PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fikirleriniz önemli...

...HadrieL...
03-09-2012, 01:39
Merhaba arkadaşlar... Uzun süredir foruma üyeyim birkaç aracımızıda daha önceleri tanıtmıştım.

Kuzenimle birlikte araçları değiştirme kararı aldık ben kararımı uzun süredir aklımda olan Audi S3 8L olarak verdim. Kuzenim ise 2009 2010 Scirocco - ( Sıfır ) Polo GTi arasında kaldık.

Bu iki aracı kullanan arkadaşlar tecrübelerini iletirse çok memnun kalırım. Eksi ve artı yönleri motor ve kaporta olarak yapabilceklerimiz hepsi etkili. Hırçın bir görüntü istediğimizden scirocco daha etkili duruyor sizinde fikirlerinizi beklıyorum.

Ayrıca bunlara benzer arac onerenler olursa tabiki sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

FAGE12
03-09-2012, 02:13
Fazla eksı ve artılarına gırmeden sole bı sızde fıkır olusturmak adına yardımcı olabılırım bence polo gtı sehır ıcınde bı yerden baska bı yere hızlı gıdebılmek ıcın cok uygun ve ayrıca saka makınasıda dıyebılırım polo ya kıyasla rocco tabıkıde daha hırcın ve al benısı cok fazla ;)

Pitbull...
03-09-2012, 02:23
Yürücekse Gti derim , ama hem yürüsün hem albenisi olsun derseniz rocco sonuc olarak 2 arabada yeni seri araçlar her özelliğe sahip :)

...HadrieL...
03-09-2012, 02:28
Benzerliği fazla olunca ciddi anlamda seçim yapamıyoruz :) Motorda ufak tefek oynamalar yapmayı düşünüyoruz zaten aynı motora sahipler ama görüntü olarak Scirocco çok daha önde fakat daha önce hiç dikkatimi çeken bir araç olmadığı için body kitti far stoptu vs.. Türkiyede ne alemde bilemiyorum.

Gökhan Bilgin
03-09-2012, 02:31
polo gti daha mantıklı gibi

RsErdi
03-09-2012, 02:35
scirocco hem şekil hem bas

Gry
03-09-2012, 02:38
4 kapı + beyaz cam tavan, GTİ boncuk olur. ;)

ilkerist
03-09-2012, 08:04
Polo çok daha sevimli duruyor,4 kapı olması da ayrı bir konu,birini tokatladığınızda roccoyla yapsanız görüntüsünden dolayı "rocco gider abi" olur,poloyla yapsanız "o ne lan" olur.Bence :D Bende çok baktım çünkü de öncelikle içimde ki saçma vti aşkıma kavuşmaya karar verdim :D

mechanic
03-09-2012, 08:09
audi tt var ... polo birazküçük bir araba değil mi?

...HadrieL...
03-09-2012, 18:05
Forumda ki diger konularida okudum yorumlariniz icin tesekkur ederim fakat bu konuyu acmamda ki arac modifiye parcalarinin hangisinde daha cok cesitli oldugu ve daha rahat ulasabilecegimi ogrenmek. :) Daha cok dis moda yonelik olucak arac. Rocco daha yakin duruyor ama performansta caydirmiyor degil. :)