PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Davlumbaz - Tampon Tamiri

F4R
21-09-2012, 19:35
arkadaşlar merhaba,

arabanın sol ön davlumbazında ufak bir yırtık var, tamda üstten hava filtre borularının uzandığı yer olduğu için yağmurda felan sorun olabilir diye kafam rahat etmiyo. yaptırayım istiyorum bu işi neresi yapar? tampon, davlumbaz gibi plastik aksamların tamirini nereye yaptırmak daha iyi olur.

hatta mümkünse bursa da bu işi yapabilecek bi yer sölerseniz cts yaptırmak istiyorum.

teşekkürler şimdiden.

sinan-s
21-09-2012, 19:44
Davlumbazın sıfırını al tamır iyi olmaz.Zaten çok pahalı değiller :)

Cliosportve
21-09-2012, 20:05
Clio Rs orjinal davlumbazların fiyatları uçuk maalesef 1.6 larınkiside kısa kalıyor
Ön davlumbaz 3parçadan oluşuyor her parça neredeyse 200 TL değerinde maalesef :(
Yapman gereken kısa gelen 1.6 davlumbazını takman kendi el becerinle geriye kalan kısmı diğerine montelemen

F4R
21-09-2012, 20:10
Clio Rs orjinal davlumbazların fiyatları uçuk maalesef 1.6 larınkiside kısa kalıyor
Ön davlumbaz 3parçadan oluşuyor her parça neredeyse 200 TL değerinde maalesef :(
Yapman gereken kısa gelen 1.6 davlumbazını takman kendi el becerinle geriye kalan kısmı diğerine montelemen

selçuk cum bu davlumbazında bişi yok. asıl diğer tarafınki probemliydi. onu zaten dediğin gibi yaptım. gayette güzel oldu o. ama diğer tarafta ufak bir işlem gerekiyor. alet / malzeme olsa ben bile yaparım ama o yüzden sordum hangi usta yapar diye? kaportacı felan yapar mı acaba? var mı bilgisi olan?

K0213
21-09-2012, 20:14
yan sanayisi yok mu bunun? 2 senede bir yenilemen gerekebilir ama işini görür gibime geliyor :o

dnr1
21-09-2012, 21:52
kum eledigimiz teller varya hani süzgeç gibi ondan al,kırık yere göre kes lehim tabancasıyla tele bastır ısındıkça içine girecek penseylede sıkıstır on numara besyıldız..bidaha kıramazsın