PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araclara Yapilan Uygulamalar (Modifiye) Sozlugu

Berkant_R32
11-09-2012, 18:36
Konu silinebilir.

ProdriveSTI
11-09-2012, 19:03
Güzel konu,yararlı olabilir.

Berkant_R32
11-09-2012, 19:04
buji meme yapmış abi

Gel zimpara atayim o zaman..

Ne alaka birader?

berkay_aydin
11-09-2012, 19:14
Camber: artı yönleri \- -/ bu şekildedir, eski yönleri ise /- -\ bu şekildedir :D

S.Özeren
11-09-2012, 19:15
Ön çeker
Arka iter

Arka çeker diye bişey yok yani :p

Berkant_R32
11-09-2012, 19:16
Camber: artı yönleri \- -/ bu şekildedir, eski yönleri ise /- -\ bu şekildedir :D

Arti-eksileri de olursa super olur arkadasim:D

berkay_aydin
11-09-2012, 19:18
Arti-eksileri de olursa super olur arkadasim:D

Bu konu yanlış yöne doğru gidiyor, böyle bir site olsa daha iyi olur, forum ortamında biraz zor gibi :)

kemal_koker
11-09-2012, 19:22
buji meme yapmış abi

konu başlığında inci sözlüğü yazmıyor

twin
11-09-2012, 19:33
gayet yararlı bi ko herkes her şeyi bilicek diye bişi yok bilmeneyen öğrensin

Berkant_R32
11-09-2012, 19:38
Destek veren arkadaslara cok tesekkur ederim. Sizlerin de yardimiyla guzel ve bilgilendirici bi baslik yaratmaya calisiyorum:) Sizlerin de destegini bekliyorum:)

Telefondan yazmasi guc oluyor bilgisayara gecince gorsel duzenlemeyi de yapacagim;)

Blackbird
11-09-2012, 20:01
Kardeşim emek vermişsin uğraşmışsın eyvallah sağol ama kabaca bir göz gezdirdim eksik ve yanlış bilgi çok var.

Forumda bu taraz temel konular zamanında çok fazla konuşuldu tartışıldı meraklı olan öğrenmek isteyen zaten arama motorunu kullanıp öğrenir.

berkay_aydin
11-09-2012, 20:07
Bazı yanlış bilgiler var;
Blow off turbonun bastığı sıcak havayı boşaltmaz, ayrıca tüm turbo araçların kullanması gerekmiyor..

Berkant_R32
11-09-2012, 20:13
Kardeşim emek vermişsin uğraşmışsın eyvallah sağol ama kabaca bir göz gezdirdim eksik ve yanlış bilgi çok var.

Forumda bu taraz temel konular zamanında çok fazla konuşuldu tartışıldı meraklı olan öğrenmek isteyen zaten arama motorunu kullanıp öğrenir.

Bazı yanlış bilgiler var;
Blow off turbonun bastığı sıcak havayı boşaltmaz, ayrıca tüm turbo araçların kullanması gerekmiyor..

Arkadaslar dogrusunu yazarsaniz ben de duzeltirim.

@blackbird ben guzel bir sozluk yapma gayretindeyim ama sizin bu dusunceleriniz destekten ziyade bana kostek oluyor ve uzuyor. Daha iyisini sizden beklerim o zaman.

Maxiboost
11-09-2012, 20:13
Makaleler kismina goz gezdirdin mi hic?

Berkant_R32
11-09-2012, 20:25
Makaleler kismina goz gezdirdin mi hic?

Tmm bilgisayar basina gecince konuyu silecegim. Sanki kufur ediyoruz arkadas. Tesekkur edilecegine tepki goruyorum..

Mac bitsin bi, rahatlarsiniz.

Bu arada Kac kisi makalelere bakiyor, kac kisi sohbete giriyor, ona da bak ama.

Bir daha yararli bir konu mu, aman aman asla..

onat
11-09-2012, 21:57
Tmm bilgisayar basina gecince konuyu silecegim. Sanki kufur ediyoruz arkadas. Tesekkur edilecegine tepki goruyorum..

Mac bitsin bi, rahatlarsiniz.

arkadaşım sana da birşey söylenmiyor. insanlar ufacık olumsuz birşey söylese küstüm oynamıyoruma bağlıyorsun. az sakin ol. adam sana makaleler kısmına baktın mı demiş hemen gidere bağlaman manasız. demekki orda var bu bilgiler.

Berkant_R32
11-09-2012, 22:07
arkadaşım sana da birşey söylenmiyor. insanlar ufacık olumsuz birşey söylese küstüm oynamıyoruma bağlıyorsun. az sakin ol. adam sana makaleler kısmına baktın mı demiş hemen gidere bağlaman manasız. demekki orda var bu bilgiler.

Sadece emek vermeye calistigim halde elestirilmeme kiziyorum. Makalelerde olsa ne olur? Her allahin gunu ayni konular aciliyor onlara da '' daha evvel baktin mi hic '' diyolar mi peki?

Moderatorun boyle bir tepki vermesi yanlis zaten. Neyse siliyorum zaten konuyu.

TolgaEsentepe
11-09-2012, 22:12
yeni üyelerin birtanesi de farkı tepki vermiyor. Çok antipatik bi site bence burası :D

Jackie
11-09-2012, 22:17
Ya uf tmm :(

Hesabi :)

Berkant_R32
11-09-2012, 22:22
Ya uf tmm :(

Hesabi :)

Ya uff tmm degil, hay kafami s..yim hesabi;)

onat
11-09-2012, 22:24
Ya uff tmm degil, hay kafami s..yim hesabi;)

tam senin açından düzgün zamana denk geldin. şu tavırlarından ardından acaip sıkıntı yaşardın da sitede bi durgunluk var. tünayk yok. drahte okudu çıktı ki şükret 2 sene öncenin face konuşmalarına kadar bulur çıkartır rencide ederdi :D :D bu site bilgi olarak efsane olduğu gibi dalga dubara konusunda da efsanedir

Maxiboost
11-09-2012, 22:40
Sadece emek vermeye calistigim halde elestirilmeme kiziyorum. Makalelerde olsa ne olur? Her allahin gunu ayni konular aciliyor onlara da '' daha evvel baktin mi hic '' diyolar mi peki?

Moderatorun boyle bir tepki vermesi yanlis zaten. Neyse siliyorum zaten konuyu.

Emek vermek istiyosan once makalelerdeki dokumanlari oku da blow off ne is yaparmis onu ogren. Birseyleri ogrenmeye niyeti olan adam makalelere girip okuyor merak etme. Sen kutuphaneyi sehrin gobeginede koysan ogrenmek isteyen acip okur digerlerinin sadece dikkatini ceker. Meragi olan ogrenirken digeri zaten ertesi gun herseyi unutur..