PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jap Typer - Tay Cupra 2. deneme

classic0606
02-09-2012, 17:33
Video Link : Jap Typer - Tay Cupra - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Yi1YbJkMVFg&feature=share:icon_tup:)

otimli
02-09-2012, 17:46
masallah sesını bıle ozlemısım

civic@ef
02-09-2012, 18:17
maşallah araçlara k20 bi başka güzel

Can's
02-09-2012, 18:57
maşallah yıgıtten sonra aracın hıc deneme vıdeolarını gorememıstık artık bol bol goruruz ankarada :)

kanashibari
02-09-2012, 19:05
Maaşallah.

FAGE12
02-09-2012, 19:46
Kıng -r- ;)

serkanokan
02-09-2012, 20:27
Masallah her iki araca da ;)

MeRtCaN
02-09-2012, 20:42
Maşallah araçlara

typeR Sesinş unutmuştuk ankara semaalarında artık bol bol duyarız :)

penguinhakan
02-09-2012, 21:18
Jap Typer - Tay Cupra - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Yi1YbJkMVFg&feature=share:icon_tup:)

Maşallah araçlara...
Denemek isterseniz benim araçla da deneyebiliriz isterseniz.
Teşekkürler...

FaBeRgE
02-09-2012, 21:25
maşallah araçlara :)

cupranın specleri nedir acaba ?

Selman
02-09-2012, 21:40
Maşaallah:)

chiefkadir
02-09-2012, 21:41
Maşallah..Jap typer çok hızlı:)

RsErdi
03-09-2012, 00:02
Maşallah araçlara...
Denemek isterseniz benim araçla da deneyebiliriz isterseniz.
Teşekkürler...

maşallah jap typer a
sana biraz fazla gelebilir abi typer. tay la denedinmi ?

CasabLanca
03-09-2012, 00:03
maşallah araçlara :)

cupranın specleri nedir acaba ?

son ve orta susturucu yok onun dışında orjinal

brs_odbs
03-09-2012, 00:09
maşallah type-R seside bir başka oluyor be :)

ümitech
03-09-2012, 00:35
cupra nedir ? leon mu ? ibiza mı ? type R ın specleri neler bilsekte ona göre yorumlasak ..
maşallah araclara..

RsErdi
03-09-2012, 01:09
cupra nedir ? leon mu ? ibiza mı ? type R ın specleri neler bilsekte ona göre yorumlasak ..
maşallah araclara..

ıbıza cupra 180 lik

ahmet3425
03-09-2012, 01:20
ıbıza cupra 180 lik

stock 180 lik ibizayla japı denemeye gerek bile yok acıkcası ben leon sanmıstım videodan da bisey belli olmuyor ztn arac renkleri dısında.

FaBeRgE
03-09-2012, 01:38
demekki cupra biraz gıdıklansa kafa kafaya yürüyecekler :) Tekrar maşallah araçlara...

ümitech
03-09-2012, 02:20
Cupra biraz yuklense sonuc cok daha farkli olur gereksiz bi deneme olmus elma armut meselEsi

serkanokan
03-09-2012, 06:50
Tay cupra bi farkli gidiyo diger cupralara gore, cuma gunu gordugum bi 3-4 boy vardi diger bir cuprayla arasinda, tay ondeydi.

_muhaRRem
03-09-2012, 06:59
Jap Typer - Tay Cupra - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Yi1YbJkMVFg&feature=share:icon_tup:)

keşke video linkiyle beraber kabacada olsa araç speclerinide yazsaydın , herkes ona göre yorum yapsaydı.

CasabLanca
03-09-2012, 07:52
deneme gereksiz olmuş diyenler neye istinaden bunu diyor çok merak ettim?

classic0606
03-09-2012, 09:52
maksat araç denemek zaten,denemeden duruşuna göre değerler ortaya çıkmıyo :D
bizim başka bi suçumuz yok be abi :)))

cagdash10
03-09-2012, 09:55
cupra da ufak oynamalar olsa sonuc farklı olurdu.yinede güzel yürümüş orjinal haliyle.Type-r ada maşallah zaten bilinen bi araç

Anti
03-09-2012, 10:23
cupra'da ufak oynamalar olmasa sonuç böyle olur muydu sizce?

dirk
03-09-2012, 10:26

Aracın sahibi Anıl kardeşim yazılım yok diyor. Olsa Saklıycanı sanmam.. Eski arabasını yazılımlıydı artık yazılım yaptımam abi yeni aldığıma stock binerim demişti bence yoktur...

DoDo_hamann
03-09-2012, 10:26
Ufak oynamalar olan cuprada var müsait bir zamanda onunlada denicez, arada 10 boy yok denemek gereksiz yazmış herkes ama 2ila3 boy oluyo 3 kere denendi.

DoDo_hamann
03-09-2012, 10:36

Ben anlamadım bu yazdığını, stock değilmi demek istedin?

CasabLanca
03-09-2012, 10:44

hikmet böyle fitne fesat bir cümle sana yakışmadı. aracın sahibi anıl günlük olarak stock kullanıyor bu aracı, herkes emin olsun ki yazılımı yaptığı gün açık açık yazar saklayacak birşey yok bunda
şahsen ben anılın yerinde olsam stock bu kadar ciğerliyken yaparım yazılımı sonra herkese goygoy ;):D

Anti
03-09-2012, 10:45
İyi yürüyor denilen ince contalı vs.li Ep3 ile stock ibiza cupra'nın böyle gitmesi olanaksız geliyor bana. Objektif bir yorum alabilir miyim?

Anti
03-09-2012, 10:47
hikmet böyle fitne fesat bir cümle sana yakışmadı. aracın sahibi anıl günlük olarak stock kullanıyor bu aracı, herkes emin olsun ki yazılımı yaptığı gün açık açık yazar saklayacak birşey yok bunda
şahsen ben anılın yerinde olsam stock bu kadar ciğerliyken yaparım yazılımı sonra herkese goygoy ;):D

Mantıksız bir durumu belirtince hem fitne hem fesat mı oldum kardeşim :) Teşekkürler

orhan_guney
03-09-2012, 10:49
bende merak etdım ? cupra gecse oo helal olsun denirdi.
deneme gereksiz olmuş diyenler neye istinaden bunu diyor çok merak ettim?

serkanokan
03-09-2012, 10:50

Anılı hepimiz tanıyoruz kanka, çoğu davranışıyla örnek alınacak birisi. Aksini söyleyen de çıkmaz zaten. Ama insanların kafasında soru işareti oluşması da normal ben kendim gördüm başka bi ibizayla 3 boy oluyo arasında Anıl geçiyo. Tsi'ları çok bilmiyorum da wastegate falan açılabiliyo mu onlarda? Öyle bişey olabilir mi acaba?

CasabLanca
03-09-2012, 10:52
anılla konuştum şimdi giriyor kendisi gerekli açıklamayı yapar kamuoyunun dikkatine :D

iynn-RS
03-09-2012, 10:54
yazılım var veya yok ama tay olması gerekenden 3-4 boy hızlı.

bunun sebebıde buyuk ıhtımal egzoz. bazı turbo araçlarda egzoz yapılınca basıncın bıraz daha artıgını soyluyorlar.boyle bır durum varsa ıbızada da bu sekılde gıtmesı normal.

DoDo_hamann
03-09-2012, 11:06
Benim actigim konudaki videolari izlemediniz heralde? Tay cupranin kirmizi mini ile denemelerini izleyin sonra benim arabamin mini ile videolarini izleyin, yazilimli yazilimsiz farki zaten ortada, son ve orta susturucu sökmekle 3-4 boy hizlaniyosa bu araba kimse yazilim yapmaya ugrasmaz. Anil'la benim aramda 5-6 boy var zaten, Anil'in arabasinada yazilim yapilacak ozaman görürüz araba stockmuymus degilmiymis.

ANIL
03-09-2012, 11:07

Ya başkan yaşına saygım var ama hayırdır senin bana bi gıcığın falan mı var? Ben sana burdan açık açık söyleyeyim ben sana çok fena gıcık kapıyorum. O gün KUK Cupra'yla 1 kere deneyip sonra benzin bitti demiştin ya... Denemeye çıkarkende paspaslar yerde duruyodu ya hani :D

Eğer çok merakın varsa gel gidelim yetkili servise beyin logundan turbosuna kadar herşeyine baktıralım hatta expertiz yaptıralım bide. Ama dediğimin dışında bişey çıkmazsa çok pis bozarım :heyoo:
Stock olan Cupra'yla olan açıklamayıda yapıyorum, aracın sahibi Kıvanç abi K&N kutu içi filtre takmış onun geriye düşürdüğünü düşündük cuma günü, orjinal filtresini takıp beni arıyacak sonra tekrar deniycez.

DJ FN2 Typer'ın stepnesi ve paspasları. paspaslar 5 boy :D
http://e1209.hizliresim.com/11/3/clkwv.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

ANIL
03-09-2012, 11:11
Bide bu deneme gereksiz diye konuşanlar var acaba hayatlarında hiç araba denemişler mi?
Gereksiz olan ne typerın 2-3 boy arkasında gitmem mi? Eğer 2-3 boy bi araba önde olunca gereksiz oluyosa kimse araba denemesin.

ANIL
03-09-2012, 11:22

Yapmıycam abi ya gıcıklık değil mi bak nası deli oluyolar stock cupra böyle olur mu diye, çok eğleniyorum :D emin ol yazılımlı olsa bu kadar eğlenemem :D:D

CGR328
03-09-2012, 11:54
Bi bitmediniz yaaa :) 1000 kere dedik yazılım yok die ayrıca dogukan abinin cupra yazılımlı typer la bide onlar denesin olmazmi

ANIL
03-09-2012, 11:58
Bi bitmediniz yaaa :) 1000 kere dedik yazılım yok die ayrıca dogukan abinin cupra yazılımlı typer lat bide onla denesin olmazmı

Log almış olmasak ciddi ciddi yazılım olduğunu düşünürdüm kanka :D

osman 1.8t
03-09-2012, 12:01
arkadaşlar stage 2 li ibiza cupra kpro olmayan bir typer la araya vilayet kor bu videolar gayet normal kpro lu egzozlu,filitreli ama motor içine dokunulmamış typer ıda 1 boy veya 2 boy geçebilir motor içi yapılı kpro typer cupraya el sallar gider sonuçlar böyledir ve hiçbirzaman değişmiyecek tartışmalar boşuna

dirk
03-09-2012, 12:04
ilk defa bi rolling'te paspas cıkartan gördüm..

ANIL
03-09-2012, 12:06
Ben Cupra'yı öyle söksem adı büyük turboluya çıkar abi :hahaha:

AvcI
03-09-2012, 12:32
bu benzin bitti olayıda yeni çıktı, geçen cuma Mehmet başkanla deneyen taypar 1 kez geçdi ve benzinim bitti dedi ama gecenin geç saatlerine kadar bereketli benzin bitmedi...

serkanokan
03-09-2012, 12:36
Benzin bitti,egt yükseldi,araba fakire çekti,baskı ısındı,araba zengine çekti,voltaj düştü.....

CasabLanca
03-09-2012, 12:40
Benzin bitti,egt yükseldi,araba fakire çekti,baskı ısındı,araba zengine çekti,voltaj düştü.....

'yazılım oturmadı' bunu unuttun kanka

classic0606
03-09-2012, 12:43
bu benzin bitti olayıda yeni çıktı, geçen cuma Mehmet başkanla deneyen taypar 1 kez geçdi ve benzinim bitti dedi ama gecenin geç saatlerine kadar bereketli benzin bitmedi...
benzin bitti die bşy denmedi kulaktan dolmalarla emin olmadıgınz cümleleri insanlara yapıştırmayalım ;) bekledıgımz araclar vardı onlara ayrılmıştı benzın,anıl kardsımlede kalktıgımızda vıtes kaçırdıgım ve geçıldıgım halde bıdaha kalkmadım farkındaysa.ANIL kardsm stock olmasına ragmen çok ii gıden bı aracı var ağız tadıyla kazasız belasız bınsın:)anıl yınede ufak tefek oynamalısın bence :)

Anti
03-09-2012, 12:44
Ya başkan yaşına saygım var ama hayırdır senin bana bi gıcığın falan mı var? Ben sana burdan açık açık söyleyeyim ben sana çok fena gıcık kapıyorum. O gün KUK Cupra'yla 1 kere deneyip sonra benzin bitti demiştin ya... Denemeye çıkarkende paspaslar yerde duruyodu ya hani :D

DJ FN2 Typer'ın stepnesi ve paspasları. paspaslar 5 boy :D

Bak şimdi küçük kardeşim, benim de senin gençliğine ve heyecanına aynı oranda saygım var yoksa bana gıcık kapmana rağmen böyle bir cevap yazmak için vaktimi harcamazdım. Oku bakalım:

- Ben benzin bitti lafını geyik amaçlı haha hehe gülerek söyledim. Her arabanın atarına giderine bir tek çıkan araba ben olduğum için basmaya üşendim ve çıkmadım. Benzin işin makarası anlayamadığın üzere.

İdrak edemeyecek kadar küçük beyinli misin(iz)?

- Arabanın 15 kg.lik stepnesini çıkardım ki paspaslar da bagajda stepne kapağının üstünde duruyordu, kaldırıp yere attım bomboş köprüde gözüne mi battı.
Paspastan gidecek 500 gramın hesabını yaptığımı düşünüyosan(ız) apayrı bir dangalaksınız.

Genç yaşınıza hürmeten dangalak diyorum yanlış anlamayın, bunları suratıma söylersen çok daha özel ve güzel laflar duyarsınız.

Ayrıca senin araban diğer stock cupra'lara göre 3-4 boy hızlıysa böyle eleştirileri duyacaksın ve tahammül edeceksin. Etmiyorsan da söyleyenlere böyle terbiyesizlik yapamazsın.

serkanokan
03-09-2012, 12:45
'yazılım oturmadı' bunu unuttun kanka

Araba alt devirlerde kerkiniyo dayi

zekky
03-09-2012, 12:45
Bover anılım tay cupra gidiyor kiminin zoruna kiminin hoşuna :D
Bikaç güne geliyorum :)

Anti
03-09-2012, 12:48
ilk defa bi rolling'te paspas cıkartan gördüm..

Sana ayrı bir cevaba gerek yok, yukarıdan ilgili sıfatları seçip kendine yakıştırabilirsin.

dirk
03-09-2012, 12:51
Sana ayrı bir cevaba gerek yok, yukarıdan ilgili sıfatları seçip kendine yakıştırabilirsin.

Senin şahsına özel bişey demedim üstümede alınmıyorum... Bi gün bende paspasları cıkarırsam banada derler o zman cewap bile vermem ortamı germeye gerek yok ... Yanlış anladıysan Kusura bakma ...

classic0606
03-09-2012, 12:51
Bak şimdi küçük kardeşim, benim de senin gençliğine ve heyecanına aynı oranda saygım var yoksa bana gıcık kapmana rağmen böyle bir cevap yazmak için vaktimi harcamazdım. Oku bakalım:

- Ben benzin bitti lafını geyik amaçlı haha hehe gülerek söyledim. Her arabanın atarına giderine bir tek çıkan araba ben olduğum için basmaya üşendim ve çıkmadım. Benzin işin makarası anlayamadığın üzere.

- Arabanın 15 kg.lik stepnesini çıkardım ki paspaslar da bagajda stepne kapağının üstünde duruyordu, kaldırıp yere attım bomboş köprüde gözüne mi battı.
Paspastan gidecek 500 gramın hesabını yaptığımı düşünüyosan(ız) apayrı bir dangalaksınız.

Genç yaşınıza hürmeten dangalak diyorum yanlış anlamayın, bunları suratıma söylersen çok daha özel ve güzel laflar duyarsınız.

Ayrıca senin araban diğer stock cupra'lara göre 3-4 boy hızlıysa böyle eleştirileri duyacaksın ve tahammül edeceksin. Etmiyorsan da söyleyenlere böyle terbiyesizlik yapamazsın.
bu benzın bıttı olayının gondermesı bana yapılmış bi taarruz senlik bşy yok orda :D

ANIL
03-09-2012, 13:04

Bak güzel abicim senin typerda heyecan diye yaşadığını ben SuprAN'da kulağıma vitamin diye damlatıyorum, sen benim yaşımın küçük olduğuna bakma SENİ ARABA DİYE SÜRERİM ;)

Senin benimle öyle dangalak falan diye konuşmaya hakkın yok...
Dışardan o 500 gramın hesabını yapacak kadar heyecanlı olduğunu görüyoruz :)

Benim arabam diğer Cupra'lardan 3-4 boy hızlı değil diğer Cupra'da sıkıntı var o olması gerekenden yavaş bilip bilmeden bi konuşma.

Eğer o kadar atarın giderin varsa bi yazılımlı bide stock Cupra'mız var istersen içine don giymeden gel bize fark etmez...

0507 764 6666 HABERİNİ BEKLİYORUM

Anti
03-09-2012, 13:16
Bak güzel abicim senin typerda heyecan diye yaşadığını ben SuprAN'da kulağıma vitamin diye damlatıyorum, sen benim yaşımın küçük olduğuna bakma SENİ ARABA DİYE SÜRERİM ;)

Senin benimle öyle dangalak falan diye konuşmaya hakkın yok...
Dışardan o 500 gramın hesabını yapacak kadar heyecanlı olduğunu görüyoruz :)

Benim arabam diğer Cupra'lardan 3-4 boy hızlı değil diğer Cupra'da sıkıntı var o olması gerekenden yavaş bilip bilmeden bi konuşma.

Eğer o kadar atarın giderin varsa bi yazılımlı bide stock Cupra'mız var istersen içine don giymeden gel bize fark etmez...

Bak sevgili küçük Anıl :) Babanın yapıp yaptırıp sana oyuncak diye anahtarını verdiği çok hızlı SuprAN'ını sürmek beni araba diye sürmeye benzemez, arkandakilerin gazıyla yaptığın hareketleri sana supran'ının 0-400 süresi kadar kısa sürede yuttururum ağlayamazsın bile :)

Ben seni ciddiye alıp hak ettiğin hakaretlerin yanında düzgün açıklamalar da yaptım, hala kafan basmıyor gördüğüm kadarıyla.

Yazılımlı olan KUK cupra ile de extra basınç açmadığı süreden önce yan yana gidiyoruz, açınca da 2-3 boy atıyor daha neyin denemesine bu kadar meraklısın elalemin aparatıyla gerdeğe girme merakındasın?

Laflarını dikkatli seç, kalbini kırarım.

GSkill
03-09-2012, 13:18
Jap Type-R Specler: Flitre - Port Polish - Ince Conta - Stage1 Balata - PLM Headers - 76 Lık Komple Egzos - Greddy Son Susturucu, Arkadasa Aracı Yakın Arkadaşım Verdi, Biz Verirken Bunlar Vardı Ekstra Birşeyler Yaptılarmı Bilmıyorum. Güzel Günlerde Kullansın Tekrardan

DoDo_hamann
03-09-2012, 13:24

Bu dangalaklar beyinsizler kime? Lafını adabını bilip konuşacaksın kimse sana, şahsına hakaret etmedi, sende edebini bileceksin yada bu düşüncelerin kimeyse gelip yüzüne söyle burada yazmayacaksın.

Sen araba denemeye gelip benzinim bitti diyorsan, kimse bunu şaka anlamaz olsa olsa eşşek şakası olur bu, bunuda geçtim umrumda değilki ben sana veya başkasına bunun lafını etmedim bile.

Araba benim kendi arabam, basıncı kim nası açmış teypmi açıyosun ne basıncından bahsediyosun, Özgün'ün kendi burda Ecufast ekibi burda, boş boş konuşup akıl bulandırma, ayara çıkıp çıkıp rollinge gelen sensin geçemeyince kuk basınç açtımı oldu, senin arabanı geçicem diye gidip basınç açacak kadar heyecanlı değilim ben. Arabamın üzerinde ilk gün neyse her zaman o yazılım var, hiçbirşeyi ile oynanmadı kurcalanmadı.Orandan burandan saçma hurafeler uydurma.
Bi type-r aldın ortalığı karıştırma kendine gel asılsız şeyler yazma ben seni pişman ederim.

Yaşının adamı ol ki Anıl'da sana adam muamelesi yapsın, kendinden küçüklerle sidik yarışına girme, sen kalp kırıyosan ben parçalarım o kalbi. Kimse sana küçük hikmet yazıyormu? terbiyesizliğin alemi yok.
Doğruyu yaz bende doğrudur yazarım burda merak etme.

ANIL
03-09-2012, 13:27
Bu dangalaklar beyinsizler kime? Lafını adabını bilip konuşacaksın kimse sana, şahsına hakaret etmedi, sende edebini bileceksin yada bu düşüncelerin kimeyse gelip yüzüne söyle burada yazmayacaksın.

Sen araba denemeye gelip benzinim bitti diyorsan, kimse bunu şaka anlamaz olsa olsa eşşek şakası olur bu, bunuda geçtim umrumda değilki ben sana veya başkasına bunun lafını etmedim bile.

Araba benim kendi arabam, basıncı kim nası açmış teypmi açıyosun ne basıncından bahsediyosun, Özgün'ün kendi burda Ecufast ekibi burda, boş boş konuşup akıl bulandırma, ayara çıkıp çıkıp rollinge gelen sensin geçemeyince kuk basınç açtımı oldu, senin arabanı geçicem diye gidip basınç açacak kadar heyecanlı değilim ben. Arabamın üzerinde ilk gün neyse her zaman o yazılım var, hiçbirşeyi ile oynanmadı kurcalanmadı.
Bi type-r aldın ortalığı karıştırma kendine gel asılsız şeyler yazma ben seni pişman ederim.
Yaşının adamı ol ki Anıl'da sana adam muamelesi yapsın, kendinden küçüklerle sidik yarışına girme, sen kalp kırıyosan ben parçalarım o kalbi.

Doğukan abi gerekeni söylemiş bana söyliyecek bişey bırakmamış.

Anti
03-09-2012, 13:28
Araba benim kendi arabam, basıncı kim nası açmış teypmi açıyosun ne basıncından bahsediyosun, Özgün'ün kendi burda Ecufast ekibi burda, boş boş konuşup akıl bulandırma, ayara çıkıp çıkıp rollinge gelen sensin geçemeyince kuk basınç açtımı oldu, senin arabanı geçicem diye gidip basınç açacak kadar heyecanlı değilim ben. Arabamın üzerinde ilk gün neyse her zaman o yazılım var, hiçbirşeyi ile oynanmadı kurcalanmadı.
Yaşının adamı ol ki Anıl'da sana adam muamelesi yapsın.

:) Doğukan ben senin gittiğin garajda, muhattap olduğun insanlarla konuşan görüşen biriyim. Oradan duyduğum senin basınç açıp çıktığın yönünde, yalancı diyorsan git tek tek tanıdığın insanlarla görüş onlarla et kavganı. Ben kıçımdan psi-bar uydurmuyorum milletin arabasına ki ihtiyacım da yok.

Anıl'ı koruyacağım diye cart curt konuşma adamın geçtiği boş d.şşağı görüyorsun yok paspas yok benzin, açıklama yapınca seni araba diye sürerim diyor. Sana dese haklısın canım kardeşim deyip geçmeyeceksin dimi, düşün de yaz.

DoDo_hamann
03-09-2012, 13:32
Bana o garajı buraya yazacaksın, şimdi arayıp soracağım kim basınç açmış, bana bunu bir açıkla mantık çerçevesi içinde Özgün msn'den dosya attı onumu yükledim arabaya, beyini söküp yazılımmı attım, bunu kim söylediyse burada yaz insanları zan altında bırakma beni bu muhabbetlerin içine sokma.

DoDo_hamann
03-09-2012, 13:34
:) Doğukan ben senin gittiğin garajda, muhattap olduğun insanlarla konuşan görüşen biriyim. Oradan duyduğum senin basınç açıp çıktığın yönünde, yalancı diyorsan git tek tek tanıdığın insanlarla görüş onlarla et kavganı. Ben kıçımdan psi-bar uydurmuyorum milletin arabasına ki ihtiyacım da yok.

Anıl'ı koruyacağım diye cart curt konuşma adamın geçtiği boş d.şşağı görüyorsun yok paspas yok benzin, açıklama yapınca seni araba diye sürerim diyor. Sana dese haklısın canım kardeşim deyip geçmeyeceksin dimi, düşün de yaz.

Benim Anıl'ı korumama gerek yok Anıl kendini savunabiliyor zaten, iki arabayada *** atan sensin biri stock değil biri basınç açıyor yazan sensin bende bunda art niyet ararım, ikiside benim arabam bu kadar basit, senin arabanda olmayan parçalar yazsam sen ne cevap vereceksin?
Arabanın yazılımıyla oynatıp duran sensin, araban geriye düşüyo diye benmi basınç açmış oluyorum? Ben sana evet kıçından uyduruyorsun diyorum, sana kim söylüyorsa oda kıçından uyduruyor, kıç ağızlı diyorum ben onlara.

Benim arabam aldığım tarihten itibaren aynı, birşey ortaya atıyorsan ve ben bugüne kadar arabalarımla, arabamla ilgili bir yalan söylediysem burada delikanlı gibi senden özür dilicem, aksi olursa sende paspaslarını al git bu forumdan ama.

Anti
03-09-2012, 13:38
Benim Anıl'ı korumama gerek yok Anıl kendini savunabiliyor zaten, iki arabayada *** atan sensin biri stock değil biri basınç açıyor yazan sensin bende bunda art niyet ararım, ikiside benim arabam bu kadar basit, senin arabanda olmayan parçalar yazsam sen ne cevap vereceksin?

Ben *** atmıyorum şunu anlasanız zaten kavga çıkmayacak.

Adamın arabası diğer stocklardan 3-4 boy hızlı deniyor.

Söyleyince diğerleri problemli diyor, bu mantıklı bi laf mı? Eleştiri yapılacak bir durumda olan kendisi, yapınca da biz kıskanç tayparcı mal hondacı konumuna mı düştük?

ANIL
03-09-2012, 13:38

Sen bi sor bakalım şimdiye kadar senin dışında bir kişiye ben böyle laflar konuşmuş muyum? Acaba neden sadece sana böyle konuştum?
Sıkıntıyı bizde aramadan önce birazda kendi yaptıklarına bakmalısın güzel abicim ;)
Hala diyosun ki TAY diğer cupralardan 3-4 boy hızlı. Hadi ben senin açıklamalarını anlamamışım senide benimkileri anlamamışsın...

mami325
03-09-2012, 13:40
Bak sevgili küçük Anıl :) Babanın yapıp yaptırıp sana oyuncak diye anahtarını verdiği çok hızlı SuprAN'ını sürmek beni araba diye sürmeye benzemez, arkandakilerin gazıyla yaptığın hareketleri sana supran'ının 0-400 süresi kadar kısa sürede yuttururum ağlayamazsın bile :)

Ben seni ciddiye alıp hak ettiğin hakaretlerin yanında düzgün açıklamalar da yaptım, hala kafan basmıyor gördüğüm kadarıyla.

Yazılımlı olan KUK cupra ile de extra basınç açmadığı süreden önce yan yana gidiyoruz, açınca da 2-3 boy atıyor daha neyin denemesine bu kadar meraklısın elalemin aparatıyla gerdeğe girme merakındasın?

Laflarını dikkatli seç, kalbini kırarım.

klavyenin başına geçip geçip üç beş yaş büyügüm diye kimseye hakaret etme hakkın yok anıl şahsına bi söz söylememiş ama sen hemen şahsına yonelmişin anılı bi kere geçersin ondan sonra ona öyle oyuncaklar yaparım ki rüyanda bile gecemezsin burda klavye başında degil yarışlarda kardeş kardeş atışın kimse kimsenin de tahammüllerini zorlamasın anılın babası MUAMMER

CasabLanca
03-09-2012, 13:41
...aksi olursa sende paspaslarını al git bu forumdan ama.

al dedi
paspaslarını dedi
paspaslarını istiyorsan dedi
kendini dedi
al kendini dedi
git dedi
nerde kalırsan git dedi
kal dedi bana
ben de
ustamla kavga ettim
o yüzden
dedi ustam dedi
hikmet bak dedi
madem anıl öyle
yapıyor dedi
ne yaparsan yap
hikmet sen de
dedi
al kendini
git dedi
ben çekecek halim
yok dedi
al dedi
paspaslarını dedi
kendini dedi
al kendini dedi
git dedi
nerde kalırsan kal dedi bana
al dedi
paspaslarını dedi
kendini dedi
al kendini dedi
git dedi
nerde kalırsan kal dedi bana

Anti
Arabanın yazılımıyla oynatıp duran sensin, araban geriye düşüyo diye benmi basınç açmış oluyorum? Ben sana evet kıçından uyduruyorsun diyorum, sana kim söylüyorsa oda kıçından uyduruyor, kıç ağızlı diyorum ben onlara.

Benim arabam aldığım tarihten itibaren aynı, birşey ortaya atıyorsan ve ben bugüne kadar arabalarımla, arabamla ilgili bir yalan söylediysem burada delikanlı gibi senden özür dilicem, aksi olursa sende paspaslarını al git bu forumdan ama.

Ben yazılımı kime yaptırdım? Utku.

Adamı tanıyor musun? Evet.

Git sor bakalım Hikmet'e ne zaman yazılım yaptın diye. BİR kere yapıldı, diğerleri de sapıtan Afr'yi düzeltmek için gezme dolaşma. Sen buna yazılım yapıldı diyorsun öyle mi :) Arabam hep aynı gidiyor ki sArocco ile denemelerimizi gördün, hep aynı seviyede gittik. Benim aracımda değişen bir boy durumu yok, paspaslarım ve ben de burada gururlu ve mutluyuz. Aracı hızlanan da sensin :)

kerem_euk34
Anil knka artik uzanmayin 3boyun bu kadar tartismasi olmaz hikmetcanda gayet duzgun birisi bi yanlis anlama olmustur Ortami germeye gerek yok
Anil aracinda yazilim yoksa nasil calisiyo :) fabrika beyni bos mu gonderdi ltfn dogrulari konusalim :)

DoDo_hamann
03-09-2012, 13:42
Ben *** atmıyorum şunu anlasanız zaten kavga çıkmayacak.

Adamın arabası diğer stocklardan 3-4 boy hızlı deniyor.

Söyleyince diğerleri problemli diyor, bu mantıklı bi laf mı? Eleştiri yapılacak bir durumda olan kendisi, yapınca da biz kıskanç tayparcı mal hondacı konumuna mı düştük?

Şimdi sen arabadan anlıyorum diye geziyorsun, koyduğum videoları izlemiyormusun 3 kez yazdım, kırmızı mini ile bir benim denememe bak birde Anıl'ın arabasına bak mini denemesinde, videolara göre senin yorumun benim arabada büyük turbo anılın arabasındada yazılım var ozaman. Yani anlamanız için artık akşam çıkıcaz Anıl'la stock ibiza ecufast ibiza kaç boy oluyor çekelim koyalım.

Ben sana birşey kanıtlamak zorundada değilim umrumda değil ama insancıl bir şekilde anlamamanı aklım ermiyor, Anıl zaten sağlıklı bir poloyu ibizayı 1-1 buçuk boy geçiyor, fabrika çıkışı çok araba var stock olarak aynı gitmeyen bunu bu forumda arabacı olan bu işle haşır neşir herkes biliyor.

Anti
03-09-2012, 13:45
klavyenin başına geçip geçip üç beş yaş büyügüm diye kimseye hakaret etme hakkın yok anıl şahsına bi söz söylememiş ama sen hemen şahsına yonelmişin anılı bi kere geçersin ondan sonra ona öyle oyuncaklar yaparım ki rüyanda bile gecemezsin burda klavye başında degil yarışlarda kardeş kardeş atışın kimse kimsenin de tahammüllerini zorlamasın anılın babası MUAMMER

Beyefendi oyuncak da yaparsınız araba da ben karışmıyorum. Ama oğlunuz gelip saygısızca yorumlar yaparsa "BEN SENİ ARABA DİYE SÜRERİM" şeklinde, cevap vermemezlik yapamıyoruz kusura bakmayın, yanlış da anlamayın.

Bu tartışmaya kendi tarafımda son veriyorum, ağzımızın tadı bu kadar kaçtı fazla bile.

BahattinS
03-09-2012, 13:48
Atmosferiğe milyarlar döküp stok arabayla yan yana yürüyünce sindiremeyen bi adamsın,başka bi açıklama yok bence...Madem bu kadar zoruna gitti git kendi sınıfındaki arabalarla dene.Öyle twincharger arabalara zıplayıpta geçilince veya yakın yürüyünce *** atma hakkına sahip değilsin.Ortada 2 tane cupra var biri yazılımlı diğeri yazılımsız ikisiylede denedin hala neyin peşindesin?TAY cupra anılın olduğu kadar benimde arabamdır,o yüzden laflarına dikkat et elbet bir gün enkaya gelirsin kim kimi sürüyor,kim kime ne yapıyor görürüz.Şimdi eminim sen banada yaş muhabbeti yapacaksın o yüzden peşin peşin söyleyeyim;birçok örnekte olduğu gibi yaşı büyük ama fikir sahibi olamayan,gazla çalışan insan çok.. ;)

DoDo_hamann
03-09-2012, 13:48
Ben yazılımı kime yaptırdım? Utku.

Adamı tanıyor musun? Evet.

Git sor bakalım Hikmet'e ne zaman yazılım yaptın diye. BİR kere yapıldı, diğerleri de sapıtan Afr'yi düzeltmek için gezme dolaşma. Sen buna yazılım yapıldı diyorsun öyle mi :) Arabam hep aynı gidiyor ki sArocco ile denemelerimizi gördün, hep aynı seviyede gittik. Benim aracımda değişen bir boy durumu yok, paspaslarım ve ben de burada gururlu ve mutluyuz. Aracı hızlanan da sensin :)

Benim aracım hızlanmadı aynı, Murat'ın arabasınında ogün sorun olduğu sonradan ortaya çıktı, sarı sciroccoda aynı benim arabamda ileri veya geri giden sensin çünkü benim arabama kimse ellemiyor, canım sıkılınca garaja inip temizliğini yaparım, filtresini yıkar, kurutur, takarım, oda 2-3 boya denk geliyosa yapıcak birşey yok baya hızlanmışım. İki arabayada olmayan şeyler salladığın ortada herkes okuyor, bunları yazmasan kimse sana durduk yerde cevap verecek değil, arabam aldığımda neyse şimdide o aksini ispatlayan olursa arabayı hibe ederim bu kadar açık net, kimseye yalanımız dolanımız olmadı bugüne kadar olmazda.

Anti
03-09-2012, 13:55
Atmosferiğe milyarlar döküp stok arabayla yan yana yürüyünce sindiremeyen bi adamsın,başka bi açıklama yok bence...Madem bu kadar zoruna gitti git kendi sınıfındaki arabalarla dene.Öyle twincharger arabalara zıplayıpta geçilince veya yakın yürüyünce *** atma hakkına sahip değilsin.Ortada 2 tane cupra var biri yazılımlı diğeri yazılımsız ikisiylede denedin hala neyin peşindesin?TAY cupra anılın olduğu kadar benimde arabamdır,o yüzden laflarına dikkat et elbet bir gün enkaya gelirsin kim kimi sürüyor,kim kime ne yapıyor görürüz.Şimdi eminim sen banada yaş muhabbeti yapacaksın o yüzden peşin peşin söyleyeyim;birçok örnekte olduğu gibi yaşı büyük ama fikir sahibi olamayan,gazla çalışan insan çok.. ;)

Bahattin sevdiğim efendi gördüğüm bir insansın, kötü konuşmuyorum.

Muhasebemi tutmuyorsun değil mi? Harcadığım milyarlar f/e/h, manifold ve yazılımdan ibaret, çok fazla beklentin olmasın :) Sindiremeyecek bir durumum da yok çok şükür, işinde gücünde bir insanım aydan aya gazlamaya çıkıyorum, Enka'da da herkesle düzgün bir muhabbet kurduğumu biliyorsun. Bir atar gider yapmışlığım, kimseye saygısızlık etmişliğim yok. Ki senle de böyleyken bu durum nasıl bu triplere girdin anlamak zor.

Ben suçlarcasına adamın arabasına yazılım var demedim, bir şeyler olmalı ki böyle gidiyor manasında bir laf ettim kimseyi irite etmeden.

Kim kimi sürüyor ne yapıyor laflarını da yutuyorum düzgün muhabbetlerinin hatrına, daha da uzatmaya gerek yok.

BahattinS
03-09-2012, 14:06
Bahattin sevdiğim efendi gördüğüm bir insansın, kötü konuşmuyorum.

Muhasebemi tutmuyorsun değil mi? Harcadığım milyarlar f/e/h, manifold ve yazılımdan ibaret, çok fazla beklentin olmasın :) Sindiremeyecek bir durumum da yok çok şükür, işinde gücünde bir insanım aydan aya gazlamaya çıkıyorum, Enka'da da herkesle düzgün bir muhabbet kurduğumu biliyorsun. Bir atar gider yapmışlığım, kimseye saygısızlık etmişliğim yok. Ki senle de böyleyken bu durum nasıl bu triplere girdin anlamak zor.

Ben suçlarcasına adamın arabasına yazılım var demedim, bir şeyler olmalı ki böyle gidiyor manasında bir laf ettim kimseyi irite etmeden.

Kim kimi sürüyor ne yapıyor laflarını da yutuyorum düzgün muhabbetlerinin hatrına, daha da uzatmaya gerek yok.

Anıl benim 8 yıllık arkadaşımdır,öz kardeşimdir ona söylenen lafı ben üzerime alınırım,EFENDİ bi şekilde yaklaşana her zaman saygıyla yaklaşırım ama,ne yaşı küçük diye hakaret etmeye ne de sana yakın yürüdü ve/ve ya geçti diye iftira atmana gerek yok.Adamın arabam stock demesine rağmen"bir şeyler olmalı ki böyle gidiyor" demek çokta düzgün bi laf değil.Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok eğer isterseniz yazılımlı cupra var doğukan abide her zamanda garajda bekliyor dener görürsünüz

CGR328
03-09-2012, 14:15
keşke yaş farkımız fazla değilde 2-3 olsaydı bu kelimeleri yüzümüze deseydiniz . acaba yüz yüze konuşabilirmiydik ? anlaşırmıydık ? bende bilmiyorum ... konu uzamasın bencede bende uzatmayım anıl telefon numarasını vermiş gerekeni yazmış. ayrıca anıl ve bahattin benimde öz kardeşimden ötedir uzun zamandır arkadaşız bende kendi üstüme alındığım için ha onlar ha ben

KIVANÇ
03-09-2012, 16:00
1 sene sonra ilk defa arabamla enkaya geldim beni tanıyan az çok bilir zaten denemelere öle çok gitmem hatta neredeyse hiç gitmem czt varkende kadir abinin ısrarlarıyla geliyordum hep enkaya denemenin olduğu gün bir arkadaşımın ısrarı üzerine gittim yine yoksa yine gitmeyi çok düşünmüyordum açıkcası hatta casabancanın oooo kıvanç seni buralarda görecekmiydik tepkisiylede karşılaştım:D köprüye girer girmez zaten anılla karşılaştık anıl deneyelim dedi çıktık denemeye araç denemeleri ile ilgi hiç bir zaman içimde bir hırs kin olmadı onu geçicem bunu geçicem diye anılla denemeye çıktğımızda anıl beni 3-4 boy değil 4-5 boy geçti denemeden hemen sonra zaten anıl bana abi arabada sıkıntımı var dedı bende yok dedım bisey yaptınmı diye sordu bende kn kutu içi taktım başka hıc bır sey yapmadım dedım bana onun arabanın gidişini dusurdugunu soyledı olabir diye düşündum cunki aynı 320d aracın bırıne kn kutu ıcı taktıgımızda bırısı 2 boy gerıde kalıyordu fılıtreyı sokup dıger 320d ye taktıgımızda bu sefer dıger arac 2 boy gerıde kalıyordu filitre etkilesin etkilesin ozamn 2 boy etkilesin anıl beni yine 3 boy geçmiş oluyor yıne sonuc olarak stock 2 cupra kafa burun yürüyecek veya diğerinde egsoz var diye illa 1-2 boy etkileyecek diye bir sey yok aynı olan 2 araç hiç bir zaman kafa kafaya da yürümez saygılar diğer cupra diye söylenen cupranın sahibi Kıvanç:D

RsErdi
03-09-2012, 16:20
metal parçası ve 2 3 boy geçilip geçme meselesinden dolayı kalp kırıp bunları gördügüm iiçin üzülüyorum gerçekten. hiç gerek yok

KIVANÇ
03-09-2012, 16:25
metal parçası ve 2 3 boy geçilip geçme meselesinden dolayı kalp kırıp bunları gördügüm iiçin üzülüyorum gerçekten. hiç gerek yok

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::bravo::bravo:

JapanVsGermany
03-09-2012, 16:26
kalp kirici sozleri yazarken yeniden yuzyuze geleceginizo unutmayin, zira baska enka yok...

JAP 01i alan arkadasa hayirli olsun gule gule kullansin insallah...
anılın bilmem kac yuz hp BMWsi varken cupraya stock binmesi gayet normal bir durum. zira yazilimdan gelecek 30-40 hp yerine 180hp lik cupradan 300-400hp daha hizli arabasina biner dewam eder.
babasi alir yapar ogluna verir, bunu dile getirmenin geregi nedir? oglundan esirgrmemis adam yapmis, allah herkese oyle baba versin demek gerekir ;)

yanlis anlama yazdiklarimi, anlarsam da yas olayina takilmissin, yasıma saygı gosterir eywallah dersin...

ama adam kac tane drag yarisinda kac tane kypa almis, baska derdi kalmamis gizlice modifiye edip tayyar gecip saklicak mi yapilan islemleri?

yuzyuze iken agzimizdan cikmayacak kelimeleri klavyede salmayalim meydana, gereksiz husumetler yasanmasin...

JapanVsGermany
03-09-2012, 16:30

bu lafi diyeek en dogru insansın, adamsın erdi ;)
kimle denese geciliyosun ama efendiliginden taviz vermiyosun, gecilme nedeninin farkindasin, daha yuklu olan gecer diyorsun, %100 haklisin ;)

araban zaten boncuk, otobanda daha yuklu vti lar gecebilir ama yanyana park edin, bir adim onde olur VIN vti;)

ANIL
03-09-2012, 16:37
kalp kirici sozleri yazarken yeniden yuzyuze geleceginizo unutmayin, zira baska enka yok...

anılın bilmem kac yuz hp BMWsi varken cupraya stock binmesi gayet normal bir durum. zira yazilimdan gelecek 30-40 hp yerine 180hp lik cupradan 300-400hp daha hizli arabasina biner dewam eder.
babasi alir yapar ogluna verir, bunu dile getirmenin geregi nedir? oglundan esirgrmemis adam yapmis, allah herkese oyle baba versin demek gerekir ;)

yanlis anlama yazdiklarimi, anlarsam da yas olayina takilmissin, yasıma saygı gosterir eywallah dersin...

ama adam kac tane drag yarisinda kac tane kypa almis, baska derdi kalmamis gizlice modifiye edip tayyar gecip saklicak mi yapilan islemleri?

yuzyuze iken agzimizdan cikmayacak kelimeleri klavyede salmayalim meydana, gereksiz husumetler yasanmasin...

Bazi seyleri herkes senin gibi kolay anliyamiyo abicim. Akil yasta mi basta mi bilemedim ;)

BahattinS
03-09-2012, 16:38

Jap 01i alan arkadasa hayirli olsun gule gule kullansin insallah...
Anılın bilmem kac yuz hp bmwsi varken cupraya stock binmesi gayet normal bir durum. Zira yazilimdan gelecek 30-40 hp yerine 180hp lik cupradan 300-400hp daha hizli arabasina biner dewam eder.
Babasi alir yapar ogluna verir, bunu dile getirmenin geregi nedir? Oglundan esirgrmemis adam yapmis, allah herkese oyle baba versin demek gerekir ;)

Ama adam kac tane drag yarisinda kac tane kypa almis, baska derdi kalmamis gizlice modifiye edip tayyar gecip saklicak mi yapilan islemleri?

Yuzyuze iken agzimizdan cikmayacak kelimeleri klavyede salmayalim meydana, gereksiz husumetler yasanmasin...
+999999999

ANIL
03-09-2012, 16:40
1 sene sonra ilk defa arabamla enkaya geldim beni tanıyan az çok bilir zaten denemelere öle çok gitmem hatta neredeyse hiç gitmem czt varkende kadir abinin ısrarlarıyla geliyordum hep enkaya denemenin olduğu gün bir arkadaşımın ısrarı üzerine gittim yine yoksa yine gitmeyi çok düşünmüyordum açıkcası hatta casabancanın oooo kıvanç seni buralarda görecekmiydik tepkisiylede karşılaştım:D köprüye girer girmez zaten anılla karşılaştık anıl deneyelim dedi çıktık denemeye araç denemeleri ile ilgi hiç bir zaman içimde bir hırs kin olmadı onu geçicem bunu geçicem diye anılla denemeye çıktğımızda anıl beni 3-4 boy değil 4-5 boy geçti denemeden hemen sonra zaten anıl bana abi arabada sıkıntımı var dedı bende yok dedım bisey yaptınmı diye sordu bende kn kutu içi taktım başka hıc bır sey yapmadım dedım bana onun arabanın gidişini dusurdugunu soyledı olabir diye düşündum cunki aynı 320d aracın bırıne kn kutu ıcı taktıgımızda bırısı 2 boy gerıde kalıyordu fılıtreyı sokup dıger 320d ye taktıgımızda bu sefer dıger arac 2 boy gerıde kalıyordu filitre etkilesin etkilesin ozamn 2 boy etkilesin anıl beni yine 3 boy geçmiş oluyor yıne sonuc olarak stock 2 cupra kafa burun yürüyecek veya diğerinde egsoz var diye illa 1-2 boy etkileyecek diye bir sey yok aynı olan 2 araç hiç bir zaman kafa kafaya da yürümez saygılar diğer cupra diye söylenen cupranın sahibi Kıvanç:D
Abi sen arabani orjinale cevir o gunde soyledigim gibi ne zaman istersen ara hatta benim arabami sen sur senin arabani ben suruyum oyle deneyelim hic sikinti yok.

Anti
03-09-2012, 16:46

Kelimesi kelimesine katılıyorum yanlış bir ifade yok yazdığınızda.

Yalnız benim açıklama gelsin maksadıyla yazdığım "TAY cupra oynanmış olmalı böyle gidiyor olamaz" imalı yazıya gelip de benim arabamın paspasıyla bilmemnesiyle çocukca bir cevap verilirse iş bu hale geliyor istemeden de olsa.

Anıl çıkıp yazsaydı "Benim arabamda yazılım yoktur" diye ben eyvallah diyip geçecek yapıda bir insanım, ama yapılan hareket kışkırtıcı olunca insan dayanamıyor.

Neyse diyip önümüze bakalım.

KIVANÇ
03-09-2012, 16:51
Abi sen arabani orjinale cevir o gunde soyledigim gibi ne zaman istersen ara hatta benim arabami sen sur senin arabani ben suruyum oyle deneyelim hic sikinti yok.

valla şimdi bişey yapınca arabaya geri sökesim hiç gelmiyo sana da bi kn takalım öle deneyelim:D:D saka bı yanada cidden sökünce bi deneyelim bende merak ettim :D

ANIL
03-09-2012, 16:55
Kelimesi kelimesine katılıyorum yanlış bir ifade yok yazdığınızda.

Yalnız benim açıklama gelsin maksadıyla yazdığım "TAY cupra oynanmış olmalı böyle gidiyor olamaz" imalı yazıya gelip de benim arabamın paspasıyla bilmemnesiyle çocukca bir cevap verilirse iş bu hale geliyor istemeden de olsa.

Anıl çıkıp yazsaydı "Benim arabamda yazılım yoktur" diye ben eyvallah diyip geçecek yapıda bir insanım, ama yapılan hareket kışkırtıcı olunca insan dayanamıyor.

Neyse diyip önümüze bakalım.

Ben arabamda yazilim olmadigini zaten defalarca soyledim sen hala ne diyosun :)
Su an evde degilim telefondan giriyorum eger evde olsaydim "arabamda yazilim yok" yazdiklarimin hepsini buraya atardim. Hatta seninlede daha onceden bu muhabbet gecti yazilim olmadigini enkada yine soylemistim. Sen geldin burda tekrar usteledin. Simdi kiskirtici olan kim?
Neyse kimseye arabamda yazilim olmadigini kanitlamak zorunda degilim ama bigun yaparasam o zaman forumun her yerine konu acicam ;)

KIVANÇ
03-09-2012, 16:57
Ben arabamda yazilim olmadigini zaten defalarca soyledim sen hala ne diyosun :)
Neyse kimseye arabamda yazilim olmadigini kanitlamak zorunda degilim ama bigun yaparasam o zaman forumun her yerine konu acicam ;)

ben yazılım var demedımkı sende anıl yanlış anladın heralde :S

ANIL
03-09-2012, 17:01
ben yazılım var demedımkı sende anıl yanlış anladın heralde :S

Abicim onu sana yazmadim ki :) duzelttim simdi kusura bakma.

KIVANÇ
03-09-2012, 17:04
Abicim onu sana yazmadim ki :) duzelttim simdi kusura bakma.

hahah estafurullah :D:D

Grashopper
03-09-2012, 17:36
benzin bitti die bşy denmedi kulaktan dolmalarla emin olmadıgınz cümleleri insanlara yapıştırmayalım ;) bekledıgımz araclar vardı onlara ayrılmıştı benzın,anıl kardsımlede kalktıgımızda vıtes kaçırdıgım ve geçıldıgım halde bıdaha kalkmadım farkındaysa.ANIL kardsm stock olmasına ragmen çok ii gıden bı aracı var ağız tadıyla kazasız belasız bınsın:)anıl yınede ufak tefek oynamalısın bence :)

kardeş kimse kulaktan dolma sözlerle konuşmuyor burda sen rahat ol.burada konusan insanlarda ilk defa konusan bos adamlar değil.deneme yapıldıktan sonra ben sana erken bastığını söyledim ve tekrar deneyelim dedim,senin cevabın "evet kardeş önden bastım ama benzinim yok arkadaşlar bekliyor" oldu.benim seninle denememin sebebi şudurki ; ben anıl kardeşimle denedim daha önce araçlarımız beraber yürüyor kendisinede sorabiliriz.burda arabalarımızı 500 hp miş gibi göstermenın bi manası yok.kimse kimsenin keyfini kaçırmasın bostan yere.insanlar kör değil bilgin olsun.

Burhan Type R
03-09-2012, 17:42
Allah kaza bela vermesin her 2 aracada

AvcI
03-09-2012, 17:44
kardeş kimse kulaktan dolma sözlerle konuşmuyor burda sen rahat ol.burada konusan insanlarda ilk defa konusan bos adamlar değil.deneme yapıldıktan sonra ben sana erken bastığını söyledim ve tekrar deneyelim dedim,senin cevabın "evet kardeş önden bastım ama benzinim yok arkadaşlar bekliyor" oldu.benim seninle denememin sebebi şudurki ; ben anıl kardeşimle denedim daha önce araçlarımız beraber yürüyor kendisinede sorabiliriz.burda arabalarımızı 500 hp miş gibi göstermenın bi manası yok.kimse kimsenin keyfini kaçırmasın bostan yere.insanlar kör değil bilgin olsun.

hacım bu enkada kronik olmaya başladı aynı gece bende bi e30 m3 ile basdım hatta kendi dedi basalım diye iii dedik çocuk 1. kornada basdı bende basmadım döndü geldi abi özür dilerim bilmemne dövecekdim vaz geçdim,

Grashopper
03-09-2012, 17:46

öyle olur zaten başkan geçtinmi bitirecen benzini :icon_tup:

zafa38
03-09-2012, 17:55
İyi yürüyor denilen ince contalı vs.li Ep3 ile stock ibiza cupra'nın böyle gitmesi olanaksız geliyor bana. Objektif bir yorum alabilir miyim?

Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=14517812893)

Arac specleri
ep3 typer
dc hedars
araboru
ınjen caı
otto son susturucu

cupra
stok..
Techturkey.com Post 3

http://www.techturkey.com/forum/videolar/57214-ibiza-cupra-vs-ep3-typer.html

Maşallah Cupraya stock u bile nerdeyse kafa kafaya gidiyor artık son denemelere dogru ardarda basıldıgından 30 deerece sıcaklıkta 1.4tsi bitiyor typer dahada acmaya baslıyor,
Not Denemeler tamamen typerın devrinde yapılmıstır

ANIL
03-09-2012, 18:47
Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=14517812893)

Arac specleri
ep3 typer
dc hedars
araboru
ınjen caı
otto son susturucu

cupra
stok..
Techturkey.com Post 3

http://www.techturkey.com/forum/videolar/57214-ibiza-cupra-vs-ep3-typer.html

Maşallah Cupraya stock u bile nerdeyse kafa kafaya gidiyor artık son denemelere dogru ardarda basıldıgından 30 deerece sıcaklıkta 1.4tsi bitiyor typer dahada acmaya baslıyor,
Not Denemeler tamamen typerın devrinde yapılmıstır

Abi Type-R'ı millet gözünde o kadar büyütmüş ki anlatamıyosun hiçbir şekilde. Cupra 1.4 gideri ne ki diye düşünüyolar. :) Aslında gerçekler öyle değil Cupra klasmanına göre ciddi giden bi araba.

ANIL
03-09-2012, 18:50

Evet abi doğrudur beraber yürüyoruz.

ARP
03-09-2012, 18:58
Murat maşallah dostum araban çok güzel

Anıl cupranında maşallahı var.

Arkadaşlar evomda son susturucu ve orta susturucu haricinde hiçbirşey yok diyodum inanmıyodunuz saçma sapan yorumlar yapıyodunuz özgün yazılım yaptı sonrasında nedense konuşanlar konuşmaz oldu

Anılın aracında yazılım var veya yok neden yalan söylesin illa yazılımlı bir araçmı bukadar gider ?

classic0606
03-09-2012, 19:05

ben rahatım abi zaten asıl sen rahat ol ben kendımı iyi biliom benzinım arkadaslarıma göre ayarlı bitmesin dedım,ama benzinim BİTTİ demedim,aynı şeyi sen sölemiş olupta bu şekılde lans edıldıgınde sende aynı tepkiyi verırsın,kimseye saygısızlığım olsun diede uğraşmıom ama yapmadıgım bişeyle alaksz bişekılde lekelenmek zoruma gidio, konuşan insanada boş muamelesi falanda yaptığım yok yani,ayrıcada aracımıda 500hp gibi göstercek bşyde yapmadım yapmamda aracımlada öyle herkesi geçerim kımse benı kımse geçemez gıbısınden bı nıyetımde yok amacım zevkı sefa böle olacagını bılsem sabahlara kadar sen tamm dıyene kadar kalkardım kötu olmamak için,yınede büyüğümsün ama kımse kımseyı tanımadan bu sekılde yargılanması yanlış.Üstüne basa basa söyluyorum geçtiğim için benzin bitti die bşy demedm geçilsemde aynı şeyi sölerdim.

classic0606
03-09-2012, 20:34
zaten tay cuprayla ilk denememzdekı vıtes kacırmamda tay cupra geçtiği halde tekrar kalkmadım burdanda pay çıkarılsa daha iyi olurdu benzının arkadaslara ayrıldıgı.yani açık ve net bi şekılde anlaşılıyoki bıdaha tanımayan kımseyle lafı sözü olmasın diye araç denenmez.lafım tanımayan herkese.teklıfı gelmesın boş yere.sız gecersınız benı.baskasını gecıpde geçtıgım adamı ezmek kustrmek gıbı bı nıyetımde yok oyle bı nıyetm olsa zaten senı gectıgım vıdeolarda var elımde onu paylardım.bu vıdeouda paylaşmamdakı amacım tay ın sahıbı dost arkadas olmak ıcın yaklasıpta slmımızı bıle almayan anıl arkadsımızın vıtes kacırdıgımı bıle bıle o vıdeoyu paylaştıgı için paylaştm.yoksa elımde ne vıdeolar var sırf ınsanlar kendını kotu hısstmesın dıe paylasmadıgım.ayrıca konusan adamlar boş adam deıl die tabır etmıssın ya abıcım yıne bşy dedıgım yok ama adamlıgın boşlugu dolulugu kımsenın kımseyı tanımadan kımsenın nıyetının ne oldugunu bılmeden atılan ıftırayla oluyosa ayrıca helal olsun.

Ertug_T.
03-09-2012, 21:15
maşallah anıl..stock haline göre gayet güzel yürümüş bence :) heralde ben yanlışlıkla type r la felan denesem iyice olay olur..hem 1.4 denir hem punto bu nası gidiyo denir :D

ANIL
03-09-2012, 21:32
Su an KVC Plaka olan Kivanc abinin Cupra'sinin kutu ici filtresini soktuk tekrar denedik sonuc olarak TAY Cupra camurluk civari onde oda son susturucunun farki olsa gerek. TAY cupranin yazilimli olmadigi bir kez daha kanitlanmis oldu :)

CasabLanca
03-09-2012, 21:39
Su an KVC Plaka olan Kivanc abinin Cupra'sinin kutu ici filtresini soktuk tekrar denedik sonuc olarak TAY Cupra camurluk civari onde oda son susturucunun farki olsa gerek. TAY cupranin yazilimli olmadigi bir kez daha kanitlanmis oldu :)

yok yok biz öğrendik bu sefer kıvanç yazılım yapmış :hehe: :D:D

murat çelik
03-09-2012, 21:53
anıl biz ne zaman denicez kardeş cupra ile benle durumunu merak eder oldum cordoyuda dagıtırsa vay halımıze takarım hemencız 2260 vk gecerım senı o zaman he he

ANIL
03-09-2012, 22:00

Yaaaa abi niye soyledin ki simdi burda ogrendi iste herkes :)

ANIL
03-09-2012, 22:00
anıl biz ne zaman denicez kardeş cupra ile benle durumunu merak eder oldum cordoyuda dagıtırsa vay halımıze takarım hemencız 2260 vk gecerım senı o zaman he he

Dedigim gibi abi ne zaman istersen deneriz sen musait olunca haber verirsin :)

murat çelik
03-09-2012, 22:02
Dedigim gibi abi ne zaman istersen deneriz sen musait olunca haber verirsin :)

saol kardeş herzaman dostluk kazansın derim sen gecsen ne olur ben gecsem ne olur olay bu olmalı acalım bır anket yazalım olanı bıtenı yarumları dınleyelım olmazmı:D

murat çelik
03-09-2012, 22:04
bahattin sen ne dersin benmi anılmı alır senden baslayalım

kelalper
03-09-2012, 22:28
benim anlamadigim tayyar arabasina o kadar parca takarken olay olmuyorda cupraya yazilim yapinca olay mi oluyor. adaletsiz mi oluyor. siz arabaniza neden o parcalari takiyorsunuz motorunuzdan maksimum verim almak icin. eee yazilimda ayni sey. yazilimla olan potansiyeli ortaya cikariyorsunuz. adaletinizi yiyim yaw.

KIVANÇ
03-09-2012, 22:34

Aynen 4 defa denedık en saglıklısı son denememız oldu anıl camurluk hızası onde gıdıyor kendıde yazmıs zaten bı kutu ıcının bu kadar etkıleyecegı aklıma gelmezdı hıc parayla arabanın gıderını dusuruyomusuzda haberımız yok anıl sanada tesekkur ederım aradım hemen cıktın sagolasın:icon_tup:

penguinhakan
03-09-2012, 22:56
saol kardeş herzaman dostluk kazansın derim sen gecsen ne olur ben gecsem ne olur olay bu olmalı acalım bır anket yazalım olanı bıtenı yarumları dınleyelım olmazmı:D

Murat Abi 3 yada 4 boy sen alırsın...

murat çelik
03-09-2012, 23:01

bende anılda kafa burun dıyoruz bakalım bu hafta deneyıp görcez bakalım:)hakan telını özelden atsana bana:):)

bladerk
04-09-2012, 00:02
evet anıl gençtir de supranı sıfırdan kaldırabildiği gibi bi cuprayı da max verimde kullanıp aracın gideri neyse o kadar yürütebilir bu da yine anıl başka bi cupra kullansa diğerlerinden iyi gitmesi için sebeptir enkada al sen kullan diye proje araçlarının anahtarının gönül rahtlığıyla verildiği az sayısaki pilotlardan biridir problemi aracında aramayın

ANIL
04-09-2012, 00:31
Aynen 4 defa denedık en saglıklısı son denememız oldu anıl camurluk hızası onde gıdıyor kendıde yazmıs zaten bı kutu ıcının bu kadar etkıleyecegı aklıma gelmezdı hıc parayla arabanın gıderını dusuruyomusuzda haberımız yok anıl sanada tesekkur ederım aradım hemen cıktın sagolasın:icon_tup:

Rica ederim abi bende sevindim senin adina arabanda anormal olan bisey yok en azindan onu ogrenmis olduk.

ANIL
04-09-2012, 00:33

Ben o kadar olacagini dusunmuyorum abi ya cunku murat abiyle bahattin basinca murat abi yarim boy civari onde. Benimde ayni sekilde oluyo bahattinle tabi denemeden kesin bisey soylemek dogru olmaz. Denedikten sonra hep birlikte gorucez sonucu.

ANIL
04-09-2012, 00:37
evet anıl gençtir de supranı sıfırdan kaldırabildiği gibi bi cuprayı da max verimde kullanıp aracın gideri neyse o kadar yürütebilir bu da yine anıl başka bi cupra kullansa diğerlerinden iyi gitmesi için sebeptir enkada al sen kullan diye proje araçlarının anahtarının gönül rahtlığıyla verildiği az sayısaki pilotlardan biridir problemi aracında aramayın

Allah razı olsun abicim her zaman bu konuda beni yuceltiyosun inan cok mutlu oluyorum.
Buyuklerimden bu tarzda seyler duymak gercekten cok mutluluk verici.
Cok tesekkur ederim isin, gucun rast gelsin abi.

ANIL
04-09-2012, 00:49
zaten tay cuprayla ilk denememzdekı vıtes kacırmamda tay cupra geçtiği halde tekrar kalkmadım burdanda pay çıkarılsa daha iyi olurdu benzının arkadaslara ayrıldıgı.yani açık ve net bi şekılde anlaşılıyoki bıdaha tanımayan kımseyle lafı sözü olmasın diye araç denenmez.lafım tanımayan herkese.teklıfı gelmesın boş yere.sız gecersınız benı.baskasını gecıpde geçtıgım adamı ezmek kustrmek gıbı bı nıyetımde yok oyle bı nıyetm olsa zaten senı gectıgım vıdeolarda var elımde onu paylardım.bu vıdeouda paylaşmamdakı amacım tay ın sahıbı dost arkadas olmak ıcın yaklasıpta slmımızı bıle almayan anıl arkadsımızın vıtes kacırdıgımı bıle bıle o vıdeoyu paylaştıgı için paylaştm.yoksa elımde ne vıdeolar var sırf ınsanlar kendını kotu hısstmesın dıe paylasmadıgım.ayrıca konusan adamlar boş adam deıl die tabır etmıssın ya abıcım yıne bşy dedıgım yok ama adamlıgın boşlugu dolulugu kımsenın kımseyı tanımadan kımsenın nıyetının ne oldugunu bılmeden atılan ıftırayla oluyosa ayrıca helal olsun.

Abi birincisi videoyu ben koymadim youtube'a Mertcan abi eklemisti ben sordum video var mi diye oda bana linkini atti.
İkincisi sen bana nerde selam verdinde ben senin selamini nerde almadim onu hatirlayamadim?
Benim videoyu koyarken kotu bi niyetim olsaydi veya amacim senin arabani burda rezil etmek olsaydi ikinci kere seninle denemeye 30km yol gelmezdim boylece sende beni gecememis olurdun. Benim seni gectigim video kalirdi forumda, sende video falan koyamazdin buraya. Beni ramazan aradi olayi anlatti ben kullanicam deneyelim mi tekrar diye bende ne zaman isterseniz dedim zaten aksamina deneme yaptik, baskasi olsa inan gelmez ;)

MuratGürakan
04-09-2012, 07:40
Anıl,, olum doğru söyle K05 mi taktın lan :D Araban 2 boy hızlı diye. Yoksa gidemez hani...
----
Boşver Anılcım takma kafana. Ben en yüklüsünden roccoları geçince de Nos bastığımı duymuştum.Ama haberim yok. ondan gayet normal bu olanlar...

zafa38
04-09-2012, 09:50
Abi Type-R'ı millet gözünde o kadar büyütmüş ki anlatamıyosun hiçbir şekilde. Cupra 1.4 gideri ne ki diye düşünüyolar. :) Aslında gerçekler öyle değil Cupra klasmanına göre ciddi giden bi araba.

Aynen katılıyorum sana Anılcım. Aynı şeyi bende yaşadım Neymiş 1.4 Tsi ların klasmanı Typer lar değilmiş yok onla yarısamazmış Typerlar 2.0TFSİ lar ile kıyaslanmalıymış falan filan....
Zaten aracımın hep stock hali ile denerler suanki haliyle iyi bi Typer denk gelsede bi HD video çeksem yayınlasam. Zaten uzunda 220den sonra Typerin hacimden dolayı gecicegini kabul ediyoruz ama 220 den öncesi çokk zor...

Grashopper
04-09-2012, 10:11

"evet kardeş önden bastım ama benzinim yok arkadaşlar bekliyor" bu kelimeler sen kabullensende kabullenmesende sana ait kardeş muhtemelen hatırlamıyosun.geçtiğin için söylememiş olabilirsin tamam onu anlarım.emin ol ben sana söylemiş olsaydım burda aynılarını tekrarlardım ne söylediğimi unutmayacak kadar hafıza ve yürek var bende.ben enkada çok geçildim çokta geçtim.kimseyi lekelemek iftira etmek huyum değildir.istediğin gibi videoda koyabilirsin çok canım sıkılırsa ben o videoyuda kaldırırıım sen kafanı yorma.senin arabanı geçerim diye bi iddiamda yok.amaç keyifli denemeler yapmak dostluklar kurmaksa bu iş böyle olmaz.aksiyon olsun diye seninle özellikle denemek istedim.suan bu konuyu okuyan bi çok insan buna şahit.demekki denemeleri arabalara göre değil insanların durumuna göre yapmak gerekiyor artık.maşallah daha 2, kornada basıyor artık herkez,sende öyle yaptın.aynı şeyi o gece suat başkanada yaptılar bu yeni rol stili olsa gerek.neyse uzatmanın manası yok araban hayırlı olsun yeni sanırım,kazasız belasız bin kardeş... selametle

classic0606
04-09-2012, 10:18
Abi birincisi videoyu ben koymadim youtube'a Mertcan abi eklemisti ben sordum video var mi diye oda bana linkini atti.
İkincisi sen bana nerde selam verdinde ben senin selamini nerde almadim onu hatirlayamadim?
Benim videoyu koyarken kotu bi niyetim olsaydi veya amacim senin arabani burda rezil etmek olsaydi ikinci kere seninle denemeye 30km yol gelmezdim boylece sende beni gecememis olurdun. Benim seni gectigim video kalirdi forumda, sende video falan koyamazdin buraya. Beni ramazan aradi olayi anlatti ben kullanicam deneyelim mi tekrar diye bende ne zaman isterseniz dedim zaten aksamina deneme yaptik, baskasi olsa inan gelmez ;)

kardsm sonuçta o video kendı kendıni paylaşmadı :) tmm senın amacın niyetin aracı rezil etmek olmayabilir ama iş sen istemesende o noktada sonlanıyo.herneyse uzatmanın anlamı yok ama tutupta benzını bıttı dıe kacıo denılmesı yanlış dert olan nokta o,geçtim davasında olsaydım o gün senle tekrar denerdım bu biline.o gun 7 arabayla daha deneme yapcaktık kendı aramızda halıyle aklımın benzın ıbredsinde olması gayet dogal.selamım içinde özel msjlarına bak orda biyerde görmemiş olabılırsın :) amacım kalbını kırmak senı uzmek de degıl senlede bı derdım yok zaten bi başkasıylada yok olsunda istemıom zaten ama kımse kımseyı tanımadan anlamadan yapıştırma yapılması sindirilecek gibi değil ;)
fazla da uzatmanın anlamı yok,türklerde imkan olsa ferrariye uzay mekiği motoru takardı deyip konuyu sonlandırmak lazım :D

classic0606
04-09-2012, 10:27
"evet kardeş önden bastım ama benzinim yok arkadaşlar bekliyor" bu kelimeler sen kabullensende kabullenmesende sana ait kardeş muhtemelen hatırlamıyosun.geçtiğin için söylememiş olabilirsin tamam onu anlarım.emin ol ben sana söylemiş olsaydım burda aynılarını tekrarlardım ne söylediğimi unutmayacak kadar hafıza ve yürek var bende.ben enkada çok geçildim çokta geçtim.kimseyi lekelemek iftira etmek huyum değildir.istediğin gibi videoda koyabilirsin çok canım sıkılırsa ben o videoyuda kaldırırıım sen kafanı yorma.senin arabanı geçerim diye bi iddiamda yok.amaç keyifli denemeler yapmak dostluklar kurmaksa bu iş böyle olmaz.aksiyon olsun diye seninle özellikle denemek istedim.suan bu konuyu okuyan bi çok insan buna şahit.demekki denemeleri arabalara göre değil insanların durumuna göre yapmak gerekiyor artık.maşallah daha 2, kornada basıyor artık herkez,sende öyle yaptın.aynı şeyi o gece suat başkanada yaptılar bu yeni rol stili olsa gerek.neyse uzatmanın manası yok araban hayırlı olsun yeni sanırım,kazasız belasız bin kardeş... selametle

abi tamam öle dedım arkadaslar beklıo ama dememdekı amaçta o yani onlara göre ayarladm kendımı kı deneyemedıgım araclarda oldu arkadslarımın içinde.ama yınew çok emınımkı benzım bıttıde demedım.inan içimde bi fesatım yok geçılsemde aynı şeyı solerdım.bizimde amacımız adranalın zaten abı,hiç sıkıntı yok bı gun ayarlayalım dedıgın gıbı hersekılde deneyelım ama bu noktalara gelmesın işin bi tadı kalmıo,ortada boyle karayelden esen ruzgarlar olmasın :D dost abı kards olalım bi 4 teker yuzunden bırbırımızı uzmeyelım bence :)

ANIL
04-09-2012, 10:28
kardsm sonuçta o video kendı kendıni paylaşmadı :) tmm senın amacın niyetin aracı rezil etmek olmayabilir ama iş sen istemesende o noktada sonlanıyo.herneyse uzatmanın anlamı yok ama tutupta benzını bıttı dıe kacıo denılmesı yanlış dert olan nokta o,geçtim davasında olsaydım o gün senle tekrar denerdım bu biline.o gun 7 arabayla daha deneme yapcaktık kendı aramızda halıyle aklımın benzın ıbredsinde olması gayet dogal.selamım içinde özel msjlarına bak orda biyerde görmemiş olabılırsın :) amacım kalbını kırmak senı uzmek de degıl senlede bı derdım yok zaten bi başkasıylada yok olsunda istemıom zaten ama kımse kımseyı tanımadan anlamadan yapıştırma yapılması sindirilecek gibi değil ;)
fazla da uzatmanın anlamı yok,türklerde imkan olsa ferrariye uzay mekiği motoru takardı deyip konuyu sonlandırmak lazım :D

Özel mesaj işinde bi yanlışlık var abi şu an baktım yine yok öncedende hiç öyle bi mesaj gelmedi inan ki.

classic0606
04-09-2012, 10:50
Özel mesaj işinde bi yanlışlık var abi şu an baktım yine yok öncedende hiç öyle bi mesaj gelmedi inan ki.

o zaman forumda bı hata oldu msjımızı yedıler :D

AvcI
04-09-2012, 11:08
yaw Anıl sen en iyisi bi yetkili servise gir, aracının orjinal olduğuna dair bir yazı fln al koy şuraya tokat gibide konu kapansın...

hoş kimin arabasında ne var ne yok kimseyi ilgilendirmez ama fesatlara meal vermemek lazım...

CeM öZeR
04-09-2012, 11:32
Anıl kardeşimizin arabasında specler bellidir. Yetkili servis kayıtlarına kadar hepsi elimde mevcuttur. Aracın specleri bellidir. Araçta orta susturucu yerinde düz boru vardır ki bu işlem stock arabada arabaya yararı olmadığı gibi yarım boy geri düşürür. Stock halimde denedim 3 hafta gezip tekrar takmıştım. Son susturucu iptali vardır. Bu işlem orta susturucu iptaliyle beraber yapıldığında belki fayda sağlıyordur o da maksimum yarım boy veya bir boy. Bir de son olarak polo gti'ın platinium bujileri vardır. Benim önerim üzerine takılmıştır. Bu işlemler bu aracı stock cupranın en fazla 1-1.5 boy önüne taşır. Fazla sevinmeyin 2-3 boy geçtik diye. Cuprada yazılım olsa jap type R'a yazık olurmuş.. 20 Eylülde Ankaraya geliyorum. Aynı type R'la veya daha hızlı bir typeR'la ve en hızlı gittiği iddia edilen tsi'larla denemek isterim. :icon_tup: Araçlarınıza maşallah. Allah kaza bela vermesin. :icon_tup: Saygınızı kaybetmeyin lütfen..

Anıl kardeşim izin var ise buda kaydı. Vagcom cihazına bağlayıp log da alabilirsiniz.

http://f1209.hizliresim.com/11/4/cmw5k.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Bakımdan sonraki kayıtta araç ruhsat sahipliği Anıl kardeşimgilin işyerine geçmiş olarak gözüküyor.

CGR328
04-09-2012, 11:34
yaw Anıl sen en iyisi bi yetkili servise gir, aracının orjinal olduğuna dair bir yazı fln al koy şuraya tokat gibide konu kapansın...

hoş kimin arabasında ne var ne yok kimseyi ilgilendirmez ama fesatlara meal vermemek lazım...

bu seferde derlerki yok kağıtta oynama yapmışlar ,yetkili servisdekiler adamlarıdır,bu belge eskidir vs vs vs ben bu olayları çok gördüm abi ,ondan sonra Ankaradaki bazı grupların geçme geçilme insanların yarışma değilde hırslı bi şekilde kendi egolarıyla savaştıgını gördüm 286 lık stock m3 type-r geçti kimse geçti demedi geçti diyenlerde o araba 343 kranklı yok pistonlu dediler gelın anlıyosanız karteli açıcaz dedik onada yanaşmadılar yani bu insanlar neyin kafasındalarsa onu yaşıyolar hiç bi şekilde toz kondurmazlar ,gelipde log almazlar ...
şimdide deniliyoki Ankara da nie bölündük niye birlikde değiliz ?
işte bu olaylar ve diğer gün yüzüne çıkmayan meseleler yüzünden bölündük daha da bölünmeye devam edilcek bu gidişle .

iynn-RS
04-09-2012, 11:34
Anıl kardeşimizin arabasında specler bellidir. Yetkili servis kayıtlarına kadar hepsi elimde mevcuttur. Aracın specleri bellidir. Araçta orta susturucu yerinde düz boru vardır ki bu işlem stock arabada arabaya yararı olmadığı gibi yarım boy geri düşürür. Stock halimde denedim 3 hafta gezip tekrar takmıştım. Son susturucu iptali vardır. Bu işlem orta susturucu iptaliyle beraber yapıldığında belki fayda sağlıyordur o da maksimum yarım boy veya bir boy. Bir de son olarak polo gti'ın platinium bujileri vardır. Benim önerim üzerine takılmıştır. Bu işlemler bu aracı stock cupranın en fazla 1-1.5 boy önüne taşır. Fazla sevinmeyin 2-3 boy geçtik diye. Cuprada yazılım olsa jap type R'a yazık olurmuş.. 20 Eylülde Ankaraya geliyorum. Aynı type R'la, ve en hızlı gittiği iddia edilen tsi'larla denemek isterim. :icon_tup: Araçlarınıza maşallah. Allah kaza bela vermesin. :icon_tup: Saygınızı kaybetmeyin lütfen..

iyi gidiyodun ama sonunda bozdun. :icon13:

ANIL
04-09-2012, 11:49
Anıl kardeşimizin arabasında specler bellidir. Yetkili servis kayıtlarına kadar hepsi elimde mevcuttur. Aracın specleri bellidir. Araçta orta susturucu yerinde düz boru vardır ki bu işlem stock arabada arabaya yararı olmadığı gibi yarım boy geri düşürür. Stock halimde denedim 3 hafta gezip tekrar takmıştım. Son susturucu iptali vardır. Bu işlem orta susturucu iptaliyle beraber yapıldığında belki fayda sağlıyordur o da maksimum yarım boy veya bir boy. Bir de son olarak polo gti'ın platinium bujileri vardır. Benim önerim üzerine takılmıştır. Bu işlemler bu aracı stock cupranın en fazla 1-1.5 boy önüne taşır. Fazla sevinmeyin 2-3 boy geçtik diye. Cuprada yazılım olsa jap type R'a yazık olurmuş.. 20 Eylülde Ankaraya geliyorum. Aynı type R'la veya daha hızlı bir typeR'la ve en hızlı gittiği iddia edilen tsi'larla denemek isterim. :icon_tup: Araçlarınıza maşallah. Allah kaza bela vermesin. :icon_tup: Saygınızı kaybetmeyin lütfen..

Anıl kardeşim izin var ise buda kaydı. Vagcom cihazına bağlayıp log da alabilirsiniz.

http://f1209.hizliresim.com/11/4/cmw5k.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Bakımdan sonraki kayıtta araç ruhsat sahipliği Anıl kardeşimgilin işyerine geçmiş olarak gözüküyor.

Ellerine sağlık abi, herkes görsün...

KIVANÇ
04-09-2012, 11:52

Aynen Anıl'ın arabayı almaya gittimizde baktım Anıl elinde bilgisayarlar geliyor dedim hayirdir dedi abi senin arabayı hemen yazılımını yapıyimda benim yazılımın olduğunu kimse anlamasın diye hemen kapının önünde yazdık ciztik eline saglık Anıl kardesim çok güzel oldu benim yazılımda :D:D:D

classic0606
04-09-2012, 11:55
bu seferde derlerki yok kağıtta oynama yapmışlar ,yetkili servisdekiler adamlarıdır,bu belge eskidir vs vs vs ben bu olayları çok gördüm abi ,ondan sonra Ankaradaki bazı grupların geçme geçilme insanların yarışma değilde hırslı bi şekilde kendi egolarıyla savaştıgını gördüm 286 lık stock m3 type-r geçti kimse geçti demedi geçti diyenlerde o araba 343 kranklı yok pistonlu dediler gelın anlıyosanız karteli açıcaz dedik onada yanaşmadılar yani bu insanlar neyin kafasındalarsa onu yaşıyolar hiç bi şekilde toz kondurmazlar ,gelipde log almazlar ...
şimdide deniliyoki Ankara da nie bölündük niye birlikde değiliz ?
işte bu olaylar ve diğer gün yüzüne çıkmayan meseleler yüzünden bölündük daha da bölünmeye devam edilcek bu gidişle .

abi biz ahmetle ertsi gün gece sabahlara kadar kalktık başa baş gidio araçlar yarım boy falan öne geçıo bazen bizim ahmetle aramızda muhabbetı yapılacak bişeyde yok zaten biz işin keyfındeyız..

CGR328
04-09-2012, 12:14
abi biz ahmetle ertsi gün gece sabahlara kadar kalktık başa baş gidio araçlar yarım boy falan öne geçıo bazen bizim ahmetle aramızda muhabbetı yapılacak bişeyde yok zaten biz işin keyfındeyız..

sabah 6 ya kadar 30 araba beraberdiniz onları duydum :D
ahmet osanın m3 den bahsetmiyorum siz üstünüze almayın geçmiş bi olay bu başka , senın arabanla alakalı değil :heyoo:

GokhanErol
04-09-2012, 14:26
Neyse konusuruz sonra...

Grashopper
04-09-2012, 16:46
[QUOTE=classic0606;6180038]abi tamam öle dedım arkadaslar beklıo ama dememdekı amaçta o yani onlara göre ayarladm kendımı kı deneyemedıgım araclarda oldu arkadslarımın içinde.ama yınew çok emınımkı benzım bıttıde demedım.inan içimde bi fesatım yok geçılsemde aynı şeyı solerdım.bizimde amacımız adranalın zaten abı,hiç sıkıntı yok bı gun ayarlayalım dedıgın gıbı hersekılde deneyelım ama bu noktalara gelmesın işin bi tadı kalmıo,ortada boyle karayelden esen ruzgarlar olmasın :D dost abı kards olalım bi 4 teker yuzunden bırbırımızı uzmeyelım bence :)[/QUOTE

hayırlısı olsun kardeşim.tabi bende istemem problem olsun.neyse bizimde böyle tanışmamız gerekiyomuş :) cuma günü görüşürüz inşeallah tekrar.öptm gözlerinden Allah a emanet hacım:heyoo:

CGR328
04-09-2012, 16:50
Neyse konusuruz sonra...

konuşuruz abi biliyosun senlik sıkıntı yok ;)

classic0606
04-09-2012, 17:16
saol abi sende Allah a emanetsin :)

BahattinS
05-09-2012, 16:12
tay cupra chipli diyenlere:
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/132060-tay-cupra-dyno-verisi.html

Mutlu Değerli
06-09-2012, 17:15
Type-R vs. Cupra-R bu rekabet bitmez ki :)