PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nm golf r vs fr leon stage 4

typermelih
23-09-2012, 20:20
denemeler dost ça yapılmıştır çünkü zaten dostuz
3 cü vites 100 km.bir kaç vidyo daha var onları yarın yüklicem
mustafa caneker kardeşimin aracı belkide dünyada bir ilk onunda aracı stage 4
ama nasıl 4 açıkçası detayını tam bilmiyorum
kendii yazar.
burdan kasım ustaya,ve gökan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum
şimdiye kadar hiçbirzaman 1.8 basamadım ama neyaptılar bilmiyorum ama şuan 1.8 basıyorum
eline sağlık KSM power :icon_tup:
https://www.facebook.com/photo.php?v=4405538863853
https://www.facebook.com/photo.php?v=4314457815785

typermelih
23-09-2012, 20:24
burda cam car ise 2.0 bar basan gt35 olan golf
hayvan gibi gidiyor,psikolojımızı bozan nadir araçlardan biri
aracı yapan yine kasım usta ve sami abi.bize sadece saygı duymak kalıyor :)

ÜmiTCaN
23-09-2012, 20:50
Guzel denemeler olmuş maşallah da,anlayamadığım birsey var benim yazımı nie imza yaptın melih abi amacın nedir? 32 yasındasın neleri kovalıyosun ??? Amacın ne açıklada bilim bende??

Ksat
23-09-2012, 20:55
Bu içeriğe şu anda erişilemiyor

typermelih
23-09-2012, 21:05
Guzel denemeler olmuş maşallah da,anlayamadığım birsey var benim yazımı nie imza yaptın melih abi amacın nedir? 32 yasındasın neleri kovalıyosun ??? Amacın ne açıklada bilim bende??

tek idolum sensin senin gibi olmak istiyorum.sana hayranım...komik olma ümit saçma saçmada konuşma,sen bu çümleyi kurup yazarken yaşına başına baktınmı bana akıl vermeye kalkıyorsun...sen bu çümleyi kurarken neyin peşindeydin?beyenemedinmi yazını...neyse böyle şeyler yazarak konuyu kirletmeyelim

onur_S
23-09-2012, 21:12
masallah ne yapmıslar acaba sizin golfe :)

ÜmiTCaN
23-09-2012, 21:17
tek idolum sensin senin gibi olmak istiyorum.sana hayranım...komik olma ümit saçma saçmada konuşma,sen bu çümleyi kurup yazarken yaşına başına baktınmı bana akıl vermeye kalkıyorsun...sen bu çümleyi kurarken neyin peşindeydin?beyenemedinmi yazını...neyse böyle şeyler yazarak konuyu kirletmeyelim
Ya sen ufak ufak seyler kovala sonra isine gelmeyince yaşı bahane et,,sen bu sekilde oldukca kimse sana saygı duymicak anladimki bazi seyleri hazmedemedin.... SANA burda açık açık teklif ediyorum adanaya geldigimde çıkalım otobana son noktayı koyalım akla kara belli olsun boyle imzalarla filan ugrasmayalım...Açık teklif...

cihan01
23-09-2012, 21:22
Ya sen ufak ufak seyler kovala sonra isine gelmeyince yaşı bahane et,,sen bu sekilde oldukca kimse sana saygı duymicak anladimki bazi seyleri hazmedemedin.... SANA burda açık açık teklif ediyorum adanaya geldigimde çıkalım otobana son noktayı koyalım akla kara belli olsun boyle imzalarla filan ugrasmayalım...Açık teklif...

:icon_tup:

typermelih
23-09-2012, 21:24

benim senden saygı beklediğim yok kimseden de beklediğim yok,saygı içten gelir. aracın iğne ucu kadar ilgilendirmiyor beni...bazışeyleri hazmedemedim mi :) çok komiksin ya seninle alakalı neyi hazmedemicem ne başarın varda neyini hazmedemiyim,hayatta arabadan başka şeylerde var.
seninle ne kalkacam yaa,senin kılasmanların farklı ben sana ulaşamam...inanılmaz bir araca sahipsin,senin aracın bende olsun isterdim ama nerdeee

ÜmiTCaN
23-09-2012, 21:31
benim senden saygı beklediğim yok kimseden de beklediğim yok,saygı içten gelir. aracın iğne ucu kadar ilgilendirmiyor beni...bazışeyleri hazmedemedim mi :) çok komiksin ya seninle alakalı neyi hazmedemicem ne başarın varda neyini hazmedemiyim,hayatta arabadan başka şeylerde var.
seninle ne kalkacam yaa,senin kılasmanların farklı ben sana ulaşamam...inanılmaz bir araca sahipsin,senin aracın bende olsun isterdim ama nerdeee
Benim bu hayattaki amacim araba degil bunu bil önce ben futbolcuyum oncelikli meslegim bu küçüklü büyüklü binlerce cevrem var futboldan dolayı araba olayı benim icin 10.sirada,,ben bunlari asla yazmazdim taaki senin gereksiz imzani görene kadar,,sen beni başkalariyla karıştırıyosun,,eğer o imzayı oraya koyduysan arkasında dur.Anahtarımı koyuyorum ortaya seninle deneyelim.Bu son teklifim birdahada yazıp konuyu mesgul etmek istemiyorum,kimseye saygisizlik olmasin....(anahtarımı koyuyorum) eger kabul etmiyosan imzayida sil bi geregi yok..iyi aksamlar

thunder01
23-09-2012, 21:34
Vay be sonunda yürüdü bayada hızlanmış basınç sorunu vardı nasıl halletiniz lst gitti acaba

typermelih
23-09-2012, 21:36
Benim bu hayattaki amacim araba degil bunu bil önce ben futbolcuyum oncelikli meslegim bu küçüklü büyüklü binlerce cevrem var futboldan dolayı araba olayı benim icin 10.sirada,,ben bunlari asla yazmazdim taaki senin gereksiz imzani görene kadar,,sen beni başkalariyla karıştırıyosun,,eğer o imzayı oraya koyduysan arkasında dur.Anahtarımı koyuyorum ortaya seninle deneyelim.Bu son teklifim birdahada yazıp konuyu mesgul etmek istemiyorum,kimseye saygisizlik olmasin....(anahtarımı koyuyorum) eger kabul etmiyosan imzayida sil bi geregi yok..iyi aksamlar

istesem o anahtarın çok katı şeye sahip olabilirim allaha şükür...bunu için seninle yarışmama gerek yok...ben zevk aracımı yapmışım çok şükür sıkıntısız,madem aracına çok güveniyorsun.gel senle anahtarına 0-300 deneyelim nedersin...

MKT
23-09-2012, 21:38
Masallahi var her ikisininde mustafanin araba stage 3 oluyor bildigim kadari ile kol piston vs yok aracinda stok internal var.sadece gt30 turbo kiti var.
Evo ile de deneme olmus sanirim onun videosu yokmu hic? Nekadar fark oldu evo ile abi?

metin01
23-09-2012, 21:39
istesem o anahtarın çok katı şeye sahip olabilirim allaha şükür...bunu için seninle yarışmama gerek yok...ben zevk aracımı yapmışım çok şükür sıkıntısız,madem aracına çok güveniyorsun.gel senle anahtarına 0-300 deneyelim nedersin...

tmm kabul melih

metin01
23-09-2012, 21:40
benle dene

typermelih
23-09-2012, 21:42
Masallahi var her ikisininde mustafanin araba stage 3 oluyor bildigim kadari ile kol piston vs yok aracinda stok internal var.sadece gt30 turbo kiti var.
Evo ile de deneme olmus sanirim onun videosu yokmu hic? Nekadar fark oldu evo ile abi?

evo içimden geçer bunu belli etti,sağlam gidiyor.mustafa bana aracının stage 3 cupra yazılımla aynı olmadını limitin 1.55 değil dah fazla ama belirli bir yerden sonra araç kırılır diye açamadını söyledi...

ÜmiTCaN
23-09-2012, 21:43

________
Ya mevzuyu ne zaman paraya cekeceksin diye bekliyodum,,sen kendini ali ağa oglumu sanıyosun ? Ben typra biniyorum diye ne sandin?? İstesem yarin senin altindaki arabadan 3 tane siparis ederim benim icin onemli degil zorla konusturuyosun. Benim amacim zevk almak o yuzden typara biniyorum ole 100 binlik arabayi almasini bende bilirim ama yanimdan gelip boyle typarla gececeklerini biliyorum.0-300 teklifinede kabulum.

typermelih
23-09-2012, 21:43
benle dene

konu senmisin metin...ne demeye çalışıyorsun ?

metin01
23-09-2012, 21:46
konu senmisin metin...ne demeye çalışıyorsun ?

şuan ikinizde yanlış konuşuyorsunuz yanlışınıza yanlışla cevap veriyorummm

typermelih
23-09-2012, 21:52
________
Ya mevzuyu ne zaman paraya cekeceksin diye bekliyodum,,sen kendini ali ağa oglumu sanıyosun ? Ben typra biniyorum diye ne sandin?? İstesem yarin senin altindaki arabadan 3 tane siparis ederim benim icin onemli degil zorla konusturuyosun. Benim amacim zevk almak o yuzden typara biniyorum ole 100 binlik arabayi almasini bende bilirim ama yanimdan gelip boyle typarla gececeklerini biliyorum.0-300 teklifinede kabulum.

bak sen diyorsun senin amacın farklı benim amacım,bu sebeple biz seninle 2 kelimeyi bir araya getirip konuşamayız anladınmı...burdada 0-300 e gelirim falan güzel cesaret.kabul aracını hazırla gel...ümit seninle klavyeden dahi diyolog kurmak istemiyorum.burdada para yarışı yapmıyorum,sadece şuan typer alıp yapmak basit zor bişey değil,1200 kg sın,adanada çok var seninle denicek araç dişine göre onlarla kalk negüzel,ben sana yaşlı gelirim

typermelih
23-09-2012, 21:58
şuan ikinizde yanlış konuşuyorsunuz yanlışınıza yanlışla cevap veriyorummm

herseferinde aracınla ilgili bişeyler yazmak zorunda değilsin metin.gel benle dene falan.yanlış konuşan senin adamın,diğer konudan neoluyorsa başladı triplere,valla metin benim böyle şeylere yüreğim yok ,siz ağasınız siz paşasınız sizin araçlarınız inanılmaz herşeğiyle muhteşem...herkesi geçersiniz 0-300 de geçersiniz drag ta geçersiniz roling de geçersiniz
tamam...allahınızı seviyorsanız yazmayın artık.duymak istediklerinizide yazdım,orun kalmadı

can0001
23-09-2012, 22:00
Öncelikle arabanın iyi konumlara gelmesine sevindim melih evet benim aracım stage 4 oluyor çünkü benim arabam Fr yani k03 turbolu dandik bir araç ben bu araca k04 taktım stage 3 oldu çünkü turbo upgrade etmiş oldum şimdide 3076 taktım stage 4 oldu bunları ben diil Revo söylüyor yani aracımda senin aracından eksik olarak kol piston yay şapka kapak saplamalari eksik kabaca 7.000 tl yapıyor... (bunları sana anlatmıştım telefonda ama nasil olduysa unutmussun) stage3 cupralar gibi limitor yok adamlar kol piston yay şapka tak basınç ac demiş umarım detaylı anlatabilmisimdir...

Bu arada sen 1.80 basiyorsun ya ben hala ilk denedigmiz gibi 1.55 en fazlada 1.58 :)

penguinhakan
23-09-2012, 22:02
Yanlış görmüyorum değil mi Melih !
FR ı geçiyorsun artık ?

typermelih
23-09-2012, 22:06
Öncelikle arabanın iyi konumlara gelmesine sevindim melih evet benim aracım stage 4 oluyor çünkü benim arabam Fr yani k03 turbolu dandik bir araç ben bu araca k04 taktım stage 3 oldu çünkü turbo upgrade etmiş oldum şimdide 3076 taktım stage 4 oldu bunları ben diil Revo söylüyor yani aracımda senin aracından eksik olarak kol piston yay şapka kapak saplamalari eksik kabaca 7.000 tl yapıyor... (bunları sana anlatmıştım telefonda ama nasil olduysa unutmussun) stage3 cupralar gibi limitor yok adamlar kol piston yay şapka tak basınç ac demiş umarım detaylı anlatabilmisimdir...

unutmadım,daha önceden ben seninn aracında limit var sanıyordum,yazılımda sonradan söyledin limitin olmadını,ve bu güzel bişey,insanlarında bilmesi önemli çünkü bu ilk diye biliyorum,yani basınç açman zor değil 7 bin tl bişey kalmamış
tekrardan hayırlı olsun

KMR2-GT
23-09-2012, 22:07

Bu arada sen 1.80 basiyorsun ya ben hala ilk denedigmiz gibi 1.55 en fazlada 1.58 :)

Araclara Maşallah.m.can arabanin sesi 10 numara olmuş valla hayran kaldım lan

'K20A2'
23-09-2012, 22:08
iki aracada maşallah.

typermelih
23-09-2012, 22:09
Yanlış görmüyorum değil mi Melih !
FR ı geçiyorsun artık ?

artık basıncı açabiliyorum diyelim buna... tabi 1.80 aslında 4. vitesin sonunda afr 12.2 yi gösteriyor.1.85 basarsam çokmu fakire gelir onu deneyimmi denemeyimmi bilmiyorum,5 ve 6 cı viteste zaten 8000 devire gerek kalmıyor artık 7500 devirde vites attığım için üstlerde fakirde gitmiyor ve istekli tırmanıyor

playhard
23-09-2012, 22:10
ilk vidyodaki 2 aragazı evodan mı geliyor?
birde o ateş eden aracın markası nedir?

penguinhakan
23-09-2012, 22:13
artık basıncı açabiliyorum diyelim buna... tabi 1.80 aslında 4. vitesin sonunda afr 12.2 yi gösteriyor.1.85 basarsam çokmu fakire gelir onu deneyimmi denemeyimmi bilmiyorum,5 ve 6 cı viteste zaten 8000 devire gerek kalmıyor artık 7500 devirde vites attığım için üstlerde fakirde gitmiyor ve istekli tırmanıyor

Çok güzel haber bu , tebrik ederim seni , istediğin gibi açmana sevindim.
Diğer araçlara da maşallah bu arada , yanlış anlaşılma olmasın gerçi konu gene saçma yerlere doğru gidiyor ya hayırlısı...

typermelih
23-09-2012, 22:15
ilk vidyodaki 2 aragazı evodan mı geliyor?
birde o ateş eden aracın markası nedir?

GOLF tabiki ama benim golf değil tabiki :D

metin01
23-09-2012, 22:20
herseferinde aracınla ilgili bişeyler yazmak zorunda değilsin metin.gel benle dene falan.yanlış konuşan senin adamın,diğer konudan neoluyorsa başladı triplere,valla metin benim böyle şeylere yüreğim yok ,siz ağasınız siz paşasınız sizin araçlarınız inanılmaz herşeğiyle muhteşem...herkesi geçersiniz 0-300 de geçersiniz drag ta geçersiniz roling de geçersiniz
tamam...allahınızı seviyorsanız yazmayın artık.duymak istediklerinizide yazdım,orun kalmadı

ben siz sırf duraklayın diye yazıyorum aracımı lanse etmiyorum sen farklı anlıyorsun yazdığımı iyi oku ikinizde diyorum taraf tutmuyorumm :icon_tup:

penguinhakan
23-09-2012, 22:22
Melih 1.8 bastığına bile sevinemiyorsun arkadaş ne diyim ben artık şuraya bak...

typermelih
23-09-2012, 22:22
Çok güzel haber bu , tebrik ederim seni , istediğin gibi açmana sevindim.
Diğer araçlara da maşallah bu arada , yanlış anlaşılma olmasın gerçi konu gene saçma yerlere doğru gidiyor ya hayırlısı...

konu çok kötü yerlerede gider mide bulandırıcı durumada gelir...böyle işte HP ler arttıkça kanlı bıçaklı olacak durumlara gelebilirsin burda :)
yarında tezi yok işimi bırakacam ,eşimden ayrılacam evden çıkacam
ben nasıl bu aracı daha iyi yürütürüm buna yoğunlaşacam :D çünkü benim önceliğim roling :D:D

Levent Y.
23-09-2012, 22:25
Denemelerden çok şu konuşmaları okumak çok eğlenceli oluyo.. Emeği geçen herkese teşekkür ederim:)

typermelih
23-09-2012, 22:29
Denemelerden çok şu konuşmaları okumak çok eğlenceli oluyo.. Emeği geçen herkese teşekkür ederim:)

levent senden beklemediğim şeyleri yazıyorsun ...neyini seviyorsun
çok sevdiysen gel buyur katıl

mechanic
23-09-2012, 22:29
maşallah bismillah demişsiniz birbirinize yazmışsınız...

playhard
23-09-2012, 22:32
GOLF tabiki ama benim golf değil tabiki :D

golf 4 mü?

Levent Y.
23-09-2012, 22:34
levent senden beklemediğim şeyleri yazıyorsun ...neyini seviyorsun
çok sevdiysen gel buyur katıl
Abi çok fazla tartışma oluyo ne diyim, bence herkes daha sakin olmalı sonuçta bu keyif işi... Maşallah aracına ben senin yerinde olsam konuştuğumuz ssp nin ürünlerini alırım ve daha çok drag yapardım. Senin avantajın orda çünkü.

mechanic
23-09-2012, 22:35
melih drag kalkmak için gereken ne var? parça veya yazılım mı? yoksa bu haliyle drag kalkarmı R'ımız?

typermelih
23-09-2012, 22:40
ben siz sırf duraklayın diye yazıyorum aracımı lanse etmiyorum sen farklı anlıyorsun yazdığımı iyi oku ikinizde diyorum taraf tutmuyorumm :icon_tup:

neyin tarafını tutmuyorsun metin,şu salak arabalar yüzünden adanada 50 gurup olduk,kaç kişi birbirine selam sabah vermiyor.dostum dediğin insan gün geliyor düşmanın oluyor,arkasından konuşan insanlar bakıyorsun can ciğer olmuş aylar sonra...lan bu nasıl bir camiadır anlamadım,adamın arabası yoktur elin sikyle grdeğe girer,ortalığı kızıştırır.yeter ya allah için böyle bişey görmedim ben.
keşke yıllar öncesi gibi aracıma filim çektirip egsoz ucu takıp müziğin esini açıp gezerek böyle şeylere devam etseydim...1000 lerce arkadaşım vardı ama böyle kedi köpek gibi birbirimizi yemiyorduk...
lan yeter ya
neye metin iyi geceler

typermelih
23-09-2012, 22:41
melih drag kalkmak için gereken ne var? parça veya yazılım mı? yoksa bu haliyle drag kalkarmı R'ımız?

balata siparişi geçecez haftaya ozaman şanzumanın içini güçlendirdikmi,3 küsürler çıkar bu araçtan şuan

typermelih
23-09-2012, 22:42
golf 4 mü?

öyle golf değil ama gt 35 li golf 4

Levent Y.
23-09-2012, 22:43
balata siparişi geçecez haftaya ozaman şanzumanın içini güçlendirdikmi,3 küsürler çıkar bu araçtan şuan
HPA nın yaptığı programla launch u kaça alındı 5 bin mi?

typermelih
23-09-2012, 22:46
HPA nın yaptığı programla launch u kaça alındı 5 bin mi?

4800 sanırım

dragon07
23-09-2012, 22:48
usta o degilde adanada iyi para varmış :D golf4 ün hastasıyız

Levent Y.
23-09-2012, 22:50
4800 sanırım
Tork limitörü de kalktı heralde ? Bence 3,3 sn civarları olabilmesi lazım. Balataları alırken şu volanıda al bence melih abi ayrıca sen hiç dsg nin yağını değiştirdin mi? Onuda değiştirmende yarar var. Son olarak ben 6800 de vites atmak yerine 6500 de atıyorum, bu sayede daha hızlandım ve yazılımımıda bu şekilde yaptırıcam muhtemelen çünkü daha sonrasıda güç yok, acaba sende örnek veriyorum 7500-7700 de vites atsan daha hızlanırmısın? Hiç bu şekilde denedin mi, yoksa sende 8 bine kadar güç var mı

can0001
23-09-2012, 22:55
Tork limitörü de kalktı heralde ? Bence 3,3 sn civarları olabilmesi lazım. Balataları alırken şu volanıda al bence melih abi ayrıca sen hiç dsg nin yağını değiştirdin mi? Onuda değiştirmende yarar var. Son olarak ben 6800 de vites atmak yerine 6500 de atıyorum, bu sayede daha hızlandım ve yazılımımıda bu şekilde yaptırıcam muhtemelen çünkü daha sonrasıda güç yok, acaba sende örnek veriyorum 7500-7700 de vites atsan daha hızlanırmısın? Hiç bu şekilde denedin mi, yoksa sende 8 bine kadar güç var mı

Melih'in turbosu büyük olduğu için sıkıntı yok devir sonuna kadar sürekli güç üretir...

typermelih
23-09-2012, 22:57

sadece 5.vites 8000 de acılar cekiyordu,egsntrik çevirmiyor.dsg yağını değiştirecem evet,volanıda alim bakim senimi kıracam :)

Levent Y.
23-09-2012, 23:02
Melih'in turbosu büyük olduğu için sıkıntı yok devir sonuna kadar sürekli güç üretir...
Bende o şekilde düşünmüştüm..

sadece 5.vites 8000 de acılar cekiyordu,egsntrik çevirmiyor.dsg yağını değiştirecem evet,volanıda alim bakim senimi kıracam :)
Çok off topic yaptık ama al abi yararını kesin olarak görüceksin, yorumların hepsi son derece olumlu, memnun kalmayan kimse yok..Bu arada almadan bi rodaj sürelerinide sor derim, bir süre sağdan yavaş yavaş gitmen gerekecek..:)

metin01
23-09-2012, 23:05
neyin tarafını tutmuyorsun metin,şu salak arabalar yüzünden adanada 50 gurup olduk,kaç kişi birbirine selam sabah vermiyor.dostum dediğin insan gün geliyor düşmanın oluyor,arkasından konuşan insanlar bakıyorsun can ciğer olmuş aylar sonra...lan bu nasıl bir camiadır anlamadım,adamın arabası yoktur elin sikyle grdeğe girer,ortalığı kızıştırır.yeter ya allah için böyle bişey görmedim ben.
keşke yıllar öncesi gibi aracıma filim çektirip egsoz ucu takıp müziğin esini açıp gezerek böyle şeylere devam etseydim...1000 lerce arkadaşım vardı ama böyle kedi köpek gibi birbirimizi yemiyorduk...
lan yeter ya
neye metin iyi geceler

ciddi söylüyorum taraflı yazsam farklı olurdu bi defa araç benim değil her ne kadar aracın sahibi senin aracın gibi dese bile bana aykırı ...yoksa sana sabaha kadar atar yaparım ama ne için boş işlerrr milleti eğlendirmekten başka bi işe yaramıyor sağdan soldan iki kişide konuştumu olay baldan tatlı oluyor...

Çok off topic yaptık ama al abi yararını kesin olarak görüceksin, yorumların hepsi son derece olumlu, memnun kalmayan kimse yok..Bu arada almadan bi rodaj sürelerinide sor derim, bir süre sağdan yavaş yavaş gitmen gerekecek..:)

baskı balata için ortalama 600km felanda bu sistem için ne derler acaba

typermelih
23-09-2012, 23:07

evet bilgim var :( yani basmak önemli değil giderimde uzun uzun,bide olmazsa sıçarız.bende bu şans varken kutup ayısı beni bulur

Levent Y.
23-09-2012, 23:09
evet bilgim var :( yani basmak önemli değil giderimde uzun uzun,bide olmazsa sıçarız.bende bu şans varken kutup ayısı beni bulur
Hiç bişey olmaz merak etme, istanbulda mı taktırıcaksın onları yoksa adana da mı?

can0001
23-09-2012, 23:10

bence sendeki bu olumsuzluklarla kutup ayısı seni bulur yada bizi bulur grup olur :)

typermelih
23-09-2012, 23:19
bence sendeki bu olumsuzluklarla kutup ayısı seni bulur yada bizi bulur grup olur :)

:D:D:D ya mutafa ....

kelalper
23-09-2012, 23:21
beyler kumarinizi baska yerde oynayin yeri burasi degil. forumu kirletmeyin yok anahtarina cikalim falan. cocuk musunuz. neyin hirsi bu? turbo tayyarla golf r i mi kiyasliyorsunsuz komik olmayin. arkaya bi saft atin +250 kg daha ekleyin sonra deneyin. hemen hemen ayni setuplarda tayyarin gecmesi cok cok normal.

typermelih
23-09-2012, 23:27
beyler kumarinizi baska yerde oynayin yeri burasi degil. forumu kirletmeyin yok anahtarina cikalim falan. cocuk musunuz. neyin hirsi bu? turbo tayyarla golf r i mi kiyasliyorsunsuz komik olmayin. arkaya bi saft atin +250 kg daha ekleyin sonra deneyin. hemen hemen ayni setuplarda tayyarin gecmesi cok cok normal.

çok şükür gerçekleri görebilen ve yüreklilikle yazabilen biri çıktı
adam gibi adammışsın alper

ÜmiTCaN
23-09-2012, 23:34
öncelikle seni tanımıyorum alper abi,ama konuyu sanırım bilmeden yazdın,,zaten bizde turbo typarın geçmesinin normal olduğunu biliyoruz ve tabiki kumarla işimiz olmaz ama önce atar sonra geri vites yapan ben değilim ,, gereksiz şeyler yapıldı laflarımı imza yapmalar filan bütün olayı bu başlattı yoksa adam akıllı oturuyoruz yerimizde ,birde daha düne kadar deneme teklifleri filan,,yine iş dostluktan çıktı,bende atarımı yaptım hepsi bu ve tekrarlıyorum...01 bom 99 project01 arabasıdır gerekirse 0-300 gerekirse 70-100 farketmez ortada para dahil farketmez...

can0001
23-09-2012, 23:40
öncelikle seni tanımıyorum alper abi,ama konuyu sanırım bilmeden yazdın,,zaten bizde turbo typarın geçmesinin normal olduğunu biliyoruz ve tabiki kumarla işimiz olmaz ama önce atar sonra geri vites yapan ben değilim ,, gereksiz şeyler yapıldı laflarımı imza yapmalar filan bütün olayı bu başlattı yoksa adam akıllı oturuyoruz yerimizde ,birde daha düne kadar deneme teklifleri filan,,yine iş dostluktan çıktı,bende atarımı yaptım hepsi bu ve tekrarlıyorum...01 bom 99 project01 arabasıdır gerekirse 0-300 gerekirse 70-100 farketmez ortada para dahil farketmez...

ümitcan tamam sakin oll bunları özelden konuşuruz yazmayın buraya bu tarz kapansın gitsin konu yarın bir gün yüz yüze bakacaksınız mecbursunuz burası ADANA...

typermelih
23-09-2012, 23:55

sami abinin arkasına sığınarak çümleler kurma,komik oluyosrun.sana deneyecek araç çok bu şehirde arkadaş,bn çok korktuğum için senin aracından denemeden vazgeçtim beni geçersin sonra milletin arasına nasıl çıkarım.bu arada aracının plakasını yazma boşuna pirim yapmaz,bence başka şeyler dene ,sen bu işe yıllarını vermiş harmanlanmış birisin.sen bu camiyada varken benim gibiler bisiklet sürüyordu.kusurabakma ümit abi
saygılar ümit abi

typermelih
24-09-2012, 00:01
01 nm 770 öylesine bir merdiven altı aracıdır...20-40 arası
5-10 arası farketmez...bu böyle biline

ÜmiTCaN
24-09-2012, 00:03
sami abinin arkasına sığınarak çümleler kurma,komik oluyosrun.sana deneyecek araç çok bu şehirde arkadaş,bn çok korktuğum için senin aracından denemeden vazgeçtim beni geçersin sonra milletin arasına nasıl çıkarım.bu arada aracının plakasını yazma boşuna pirim yapmaz,bence başka şeyler dene ,sen bu işe yıllarını vermiş harmanlanmış birisin.sen bu camiyada varken benim gibiler bisiklet sürüyordu.kusurabakma ümit abi
saygılar ümit abi

2.arabamın prime ihtiyacı yok,yeterince biliniyor ve bugüne kadar hiç ezilmedi ;) ,ama senin aracının fazlasıyla prime ihtiyacı var 2 boy hızlanınca lambo sanmışssın..

3.ben abi değilim estağfirullah ve bu camiada 2 yıldır varım oda varlığımla yokluğum belli değil ben arabadan anlamam sadece sürerim o yüzden project01 arabasıdır diyorum.....

sanırım yeterince açıklayıcı oldu daha fazla muhatap olmayalım mümkünse Allah işini gücünü rast getirsin eyvallah.

can0001
24-09-2012, 00:03
yawwwwwwwwwww uzatmayınnnn arkadaşşşşş deli etmeyin benii uçan adam sabri gibi hoplayıp zıplıcam şimdiii...

edo typer
24-09-2012, 00:07
butun araclara masallah kazasız belasız..

bos tartısmalar yapıosunuz 2nızde aynı sehırdesınız gerek yok.. typer ıle golf r ı kıyaslamak cok gereksız.. 2sınınde artıları cok degısık.. kalp kırmaya gerek yok:)

edo typer
24-09-2012, 00:08
metın sende cık aradan kırve:) yollamadın su k20yı bana kurdum kendımı sana:P

metin01
24-09-2012, 00:12
metın sende cık aradan kırve:) yollamadın su k20yı bana kurdum kendımı sana:P

kivrecimmm sen son 1 yıldır her çarşamda adanaya geliyordun halen bekliyoz ne uçakmış beee hahaha :hahaha: k20 itin olsun be daha hızlısı var şuan görmeni çok isterimmmm

yok kivre bu işin tadı tuzu arada ayarı kaçırmak iyi olur zaten ilerleyen günlerde yüz yüze gelinirrR

qatrio
24-09-2012, 00:16
Melih abi arabanı takip ediyorum gerçekten beğendigim bir araba güle güle kullan arabanı çok net bir sesi var duruşuda net .. Efe Melih Uygur.

typermelih
24-09-2012, 00:16

2.arabamın prime ihtiyacı yok,yeterince biliniyor ve bugüne kadar hiç ezilmedi ;) ,ama senin aracının fazlasıyla prime ihtiyacı var 2 boy hızlanınca lambo sanmışssın..

3.ben abi değilim estağfirullah ve bu camiada 2 yıldır varım oda varlığımla yokluğum belli değil ben arabadan anlamam sadece sürerim o yüzden project01 arabasıdır diyorum.....

sanırım yeterince açıklayıcı oldu daha fazla muhatap olmayalım mümkünse Allah işini gücünü rast getirsin eyvallah.

ben seninle çok muhatap olmak istiyorum ama.ümit ne olur benimle muhatap ol
bu arada ben son teknolojıyi yürütmeye çalışıyorum,zoru başarmaya çalışıyorum.ve başarıyorumda :icon_tup:
ama sen zaten varolanı öyle yürütüyorsun.1250 kg olduğu için o aracı yürütüyorsun
bu arada yazmışsın ya senin aracın ın prime çok ihtiyacı var diye
ben dünyanın en iyi yürüyen kanıtlanmış golf R ını kullanıyorum
sen ne kullanıyorsun acaba ?
beni geçebilen bir aracımı kullanıyorsun
01 bom typer olmayacak bir şeye imza attı evet 01 nm 770 R ı geçti
imkansızı başardı

edo typer
24-09-2012, 00:17
kivrecimmm sen son 1 yıldır her çarşamda adanaya geliyordun halen bekliyoz ne uçakmış beee hahaha :hahaha: k20 itin olsun be daha hızlısı var şuan görmeni çok isterimmmm

yok kivre bu işin tadı tuzu arada ayarı kaçırmak iyi olur zaten ilerleyen günlerde yüz yüze gelinirrR

kırve oyle bır yogunum kı anlayaman:D ztn yazın pek ısım olmaz adanada,ızmırde bıle durmuyorum:)

hbrlerı aldık masallah:D

orcun typer al dıyıp duruyor bana ama oyle rahatım kı suan tahmın edemezsın:) atar tutan yapan yok bazen 5 kasalar otobanda sarkıo bana onlarla ugrasıyorum mutlu mesut takılıyorum anlıcagın:D

typermelih
24-09-2012, 00:19
Melih abi arabanı takip ediyorum gerçekten beğendigim bir araba güle güle kullan arabanı çok net bir sesi var duruşuda net .. Efe Melih Uygur.

beni neden takip ediyorun melih çim bak benden önce takip edilecek çooookkk araç var
benim araç neki öylesine bir golf işte :icon_tup:
sağol canım

kelalper
24-09-2012, 08:33

Yaw ben sen yapıyorsun diyomuyum. Ortada anahtarlar uçuşuyor Melihte sende tutturmuşsunuz anahtar da anahtar yok param var 10 tane yaparım 20 tane parçalarım. Biraz sakin olun yaw. Paranız varsa var. Bize ne parası olana mı burada eyvallah çekicez. Sakıp ağanında vardı Vehbi Koçunda ne oldu kendileri göçtü paraları burada kaldı. Bi de futbolcuyum mesleğim bu diosun uğraştığın şeylere bak. Allah korusun gazlarken bişey olsa eee futbolculuk hayatın bitti. Ne iş yapacaksın ondan sonra. Klübün seni yetiştirmek için para harcamış vakit harcamış sana para bağlamış forma vermiş. 2 saatlik zevk uğruna hayatını riske ediyorsun.
Çok paran varsa git kendine daha sağlam bir araba al onunla gazla. Gazlayacak başka araba mı kalmadı bu yaşında.

Kekuti*
24-09-2012, 08:49
kelalper atarım zana !
- 60'dan geri geri basıcaz ? şanzımanı kıran kazanır. Nası ses :D

Bu arada Alper Abi haklı, boşverin keyfinize bakın. Kazasız belasız sorunsuz geçmesi önemli sonuçta.

AL Tdi
24-09-2012, 09:10
Allah kaza bela vermesin araçlara İnşaallah.
Geçmenin geçilmenin sorun olmadığı bir konumuz olacakmı? acabaa

ksmpower
24-09-2012, 09:20
arkadaşlar oncelıkle araclara masallah.yarısan araclar harıcı hersey konusulmus yazılmıs cızılmıs.ve ne tesaduftur kı benım garajımdan cıkan aracların ne zaman buraya vıdeosu koyulsa bole konusmalar gecıyor.sahsı işi olan varsa telefonda benım yaptıgım araclarla sıkıntısı olan varsa otobanda halletsın.

typer46
24-09-2012, 09:22
maşallah araçlara kazasız belasız binin leon için şöylebişey söylemek istiyorum aracın normal cupralarla arasında fark var eyer benımki gibi stage 4 cupralarla denese denemeler çok farklı olur bu hafta sarı kızı çıkartıyorum kısmetse biraz video felan çekeyim :) piyasa baya şenlenmiş ümit istanbula gelme gibi bi planın olursa beklerim senle denemek çok keyifli olacaktır. melih gelcem dedi ist ya ben yoktum yada gelmedi o biraz hayırsız :D

kelalper
24-09-2012, 09:23
kelalper atarım zana !
- 60'dan geri geri basıcaz ? şanzımanı kıran kazanır. Nası ses :D

Bu arada Alper Abi haklı, boşverin keyfinize bakın. Kazasız belasız sorunsuz geçmesi önemli sonuçta.

hehe. Gel deneyek. Dün akşam JCW ile denedik senle de deneyek.

typermelih
24-09-2012, 09:38
maşallah araçlara kazasız belasız binin leon için şöylebişey söylemek istiyorum aracın normal cupralarla arasında fark var eyer benımki gibi stage 4 cupralarla denese denemeler çok farklı olur bu hafta sarı kızı çıkartıyorum kısmetse biraz video felan çekeyim :) piyasa baya şenlenmiş ümit istanbula gelme gibi bi planın olursa beklerim senle denemek çok keyifli olacaktır. melih gelcem dedi ist ya ben yoktum yada gelmedi o biraz hayırsız :D

gelmedim kardeşim,hayırsız değilim inan,hatta sen benim istsanbuldaki tek dostum ve hemşerimsin

typer46
24-09-2012, 09:40
gelmedim kardeşim,hayırsız değilim inan,hatta sen benim istsanbuldaki tek dostum ve hemşerimsin

eyvallah sagolasın kardeşim seviniyorum aracının güzel gitmesine çok sıkıntılar emekler zaman ve para harcadın artık karşlıgını alma vakti golf r bence bu kadar ugraşan emek sarfeden türkiyede yok benim bildigim helal olsun kardeşim.

typermelih
24-09-2012, 10:15
arkadaşlar oncelıkle araclara masallah.yarısan araclar harıcı hersey konusulmus yazılmıs cızılmıs.ve ne tesaduftur kı benım garajımdan cıkan aracların ne zaman buraya vıdeosu koyulsa bole konusmalar gecıyor.sahsı işi olan varsa telefonda benım yaptıgım araclarla sıkıntısı olan varsa otobanda halletsın.

kasım usta öncelikle benim aracımla uğraştığın için teşekkürler,sayende yüzüm güldü
eline emeğine sağlık,patron yarına da teşekkürler tabi :D.
sende araç çok kasım usta,gerekeni yazmışsın,ben elinkiyle gerdeğe girmek istemiyorum,ama adanadaki giden araçlar senin tikin olduğun için,sen konuşabilirsin :D bize düşmez

Patisever
24-09-2012, 10:32
böyle konularda tartısmasız bir deneme görebilirmiyiz acaba videolar sahane oluyorda sonrası hep neden aynı

BMK TypeR
24-09-2012, 11:10
Maşallah melih ve mustafa can kazasız belesız denemeler,

Melih araçın kaç boy fark ettı senle görüşmelerden sonra dedıgım gıbı bı hızlanma oldumu? 1.8 barda 12.2 afr bıtırıyosa aracın 12.5afr kadar yolu var 1.85bar deneyebılırsın 12.5afr gecmemek şartıyla,

pureal
24-09-2012, 11:58
videodan hiçbirşey anlaşılmıyor nasıl çekim bu 100 bin lik arabalar 100 tl lik telefon çekimi :)

typermelih
24-09-2012, 11:58
Maşallah melih ve mustafa can kazasız belesız denemeler,

Melih araçın kaç boy fark ettı senle görüşmelerden sonra dedıgım gıbı bı hızlanma oldumu? 1.8 barda 12.2 afr bıtırıyosa aracın 12.5afr kadar yolu var 1.85bar deneyebılırsın 12.5afr gecmemek şartıyla,

290 gördüm enson sanırım 1 direğin üstüydü,açıkçası şu güzel artık kardeş,benim aracın en kötü vitesi 5 ama nasıl oluyor anlamıyorum 5 e çekiyorum araç öne atıyor kendini :icon_tup:tolıan olmuyor kardeş yapamadık bu yarışta 4 avansda... biryerde yanlış yapıyoruz ama neyde, karışımı çözemedik bir türlü

Ugu-RR
24-09-2012, 12:07
Maşallah iki aracada Melih abi soruna çözmene sevindim keyifli gazlamalar:)

typermelih
24-09-2012, 12:25
Maşallah iki aracada Melih abi soruna çözmene sevindim keyifli gazlamalar:)

çok şükür oldu,kasım usta inat etti buldu etti yaptı
ellerine sağlık...kasım usta artık sadece benım mutlu olmamı istiyor,adam olayın ticari boyutunu geçti,psikolojımı düzeltiyor :D

Burhan Type R
24-09-2012, 13:30
Hiçbir anlam veremedim bu tartışmaya:(

kelalper
24-09-2012, 15:04
çok şükür oldu,kasım usta inat etti buldu etti yaptı
ellerine sağlık...kasım usta artık sadece benım mutlu olmamı istiyor,adam olayın ticari boyutunu geçti,psikolojımı düzeltiyor :D

psikolojik rahatlama istiyorsan sat yavas bi araba al bak nasil rahatliosun. kus olur ucarsin

CavitS
24-09-2012, 16:07
her baslıkta aynı muhabbet, adana su gazını bı at da rahatla yaww

murat_ileri
24-09-2012, 18:43
adanada yaşamak zulüm oldu resmen, ne zaman birileri çıkıp deneme yapsa video paylaşıldığı an olay oluyor. ne zaman deneme öncesinde petrolde birilerine denk gelsem selam verip evime gidiyorum, biri geçerde bende tebrik eder adamlarla düşman olurum diye korkar oldum. dışarda dost olanlara birbirine dünya laf etsede kızmayan adamlar buraya 2 satır yazılınca düşman oluyor. tüm adanalı arkadaşlara bu lafım ya siz elaleme karşı iyisiniz içinizde kin ve hırs dolu yada milletin gazına çok geliyorsunuz!

src106
24-09-2012, 18:54
maşallah golf e ne olmuş öle maşallah araclara ..........

mechanic
24-09-2012, 18:59
adana gergin arkadaşlar:D hep öyleydi :D

can0001
24-09-2012, 19:44
290 gördüm enson sanırım 1 direğin üstüydü,açıkçası şu güzel artık kardeş,benim aracın en kötü vitesi 5 ama nasıl oluyor anlamıyorum 5 e çekiyorum araç öne atıyor kendini :icon_tup:tolıan olmuyor kardeş yapamadık bu yarışta 4 avansda... biryerde yanlış yapıyoruz ama neyde, karışımı çözemedik bir türlü

benimlemi 1 direk üstüydü melih :D

TYPERHAKAN
24-09-2012, 19:47
Melih kardeşime ve m.can kardeşime maşaallah,.

devilboy
24-09-2012, 20:11
nm golf yazınca direk kavga vardır kimle olmuş diye bakim dedim ve haklı çıktım neden anlamıyorum ya kilo problem oluyor ya basınç sorun oluyor yada yaş tecrübe konusu ortaya atılıyor sebep ???? dünyada tek deniliyor ama dünyada tek olan aracın sahibine yakışmayacak laflar söyleniyor ..... cidden küçük duruma düşülüyor ümitin atar giderle hayatta işi olmazdı o bile çileden çıkmış haklı haksız değil yorumum yanlış anlaşılmasın.....

mustafa maşallah lan araba günden güne hızlanıyor daha iyi olur inş

eski günleri mumla arıyorum valla 207yle 19 jantlarınla denediğimiz günler hırs yok laf söz yok güzel günlerdi hey gidi günler

typermelih
24-09-2012, 20:14
benimlemi 1 direk üstüydü melih :D

Yarım boydu sanırım :)

can0001
24-09-2012, 20:20
nm golf yazınca direk kavga vardır kimle olmuş diye bakim dedim ve haklı çıktım neden anlamıyorum ya kilo problem oluyor ya basınç sorun oluyor yada yaş tecrübe konusu ortaya atılıyor sebep ???? dünyada tek deniliyor ama dünyada tek olan aracın sahibine yakışmayacak laflar söyleniyor ..... cidden küçük duruma düşülüyor ümitin atar giderle hayatta işi olmazdı o bile çileden çıkmış haklı haksız değil yorumum yanlış anlaşılmasın.....

eski günleri mumla arıyorum valla 207yle 19 jantlarınla denediğimiz günler hırs yok laf söz yok güzel günlerdi hey gidi günler

aynen tombulum o günler çook güzeldii...

can0001
24-09-2012, 20:21
Yarım boydu sanırım :)

yok 3 boy vardı :)

typermelih
24-09-2012, 20:30
yok 3 boy vardı :)

Canın sağolsun 3 diyorsan 3 dür :)

TigeR
24-09-2012, 22:41

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

fth001
25-09-2012, 00:13
Adana'da sadece birkaç kişi hariç NM'yi içtenlikle tebrik eden, verilen emeği gören, gerçekten Türkiye'de tek olduğu ve bunun da Adana'dan çıktığı için gurur duyan insanlar malesef yok. İyi yorumların çoğu İstanbul ve diğer şehirlerdeki kullanıcılardan. Adam yaptı, farklı bir şey yaptı, kimsenin yapmadığını yaptı. Sadece o DSG'ye verdiği emek ve o aşamada çektiği sıkıntı, sıfırdan Stage 4 Cupra yapmaktan daha zahmetli. Bu adam tabiki yazılanlara takılır çünkü olaya herkes gibi bakmıyor. Derdi zaten karşısına her çıkan aracı geçmek değil ancak bu farklı yansıtılıyor.

Ümitcan yazdıklarına üzüldüm açıkcası, senin o aracı geçeceğini biz zaten biliyorduk bu belli bir şeydi. Melih abi ''acaba ne kadar tutunabiliriz'' kısmını merak ediyordu ve inan zevk olsun diye çıktık. Belli olan bir sonucu görüp sonrasında tekrarı için ortaya iddaa atmak sana da yakışmamış. Sana denk olan araçlar muhakkak var ama bu NM değil. Maşallah aracın çok iyi gidiyor. Ben bile Osman abinin aracıyla ( Golf 4) senin aracı merak ediyorum. Herkese kazasız, belasız, cezasız sürüşler...

MKT
25-09-2012, 00:47
Adana'da sadece birkaç kişi hariç NM'yi içtenlikle tebrik eden, verilen emeği gören, gerçekten Türkiye'de tek olduğu ve bunun da Adana'dan çıktığı için gurur duyan insanlar malesef yok. İyi yorumların çoğu İstanbul ve diğer şehirlerdeki kullanıcılardan. Adam yaptı, farklı bir şey yaptı, kimsenin yapmadığını yaptı. Sadece o DSG'ye verdiği emek ve o aşamada çektiği sıkıntı, sıfırdan Stage 4 Cupra yapmaktan daha zahmetli. Bu adam tabiki yazılanlara takılır çünkü olaya herkes gibi bakmıyor. Derdi zaten karşısına her çıkan aracı geçmek değil ancak bu farklı yansıtılıyor.

Ümitcan yazdıklarına üzüldüm açıkcası, senin o aracı geçeceğini biz zaten biliyorduk bu belli bir şeydi. Melih abi ''acaba ne kadar tutunabiliriz'' kısmını merak ediyordu ve inan zevk olsun diye çıktık. Belli olan bir sonucu görüp sonrasında tekrarı için ortaya iddaa atmak sana da yakışmamış. Sana denk olan araçlar muhakkak var ama bu NM değil. Maşallah aracın çok iyi gidiyor. Ben bile Osman abinin aracıyla ( Golf 4) senin aracı merak ediyorum. Herkese kazasız, belasız, cezasız sürüşler...
Herseyi super yazmişsin ama bir yerde sanirim ortamdan duyduklarindan etkilenmissin osman abi ile dene demissin ama madem oyle golfR ile denk degil osman abi ile nasil denk olacak.birinde gt35 var 2.4 basiyor digerinde gt30 var bunhn yarisini basiyor neredeyse.kilo farki diyeceksin oda en fazla 100-150 kilo.melik abi sifirdan 300 e kadar basalim dedi umitcanda kabul etti.madem golf R icin adaletli deneme boyle olacak ozaman hazir umitte kabul etmisken denensin.

typermelih
25-09-2012, 06:37
Typer larin turbosunun cabuk dolmasina bisey demiyorsun mkt cım.ben bu zamana kadar hep yenildigim araclarla kaltim.osmanda 2.4 basmiyor.bassa ne olurki.benim gibi yenilir.tebrik edilir biter.ben kac sefer kıçı kiytirik R imla osmanla kalktim.illa herzaman gececegin insanlarla yarismak dogru degil.ayrica.balata siparisi verdim 0-300kalkacam hic merak etme mkt cim.birde sana tavsiye artık esnaf adamsın hepimizin sana seninde bize ihtiyacın olacak.gergin seyler yazip.bukadarda savunmaya gecme araclarını...

ÜmiTCaN
25-09-2012, 08:22

Ya arkadaşım yazmayim yazmayim diyorum zorla yazdiriyosunuz,,neyi yakistirmadin ya biz adam akilli oturuyoruz yerimizde ama kiskirtmak icin herseyi yapiyor adam,bnim lafimi imza yapmasi ne demek?? Acikla amac? Ayrica arabalar denk degil demissin osman abinin setup u gt35 li ve 2 uzeri basiyor ben ise gt 30 luyum 1.3 basiyorum ama ben niyeti cok iyi anliyorum nedense bomla osman abinin aracini karsi karsiya getirme cabaniz var..benim dengim gt30 lar ben herturlusunu kabul ettim iddaam ortada denemek isteyen varsa buyursun.

cihan01
25-09-2012, 08:47
Benm anlamadğm mevzu her seferinde neden osman abinin arabayla bom kiyaslanmaya calisilior veya denenmek istior ben anlamiorm 2araç arasinda basnç turbo farki var ayni deiller çocuk olan anlar bunu bu is sagda solda ortamda konusulmaya baslanmis belli hayirlisi diyelm yüz yüze bakiliyor adana küçük biyer kimse birbirini kirmasn Eger bu deneme olursa bom yine sasirtabilir.....

typermelih
25-09-2012, 08:52
Ya arkadaşım yazmayim yazmayim diyorum zorla yazdiriyosunuz,,neyi yakistirmadin ya biz adam akilli oturuyoruz yerimizde ama kiskirtmak icin herseyi yapiyor adam,bnim lafimi imza yapmasi ne demek?? Acikla amac? Ayrica arabalar denk degil demissin osman abinin setup u gt35 li ve 2 uzeri basiyor ben ise gt 30 luyum 1.3 basiyorum ama ben niyeti cok iyi anliyorum nedense bomla osman abinin aracini karsi karsiya getirme cabaniz var..benim dengim gt30 lar ben herturlusunu kabul ettim iddaam ortada denemek isteyen varsa buyursun.

senden 300 kg daha hafif araca gözünü dikiyorsun ama,osmanda sana gözü dikmiş bunu biz değil araç sahibide istiyor,sen sağa sola atarlanmasını biliyorsun,insanlarında atarlanması normal,işine geldiği araçla 30 luyum diyorsun işine gelmeyen araçlada onun 35 i var diyorsun :).ben defalarca denedim osmanla bana dünyanın kaç bucak oldunu gösterdi sanada göstersin güzel oluyor :D...mesela ben haftaya evo 9 la kalkacam beni geçecek,ama 2.3 motorlu bir araçla kalkmaktan gurur duyarım...bide olaya bu tarafından bak
bunuda ADAM yazıyor

typermelih
25-09-2012, 08:58
Benm anlamadğm mevzu her seferinde neden osman abinin arabayla bom kiyaslanmaya calisilior veya denenmek istior ben anlamiorm 2araç arasinda basnç turbo farki var ayni deiller çocuk olan anlar bunu bu is sagda solda ortamda konusulmaya baslanmis belli hayirlisi diyelm yüz yüze bakiliyor adana küçük biyer kimse birbirini kirmasn Eger bu deneme olursa bom yine sasirtabilir.....

şaşırmak istiyorum...ayrıca aktarım farkı kg farkı olan araçla oluyorda osmanın aracıyla neden olmuyor,benim turbo 5000 de doluyor,typer 3500-4000 de doluyor,bunların avantajları söylenmiyorken,osmanın aracının avantajları neden konuşuluyor.
herkes herkesi geçebilir bunun sonu yok bu işler böyle...geçersin geçilirsin..ama hiçbir araçtan korkmayın benim korkmadığım gibi...bu zamana kadar 10 araçla kaldırdım 7 sinde yenilmişimdir ee ne oldu aracım hala gidiyor daha iyi gidiyor,umrumdada değil yani

MKT
25-09-2012, 09:01
Typer larin turbosunun cabuk dolmasina bisey demiyorsun mkt cım.ben bu zamana kadar hep yenildigim araclarla kaltim.osmanda 2.4 basmiyor.bassa ne olurki.benim gibi yenilir.tebrik edilir biter.ben kac sefer kıçı kiytirik R imla osmanla kalktim.illa herzaman gececegin insanlarla yarismak dogru degil.ayrica.balata siparisi verdim 0-300kalkacam hic merak etme mkt cim.birde sana tavsiye artık esnaf adamsın hepimizin sana seninde bize ihtiyacın olacak.gergin seyler yazip.bukadarda savunmaya gecme araclarını...

Bak iste kalbimi kirdin abi.ben simdi ne senin arabani ezdim ne Umitin arabasini yucelttim.bu konunun icinde alakasi olmayan bit arabayi yazmis arkadas oraya ben onu yazdim.ustelik eslestie yaparkende hep tek tarafli dusunmus.ben her iki aracinda arti ve eksilerini yazdim.az biraz da taraf tutmak normal olsa getek yakin arkadasimin arabasi.benimde az da olsa emegim alin terim olan araba..ama sen yine yanlis anladin dana diim;)

typermelih
25-09-2012, 09:12
Bak iste kalbimi kirdin abi.ben simdi ne senin arabani ezdim ne Umitin arabasini yucelttim.bu konunun icinde alakasi olmayan bit arabayi yazmis arkadas oraya ben onu yazdim.ustelik eslestie yaparkende hep tek tarafli dusunmus.ben her iki aracinda arti ve eksilerini yazdim.az biraz da taraf tutmak normal olsa getek yakin arkadasimin arabasi.benimde az da olsa emegim alin terim olan araba..ama sen yine yanlis anladin dana diim;)

burda araçları ezip ezmeme değil,araçta emeğinde olabilir,typer ile R mukayese edilirken denensin deniyor,bana yazarmısın bekliyorum hadi
bu iki aracın avantajları ve dezavantajları neler
sonrada osmanın aracıyla typer ın aracının dezavantajları ve avantajları neler
ondna sonra onun üstünden konuşalım

ÜmiTCaN
25-09-2012, 09:21
senden 300 kg daha hafif araca gözünü dikiyorsun ama,osmanda sana gözü dikmiş bunu biz değil araç sahibide istiyor,sen sağa sola atarlanmasını biliyorsun,insanlarında atarlanması normal,işine geldiği araçla 30 luyum diyorsun işine gelmeyen araçlada onun 35 i var diyorsun :).ben defalarca denedim osmanla bana dünyanın kaç bucak oldunu gösterdi sanada göstersin güzel oluyor :D...mesela ben haftaya evo 9 la kalkacam beni geçecek,ama 2.3 motorlu bir araçla kalkmaktan gurur duyarım...bide olaya bu tarafından bak
bunuda ADAM yazıyor
Ya sen degilmiydin yancılardan dert yanan,herseye karisiyolar diyen??? Simdi sen osman abinin arabasinin yanciliginimi yapiyorsun??? Osman abi kendisi bana teklif yollarsa denerim,,yoksa zaten seni yok sayiyorum yani senin lafinla kılımı kıpırdatmam.

MKT
25-09-2012, 09:41
Ya sen degilmiydin yancılardan dert yanan,herseye karisiyolar diyen??? Simdi sen osman abinin arabasinin yanciliginimi yapiyorsun??? Osman abi kendisi bana teklif yollarsa denerim,,yoksa zaten seni yok sayiyorum yani senin lafinla kılımı kıpırdatmam.

Umit boyle dedikten sonra bize *** yemek duser.avantajlar dez avantajlarida yuz yuze konusuruz abi

typermelih
25-09-2012, 09:46

ben seni çok önemsiyorum ama ümit,bu arada bu yancılık değildir.benim yancılığımı yaptığım yok böyle bişeyede ihtiyacım olmaz.çok şukür aracımla osmanla gazlıyorum
yine gazlıcaz vidyoda çekecez vs vs.bu işide bukadar önemseme bence

ÜmiTCaN
25-09-2012, 09:50
ben seni çok önemsiyorum ama ümit,bu arada bu yancılık değildir.benim yancılığımı yaptığım yok böyle bişeyede ihtiyacım olmaz.çok şukür aracımla osmanla gazlıyorum
yine gazlıcaz vidyoda çekecez vs vs.bu işide bukadar önemseme bence

Ozaman sen git gazla benim arabamla ilgili yazma o zaman..sen kendi arabana guveniyorsan kendi arani getir,osman abi kendi arabasiyla ilgili teklifini yapar veya yapmaz orasi onu ilgilendirir,herkes atarını kendi arabasiyla yapsin,,bizde ona gore arabamizi cilalayalim !.

fth001
25-09-2012, 10:00

Ümitcim yanlış anlaşılma olmasın. NM ile Osman abi defalarca deneme yaptı sonucu gördük, senin aracınla da NM denedi yine sonucu gördük. Aracını küçümseme ciddi iyi gidiyor. Art niyet falan yok burada, ben sadece kişisel fikrimi yazdım. Turbosu, ağırlığı, avantajı, dezavantajı konusuna girmedim. Sonuç ne olursa olsun çoook daha keyifli bir deneme olur.

emir_1308
25-09-2012, 10:15
okuyorumda gülüyorum bunları biz yapsak olay olur bunu belirtim ortalık karıştıran taraf oluruz biraz gercekci olalım beyler melih ile eker yarış yapmış melih geçmiş bu kadar sen nasıl benim yazdığımı yazarsın diyipte konu bk sarmış ben şunu anlamadım siz melihle denerken adama telefon açıp çağırdınız da neden aranızda olan mevzu için telefonla halletmediniz ümit bu kadar büyümezdi mkt yazmş 2.4 golf gti yürüyor ben desem 2.4 bana kendi inanmaz cihan yazmış şaşırtır BOM diye bak osman metin k20 ile denerken senin araba hacimli senin araban 3.8 turbo açıyor senin araban şu bar da yüüryor dedimi isteyen arabasını nasıl yürütüyorsa yürütsün 2.5 basan araba vardıda mani olanmı oldu hıı bu arada zaten metinin habei vardı bu hafta denenecek diye konuşuldu ümitcan haberin olsun bu arada osman da yanımda osmanın amacını herkes biliyor geçmek yada geçilmek değil eğlenmek kimle nsıl olduğu önemli dğil anı yaşar rahatıma bakarım. kimse kimseyi bir arac için kırmasın arabalar konşsun olsun bitsin

Burhan Type R
25-09-2012, 17:08
way arkadaş nekadar uzadı konu yaaa.

TYPERHAKAN
26-09-2012, 08:08
iyin birbirinizi iyin iyin daha çok iyin biraz daha biraz daha,ufacık yerde neyi paylaşamıyorsunuz nedir bu kininiz,bu kibiriniz,bu hırsınız yaratılış amacımız bu değil,bu sadece hobyy.birbirinize sahip çıkın ve birbirinizi sevin.

can0001
27-09-2012, 01:09
iyin birbirinizi iyin iyin daha çok iyin biraz daha biraz daha,ufacık yerde neyi paylaşamıyorsunuz nedir bu kininiz,bu kibiriniz,bu hırsınız yaratılış amacımız bu değil,bu sadece hobyy.birbirinize sahip çıkın ve birbirinizi sevin.

Adamsınnn bee hakan abi sölicek başka söz yok...

typermelih
27-09-2012, 07:54

haklısın abi nedeyim ...................bu işe yıllarını vermişsin,yaşça bizden çok büyüksün,şu siteye hobini canlı tutmak için girerken,bizlere öğüt veriyor olarak buluyorsun kendini,üzülüyorsun,kusura bakma abi

K.O.
27-09-2012, 11:33
bencede gereksiz yerlere gelmiş konu.maşallah araçlar mermi..

YGZ96
27-09-2012, 12:45
Kayserililerden daha zevkli adana :)

Sezgin
27-09-2012, 16:59
NM ' ye harcanan zaman ve emek cok fazla oldugu ıcın sanırım Melih'in bu kadar sinirlenmesi, ki haklıda bence.. Son teknoloji bi aracı baştan kurmak o riski almak insanın bakıs acısınıda o olcude degiştiriyordur.

Bu arada videolar'da o egzos patlatan araç kimse şahane bi ses, ADANA'yı takipteyiz :D