PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HKS eksoz uyumlu araç

PiscocuK
07-09-2012, 18:10
arkadaşlar uzun zamandır HKS arıyorum.yok replicası aman jasması derken ebaydan araştırmaya başladım..fakat aklımı karıştıran bir konu var.ben daha önce hondada hks kullanmıştım ve sesi çok çok iyiydi.hatta birkeresinde hks çıkarıp otto takmıştım.eksozdan bir devirden sonra boğulmaya başlamıştı arabada..

şimdi sorum şu ebayda bulduğum eksozlar için sürekli olarak nissan toyota honda giibi modeller için yazıyor..hks özellikle japon araçlar içinmidir..ben bu eksozu 106 kullanmak istiyorum.youtube bir kaç hks li 106 gti izledim ama maalesef videodan ses tatmin etmiyor.sizce 106 için hks uyumsuzmu olur?

YsnErhn
07-09-2012, 18:22
Bu konu iyi denk geldi yeri gelmişken.

Aracımda ( saxo vts ) carub ekzos var sesi özellıkle cok tatminkar fakat perfonmasn amaçlı hi-power aldım bi arkadasımdan hi-power takıldıgında seste azalma yada performans eksıklıgı olurmu ?

ruudvan
07-09-2012, 18:27
arkadaşlar uzun zamandır HKS arıyorum.yok replicası aman jasması derken ebaydan araştırmaya başladım..fakat aklımı karıştıran bir konu var.ben daha önce hondada hks kullanmıştım ve sesi çok çok iyiydi.hatta birkeresinde hks çıkarıp otto takmıştım.eksozdan bir devirden sonra boğulmaya başlamıştı arabada..

şimdi sorum şu ebayda bulduğum eksozlar için sürekli olarak nissan toyota honda giibi modeller için yazıyor..hks özellikle japon araçlar içinmidir..ben bu eksozu 106 kullanmak istiyorum.youtube bir kaç hks li 106 gti izledim ama maalesef videodan ses tatmin etmiyor.sizce 106 için hks uyumsuzmu olur?
egzosun aracı olmaz.
o satıs stratejısıdır.
mısal toyota ıcın egzos aradıgındada cıkar o egzos honda ıcın aradıgındada reno ıcın aradıgındada arac marka modelıne takılma gırıs capına bak yeterlı.

Bu konu iyi denk geldi yeri gelmişken.

Aracımda ( saxo vts ) carub ekzos var sesi özellıkle cok tatminkar fakat perfonmasn amaçlı hi-power aldım bi arkadasımdan hi-power takıldıgında seste azalma yada performans eksıklıgı olurmu ?
hıpower zaten sesli bir egzos seste azalma olacagını zannetmem sonucta freeflow egzoslar herhangı bır ses kısma ozellıklerı pek yok son susturucunun gırıs capını dusurmedıkce yada asırı buyutmedıkce performansta dusus yasamazsın.

EfeTopcu
07-09-2012, 18:52
egzosun aracı olmaz.
O satıs stratejısıdır.
Mısal toyota ıcın egzos aradıgındada cıkar o egzos honda ıcın aradıgındada reno ıcın aradıgındada arac marka modelıne takılma gırıs capına bak yeterlı.

Hıpower zaten sesli bir egzos seste azalma olacagını zannetmem sonucta freeflow egzoslar herhangı bır ses kısma ozellıklerı pek yok son susturucunun gırıs capını dusurmedıkce yada asırı buyutmedıkce performansta dusus yasamazsın.

+5500 :)

sagi
07-09-2012, 19:29

bir kaç arkadaşımda var 51 düzborulu hks'li GTİ tek kelime yıkım bence gti'n tek ilacı hks

ercan arseven
07-09-2012, 19:47
düşünürseniz yardımcı olurum..

http://www.techturkey.com/forum/modifiye-parcalari/131805-hks-hi-power-60-lik-silencirli-orjinal.html

PiscocuK
08-09-2012, 10:29
egzosun aracı olmaz.
o satıs stratejısıdır.
mısal toyota ıcın egzos aradıgındada cıkar o egzos honda ıcın aradıgındada reno ıcın aradıgındada arac marka modelıne takılma gırıs capına bak yeterlı.

farklı bir stratejiymiş demekki.ben bir ürün satıyor olsam 3-4 markayla yada sadece japonlarla sınırlandırıyor olmazdım

PiscocuK
08-09-2012, 10:38
düşünürseniz yardımcı olurum..

http://www.techturkey.com/forum/modifiye-parcalari/131805-hks-hi-power-60-lik-silencirli-orjinal.html

düşünüyorum güzel fiyat verirseniz alırım ayrıca sahibinden com üzerinden sizinle irtibata geçende benim

ercan arseven
08-09-2012, 10:40
düşünüyorum güzel fiyat verirseniz alırım ayrıca sahibinden com üzerinden sizinle irtibata geçende benim

pm gönderdim..

PiscocuK
08-09-2012, 10:47
bir aksilik olmazsa pazartesi günü sizinle irtibata geçicem

ercan arseven
08-09-2012, 10:49
bir aksilik olmazsa pazartesi günü sizinle irtibata geçicem

tamam emre..

ondertopcu
08-09-2012, 11:29
Bizde var tek kelime yıkım 51+ 60 hks

PiscocuK
08-09-2012, 11:50
HKS arayışlarım devam etmektedir.tek istediğim özellik kazanında kaynak olmaması ve orjinal olması

varex hakkındaki düşünceleriniz nedir arkadaşlar varmı kullanan kimse? ataşehirde bir yerde buldum 1200 TL istiyorlar

Maxiboost
08-09-2012, 12:01
Ebay vs deki kisilerin satis teknigi olabilir hks veya baska ureticilerin sitesinde borularla beraber satilabiliyor egsozlar o yuzden model ismi vardir. Sadece son susturucu olanlar universal diye gecer

PiscocuK
08-09-2012, 16:29
sizce bu ürün replicamı...arkada jasma olduğunu söylüyor..jasmalarda hks yapımı diye biliyorum.yani orjinal olmasada birinci sınıf replicası gibi birşey..ama jasmanında replicası olabilirmi??

HKS Jasma Hı Power Exhaust Sahibinden Sıfır Hiç Kullanılmamış - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 67394537 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-hks-jasma-hi-power-exhaust-sahibinden-sifir-hic-kullanilmamis-67394537/detay/)

ondertopcu
08-09-2012, 18:00
jasma yı bosver alıcaksan orjınal hi power al

Burak-Akın
08-09-2012, 19:57
sizce bu ürün replicamı...arkada jasma olduğunu söylüyor..jasmalarda hks yapımı diye biliyorum.yani orjinal olmasada birinci sınıf replicası gibi birşey..ama jasmanında replicası olabilirmi??

HKS Jasma Hı Power Exhaust Sahibinden Sıfır Hiç Kullanılmamış - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 67394537 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-hks-jasma-hi-power-exhaust-sahibinden-sifir-hic-kullanilmamis-67394537/detay/)

pm gönderiyorum

PiscocuK
08-09-2012, 22:11
jasma yı bosver alıcaksan orjınal hi power al

az önce merter mc te gördüm senin arabayı hks var demiştin söktünmü?ses çıkmıyordu

onurtopcu
08-09-2012, 22:19
az önce merter mc te gördüm senin arabayı hks var demiştin söktünmü?ses çıkmıyordu

Bendim o evet söktüm hks'yi bu gün sakın jasma alma alırsan kesinlikle orjinal al tabiki bulabilirsen birde :)

Bone-crusheR
09-09-2012, 08:08
ortayı sokersen araba cekiden gti ruhundan uzaklasıyor ben hks kullandım ortalı ses tok cızırtısız cıkar performans olarak kayıp yasamassın ortayı soktunmu ses yıkar biraz cızırtılı ama ceki gidiyor tecrubelerime dayanarak solüyorum

PiscocuK
09-09-2012, 10:14
benim gidişiyle işim yok.yani drag rolling kovalamıyorum.bindiğimde beni tatmin etsin yeter.gündelik kullandığım bir aracım var zaten.haftanın birgünü bindiğim arabanın çekişi %3 düşsün çok hissetmem.bindiğimde kulaklarımın pası silinsin yeter :)