PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maslak Protac Memnuniyeti

HaKo
26-09-2012, 12:35
Buraya hep memnuniyetsizliklerimizi eleştirilerimizi yazıyor, memnun kaldığımız yerleri, markaları da yazmamız gerektiğini düşünüyorum.

Aracım folyo kaplamaydı , son zamanlarda üstü leke leke oldu ve bende ağaçtan veya dışarıdan bir etkenden dolayı olduğunu sanıp kuaföre vermeyi düşünüyordum. Geçen hafta kapı bölgesinde bir yer kabardı, bunu gösterip yaptırmak için Maslak Protac a gittim. Aracın üstündeki lekeleri gören usta lekelerin folyodan kaynaklanan bir sıkıntıdan olma ihtimalini söyledi ve bana randevu vererek bilirkişiye aracımı göstertmek istedi. Bilirkişi aracımdan folyo numunesi alıp gitti maslak protac da daha sonuçlanmadan sorgusuz sualsiz aracımın folyosunu komple yeniledi, herhangi bir ek ücret talep etmedi.

Benim hiçbir talebim olmadığı halde malının arkasında durup sorgusuz sualsiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptıkları bu hizmetten ötürü tüm Protac çalışanlarına ve firmaya teşekkür etmek istedim.

İşciliklerini ve insanlıklarını zaten sevdiğim bir yerdi ki bunu her konuda dile getirmişimdir. Bu hareketleriyle ne kadar iyi bir esnaf olduklarını da kanıtlamış oldular.

Keşke bu sektördeki herkes böyle iyi esnaf olup malının arkasında dursa , otomobil sektöründe çok fazla görülen hareketler değil.

alper_pug
26-09-2012, 12:45
Vallahi bravo , bu zamanda çok az kişi yapar bunu heralde. İyi esnaflarmış gerçekten

Dodoo
26-09-2012, 12:47
Helal olsun, olması gereken aslında bu tabi ama, herkes yapmıyor işte..

Kekuti*
26-09-2012, 12:51
Bu sektorde sanirim en basarili ve en tecrubeli ekiptir.

Helal olsun

HaKo
26-09-2012, 13:09
Helal olsun, olması gereken aslında bu tabi ama, herkes yapmıyor işte..

Kesinlikle olması gereken bu ama genelde bu tarz durumlarda insanlar ya malının arkasında durmuyor ya da olup olmadık yerde sizi suçluyorlar. Kaldı ki hatanın tam sebebini ne ben ne usta biliyor belkide benden kaynaklı bir şeydi buna rağmen değişim yaptılar :)

RottingChrist
26-09-2012, 13:25
helal olsun. bence en güzel reklam sattığın malın arkasında durmaktır.

Arenimo
26-09-2012, 13:29
Sanırım bu sektörde ilklerden araç kapalama işini ilk yapanlar diye nedense aklıma geliyorlar

huseyinturk
26-09-2012, 13:31
Güzel düşünmüşsünüz konuyu. Helal olsun yapılan esnaflığada gerçekten.

HaKo
Sanırım bu sektörde ilklerden araç kapalama işini ilk yapanlar diye nedense aklıma geliyorlar

evet bende TR ye bu kaplama olayını ilk getiren firma diye biliyorum

lucky Jackal
helal olsun,başkaları olsa bi ton kıvırırdı abi şöyle böyle diye. Allah daha çok kazandırsın böyle çalışan esnaflara

yaniss
26-09-2012, 14:05
maslak protac gercekten bu ıste on numara 2-3 kere arac kaplattık onun dısında her sanayıe gıttıgımde metın abının yanına ugrarım pazarlık konusunda pek tavız vermıyorlar ama aldıkları para son kurusuna kadar helal olsun yaptıkları ısle utandırmıyorlar :)