PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hoparlör tamiri hk.

painkller
12-09-2012, 13:36
Elimde 1 cift ts6985 orjinal pioneer var. Körükleri bitmiş durumda, tizleri bağladığımda çalışıyordu fakat nesi var nesi yok bilmiyorum. Bunları tamir ettirip, yadigarları kullanmak istiyorum. En azından bas alana kadar biraz daha bişeyler yapıyım.

İstanbul Yalova Bursa bu civarlarda önerebileceginiz, tamir yeri varmı?
Varsa Bunların tamiratı ne kadar tutar?

Suan Aklimdaki yer bolera müzik.

extrem_015
13-09-2012, 00:06
kendin anlıyorsan yapabilirsin yalnız çok hassa iştir bobini çok güzel ayarlamak lazım mıknatısa sürterse bişeye yaramaz sen en iyisi başkasına yaptır
körükler fazla para tutmaz ikisi 20 lira falan anca tutar sanırım ama işçilikte alırsa 30 lira falan patlar gibi geliyor
nec elektronikte yaptırabilirsin

painkller
13-09-2012, 20:36
Tesekkurler

Sorunumuz nec elektronikte halledilmiştir. Sahibi çok iyi, efendi bir insan.

Bobinlerde falanda değişecek bakalım haftaya göreceğiz.

HkN
14-09-2012, 00:34
Serdar abi çok iyidir :) Hemde çok kafadır :)

extrem_015
14-09-2012, 13:16
ne demek bişey değil onlar zaten bu işte çok iyi o yüzden tavsiye ettim
yalnız bir tavsiyem daha var bobinlerde kavrulma yada yanık vs. yoksa orijinal bobinlerini değiştirmenizi tavsiye etmem

painkller
14-09-2012, 13:31
Evet, geçmeden once Hakan söyle konuşmuştum, sagolsun onunda selamıyla gittim,

Sizinde yorumunuz daha iyi oldu, gotürdüm, gider gitmez sorun tespiti yapıldı, bobinler, kağıtlar, körükler degisicegini söyledi, ama gercekten çok kafa bir insan.

free-hifi
28-09-2012, 07:24
Ben istanbul kartalda oturuyorum mecidiyeköyde çalışırken sıkıntım olursa nec e giderdim serdara hem kafa hemde toprak ;) şimdi işim maltepe burda benim yada başka bir arkadaşın işi olursa da bolero ya götürürüm behzat abide düzgün bir insandır rakibine *** atmaz mesela serdar hk sohbet ettik onlarda eskidir babadan kalmadır diyede met eden bir insandır

painkller
30-09-2012, 18:36
boleraya gitmek istemiştim. Ama hakan abi, Nec e. serdar beyi tavsiye edince, yönüm karaköy'e çevrildi. Hemde işlerim vardı. Oraya geçtim. 1 hafta içinde rahat rahat haloldu işlem. Ama ben 2. hafta geçebildim istanbul'a şuan 6985 yani "efsane, yada karaapollomu ne deniyormuş, Gerçektende öyle. Sağolsun Serdar bey ve yanındaki orta yaşlardaki BEYFENDİ (yazmak için değil, Gerçek anlamda) tanışmış olduk. Şuan araba çok sağlıklı çalışıyorlar.

Her türlü müzik sistemi için gideceğim tek yer oldu nec elektronik :)

K0213
30-09-2012, 18:58
bende de bir çift var, aynı durumdaydı, yenibosnada eskici nin içinde yaptırdım gayet iyi oldu ama dükkanın adı aklıma gelmiyor :?

painkller
30-09-2012, 19:57
konu sapıyor ama, orjinal teyp çıkışı kullanıyorum. Herkese göre yanlış olanı yapıyorum ama olsun. arabada 2 önde yuvarlak jbl 4 arkada (2x padizot 6985, ve bagajda 1x sr690,1xjbl tizsiz oval var.) bu 6985 lerden önce yan aynalar titrerdi. Şuan dikiz aynası yön değiştirmeye başladı.

umarım sizinkilerde en az benimki kadar performanslıdır. :) arabada tesisat varmış gibi, birde amfiyle tam besleyebilsem. Demekki çoğu arabaya taş çıkarıcaz :D