PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muğla yardım

officer
14-09-2012, 17:54
Peugeot 106 Quicksilver 2000 Model 8.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 73203001 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-35-doc-36-quicksilver-73203001/detay)

Arkadaşlar bu araca niyetlendim ama İstanbuldan Muğlaya gidip de hüsranla geri dönmek istemiyorum,

Aracı tanıyan bilen var mı acaba ? Ya da Bodrumda olup araca rica üstüne bakabilecek bir arkadaş var mıdır.
Fiyat biraz düşük, fotolara aldanmak istemiyorum.

C!N
14-09-2012, 18:20
8750 tl'lik quik için hüsranla geri dönmemek durumu pek benim mantığıma uymuyor açıkçası.

m. ali öz
14-09-2012, 21:04
muğla da bi arkadaşım var 106gti kullanıyor bir çoğundan haberdardır ona bi soruyorum hemen

officer
14-09-2012, 21:14
muğla da bi arkadaşım var 106gti kullanıyor bir çoğundan haberdardır ona bi soruyorum hemen

sevinirim kardeşim sana zahmet.

Tayfun-E30
14-09-2012, 21:22
Kardesim ben bodrumdayim hep gordugum bir 106 var yuzde doksandokuz bu araba ve bildigin tursu..

officer
14-09-2012, 21:39
Kardesim ben bodrumdayim hep gordugum bir 106 var yuzde doksandokuz bu araba ve bildigin tursu..

hhehe :) hadi yaa

ibrahimefeoglu
14-09-2012, 21:44
Yarın ben bi arkadaşıma bakcam bi aksilik olmazsa,bakabilirsem buraya yazarımmm...

Tayfun-E30
14-09-2012, 21:46
hhehe :) hadi yaa

Aci ama gercek =)

officer
14-09-2012, 21:46
Yarın ben bi arkadaşıma bakcam bi aksilik olmazsa,bakabilirsem buraya yazarımmm...

Araç sahibiyle konuştum, isterseniz buluşturabilirim

YavuzNaz
15-09-2012, 09:00
dostum kusura bakmada sen araba felan alamazsın zor yani, böyle oturduğun yerden araba sorgulamakla olmuyor bu işler, yaptığın sorgulamalara bakıyorum alakasız arabalar iş olsun diye sorguluyorsun hissi veriyor, hep şehir dışı araçlar altınada araçlara bugun bakmaya gidicem diye yazıyosun, gidip baktığın araçlarda gördüklerini bizimle paylaşabilirmisin niyeti olan varsa göze alarak gitsin yardımcı olmuş olursun, cebinde paran hazırsa araba var yok diye bişi yok, oyalıyorsun meşgul ediyorsun baktığın arabaların çoğunu biliyorum gidip baktığım arabalara yollarda yaptığım masrafla bir araba daha alırdım, umarım demek istediğim şeyi anlamışsındır.

officer
15-09-2012, 10:46
dostum kusura bakmada sen araba felan alamazsın zor yani, böyle oturduğun yerden araba sorgulamakla olmuyor bu işler, yaptığın sorgulamalara bakıyorum alakasız arabalar iş olsun diye sorguluyorsun hissi veriyor, hep şehir dışı araçlar altınada araçlara bugun bakmaya gidicem diye yazıyosun, gidip baktığın araçlarda gördüklerini bizimle paylaşabilirmisin niyeti olan varsa göze alarak gitsin yardımcı olmuş olursun, cebinde paran hazırsa araba var yok diye bişi yok, oyalıyorsun meşgul ediyorsun baktığın arabaların çoğunu biliyorum gidip baktığım arabalara yollarda yaptığım masrafla bir araba daha alırdım, umarım demek istediğim şeyi anlamışsındır.

Kimsin yavrucan sen rakip firma mı gönderdi seni, :D
Seni ilgilendirmez ama hemen hepsine gittim tabiki, demekki düzgün değilmiş ki almamışım. aracı tanıyorsan yazarsın, bilmiyosan boşuna klavyeni eskitmezsin.

Alakasız olan arabalar ne? bigün bmw bi gün maserati mi sorgulatmışım.?
Aracımı sattım param da cebimde, bu seni ne kadar ilgilendirir bilmem, ama sana borç filan lazımsa verebilirim.

Sen nasıl oturduğun yerden bilmem kaç satır yazmışsan ben de haliyle oturarak yazıyorum bu yazıları. Olumlu yorum gelirse gider bakarım.

Hem ilgi alanına girmişim, baya bi araştırmışsın yazdıklarımı galiba. Ne ayaksın la sapık mısın.

Hadi konuyu dağatma cano ..

YavuzNaz
15-09-2012, 11:22
Edebini donunun içinde taşıyan Ezik çocuk; bana gönderdiğin yardımcı olurmusun pm lerini unuttun galiba. Prim yapmak için yanlış adama sardın hadi dışkınla oyna sen.

officer
15-09-2012, 11:36
Birader uzun süredir düzgün quick baktığımı pm lerde de konuşmuştuk 1 kez.
Bu konuya yazdığın postun amacsızca ve saçma olduğunu bi daha okuyup idrak edebilmeni temenni ederim.
Seni tanımam senle derdim de yok. Sırf laf olsun diye yazmışsın. Lütfen birbirimizle uğraşmayalım. rica ediyorum.
Ben alakasız sorgulama yapmıyorum aradığım model 1 aydır aynı. Seni de ilgilendirmez.

Sen neyle istersen onla oyna. Lütfen rica ediyorum. Senle tartışacak değilim.