PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hotmail e-posta sorunu ?

mrtngn
06-09-2012, 23:51
Sabahtan beri yapmadığım şey kalmadı söve söve bi hal oldum :)

Sorun şu ki; foursquare hesabımdan yapılan check-in'ler bildirimler vs hotmail'e mail olarak geliyodu..Ancak naptım ne ettim bilmiyorum bi süredir gelmiyo..Adresi değiştirip yeniden güncellemeyi deniyorum aktivasyon maili gelmiyor..Baska adresleri denediğimde pat diye aktivasyon maili geliyor ama kullandığım adrese hiçbir şekilde gelmiyor..

Engelli listesinde ekli değil..Güvenli eposta-güvenli göndericide listede duruyor ama yinede değişen bisey yok..Baska nerden nasıl çözebilirim bu durumu varmı fikri olan ??

Yeni adres al diyenler olabilir ama baya eski bi adresim olduğu için ve kalabalık yapmasını istemedigim için almadım..

driftboy
06-09-2012, 23:56
Foursquare'a pc'den girin

Sağ üstten adınızın oldugu yere gelip

Ayarlar- Bildirimler

e girip ordan mail adresinize hangi maillerin gelecegini seçebilirsiniz

https://tr.foursquare.com/settings/notifications

mrtngn
07-09-2012, 00:05
Onlar seçili işaretli zaten onda sıkıntı yok..Aktivasyon maili dahi düşmüyo gelen kutusuna..Sanki engellenmişte gitmiyormus gibi..

Baska bi adrese gönderdigim zaman anında gidiyor ama kullandıgım adrese gitmiyor..

driftboy
07-09-2012, 00:07
Bu aralar hotmail'de ciddi sıkıntılar var. Kendi mail'ime gönderdigim mail 2 gün sonra geldi . 11 yıllık kullandıgım mail adresim güvenlik sorunları nedeniyle kilitlendi geri alamıyorum. Belki seninkide ondan dolayıdır..

mrtngn
07-09-2012, 00:32
Diger e-postalarda sıkıntı yok sorunsuz gelip gidiyor..iyice canımı sıktı yapmadıgım sey kalmadı..

mrtngn
07-09-2012, 17:58
Yokmu fikri olan kimse ?