PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Short Shift Hakkında

Agah
13-09-2012, 01:52
merhaba, aracıma short shift uygulamak istiyorum fakat fazla bilgim yok, 80 liralık shiftler görüyorum bunlar iş görürmü ? ve montajı zormudur kendimiz yapabilirmiyiz? önerilerinizi bekliyorum :)

levent
13-09-2012, 02:02
Kırılıyor diye duymuştum o ebaydaki çin malları.

Montajı çok zor değil, biraz elin yatkınsa yaparsın. Youtube da videoları bile vardı :)

Agah
13-09-2012, 02:06
sahibinden de ilanlar var, ebay malı değildir japon malıdır felan diye, ne kadar doğrudur?

Safak
13-09-2012, 02:32
kırılanı gördüm... kırılınca vites topuzunu kırıldığı yere takıosun birde boydan kısalıyor :D
aynı malın kırılmayanınıda gördüm... kırışmayınca çatır çatır kullanıosun :D

bLackModeL
13-09-2012, 07:56
suan kullanıyorum ebay malı yaklasık 1 sene oldu ne kırılma ne catlama var kıranlar nasıl kırıyokı :D

imparatoR
13-09-2012, 10:45
Kırılıyor diye duymuştum o ebaydaki çin malları.

Montajı çok zor değil, biraz elin yatkınsa yaparsın. Youtube da videoları bile vardı :)

lift &yağlama çukuru varsa etrafında elin yatkınsa şayet kendin 1 saatte takarsın..
en azından ben uğraştıran bi civata yüzünden biraz aksatarak süreyi takmıştım.
bendekide ebay malı 3 yılı geçti sanırım sorunsuz devam.

SeK23
13-09-2012, 11:07
Bende 1.4 is'imde kullandım jdm worksten almıstım hic bir sorun yasamadım cok sert davranmadıkca bi sorun olacagını sanmıyorum

Eger elin yatkınsa sökmesi takması kolay bende sadece bi civatayı sökerken cinnet gecırmıstım ekipman fazla yoktu

Ek.Civic_Spoon
13-09-2012, 11:11
ben yaklaşık 2 sene kullanmıştım ek civic imde ve sürekli rollerdeydim :) hiç sorun yaşamadım çok keyifli oluyor, takmasıda kolay sadece aracı ya lifte alman lazım yada krikoyla bi taraftan altına girecek gibi kaldırman lazım

Agah
13-09-2012, 12:23
aracı kaldırmam gerektiğini bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu. yakın zamanda alcam inşallah yardımlarınız için teşekkürler :) ayrıca kriko işi yaş malesef, nedenini sormayın profil fotom anlatıyor :D