaklaşmamın nedenide KORNA azizliği olduğu bariz ortada .. 2 denememiz daha var onlarda daha fark 2 -3 boy kadar vardı benden sonra 2 deneme daha yaptın pr vtecle zaten o zamanda hortumunda problem oluştu
Güzel denemelerdi seninle olan denemeler bayağı zevkli
Haftayada dc crx ile yapıcam kısmetse
Seninle olan denemelerimde artık kornayı ben basıcam:):)

Dou
10-09-2012, 01:22

Daha geçen gün FG plakalı kırmızı vtecle kafa kafaya yürümediniz mi?

O arabada sadece filtre ve kat iptali var.

En iyi giden vtec SR plakalı yeşil ördektir bu arada gördüğüm, en son geçen günkü hali fenaydı ..

Tuncay
10-09-2012, 01:24
Daha geçen gün FG plakalı kırmızı vtecle kafa kafaya yürümediniz mi?

O arabada sadece filtre ve kat iptali var.

O zamanla şimdi farklı
o zaman fg vtec ile kafa kafaya gittiğimiz zaman gun vts nin 2-3 boy gerisinde kalıyordum
şimdi yürüsek daha farklı olur

sword
10-09-2012, 10:46
O zamanla şimdi farklı
o zaman fg vtec ile kafa kafaya gittiğimiz zaman gun vts nin 2-3 boy gerisinde kalıyordum
şimdi yürüsek daha farklı olur

pr vecle denedım doğru onuda koyarım kamera tam cekmmıs ama arkamda kalıyor
ZGOILzhUAvs&feature=g-upl

benım arabadakı sorun motor suyu radyatorde devırdaım bazen oluyor bazen olmuyordu hava yapmış sistem yanı olmadııı zaman araba barız gerı duşuyor senle 3 un ce denemde olduu gıbı ılk denmemızde var vıdeosu onuda ızlettırım sana telen ondada aynı 1,5 boy onumde kalıorsun kı yuksek suratte yakalıosun benı zaten OEM egsozum var oralarda bıtıyor araba:)

sen bolt on deılsınkı babalar gıbı b16b pıstonun var :Dzaten normalde bendende f-h-e vteclerdende hızlı olman lazım :)

ama bır cut outla 5 boy muhtesem olmuş cokta hesaplı olmuş :)

ykavcioglu
10-09-2012, 10:53
Tuncay abi müsait olduğun zaman bir alo yap, aynı şartlarda deniyelim görelim abi.
deniyeceğin araçta yağ değişimi bile olmadı, durdun durdun 1 günde voleyi vurdun :D

teskocuu
10-09-2012, 12:07
STjtcSzOHh4&feature=g-upl[/QUOTE]

Arkadan nasilda gelmis oyle :)
Cok fenaa

ibratice
10-09-2012, 14:46
Eh vtecle sadece beyin ve egzantirik farkim var bride kisa var benle o aksam denemek istedi ama Cok fark olacagini dusundugum icin baska arkadaslarla denedim madem hizli vteclere 5 boy geciyosa eh yeni sahibiyle birkere daha deniyim .

JDM VTİ
10-09-2012, 14:54
Eh vtecle sadece beyin ve egzantirik farkim var bride kisa var benle o aksam denemek istedi ama Cok fark olacagini dusundugum icin baska arkadaslarla denedim madem hizli vteclere 5 boy geciyosa eh yeni sahibiyle birkere daha deniyim .

avrupaya geçersen bizde artık deneyelim abi :D ?

Tuncay
10-09-2012, 15:31

Motor icine girilmemis f-h-e vteclerle 5 boy gecebiliyorum su an
Sizinle denemek isteyisimin sebebi benden ekstra olarak beyinli ve egzantirikli bir vtec ile sonucun ne olucagiydi zaten su anda sr vtec i gecemem
Yavas yavas biseyler yapmaya basladim arabamda b16b piston var onu acik
Fakat is gecme gecilme muhabbetine donustu
Arabam hizlandi 5 boy kadar ve insallah kismetse egzantirik beyim ile devam edicem
Sizin gibi duayenlerden ogrenecegim daha cok sey var
Otobanda roll e cikinca isler degisiyor aslinda ben rakip degilde arabami hizlandirma yolunda ornek alacagim bir araba ariyodum onuda buldum
Yoksa herzamab denerim cok gecildigim videolar oldu hatta arkadaslara kendim dedim videolari paylasin diye ortalik karistirma gibi birl olayim yok
En iyi giden hizli vtec e degilde f.h.e li vtec ile farkim bayagi var

JDM VTİ
10-09-2012, 15:45
en güzeli f-h-e'lu bi vtecle deneyip video çekmen olacakmış gibi görünüyor burdan :)

yoksa polemikler devam edicek sanırsam

ykavcioglu
10-09-2012, 15:47
denerlermi bu saatden sonra??

JDM VTİ
10-09-2012, 15:49
denerlermi bu saatden sonra??

ben ne biliyim oğlum:D zevkiine değil mi sıkılır tabi neden sıkılmasın. misal pr ile yan yana gidiyordu şimdi bi daha denesinler cıkar fark ortaya ne güzel. adamın başıda ağrımaz

Tuncay
10-09-2012, 15:50
F-h-e li vtec araniyor:)

ykavcioglu
10-09-2012, 15:51
denemezler:D

Tuncay
10-09-2012, 15:52
ben ne biliyim oğlum:D zevkiine değil mi sıkılır tabi neden sıkılmasın. misal pr ile yan yana gidiyordu şimdi bi daha denesinler cıkar fark ortaya ne güzel. adamın başıda ağrımaz

Oda istemez deniyoruz ama video istemiyor:)

ykavcioglu
10-09-2012, 15:54
vaf'ı bir ara arkadaş almıştı, 2 hafta deneyecek araç bulamadık, sattı kurtuldu:D

JDM VTİ
10-09-2012, 15:55
Oda istemez deniyoruz ama video istemiyor:)

tanımış oldun bi denemeyle o zaman işte abi:icon_tup:

Tuncay
10-09-2012, 16:01
tanımış oldun bi denemeyle o zaman işte abi:icon_tup:

Yok ya iyidir arkadas :)

ibratice
10-09-2012, 16:08
Benden sana arkadas tafsiyesi Boyle ortamlarda onu geciyorum deniyecek Araba muhabbetlerine hic girme sonra kendini cocuk muhabbetlerin icinde bulursun arabani iyice yap araban hizlandikca olgunlasiyosun Benin arabam Su anda Cok hizli onlar seni gelip buluyo sen deniyecek Araba aramiyorsun .

Tuncay
10-09-2012, 16:12
Benden sana arkadas tafsiyesi Boyle ortamlarda onu geciyorum deniyecek Araba muhabbetlerine hic girme sonra kendini cocuk muhabbetlerin icinde bulursun arabani iyice yap araban hizlandikca olgunlasiyosun Benin arabam Su anda Cok hizli onlar seni gelip buluyo sen deniyecek Araba aramiyorsun .

Eyvallah saolasin gayet mantikli

dc_crx
10-09-2012, 19:44
EH Vti - DC rex'i geçemez :D :D
ortalık karışsın

K.Kaan
10-09-2012, 21:33
eh vti - dc rex'i geçemez :d :d
ortalık karışsın

:))))))))))+5500

K.Kaan
10-09-2012, 21:34
iki araçla da denemiş biri olarak söylemeliyim ki imkanı yok:/

dc_crx
10-09-2012, 21:35
AJ roll tımee :P :) emın ellerde :)

K.Kaan
10-09-2012, 21:43
aynen kardeşim evlat sende ::))))))

Tuncay abi cutout la 5 boy hızlandıysan şu anda bana önceki denemelerimizin aksine baya bi fark atıcaksın demekki en kısa zamanda deneyelim o halde sonuç öyle olursa ertesi gün cotout yaptırayım bende:/ en iyi giden vteci 5 boy geçiyorum iddalı olmuş umarım o şekilde yürüyordur cidden EH vti..

Tuncay
10-09-2012, 22:00
aynen kardeşim evlat sende ::))))))

Tuncay abi cutout la 5 boy hızlandıysan şu anda bana önceki denemelerimizin aksine baya bi fark atıcaksın demekki en kısa zamanda deneyelim o halde sonuç öyle olursa ertesi gün cotout yaptırayım bende:/ en iyi giden vteci 5 boy geçiyorum iddalı olmuş umarım o şekilde yürüyordur cidden EH vti..

Eyvallah...

ibratice
10-09-2012, 22:09
birde tuncay arkadaşım sword murat arkadaşımızı diğerleri gibi geçilince çamura yatıp elli türlü bahane uyduran adamlarla karıştırma o ne derse o hatta gece ben baktım arabasına hortumda ince bir delik olmuş baya su eksikti iyiki motoru yakmamış burda benim için sayılı adamlardan biridir.

Tuncay
10-09-2012, 22:13
birde tuncay arkadaşım sword murat arkadaşımızı diğerleri gibi geçilince çamura yatıp elli türlü bahane uyduran adamlarla karıştırma o ne derse o hatta gece ben baktım arabasına hortumda ince bir delik olmuş baya su eksikti iyiki motoru yakmamış burda benim için sayılı adamlardan biridir.

Pm attim...

Tuncay
10-09-2012, 22:36
Arkadaşlar dahada yorum yazmayın benim arabak hiçiyi gitmiyor polemiğe gerekyok
TR nin en sağır vteci

sandman
10-09-2012, 22:41
TR nin en sağır vteci

Tuncay abi hafta sonu tekrar video cekelim kafa kafaya yurudugumuz zamanla simdiki eh in farkini gorsunler :)
tanimadigi insanlar hakkinda yorum yapan kisiyede burdan saygilar

Tuncay
10-09-2012, 22:43
Tuncay abi hafta sonu tekrar video cekelim kafa kafaya yurudugumuz zamanla simdiki eh in farkini gorsunler :)
tanimadigi insanlar hakkinda yorum yapan kisiyede burdan saygilar

Gerek yok kimseye birşey ıspatlamaya gerek yok kardeşim saolasın
bu konuyu kapattım denemek isteyen gelir beni bulur bu saatten sonra:):)

K.Kaan
10-09-2012, 22:48
TR nin en sağır vteci

tuncay abi gereksiz kırgınlığa gerek yokki kimse öyle birşey demedi farkındaysan.. sadece cutout la 5 boy aldığını idda etmen dikkat çekti heralde bi de f/h/e vtiları 5 boy geçerim lafın... bende egsoz dahi yok biliosun 5 boy geçeceğine inanıosan eski denemelerin aksine ne mutlu tabiki sevindirici arabada büyük bi artı oluştu demektir bizde ders çıkartırız kendimize. ama 1 2 boy hızlandım değil 5 boy demek büyük bi rakam:soru: bu arada sword murat abinin vti bilgisi ve tecrübesi hepimizi 5 kere katlar ve yıllardır bu işlerin içinde onun geçilme kaygısı vs ile öyle hareketler yapmayacağı konusunda ibrahim abiyle aynı fikirdeyim.

sandman
10-09-2012, 22:50
Gerek yok kimseye birşey ıspatlamaya gerek yok kardeşim saolasın
bu konuyu kapattım denemek isteyen gelir beni bulur bu saatten sonra:):)

herkez cevabini aldi :)
ben tekrar denemek istiyorum eh hafta sonu musaitmi acaba :) :)

Tuncay
10-09-2012, 22:54
herkez cevabini aldi :)
ben tekrar denemek istiyorum eh hafta sonu musaitmi acaba :) :)

Ya kardeşim bi git yaa biz konuyu kapamaya çalışıyoruz iyice sarpasarıyor:D:D
ok deneriz ama.... bunu farka inanmayanlardan birinin üstünde denemek hard rock cofe de çay içmek gibi olacak:)

Tuncay
10-09-2012, 22:57
tuncay abi gereksiz kırgınlığa gerek yokki kimse öyle birşey demedi farkındaysan.. sadece cutout la 5 boy aldığını idda etmen dikkat çekti heralde bi de f/h/e vtiları 5 boy geçerim lafın... bende egsoz dahi yok biliosun 5 boy geçeceğine inanıosan eski denemelerin aksine ne mutlu tabiki sevindirici arabada büyük bi artı oluştu demektir bizde ders çıkartırız kendimize. ama 1 2 boy hızlandım değil 5 boy demek büyük bi rakam:soru: bu arada sword murat abinin vti bilgisi ve tecrübesi hepimizi 5 kere katlar ve yıllardır bu işlerin içinde onun geçilme kaygısı vs ile öyle hareketler yapmayacağı konusunda ibrahim abiyle aynı fikirdeyim.

kaanım merhaba öncelikle
benim arabada piston var ve iki tane oem egzozla kullanıyordum ki bunlar beni bayaa bi eksiye düşürüyodu eksileri kazandık ve artılarda eklendi madem inanamıyorsun buluşalım yarın bir video çekelim ne dersin

Ö.öztüRk
10-09-2012, 23:00
araçlara maşallah keyifli denemeler olmuş :)

Tuncay
10-09-2012, 23:03
GUN VTS & EH VTI - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=y_Mj_DUhbuc&feature=g-upl)

ilki

~PI198F - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=STjtcSzOHh4&feature=player_embedded)

ikincisi farkı gör bakalım:)
heperken basılıyor:)

ikinci videoda plakalar yok:) ikisinide murat çekti videoyu kaydetmeye bile izin vermiyor sitede :)

ya uzatmayın artık yaa bunaldımvalla sonra bende uzatıyorum:)

K.Kaan
10-09-2012, 23:24
kaanım merhaba öncelikle
benim arabada piston var ve iki tane oem egzozla kullanıyordum ki bunlar beni bayaa bi eksiye düşürüyodu eksileri kazandık ve artılarda eklendi madem inanamıyorsun buluşalım yarın bir video çekelim ne dersin

anlatamadım sanırım demek istediğimi ben:) en son deenediğimiz gün düz boru oem egsozla gelmiştin sanırım o güne göre 5 boy hızlandığını söylüyorsan maşallah görmeyi çok isterim yarın gün içinde haberleşelim o halde abi şu anda stüdyodayım zaten montajdayız yarın geceye iş kalmaz ise zevkle deneriz video falan geçmek geçilmek hiçbir zaman problem olmamıştır biliosun 110 kg lık abimiz yanımda bagajım doluykende denedim videomuzu koyduk biliosun:icon_tup: araba şu anda dc_crx onurcanda ulaşabilsek çıkar şimdi onla denerdiniz hatta:)

Tuncay
10-09-2012, 23:27
anlatamadım sanırım demek istediğimi ben:) en son deenediğimiz gün düz boru oem egsozla gelmiştin sanırım o güne göre 5 boy hızlandığını söylüyorsan maşallah görmeyi çok isterim yarın gün içinde haberleşelim o halde abi şu anda stüdyodayım zaten montajdayız yarın geceye iş kalmaz ise zevkle deneriz video falan geçmek geçilmek hiçbir zaman problem olmamıştır biliosun 110 kg lık abimiz yanımda bagajım doluykende denedim videomuzu koyduk biliosun:icon_tup: araba şu anda dc_crx onurcanda ulaşabilsek çıkar şimdi onla denerdiniz hatta:)

İspatlama geçme geçilme muhabbeti yapmıyorum ama iş hep araya geliyor:)
Kaancım videoyu izledinmi ilki ikincisi hersey ortada dc ile denicez zaten ozaman belli olacak

K.Kaan
10-09-2012, 23:35
İspatlama geçme geçilme muhabbeti yapmıyorum ama iş hep araya geliyor:)
Kaancım videoyu izledinmi ilki ikincisi hersey ortada dc ile denicez zaten ozaman belli olacak

muhabbeti çirkinleştiriyorsun abi kusura bakma da iş araya giriyor vs olmadı farkındaysan... arabayı servisten bile alamadım çalışıyorum diye onur ilgilendi sağolsun onda şu anda..

tabiki ilk fırsatta dener muhabbetimizi ederiz dediğin gibi ama öncesinde dc crx i 3 boy geçeceğine inanıosan ve geçersen zaten 5 boya yakın hızlanmışsındır demektir:icon_tup: inşallahta öyledir basit bi dokunuşla o kadar hızlanmışındır:icon_tup: videolara arada bakabildim sadece dediğim gibi montajdayım seslere falan dikkat edemedim o yüzden yarın daha net şekilde izlerim

Tuncay
10-09-2012, 23:38
muhabbeti çirkinleştiriyorsun abi kusura bakma da iş araya giriyor vs olmadı farkındaysan... arabayı servisten bile alamadım çalışıyorum diye onur ilgilendi sağolsun onda şu anda..

tabiki ilk fırsatta dener muhabbetimizi ederiz dediğin gibi ama öncesinde dc crx i 3 boy geçeceğine inanıosan ve geçersen zaten 5 boya yakın hızlanmışsındır demektir:icon_tup: inşallahta öyledir basit bi dokunuşla o kadar hızlanmışındır:icon_tup: videolara arada bakabildim sadece dediğim gibi montajdayım seslere falan dikkat edemedim o yüzden yarın daha net şekilde izlerim

İspatlama geçme geçilme muhabbeti yapmıyorum ama iş hep araya geliyor YAZDIĞIM MESAJDA
İspatlama geçme geçilme muhabbeti yapmıyorum ama İŞ HEP ORAYA geliyor (yani hep o muhabbete geliyor konu) yazacaktım kaanım kusura bakma ya yanlış yazdım yanlış anladın:)
Tabiki iş daha önce gelir ama klavye azizliği mazur gör

K.Kaan
10-09-2012, 23:48
İspatlama geçme geçilme muhabbeti yapmıyorum ama iş hep araya geliyor YAZDIĞIM MESAJDA
İspatlama geçme geçilme muhabbeti yapmıyorum ama İŞ HEP ORAYA geliyor (yani hep o muhabbete geliyor konu) yazacaktım kaanım kusura bakma ya yanlış yazdım yanlış anladın:)
Tabiki iş daha önce gelir ama klavye azizliği mazur gör

estafurullah abi ne demek açıklama için sağol yazdıklarımı da yalnış anlamamışındır umarım biliyosun içimizi dışımızı:) en kısa zaamanda çıkalım ama çayımızı içelim muhabbetimizi edelim deneme bahanesiyle:icon_tup:

dc_crx
11-09-2012, 08:35
Cılgın Atarlı vteclerr :)

ykavcioglu
11-09-2012, 08:53
günaydın beyler, ayarlayalım gene hafta içi vol4 yapalım diyorum.
dosthane bir şekilde

MTNVTI
11-09-2012, 08:55
Cılgın Atarlı vteclerr :)

+ Çılgın ihtiyar tuncay başkan :D Tehlikeli araç kullanmaktan ceza yemeyin :p

dc_crx
11-09-2012, 12:46
ihtiyar-başkan-tuncay :D :D
Tuncy abi FHE'li vti 5 boy muhabbetini tekrar açmıyorum 2 araba çıkalım diyorum müsaitsen yarın veyaa sonra ki gün ??

ykavcioglu
11-09-2012, 12:50
bizde gelekmi kanki, peru rex eh güzel giderler.

++niye kimse gelmiyor???

Tuncay
11-09-2012, 12:52
ihtiyar-başkan-tuncay :D :D
Tuncy abi FHE'li vti 5 boy muhabbetini tekrar açmıyorum 2 araba çıkalım diyorum müsaitsen yarın veyaa sonra ki gün ??

Yarin cikiyoruz o zaman boylelikle bu 5 boy muhabbetide son bulur:)

ykavcioglu
11-09-2012, 12:53
süpersin abi, ben ciddi arabayı merak ediyorum.

dc_crx
11-09-2012, 12:57
bende Rex yok rex brandalı yatıyor vti ile gelicem..

ykavcioglu
11-09-2012, 12:58
daha iyi, egzoz varmı?:D

Tuncay
11-09-2012, 12:58
bende Rex yok rex brandalı yatıyor vti ile gelicem..

Tamam problem degil yarin gorusuru o zaman
Aracim sokuk degil sende sokme

dc_crx
11-09-2012, 12:59
Yunus + filan yok biz EH ile deniycezz ben denedikten sonraa isteyen herkes deneyebilir sonraa ben çekilirim sağ'dan giderim ;)

ykavcioglu
11-09-2012, 13:00
merak etme gelen olmaz zaten, 3 araç oluruz...

Tuncay
11-09-2012, 13:01
Yunus + filan yok biz EH ile deniycezz ben denedikten sonraa isteyen herkes deneyebilir sonraa ben çekilirim sağ'dan giderim ;)

Yunusum arti olmasin 5 boy muhabbeti var baska zaman denetiz peru ilede

ykavcioglu
11-09-2012, 13:02
iyi hadi öyle olsun, kameraya çekimi nasıl oluyor?

dc_crx
11-09-2012, 13:08
daha iyi, egzoz varmı?:D
yapcazz birşeylerr yarına kadar kanku... :D

Tamam problem degil yarin gorusuru o zaman
Aracim sokuk degil sende sokme
benim araç sökük zaten abi sende sökebilirsin istersen.. 5 boy olacağına 4.5 boy olur :D :D

Tuncay
11-09-2012, 13:13
yapcazz birşeylerr yarına kadar kanku... :D

benim araç sökük zaten abi sende sökebilirsin istersen.. 5 boy olacağına 4.5 boy olur :D :D

Vtec idemi soktun sen :)

ykavcioglu
11-09-2012, 13:13
ulan varya tam gazmansın he:D
her türlü saç jant karton kaput yapılır:D

dc_crx
11-09-2012, 13:18
Vtec idemi soktun sen :)
her türlü kaçarı yok :D

ulan varya tam gazmansın he:D
her türlü saç jant karton kaput yapılır:D

kankaa aracın şaseler dahil carbon :D yarına biter araba ahahahhah.. .:D

ykavcioglu
11-09-2012, 13:19
rüzgara dikkat et bilo:D
uzunda eksiye düşürür, fazlası zarar.

Tuncay
11-09-2012, 13:21
Kaan in araba ile kafa kafaya gidiyorduk
Ben bir soz attim 5 boy dedim
Sende araci bosaltiyorsun:)
Neyse 4 boya duser o zaman :)
Bende sokuk bisey yok:)

ykavcioglu
11-09-2012, 13:22
iddaa büyük, bence gece 4 te çıkın top speed yapın, yolda müsait oluyor.
daha çok zevk alırsınız:D

dc_crx
11-09-2012, 13:32
tamamdr abi aracımı topluyorum sökük olmayacağım zaten F/H/E vti ile ne kadar gidiyorsun onu görmek değil mi amaç öylee yapalım.. araçlarr sökük olmayacak top speed yapmam 70-180&200 yaparzz..

ykavcioglu
11-09-2012, 13:34
adam 110 km hızlanırken nasıl 5 boy atsın, typer vti videosu ekliyeyim, hiç denemeyin:)

Tuncay
11-09-2012, 13:44
2 vites 4000 baslariz allah ne berdiyse:)
Vtec alti basalim fark belli olsun:)
Ozaman araclar sokuk degil 5 boy soylemi devam

dc_crx
11-09-2012, 13:52
planlamayı şimdi yapmaya gerek yok 5 bin altı basmam ama onu şimdiden söyliyim..

K.Kaan
11-09-2012, 13:56
:)))))))))) anam burada neler oluyor:D abi zaten cutouttan başka bi dokunuş yaptın mı arabaya? cunku egzantrık beyınli vti dan 5 boy yemedım ben ki ayarlarımın çok saglıklkı olmadıgı zamandı yıne:) sadece pıston egsoz we fıltreyle 5 boy yersem helal olsun eh imize:)

dc_crx
11-09-2012, 14:05
Boyyy boyyy kOvboyyy... .:D :D :D

Tuncay
11-09-2012, 14:07
:)))))))))) anam burada neler oluyor:D abi zaten cutouttan başka bi dokunuş yaptın mı arabaya? cunku egzantrık beyınli vti dan 5 boy yemedım ben ki ayarlarımın çok saglıklkı olmadıgı zamandı yıne:) sadece pıston egsoz we fıltreyle 5 boy yersem helal olsun eh imize:)

Pistonu yabana atma :)
Egzoz arabami rahatlati header bile yoktu aracimda 2 tane oem egzozla kullaniyodum bunu herkes biliyor
Alt bosalinca piston daha iyi calismaya basladi

Neyse daha bisey yazmama gerek kalmadi yarin gorusucez nasil olsa
Bak caylari kaybeden ismarlar:)

dc_crx
11-09-2012, 14:10
Egzoz arabami rahatlati header bile yoktu aracimda 2 tane oem egzozla kullaniyodum bunu herkes biliyor

Çaylarrr senin kopeeeenn olsun :D :D + yarına çay parasıda çıtı (spor gazetesi) :)

K.Kaan
11-09-2012, 14:10

yok yaw nıye yabana atalım o yüzden vtec altı basmak saçma olur zaten:))))) herneyse 5 boy geçilirsem helal olsun 3 boydan az geçilirsem bu hesaba göre gayet iyi yine kafa burun gidersekte AJ vti ıma aşık olurum tekrardan:D

dc_crx
11-09-2012, 14:11
.......................

K.Kaan
11-09-2012, 14:11
Çaylarrr senin kopeeeenn olsun :D :D + yarına çay parasıda çıtı (spor gazetesi) :)

çaylarda sıkıntı yok ya:))) işin eğlenceli kısmı o. da çay iddası 5 boya göre mi yapılacak geçme geçilmeye göre mi:)))))))) ona göre çıkmadan mı içelim dönüşte mi karar verelim çünkü :D :P ortalığı kızıştırayım briaz

ykavcioglu
11-09-2012, 14:15
beygiriniz kadar basacaksanız direk kahveye gidin pişpirik oynayın:D

sword
12-09-2012, 23:20
Deneme oldumu nedir sonuc kac boy.

dc_crx
13-09-2012, 01:07
Deneme oldumu nedir sonuc kac boy.

deneme olmadı abi bir sorun yaşandı EH ile ilgili inş.. çok fazla iş çıkarmaz başına Tuncay abi Geçmiş Olsun

Tuncay
13-09-2012, 01:20
deneme olmadı abi bir sorun yaşandı EH ile ilgili inş.. çok fazla iş çıkarmaz başına Tuncay abi Geçmiş Olsun

Deneme yapamadik daha sonraya kaldi ufak bi sikinti var halledeyim hayirlisiylan bakalim baska zamana insallah

K.Kaan
13-09-2012, 01:51
geçmiş olsun abi umarız buyuk bırsey cıkmaz basına..:(