PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 406 Hakkında

mmtrıza
20-09-2012, 20:16
Arkadaslar 2000 model 406 2.0 SV modeli sedan manuel vites 2 airbag digital klimali bir arac baktim 16 bin tl istiyorlar parasina gore gorunum ve donanim hosuma gitti sizin bu araclar hakkindaki gorusleriniz nedir kronik sorunlari varmi parca ve piyasa satis durumu nedir tavsiyelerinizi bekliyorum simdiden tesekkur ederim

mmtrıza
21-09-2012, 07:19
2. Sayfa Guncel

fatihtemizer
21-09-2012, 07:24
gayet konforlu ve donanımlı bır arac.fakat bende ekeltrık problemlerı vardı..ıllallah dedırttı..cözemedık sorunu..onun dısında sehırıcı çok yakar..uzun yolda da bır o kadar ekonomıktır...uzun yol gıdıp gelecekler ıcın super..dediğim gibi elektrıksel problemler vardı bende..

ERY98
21-09-2012, 11:26
İsterseniz telefonla iletişime geçelim ben size tüm sorunuzu cevaplayayım.. Eğer İstanbula yolunuz düşerse yada şuan burdaysanız beraber turada çıkarız sıkıntı olmaz hemde görmüş olursunuz.. Ama açık bi gerçek var, 16 ya çok daha iyi donanımlısını alırsınız.. Biyandanda kondisyonu çok önemli tabi fransız arabası olduğundan biraz nazik bi aslan parçası,elektroniği için söylencek hiç bişey yok kelimeler yetersiz :D numaramı pm den atıyorum ararsanız konuşuruz..