PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2.0 HDİ Kat iptali

hüsor
06-09-2012, 18:14
Partner ın katalizoru iptal etmeyı dusunuyorum fakat kımısı cok fazla duman atar kımısı hıc duman atmaz dıyorlar araba 98.000 km ye geldi yılbasına doğru yazılım yaptırıcam fakat yazılımdan once kat.iptali yapmayı dusunuyorum... Daha once yapan illaki vardır 2.0 hdi a kat iptali çok duman atarmı merak ettiğim konu bu :)

bu arada araç 2.0 HDİ 90 lık

Osman Bahadır
06-09-2012, 18:17
Duman yazılımına bağlı. Nasıl birşey istediğini yazılımcına belirt. Kat iptali yazılımdan daha iyi sonuç almanı sağlar, özellikle üstlerde...

B.Koçer
06-09-2012, 19:08
Sen niye konu açıyorsun lan değişinkkk :D Hallederiz a.ş

redbaron
06-09-2012, 21:08
aracınızda turbo yok sanırım o sebep yazılım olur mu yada faydası ne kadar olur tartışılır.eski dizellerde yüksek devirde yürüdüğü için kat iptalinin faydalı olacağını düşünüyorum.sadece kat iptaliyle duman dumana gitmez. belki bi miktar duman atabilir.

hüsor
06-09-2012, 22:16
Duman yazılımına bağlı. Nasıl birşey istediğini yazılımcına belirt. Kat iptali yazılımdan daha iyi sonuç almanı sağlar, özellikle üstlerde...
sağolun teşekkür ederim :)

Sen niye konu açıyorsun lan değişinkkk :D Hallederiz a.ş
ahahha tamam kanka hallederiz o zaman :D

aracınızda turbo yok sanırım o sebep yazılım olur mu yada faydası ne kadar olur tartışılır.eski dizellerde yüksek devirde yürüdüğü için kat iptalinin faydalı olacağını düşünüyorum.sadece kat iptaliyle duman dumana gitmez. belki bi miktar duman atabilir.

yok 1.9d lerde turbo yok 2.0HDİ turbo dizel :)

berkay_aydin
06-09-2012, 22:21
Sorun ve yazılım yoksa bence hiç duman atmaz...

emre_
06-09-2012, 22:21
Eski tip hdi kat iptali yap araban baya rahatlar hatta elin degmisken egr yide iptal et tam olsun

hüsor
06-09-2012, 22:29
Sorun ve yazılım yoksa bence hiç duman atmaz...
allaha şükür bir sorun yok :)

Eski tip hdi kat iptali yap araban baya rahatlar hatta elin degmisken egr yide iptal et tam olsun

egr de aklımda fakat onu yazılımla beraber yapayım dıyordum olmassa 2 sini bir iptal edeyim çok teşekkür ederim :)

ismail sarpkaya
07-09-2012, 00:33
allaha şükür bir sorun yok :)

egr de aklımda fakat onu yazılımla beraber yapayım dıyordum olmassa 2 sini bir iptal edeyim çok teşekkür ederim :)

yap yap hepsini yap öyle deniyelim:D

Oznsrl
21-09-2012, 18:26
ben ilk söktüğüm ilk gaza bastığımda etraf bi kapkara oldu ondan sonra hiç duman atma falan olmadı :D bence söktür alt devirlerde arabanın sesi değişti bende ama performans olarak hiç bi fayda görmedim sadece yokuş çıkarken biraz farketti bide anlık azaldı yokuş çıkarken :D

Berkan
21-09-2012, 20:53

gidenlerde olabiliyor pek belli olmaz o iş 1.9tdi olan bi arkadasmda nefes aldırmıyo valla chipsiz sadece katsız :D

KeremDOGAN
21-09-2012, 23:30
Dumanlı,dumansız bence farketmez. Sonucu verimli olacaktır. EGR Yazılım güzel şeyler olabilir.