PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taşıtmatik

Gunes G.
26-09-2012, 17:43
Sirketimiz araçlarında taşıtmatiğe geçmeyi planlıyoruz, en avantajlı hangi firmadan alabiliriz bilgisi olan varsa makbule geçer, teşekkürler.

made ın JAPAN
26-09-2012, 17:59
bizim araçlarda opet otobil var hep farklı farklı veriyor limit 35 tl bir gün 70 birgun 20 veriyor niye böyle diye sordugumuzda bakım var deyip gecıyorlar opet sıkıntılı bence

DOHC
26-09-2012, 18:41
Bizde de opet var, fatura kesim gününe yakın (2-3 gün kala) yakıt alırsan 20 lt falan veriyor, daha fazla vermiyor.......

mmustu
26-09-2012, 18:45
o işyerinizin firmaya verdiği teminat tutarı yüzünden beyler çalışmaya başlarken bankadan teminat veriliyo o tutara yakınlaşınca pompa mazotu kesiyo tabe :D

biz yaklaşık 2005 lerden bu yana petrol ofisi ile çalışıyoruz aylık ortalama 60bin TL fatura kesiliyo %6 iskontomuz var

131mirafiori
26-09-2012, 18:48
hangi firma olursa olsun taktıracağınız cihaz aynı olacak. Km takibi isterseniz araca beyin gibi bir şey takılıyor, sürekli elektrik olan bir yerden kablo çekilip cihazın çalışması ve km bağlantısından bir kablo çekip km bağlantısı yapılıyor. en başlarda düzgün km göstermezler hiç biri, montaj yapılan yere ayar için 3-4 kere uğramanız gerekecek tabi eğer km bağlantılı isterseniz. Yok istemem derseniz ya anahtarlık yada depo kapağının içine takılan ufak bir chip satın alırsınız. Bunlar sadece benzin ve mazot almaya yararlar... Audı - mercedes - bmw gibi alman araçlarında sıkıntı çıkaranları çok oluyor...

Tercihinizi shell yada bp den yana kullanın derim abim.

Meco
26-09-2012, 18:51
bp kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadık

BLuEBoY
26-09-2012, 18:54
shell kullanıyoduk %6 indirimimiz vardı... sınırsız mazotun dibine vuruyodum :D nedense indirim oranı düşürülmüş bp ye geçmeyi düşünüyolardı sayın müdürlerimiz.. işi bıraktım şimdi naptılar bilgim yok :)

Gunes G.
26-09-2012, 19:07
Hepinize teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı, %6 alan arkadaşlarla yarın bir iletişime geçeceğim, eğer mümkünse bizde bu tarz bir iskonto oranından faydalanmak isteriz. Hatta aylık benzin masrafını arttırmak adına diğer şirketlerimizden birini daha dahil edebiliriz.

onursumer
26-09-2012, 19:13
o işyerinizin firmaya verdiği teminat tutarı yüzünden beyler çalışmaya başlarken bankadan teminat veriliyo o tutara yakınlaşınca pompa mazotu kesiyo tabe :D

biz yaklaşık 2005 lerden bu yana petrol ofisi ile çalışıyoruz aylık ortalama 60bin TL fatura kesiliyo %6 iskontomuz var

aynen oyle teminat ile ilgili bir durum o

bizim çok araç olmadğından kullanmıyoruz ama yakın bir arkadaşımın şirketinde opet kullanıyorlar arada şirket aracı ile çıkıyoruz herhangi bir sıkıntı yok memnunlar

devilboy
26-09-2012, 19:27
dostum bp de çalışıyorum firmam diye söylemiyorum ama duyduğum gördüğüm en sorunsuz firma iskonto olayına gelince istasyondan istasyona değişir biz %5 verirken başka bp % 9 verebiliyor araştır derim

tricky
26-09-2012, 22:08
Bizim şirkette multinet üzerinden shell taşıt tanıma var. Şu ana kadar bir problemle karşılaşmadım. Avantaj olarak net bir bilgim yok. Muhasebeye sorabilirim ama ?

drago
26-09-2012, 22:15
Yok istemem derseniz ya anahtarlık yada depo kapağının içine takılan ufak bir chip satın alırsınız. Bunlar sadece benzin ve mazot almaya yararlar... Audı - mercedes - bmw gibi alman araçlarında sıkıntı çıkaranları çok oluyor...

ben de opet taşıtmatik kullanıyorum, aracım da audi, pek anlayamadım sıkıntı çıkarıyordan kastınız nedir?anahtarlık değil heralde sıkıntı çıkaran değil mi?

Saro-Ş
26-09-2012, 22:17
Opet world card en iyisi dert tasa yok %5 temiz:)

metinalan
26-09-2012, 22:28
Opet kulanıyoruz menunuz

Gunes G.
27-09-2012, 11:10
Opet world card en iyisi dert tasa yok %5 temiz:)

Bu nasıl oluyor?