PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araba Maceralarımız :)

Agah
26-09-2012, 20:52
aradım ama bulamadım, sanırım yok benzeri bi konu. başımızdan geçen, komik olsun talihsizlik olsun garip ilginç herne olursa olsun birbirimizle paylaşalım :D :D

bi kaç ay öncesinde 1 ay kadar e39 umuz oldu. "5.20i" ilk gece baktım araba kapıda, alim şunu 2 yanlıyim dedim, tabi emniyet kemerini takmayı unutmuşum, bi ara frene bastım debriyaj diye (ilk defa otomatik kullanışım :D) sonrasında direksiyonla seviştiğimi anladım ve dudağım patlamştı :D :D

cıvıc_power
26-09-2012, 20:55
sonrasında direksiyonla seviştiğimi anladım ve dudağım patlamştı :D :D

adam arabayla yiyişmiş beyler :hahaha::D:D

Agah
26-09-2012, 20:59
adam arabayla yiyişmiş beyler :hahaha::D:D

hee. dalga geçin diye açmıştım konuyu :D

fatihcakin
26-09-2012, 21:02
Tabi birde sol ayak freni denemeleri olur, internetten videoları izleyip gaza gelip dışarda denerken ön camda resmi çıkanlar vardır mutlaka :D

Bone-crusheR
26-09-2012, 21:03
bende arabada film izlerken aküyü bitirdim yanımda arkadas vardı cıktık arabadan itelim die bizi gören 3 4 kişi daha geldi nese 3 4 vurdurma girişiminde araba calısmadı itenler abi calısmıcak deyip gitti baktım ki kontagı açmayı unutmusum :D usulca arabayı calıstırıp mekanı terk ettim

Volkann
26-09-2012, 21:05
bugun çevirmeye girdim egzos dan kitleyecekti polis abi bugün doğum günüm bari bugün ceza yemiyim dedim yırttık :)

b.ustaoglu
26-09-2012, 21:27
bugun çevirmeye girdim egzos dan kitleyecekti polis abi bugün doğum günüm bari bugün ceza yemiyim dedim yırttık :)

bu iyiymiş bak... güzel hediye :)

ibrahm_38
26-09-2012, 21:51
bende arabada film izlerken aküyü bitirdim yanımda arkadas vardı cıktık arabadan itelim die bizi gören 3 4 kişi daha geldi nese 3 4 vurdurma girişiminde araba calısmadı itenler abi calısmıcak deyip gitti baktım ki kontagı açmayı unutmusum :D usulca arabayı calıstırıp mekanı terk ettim

:D aynısı benimde başıma gelmişti çok utanmıştım :D

kickbuttowski
26-09-2012, 21:52

Benimde bi kere benzinim bitmiş haberim olmamış çok vurdurttum arabayı :D

ygtrn
26-09-2012, 22:12
sapanca yönünden istanbula gidiyorum otobanda, bitane s500ün arkasına girip selek attım, eleman uzadı gitti, tabi rahat dururmuyum bende yapıştırdım arkasından ibre oldu 230 240a doğru gidiyor ve benden sürekli selek yiyor, en sonunda pes etti garibim yanaştı sağa doğru, yanından geçerken yüzüe bakıp pispis sırıttım :D:D:D

eleman bi arabaya bakıyor bi bana mal bişeye benzetemedi arabayı :D:D:D:D

131mirafiori
26-09-2012, 22:13

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: İyidi bu :D

ygtrn
26-09-2012, 22:15
başka bi gün arkadaş son kasa hundai accent kiralamış geldi aldı beni evden çıktık geziyoruz, gece vakti köprü yolunda hıyarın biri yine girdi g..tümüze deli gibi selek atıyor, accentlerinde özelliği gerivites mandalını şekip vitesi ittirince geri lambaları yanıyor :D:D:D:D

arkadaşta bu yöntemle elemana geri selek attı:D:D:D:D

drago
26-09-2012, 22:22
başka bi gün arkadaş son kasa hundai accent kiralamış geldi aldı beni evden çıktık geziyoruz, gece vakti köprü yolunda hıyarın biri yine girdi g..tümüze deli gibi selek atıyor, accentlerinde özelliği gerivites mandalını şekip vitesi ittirince geri lambaları yanıyor :D:D:D:D

bu iyiydi :D

ygtrn
26-09-2012, 22:23
yine bigün eskişehirde bozüyüke gidiyorum sürekli radar kuruluyo o yola genellikle poyra rampasından sonra bozüyük istikametinde, neyse yanlışlıkla radara girdik, çevirme aşşa yukarı 3 km ötede, e bende rahat dururmuyum cezayı yedik nasılsa bari ehliyede puan girmesin diye az ilerdeki benzinliğin arka kısmından tarlaya daldım :D:D:D tarlanın içinden ilerdeki çevirmenin arkasından dolaştım bi 500 metre solumda çevirmeyi görüyorum polis amca çıkmış yola beni bekliyor :D:D:D arabanın sesinden olsa gerek gördü beni el kol hareketi yapıyor falan yapıyor napıyon sen gibisinden :D:D:D bende açtım camı el sallayıp uzadım gittim :D:D:D:D

1 hafta sonra ceza geldi pederde beni sevdi :D:D:D

kelalper
26-09-2012, 22:23
Gençlik yıllarında arkadaşın babasının Temprayı kaçırdık. Babası balkonda biz arabayı iterek kaçırıyoruz duymasın diye. Gideceğimiz yerde 500 m ileride Yeşilyurt Spor Klübü. Akşam çıktığımızda gittiğimz başka yerde yok babasıda biliyor. Arabayı kaçırdık gittik klübe park ettik. İçeride takıldık akşam 1 oldu eve gitme saati geldi. Marşa basıyoruz çalışmıyor.Alla alla çalışan araba çalışmıo. Kafa çalışmıo yaş 17-18 vurduralım dedik. Klübün otoparkında marş basan arabayı vurdurarak çalıştırmaya çalışıyoruz kafaya bak. Sonra taksici geldi. Ne oldu çocuklar. Abi böyle böyle. Orasına baktı burasına baktı araba çalışmıo. Çekici çağırın dedi. Ulan ne çağıracaz babası duyarsa oyar. Polise yakalanmamak için arabayı ara sokaklardan ite ite eve götürdük bayağı dik yokuş falan çıkardık *** korkusuna. Düşünsene sokaklarda 5 tane çocuk araba itiyo. Arabayı gittik aldığımız yere koyduk. Sabahta çocuk babasıyla işe gidecek. Sabah kalkmışlar arabaya binmiş bizimki babası arabaya binmeden kaputu açmış distribütörün fişini yerine itmiş basmış marşa çalışmış. Herif meğer akşam kaçırdığımızı anlamış. Diğer arabayla klübe gelmiş yedek anahtarla arabayı açmış distribütör fişlerinden birini çıkarıp yerine koymuş bastırmadan. Bütün gün çocukla t.şşak geçmiş akşamüstü eve geldiklerinde de beni gördü bi t.şşak geçti.

Emir_b16a
26-09-2012, 22:27
yine bigün eskişehirde bozüyüke gidiyorum sürekli radar kuruluyo o yola genellikle poyra rampasından sonra bozüyük istikametinde, neyse yanlışlıkla radara girdik, çevirme aşşa yukarı 3 km ötede, e bende rahat dururmuyum cezayı yedik nasılsa bari ehliyede puan girmesin diye az ilerdeki benzinliğin arka kısmından tarlaya daldım :D:D:D tarlanın içinden ilerdeki çevirmenin arkasından dolaştım bi 500 metre solumda çevirmeyi görüyorum polis amca çıkmış yola beni bekliyor :D:D:D arabanın sesinden olsa gerek gördü beni el kol hareketi yapıyor falan yapıyor napıyon sen gibisinden :D:D:D bende açtım camı el sallayıp uzadım gittim :D:D:D:D

1 hafta sonra ceza geldi pederde beni sevdi :D:D:D

hee bodruma gitmeden öncede ehliyeti kaptırdın keko :D

ygtrn
26-09-2012, 22:28
hee bodruma gitmeden öncede ehliyeti kaptırdın keko :D

he yaaa :D:D:D

ygtrn
26-09-2012, 22:30
plAQi6PxcHY&feature
bu videodada sağda solda yanladıktan sonra görenler pedere şikayet etmiş :D:D:D

9.33. saniyede peder beni arıyor napıyon sen diye :D:D:D:D

ertesi günü videoyu kendisine izletince yarıldı dülmekten :D:D:D:D

ilkerist
26-09-2012, 22:31
Gençlik yıllarında arkadaşın babasının Temprayı kaçırdık. Babası balkonda biz arabayı iterek kaçırıyoruz duymasın diye. Gideceğimiz yerde 500 m ileride Yeşilyurt Spor Klübü. Akşam çıktığımızda gittiğimz başka yerde yok babasıda biliyor. Arabayı kaçırdık gittik klübe park ettik. İçeride takıldık akşam 1 oldu eve gitme saati geldi. Marşa basıyoruz çalışmıyor.Alla alla çalışan araba çalışmıo. Kafa çalışmıo yaş 17-18 vurduralım dedik. Klübün otoparkında marş basan arabayı vurdurarak çalıştırmaya çalışıyoruz kafaya bak. Sonra taksici geldi. Ne oldu çocuklar. Abi böyle böyle. Orasına baktı burasına baktı araba çalışmıo. Çekici çağırın dedi. Ulan ne çağıracaz babası duyarsa oyar. Polise yakalanmamak için arabayı ara sokaklardan ite ite eve götürdük bayağı dik yokuş falan çıkardık *** korkusuna. Düşünsene sokaklarda 5 tane çocuk araba itiyo. Arabayı gittik aldığımız yere koyduk. Sabahta çocuk babasıyla işe gidecek. Sabah kalkmışlar arabaya binmiş bizimki babası arabaya binmeden kaputu açmış distribütörün fişini yerine itmiş basmış marşa çalışmış. Herif meğer akşam kaçırdığımızı anlamış. Diğer arabayla klübe gelmiş yedek anahtarla arabayı açmış distribütör fişlerinden birini çıkarıp yerine koymuş bastırmadan. Bütün gün çocukla t.şşak geçmiş akşamüstü eve geldiklerinde de beni gördü bi t.şşak geçti.

Valla iyi kafaymış :D:D:D

Emir_b16a
26-09-2012, 22:39
vti varken gece evden kaçardım gazlamaya sabaha karşı 4 5 gibi mal gibi şişliden zekeriyaköye gider gelirdim :D bide egzoz sesini duymasınlar diye 500 m tek başıma iterdim arabayı :D

okula diye çıkardım okulun önüne kdr gelir ordanda mahmutbey gişelere kdr giderdim ruh hastası gibi ne kafaymış :D tabi benzin o ara 3.10 du sonra 2.94 oldu :D

bi gecede arabayı kaybettim reinaya gittik arkadaşlarla içtik gerisini hatırlamıyorum tabi arabayı bırakmışım otoparkta taksiyle dönmüşüm :D ertesi sabah reinaya gittim araba yok :D otoparkçı çocuu bulduk abi siz çıktınız gece arabayla dedi :D sonra ortaköyde otoparkta buldum arabayı gzl para vermiştim otoparka miss :D

İbrahim33
26-09-2012, 22:40
16-17 yaşlarındayken geceleri arabayı kaçırırdık bütün apartmandaki arkadaş çetesi olarak.Octavia vardı o zamanlar bizde az çile çekmedi o araba benim elimden :)Bir keresinde tarlaya girmiştik arkadaşın accentle.Ehliyeti aldıktan sonra sürekli araba kiralardım çok şükür başıma bir macera gelmedi :)peder beyde dayanamayıp başımız belaya girecek diye fiesta almıştı o zaman anneme :)ama annemin şoförlüğü ve ehliyeti olmadığından araba sürekli bende kalıyordu.En büyük maceram herhalde Taşkıran tesislerinin orada içerken 3-4 saat aralıksız müzik çalınca akü bitmişti (tahmin etmezdim aslında biteceğini 2 aylık arabada) , gecenin 3 ünde takviye aramıştık buz gibi havada...birde köy yolunda lastiğimiz patlamıştı , 4 tane adamız arabanın güya her bokundan anlıyoruz ama lastik değiştirmeyi zar-zor becermiştik , ama şimdi biraz daha iyi değiştiririm herhalde...birde geçen sene arkadaş fiorino kiralamıştı , rent a cara tam boş depo teslim edicem diye hesapladı , ama hesap tutmayınca otobanda yolda kalmıştık yağmur çamurda mazot almak için inşaat şantiyesine gitmiştik , saolsunlar 2 litre vemişlerdi :)

ProdriveSTI
26-09-2012, 22:56
2012 Ocak ayı falan,sarı kızım meggy coupem vardı.

Neyse gece 12 gibi dükkandan çıktım eve gidiyorum.

Beşevlerin göbekte kırmızı ışıkta beklerken yanıma beyaz focus sedan yanaştı,kırmızı ışıkta beklerken hep yanımdaki araçların şoförlerine bakarım (neden bakarım bilmiyorum,herkeste var galiba bu sorun :D )

Sonra focusa bakarken bana bakarak sağ camını indiriyo,dedim heralde adres falan sorcak bende indirdim.

Ve aramızda geçen diyaloglar ;

O : Merhabalar

Ben : Merhaba

O : Bu gece benimle birlikte olmak ister misin ? ( Nasıl azmışsa artık direk olaya girdi )

Ben : Teşekkürler sağolun.

O: Neden ?

Ben : Canım istemiyor sağolun.

O: Ama nedeeeeen !

Ben : Yok teşekkürler sağolun.

dedim ve hemen sağ sinyal verdim tandoğana doğru bastım gaza :D

Ses tonu ve kılığı çok ilginçti,dönmemiydi çözemedim normal bi bayan gibi sesi olsaydı kesinlikle hayır demezdim.Bunu arkadaşlarıma anlattığımda çok kızdılar,o kadar trafikte zaman geçiyorum hiç böyle bir şey başıma gelmedi diyolar :D

İşte böyle bir olay geldi başıma anlatayım dedim,zaman geçtikçe anlatırım yenilerini. :D

ygtrn
26-09-2012, 23:10

Beşevlerin göbekte kırmızı ışıkta beklerken yanıma beyaz focus sedan yanaştı,kırmızı ışıkta beklerken hep yanımdaki araçların şoförlerine bakarım (neden bakarım bilmiyorum,herkeste var galiba bu sorun :D )

Sonra focusa bakarken bana bakarak sağ camını indiriyo,dedim heralde adres falan sorcak bende indirdim.

O : Bu gece benimle birlikte olmak ister misin ? ( Nasıl azmışsa artık direk olaya girdi )

Ses tonu ve kılığı çok ilginçti,dönmemiydi çözemedim normal bi bayan gibi sesi olsaydı kesinlikle hayır demezdim.Bunu arkadaşlarıma anlattığımda çok kızdılar,o kadar trafikte zaman geçiyorum hiç böyle bir şey başıma gelmedi diyolar :D

İşte böyle bir olay geldi başıma anlatayım dedim,zaman geçtikçe anlatırım yenilerini. :D

herif tıkayacakmış olum sana azdaha iyi yırtmışın :D:D:D

ProdriveSTI
26-09-2012, 23:11
ya herro ya merro deyip gitmemişim iyi ki :D

!KO
26-09-2012, 23:12
sarı megane coupe olunca araba :D

ygtrn
26-09-2012, 23:12
ya herro ya merro deyip gitmemişim iyi ki :D

bodycimisin knka? herif bodycilerin bizzat kendisiyle ilgileniyor olabilir :D:D:D

ProdriveSTI
26-09-2012, 23:14

bodycimisin knka? herif bodycilerin bizzat kendisiyle ilgileniyor olabilir :D:D:D

:hahaha::hahaha: yok olm 54 kiloyum :D

ygtrn
26-09-2012, 23:15

tigralara travesti arabası travesti arabası diyip dururulardı, geçen gün bizzat ramoyla (ramo35)beraber şahit olduk bağdat caddesinde :D:D:D harbi travesti arabasıymış la herifler ışıklarda durdu gözleriyle yedi bizi :D:D:D

drago
26-09-2012, 23:17
aman diyim bilader böbreği falan kaptırırsın hiç gerek yok en iyisini yapmışsın :D

BMW 3.16 varken değişik diyaloglara çok girdim, güzel arabaydı ama malesef kaçamıyordu.Bir gün benzinlikte yanımda jtd doblo durdu.

JTD: araban güzelmiş kardeş

Ben : sağolasın birader

JTD : ben de alacam inşallah, ne gidiyodur bu

Ben : Allah daha iyisini versin birader

JTD : Bakma iş için lazım diye biniyorum ama bu da fena kaçmıyor ha (JTDden bahsediyor)

Ben : Kaçıyordur kardeş (Kaçıyordur tabi, 1.9 turbo dizel motor var, benim arabanın üstünden zıplar)

JTD : Şu ışıklarda bi kalkalım mı?

Ben : Birader tokat manyağı yaparsın gerek bile yok sandığın gibi değil dedim.Adam niye küçümsüyosun ki dedi bastı gitti ama ciddiydim. :D

yine başka bir gün yanımda kız var, konya yolu rampasını çıkıyorum, arkamdaki hondacı sollamamı bitirmemi bekleyememiş olacakki filtresini bagırta bagırta sağımdan geçti;

Yanımdaki kız: Sana yarışmak için makas attı farkındasın değil mi?

Ben : Atsın boşver

Kız: İstesen onu yersin değil mi

Ben : (İçimden nasıl kahkaha atıyorum anlatamam) (Kasılarak) Taaabi canıııım :D

konuyu kişisel şovuma çevirmeyim ben ara ara yazarım :D

Emir_b16a
26-09-2012, 23:19
tigralara travesti arabası travesti arabası diyip dururulardı, geçen gün bizzat ramoyla (ramo35)beraber şahit olduk bağdat caddesinde :D:D:D harbi travesti arabasıymış la herifler ışıklarda durdu gözleriyle yedi bizi :D:D:D

travestinin iyice düşmüşüne denk gelmişsiniz anasını satiim :D ramo ve sen düya da son erkek kalsanız kimse vermez olum size :D

Ö.öztüRk
26-09-2012, 23:30
Müşterinin partneri var 2007 parklar zenon falan işleri var hallettim teslim etmeye gidiyorum aracın deposu full kavşağa geldim rahat durmadığım bi yer ama müşteri aracı normal dönüyorm biraz geniş kavşak depo kapağında bi sorun vardı heralde:) gaz verdim mazot arka lastiğe akmış haberim yok bi başladım s2k misali yanlamaya dedim ne arabaymış bu yaa ama sürüklendim gidiyorum yolun ortasında durdum aynaya baktım ortalık mazot :) allahtan bişey olmadı sağ salim bıraktım müşteriye aracı unutulmazdır:)

driftboy
26-09-2012, 23:38
plAQi6PxcHY&feature

ahahhaa sonuna kadar izledim harbiden telefondan sonra esnaf mode .D

MehmetCanA.
26-09-2012, 23:40
Yanımdaki kız: Sana yarışmak için makas attı farkındasın değil mi?

Ben : Atsın boşver

Kız: İstesen onu yersin değil mi

Ben : (İçimden nasıl kahkaha atıyorum anlatamam) (Kasılarak) Taaabi canıııım :D

konuyu kişisel şovuma çevirmeyim ben ara ara yazarım :D

Hahah kadınların araba konusundaki yorumlarına çok gülüyorum :D

driftboy

Pro Drivesti yazıyomuydu biyerlerde ?

ST
Annemi akrabaya götürürken izmit merkeze girdim para çektim devam edelim dedim
marş alıyor , arabada gaz var , çalışmıyor,tam fethiye caddesinin önündeyim (izmitin en meşhur yeri) orada arabayı birkaç genç arkadaştan yardım isteyip vurdurmuştuk,çok utanmıştım.en kalabalık zamanıydı bide.. hala aklıma geldikçe utanıyorum :D

tüp rolesinin fişi çıkıyormuş meğersem yerinden o günden sonra soğudum arabadan :))

AtmoSpheriC
26-09-2012, 23:52
bi gün ankara keçiören şelalenin önündeki lambalarda beklioz acayip acelemiz var kırmızıda geçccez ama kamera var mı diye tedirginiz.. neyse bi araba durdu yanımıza yüzünü görmedim uzun saçlı bişe.. camdan çıktım bağırdım abla burda kamera var mı diye.. bi döndü erkekmiş hıamna :D kamera yok dedi seside nası kalın borozan gibi.. ben kıpkırmızı oldum arkadaşlar bi gülüyo.. haftalarca dalga konusu oldum :D

berkay_aydin
26-09-2012, 23:58
şarj dinamosunun kablosu gevşemiş tam şarj edemiyor, yıldız teknik üni.'ye gittik giderken sorun yok gittik park ettim tam kalabalığın içine, çıktık araba marşa basmıyor tık yok :D arkadaşa dedim sen it ben çalıştırıyım çocuk itti sağolsun çalıştırdık ama iyi üzülmüştüm, artık rezil mi olduk bilmiyorum :D

ERTAN
27-09-2012, 00:02
şarj dinamosunun kablosu gevşemiş tam şarj edemiyor, yıldız teknik üni.'ye gittik giderken sorun yok gittik park ettim tam kalabalığın içine, çıktık araba marşa basmıyor tık yok :D arkadaşa dedim sen it ben çalıştırıyım çocuk itti sağolsun çalıştırdık ama iyi üzülmüştüm, artık rezil mi olduk bilmiyorum :D

Haleden anlıyan varsa rezil olmassın :D

HondatugraL
27-09-2012, 00:11

ashuahuhasuhua ulan aklıma ılk bu geldı yemınle inşallah bırı yazmamıştır derken sen yazmışın :D

Osman Bahadır
27-09-2012, 00:27
Rahmetli integram çalışmamıştı. Tek kişiydim. Vurdurdum bir şekilde ama yine çalışmadı. Sonra marşa bastıkça marş boşa dönmeye başlamıştı. Tüh dedim, dinamo kaçırıyor. O da zor bir yerdeydi. Neyse, Allah'tan bagajda teçhizat tam. Sokak ortasında, güneşin altında LPG regülatörünün marş dinamosunun üstünde olduğundan dolayı iki saatte söktüm marş dinamosunu. Ama veriyorum dinamoya dışarıda aküden elektriği, çok da güzel kavrıyor dinamo. Var bu işte bir iş dedim. Geri yerine taktım zor zar. Basıyorum, yine boşa dönüyor. Tek kişiyim, birisi geçse marşa bassa tespit edeceğim sorunu ama...

Akşama kadar uğraştıktan sonra sonunda farkettim ki distribütör kilitlenmiş, emme tarafı kasnağına da trigerden diş atlatmış, arabada komprasyon yok, marş basıyor ama komprasyon olmadığından hızla boşa çeviriyor. Kimin aklına gelir ki..? Ama çok kızmıştım kendime, nasıl farkedemedim ben bunu da akşama kadar boşa uğraştım diye...

Ama telafi ettim :) Yeni distribütörü takarken diş atlatmış trigeri, trigeri değil emme kasnağını söküp, emmeyi çevirip doğru şekilde takarak 10 dakikada çözmüştüm :) B18 de sağolsun interference motor olmadığından subap eğmemişti. Bastık devam ettik.

O gün bu gündür tek başıma girişmiyorum mekaniğe...

Emir_b16a
27-09-2012, 00:29
bi gün araba satışı almaya gittik arkadaşın biri fotokopi makinasına dayadı :D

serdar_yuksel06
27-09-2012, 00:32
bende arabamı aldım staj yerime götürüyorum tabi herkez diycek arabasıyla geldi sabah bıraktım akşam geri gittiğimde alarm bile almıyordu akü tamamen boşalmış park ları açık unutmuşum aynen hareket şu yolda çevirme varmış yarın götürcem arabayı akşam hemen birini bulup akü yü şarj etmiştik :D ertesi gün arabayla geldiğimde millet sormustu niye götürdün diye gece hastam var demiştim ertesi gün ortalığı karıştıra karıştıra gitmişdim :D

low&slow
27-09-2012, 00:42
Bundan bir kaç sene önce pasta cilaya gidicem diye arabayı kacırmıstım sansımada trafık var o gun dıkız aynasına bı baktım trafık polısı ***** ehlıyette yok 100-150 metre yan yana yuruduk trafıkte en sonunda adam camı actı banada camı ac dıye ısaret ettı camı acıyorum ama bı yandan dua edıyorum bı yandanda dusunuyorum ne desem ne desemde kurtulsam dıye camı actım
Memur bey: Gunaydın kardesım
Ben: Gunaydın memur bey
Memur bey: Kardesım sigaran varsa 2dal versene ordan
(Tabi ben bu arada tir tir titriyorum :D)
Ben: Malesef sigara kullanmıyorum yaa falan dedım
Memur bey: Neyse canın sagolsun ileriden alırız o zaman
dedi direk saga sınyal verdım yolumu uzatıcak yoldan devam ettım :D O gun bugundur hıc unutmam :D

çağlarcoskun
27-09-2012, 00:52
bigün tekirdağ kumbağda yazlıktayım canım sıkıldı europa var ozamanlar 59 DF plaka belki bilenler vardır. herneyse çıktım bi iki tur atıyım dedim. jandarma çevirdi park sis geziyom diye ceza yazcakmış uzman çavuştu. ben başladım tabi muhabbete şöyleydi böyleydi derken bişey sorcam la bu arabanın markası ne çok iyi duruyo haaaa dedi. kendi gezdiği jandarma arabasıda europaydı. dedim seninkinin aynısı. yok inanmam falan ruhsatı gösterdim. sonra çekti yanyana arabaları izliyo bi ona bakıyo bi benim arabaya :D kafayı yiyodu az kalsın

220T
27-09-2012, 01:01
Kışın bir gün gece çıktım dolaşayım diye.Benziliğe girdim,marketten bir şey alıp çıkacaktım,stop etmedim.Arabadan indim kapıyı kapattım,şırak kapılar kilitlendi.:DAraba çalışıyor,ben kaldım dışarıda çok pis bir durum,Allah başa vermesin.:D

ProdriveSTI
27-09-2012, 01:04
Pro Drivesti yazıyomuydu biyerlerde ?

ashuahuhasuhua ulan aklıma ılk bu geldı yemınle inşallah bırı yazmamıştır derken sen yazmışın :D

komiksiniz hakkaten :ofk:

Burak K.
27-09-2012, 01:08
plAQi6PxcHY&feature

Shell'de sıkıntı çıkıyomuş az daha. :D

HondatugraL
27-09-2012, 01:19
komiksiniz hakkaten :ofk:

seviyom senı panpa :p

Aykut106
27-09-2012, 01:22
Kışın bir gün gece çıktım dolaşayım diye.Benziliğe girdim,marketten bir şey alıp çıkacaktım,stop etmedim.Arabadan indim kapıyı kapattım,şırak kapılar kilitlendi.:DAraba çalışıyor,ben kaldım dışarıda çok pis bir durum,Allah başa vermesin.:D

Kontak ustunde anahtar, arabayı yıkadım icini disını en son camları ıcerden siliyordum sofor tarafını sildim ama son hamle camın koseyi silerken merkezi kilit hepsi indi bende kapıyı kapadım, kapı kapandı anahtar icerde:D 13-14 yasındaydım arabada 92 mazda.Cuma aksamıydı babada istanbulda isten cıkıp gece yola cıkcaktı bizde yazlıktayız.Yedek anahtarı getir diyemedik duysa kafamı kıracak:DSonra amcam saolsun valla emniyet pensesiyle teli yuvarladık ucu yuvarlak kalcak sekilde kapıyı kastırıp soktuk koltugun yanından bagajı actık.Mdf deki hoparlorun deligi buyuk kendısı kucuk kapagı kapatıyodu ordan koltugu indırıp iceri balıklama girdimdi.Benmde aklıma bu geldi cidden Allah kimsenin basına vermesin:)

Burak-Akın
27-09-2012, 01:35

ehliyetten tarihe bakarsa sıkıntı çıkabilir :D Biraz riskli ama denemeye deger

GU
27-09-2012, 03:38
Sanırım en efsane macera benimkisi :)

Sene 2004-2005 daha ilk arabam ve çok küçüğüm üstelikte araba kullanmaya başlayalı çok fazla olmamış(ehliyetimi aldıktan sonra araba kullanmayı öğrenmiştimde)

Ozaman Hondam vardı bi forumun buluşmasına karşıya (Avrupa) geçecektim ama cebimde hiç nakit para yoktu.Ha şimdi çekerim ha şimdi Bankamatik bulurum diye diye buluşmaya kadar gittim 5 kuruşsuz :) Allahtanda bi yerde oturulmadı paraya hiç ihtiyacımda olmadı...

Neyse dönerkende aynı şekilde ha şimdi Bankamatik bulurum diye diye köprüye kadar geldim ozaman paralı geçiş vardı heryer OGS ya da KGS değildi zaten bendede OGS yoktu :) Bide ben para olmaması durumunda plakaya fiş yazılma durumu olduğunu bilmiyodum.Panikledim...İlk gişeden yengeç misali sağa sağa kaymaya başladım arabayla ta ki sondan bi önceki gişeye kadar :) Baktım artık kaçacak yer yok durdum o gişenin kuyruğuna girdim.

Sıra bana geldi bende ki panik heyecan ve utanç üçlemesi had safhada okadar kötüyüm ki neredeyse ruhumu teslim edicem o derece :)Param var ama para çekecek yer bulamadığımdan parasız durumundayım...Neyse adam artık ozaman nekadarsa ücreti söyledi bende dedim ki yalnız benim param yok size gözlüğümü versem?(Edepsizliğime bak bide adama rüşvet teklif ettim yüzsüz yüzsüz :) )

Adamda dedi ki yalnız olmaz siz zararlı çıkarsınız bende ozaman dedim ki (1 milyoncudan aldığım ama Bülent Ersoyun 4516883274 karat pırlantalarına taş çıkarır derecede dikkar çekici1 yüzüğüm vardı)bunu alın.Adamda olmaz ık mık kabul edemem siz zararlı çıkarsınız dedi bende ısrar ettim adam yüzüğü aldı bende gişeden geçtim.

Aradan 1 ay geçti-geçmedi bu sefer bi yere gitmeye çalışırken kayboldum ***** trafiğe ilk çıkılan yıllarda yol bilgisi biraz kıt oluyo ve kaybolduğum için Avrupa yakasına geçtim oysa ki gitmem gereken yer Anadolu yakasındaydı ve işin komiği o günde üzerimde nakit para yoktu ben yine yengeç gibi yan yan kaya kaya gişe sırasına girdim ama bu arada nasılş dua ediyorum anlatamam size Allahım inşallah aynı adam gelmez diye....

Ve tabii ki beklenen son oldu...Yine aynı adama denk geldim size o an yaşadığım utancı anlatamam Mağma neresi diye sorsanız ben o gün gittim gördüm yani :) Adama dedim ki benim yine param yok adamda dedi ki ama bu sefer plakanı yazmak zorundayım bende peki dedim Mağma dan :)

Ama çok komikti şimdi bu maceramı okuyanlar diyecek bu kız 5 kuruşsuz dolaşıyor herhalde ilgisi yok enteresan bi şekilde 2 kere üst üste denk geldi sadece

Agah
27-09-2012, 03:46
olan yüzüğe olmuş :D

Günkut
27-09-2012, 03:47

bastın dimi troya seni senii hahahha :d

GU
27-09-2012, 03:49
olan yüzüğe olmuş :D

Allahtan 1 milyoncudan 1 milyona almıştım :hahaha:

berkay_aydin
27-09-2012, 04:03

sarı tigra olduğunu düşündüm de :D haahhahah :D :D

_sinan_
27-09-2012, 05:09
benimde başıma değişik olay geldide aklıma ilk gelen enteresan olan bu :D

caddede gidiyorum , ehliyeti yeni aldığım zamanlar inanılmaz hevesler var üzerimde :D neyse hemen ilk heves filtre almışım millet muhtemelen bana küfür ediyor , yolda bitane focuslu ablada ateşli gitmeye başladı sağlı sollu , mutemelen paralı asker , bende arkasından gidiyorum , tam girdim makasa polisi gördüm yanına gelince hemen yavaşladım düzgünec gitmeye başladım , sonra polis bana baktı dedim kesin sıkıntı olucak , açtı camı dedi neyi bekliyorun kız kaçıyo kovalasana dedi :D hiç böyle bişey beklemiyodum , çok gülmüştüm o olaya sonra polisin önünden makasa girip devam etmiştim ama olayın şaşkınlığıda üzerimdeydi :D

Rec.O
27-09-2012, 06:42
İşim gereği bazen köylere bilgisayar ve internet kurmaya gidiyorum.Neyse yola cıktım yanımda bi arkadaşım var, gitttik kurduk interneti ve bilgisayarı saat 7 gibi cıktık yola saat 12 de işimiz bitti neyse geliyoruz geri şehire doğru. Ama bir yol var yarım saat felan dümdüz yol komple tarla ışık felan yok tarlada başladım arkadaşa anlatmaya, hatırlarsanız bi ara tech de bi konu vardı yol hikayeleri diye teyze çıkmış işte otobüsü durdurmuş şöför kalp krizi geçirmiş teyze gelmemiş gelinim doğum yapacak felan vs :D Arkadaşa ben bunu anlatıyorum arkadaşta bana anlatıyor bişeyler yalnız farı bi kapatıyorum yol felan gözükmüyor o derece. Biraz ilerledik teyp felan kapalı tam anlatırken tarladan biri el feneri ile bi ışık tuttu arabanın içinde resmen hayatımızdan 10 Sene gitti; Korkudan altımıza sı.mıştık o gün ondan sonaa bi daha yolda giderken hep müziğe abandım :D Tek yola gitmeyi pek sevmeyen biriyim hele akşam hiç sevmiyorum :D

nemonomani
27-09-2012, 11:07
geçe hafta partnerla sahil yolunda 100 120 gidiyordum saat akşam 10 a yaklaşıyordu trasit yoldan bakırköye doğru giderken hafif bir viraja girdim yolun ortasına su akmış farketmedim ve araba ayağımın altından resmen kaydı hayatmın en zor zamanını 4 tekerli arabayla 2 tekere kalkınca yaşadım kiğ şükürler olsun sağ salim gene 4 teker ustune düştüm ama uzun zamandır bu şekilde tırsmamıştım

Rox
27-09-2012, 11:25
sene 2002-2003 civarlarıydı sanırım ehliyeti yeni almışım o sıralar sürekli granturismo zaten araba bağımlısı olmuş çıkmışım kendimi prof sanıyorum :D neyse ehliyeti aldık gittim clio hb kiraladım arkadaşıda aldım yanıma dolanıyor izmirde heycanlıyız delikanlıyız :D otoban girişinde viraj içi hız limiti 30 ben girdim 90la :D viraja girerken lastikler bi cayırdadı virajın ortasında aracın arkası koptu yolda tek şerit sağımız dolumuz bariyer bi sağa gittik bi sola bu olay 1-2 kere yaşandı benim elim ayağım kitlendi tabi araba durunca allahtan hiçbir yere vurmadık sanki ilk defa araba kullanmayı öğrenen adamlar gibi arabayı bile çalıştıramamıştım çok tırsmıştım. Sonra arabadan inip lastiklere bi baktım nerdeyse telleri görünüyordu okadar bitirmişler arabayı artık şehir içi hızmı 60yazan yerde 60 artisliğe gerek yok apex piste gerekli araçlarla gerekli şartlarla :D

omerbeytekin
27-09-2012, 11:55
2011 yaz sonu olması lazım, Çalıştığımız işyerinden yöneticilerimiz bize müşteri ziyaretlerine gitmemizi falan filan soylediler, şirketin 2 arabada dışarda beraber çalıştığımız arkadaşların bitanesinin yeni opel astra sı var 1.3 cdti şirkettende 30 lira yakıt parası verdiler madem senin arabayla gideceksiniz hesabına neyse bizim arkadaşında arabaya yakıt alma huyu hiç yok hep yedek depoda araba, bende biliyorum çok gezecez tozacaz,
ben ;olm gel arabaya yakıt alalım sonra gideriz
xxxx; kanka bu yakıt bize mersin turu bile attırır
ben; len yapma alalım kafamız rahat olsun

neyse dağı taşı gezdik işlerimiz bitti foruma ugrayalım bi kahve içelim dedik kahveleri içtik çıktık, arabada 4 kişiyiz kahveleri içtik çıktık forum otoparktan mersinli arkadaşlar bilir Mersin forum'un hemen batısında bi sokak var kafelerin restaurantların oldugu 2 kasis var yolda birini geçtik 2.yi geçecez araba küt etti gitti,
arkadaşa döndüm;
ben; Allah belanı vermesin yakıt bitti dimi ?
xxxx; yok kanka bassam çalışır
arabada tık yok hemen önümüzde petrol var 5 metre mesafe ama girişi ters tarafta girişindede bi tane rampa var kısa ve yüksek
arkadaşlar diyor hadi arabayı petrole sokalım forumun tam önü herkes ordan geçiyor ben hayatta yapmam diyorum, yapsak rampayı çıkmaz
neyse petrole gittik adamlardan rica ediyoruz adamlarda şişede yakıt vermek yasak diyip duruyor, pompacıyı dövecektim nerdeyse tam adama çıkışıcam içerden sahibi çıktı istasyonun, noluyor felan filan durumu anlattık araba gözüküyor zaten kafayı uzatınca adam üstümüzde ki şirket kıyafetlerine baktı tamam yardımcı olun ben ordan alışveriş yapıyorum felan filan dedi. o sırada diğer 2 arkadaş arabayı petrolün rampasına getirmiş yarısında kalmış sağa sola küfrediyorum, arabanın sahibine, arkadaslarıma, arabayı rampadan indirdim kenara çektim, yakıt koyduk 10 liralık kontagı acıp bekliyorum yakıt pompalansın yavas yavas diye 2 3 kere yaptım o sırada herkez ordan geçiyor geçen, arabadan biraz anlayan araba hava yapmış diye dalga geçiyor, hemde petrolün dibinde kadar gidip yolda kamışlar diye :) diyemiyordumda lan bunlar hava yapmaz yeni bu arabalar küfrede küfrede çalıştırdım arabayı ama nasıl uzaklaştım ordan nasıl gittim bilmiyorum aracın sahibide akıllandı artık yarım depoya düşmeden yakıt alıyor :) ogünde rezil oldugumuzla kaldık :) sağda solda çok yolda kalmışımdır ama bunu hiç unutamam galiba :)

Murat Özcan
27-09-2012, 13:10

ne güldüm ya :D çok iyi

Anu
27-09-2012, 14:47
4 sene önce arabayı aldığım ilk gün. Sabah arabayı aldım, öğlen okula gittim dersler bitti eve döneceğim. Okuldaki hocalar ile aram iyi, devamlı muhabbet ederdik, arabalar ile ilgili teknik şeyleri, karşılaştırmaları vs hep bana sorarlardı ben de düzgünce açıklayarak cevap verirdim. Devamlı da başlarının etini yerdim araba alacağım diye :D Neyse, bindim arabaya çalıştırdım, yola çıkacağım. Hocalar az ileride toplanmış, yanlarına gelince hayırlamak istediler, camları indirdim 1-2 dakika muhabbet ettik. Yola çıkacağım artık hava soğuk, camı kapatayım dedim. Düğmeye bastım, camın arkası yükselmeye başladı ama ön tarafında hareket yok :D Arkası yükseliyor yükseliyor derken cam üçgen halinde tepeye dayandı. Ben de şaşkınlıktan düğmeyi bırakamamıştım, öyle bakakaldım. Hocalar da şaşkın şaşkın bakıyor. Çaktırmadan bu arabanın özel seri olduğunu, camın arkası ile önünün ayrı ayrı kontrol edilebildiğini söyledim, iyi akşamlar deyip kaçtım :D

BRKYLMZ
27-09-2012, 14:52

bu ben değil miyim lan :D

Emrecan-R
27-09-2012, 15:08

dövseydiniz

Melih-Ö
27-09-2012, 15:19

Yemin ederim öyle. Avcılar meydandan aşağıya iniyorum yol tıkalı. Tigra duruyor bir tane yandan gördüm sapsarı saç. Yanına geldim yol durdu kafamı bir çevirdim bana bakıyor hişşştt yakışıklı dedi o kart sesle camı kapattım müzik açtım falan :D

twin
27-09-2012, 15:23
plAQi6PxcHY&feature

araba neydi :D

B.Battal
27-09-2012, 15:41
Tigralı trolar harbiden fıkarasıymış Ataşehir'de yanıma bir fx35 yanaştı camı indirip laf atıp kaçtılar neye uğradığımı şaşırdım yemin ediyorum zombie görsem o kadar korkmazdım :D

tylan
27-09-2012, 20:05
16 yasında falandım evde kız arkadaşımla mesajlasıyorum en son mesajında yazdı annemler misafırlığe gidiyor gece gec gelıcekler bulusalım istersen diye yazdı. ama kış ayı dısarısı soğuk nerede buluscaz kafeye fılanda gidemeyiz onun aılesı görur, duyar küçük yerde yaşıyoruz.annem arabasını vermez babamın korkusundan. zorunlu babamın 97 l 300 camlı van'nı kaçırcam bilen vardır çay kaşıgınla bile çalısıyor onlar :) her neyse çıktım evden, bizim bakkalın ilersınde park halınde araba içimden dua ediyorum nolur Allahım kapının tekı açık kalsın cunku merkezı kılıt olmadıgından illa bi kapıyı açık unuturdu babam. Neyse ben kapıları yokladım bagaj kapısı açık girdim ev anahtarınla çalıstırdım neyse buluştuk biz konustuk falan dönücez artık gene soktum ev anahtarını çalısmıyor zorlarken ben tak kırıldı anahtar soğuk terler doktum o an kıza dedım çalısmaz bu oda basımın etını yıyor gec kalıcam annem öldürcek beni dıye napayım dedim kırıldı anahtar.Sonrasıda telefon babam arıyor.. Açtım

Babam: Ercan araba sendemi

Ben: evet baba

Babam: napıyorsun arabayla ?

Ben :şey gezıyorum arkadaşlarla

Babam:çabuk getır arabayı

Ben : babacığım getıremem kontağa evın anahtarını sokmustum kırıldı (kısık sesle yanımda kız arkadasım var )

Babam : senın ben amk (spor gazetesı ) anneni ara gelsın alsın seni

sonrasında annemi aradım geldı aldı sağolsun, kızın annesını aradı annem. Kızınız bızım evde bi kahve içmeye çağırmıstım haber vermeyı unuttuk dedı. sonrasında bıraktı annem kızı. Ertesı gunde babamla beraber traktörle cekmiştik mınıbusu ne azar işitmiştim :)

K0213
27-09-2012, 20:13
tam konuya uygun bi videom var ama harddiski kurtarabilirsek ekleyebilieceğim :)

onur_guler88
27-09-2012, 21:17
geçen bahar değil önceki bahar ünv şenlikleri zamanı.. Sıla nın ankara ünv de konseri vardı gidilmez mi.. Gittik votkaları su pet şişelerine doldurup yanımızdaki kızların çantalarında sokarak içeri girdik bi güzel içtik onları vişne suyuyla. Sonrasında bahçeli 7 nin girişinin yani belpanın oradan eskişehir yoluna çıkalım derken aynı gün fener şampiyon oldu ve trafik kilitlendi tam 7. cadde nin girişindeydim. Sağolsun ustam da arabamın fanının fişini takmayı unutmuş o durmuş trafiğin içinde araba tam ekip arabasının yanında hararet yaptı ve mecbur indim.. ekip dışarıda sola dönüp hoh desem kokumu alacak, arka tarafta arkadaşlardan biri sarhoş kustu kusacak ve trafik kilit hararet en tepede ve ben en sol şeritteyim ayrıca kafam güzel :D neyse köşedeki büfeden su alıp radyatöre döktüm sonra trafiği yara yara ilerledim çıktım ama ömrümden ömür gitti ustamı da o gece baya sevgiyle anmıştım :D

Canselmo
27-09-2012, 22:18
Benim Başıma okadar talihsiz bir olay geldi ki :(

16-17 yaşlarında Marea hlx vardı o zaman Babam arabayı vermiyodu ehliyetin yok kullanamazsın diye.

Babam işe gidiyodu. Hemen anahtarı alıp kaçıyodum.Her allahın günü haftasonları hariç geziyordum ..

Bilen bilir 2.0 hlx 5 silindir 156 hp bide genciz bastıkca basasın geliyo :D :D

:D

Gene hafta içi salı günü okulumda yok annemde komşularda aldım anahtarı actım müziği geziyorum ..

Çevre yoluan cıktım yardırıyorum 4 te 190 km ler kesiceye girmeler falan.. :D

Burdur -Antalya karayolu arası ... (Babam Jandarma Astsubay) Benim cıktığım gün ise asla radar olmayan bi yer..

Bi baktım ilerde cevirme var Allah dedim sıctık bide jandarma trafik. Götümden nasıl terler akıyo aklıma 210 km leri gördüğüm aklıma geliyor inş o hızda yakalanmamışdır diye nasıl dua ediyorum :(

Durdum Bi baktım tanıdık bi uzmancavuş hemen içim rahatladı .Abi babamın haberi yok biraz cıkıyım demiştim söylemessin demi dedim.

Yok söylememde 170 le radara girmişin olum dedi Manyakmısın sen dedi !! Abi cahilliğime ver gençlik işte bastık lütfen babam bilmesin diye nasıl yalvarıyorumm.. Tamm dedi fakat gözleri

jandarma aracını gösteriyo bana sen ayvayı yedin bakışı atıyodu :S :S :S:

Abi ne var ! Ne oldu Falan demeye kalmadan Aracın arka kapısı acıldı ve

İçinden babam bildiğin babam cıktı ve elinde jop var !!!!!

5 saniye bilincimi yitirdim. Dona kaldım .

.Babamm bana havada aduket cekerek üzerime geldi. Aynı aşağidakı adam gibi fakat tıpa tıp aynı koşuş elinde jopla

http://galeri4.uludagsozluk.com/116/iett-otob%C3%BCs-%C5%9F%C3%B6f%C3%B6r%C3%BCne-%C5%9Faka-yapan-liseliler_179281.jpg

Gerisi yediğim bi ton laf 1 ay boyunca araba lafı etmedim...

gencpower
28-09-2012, 15:14
Benimde bi otopark maceram var
yaz ortasında arkadaşlarla çay bahçesinde akşam oturduk neyse gidecez.

arabanın yanına geldik 2 kişi. diğer arkadaş da arabasına bindi gitti. ben düğmeye basıyorum arabada tık yok açılmıyor. 2 saat öncede de bi çekmemezlik yapmıştı pili bitiyor heralde kumandanın demiştim ulen dedim şimdi yerimi tabi hala basıyorum anahtara almıyor hiç anahtarı takmamıştım kapıya, takıpta açayım dedim anahtar girmiyor alla allaa dedim. aradım akadaşı gel al bizi evden diğer anahtarı alacaz tamam dedi.

o sırada yanımdaki arkadaşta arabayı biliyor bi kaç yerinde çizikler gördü arabanın bana gösteriyo ulen dedim bunlar ne zaman oldu (sövüyorum) hala düğmeye basıyorum bu sırada kafamı bi kaldırdım 2 araba yanında benim arabanın dörtlüler yanıp duruyor (yanlış arabaya abanıyormuşuz) bi kötü oldum

arabanın yanından tam ayrıldık o arabanın sahibi geldi. saniyeyle yırttık farklı bi maceradan. arabanın görüntüsüde aynısı (Çizikler Hariç) :)

ygtrn
28-09-2012, 15:24
araba neydi :D

benim arabayı soruyorsan forester...

ygtrn
28-09-2012, 15:33
bu ben değil miyim lan :D

heee sensn :D:D:D:D

Agah
10-10-2012, 12:53
hikayeler birbirinden güzel komik ve trajikomediler. yokmu devamı :D

FB10ur
10-10-2012, 13:25
sonrasında direksiyonla seviştiğimi anladım ve dudağım patlamştı :D :D

arkadaş sen ya araya giriyorsun ya arabayla sevişiyorsun:D:D murat ileri görürse yanarsın....

KÖROĞLU
10-10-2012, 14:04
2009 nisan akerlik bitmis son 2 gun. Bileti teskereden 1 gun sonrasina almisim.arkadas cikis tarihine almis, nasilsa bir gun fazla kalacagim diye dedik araba kiralayalim seni d.bakira birakiriz biz de gezeriz. Neyse atladik mardin den d.bakir'a geldik. Havaalanindan girdik polis isaret etti mecbur durduk. Direksiyonda ben varim.plaka sisteme takilmis, neyse indik buyrun memur bey dedik, ne dese begenirsin araba calinti evraklari alayim, biz tabi sok durumundayiz, lisani munasip ile anlattik durumu arac kiralik diye, sonra kisa sureli telsiz konusmasindan sonra durum anlasildi, sahibi calinti bildirimi yapmis daha sonra arac bulunmus ama bildirimi geri cekmemis, hadi dedik vardir bi hayir ciktik gez dolas aksami ettik. Sabah ucagim var 8.30 da erkenden gidelim dedik. 2 kisiyiz donuyoruz. Mardini gectik nusaybine 30 km falan kaldi, sanirim yorgunluktan dolayi kisa bi ara uyudum, bi yerden uctuk ama tekerler yerden kesildi, sag on tekerin ustune dustuk jant yamuk lastik yirtilmis, yine bi sok dalgasi esti kavurdu bizi haliyle. Bi 5 dk titremeden sonra kendimize geldik, lastigi degistiricem bi actim bagaji lastik patlak vay amk. Saat 12 yi geciyor bu arada. allahin kulu yok her yer tarla en yakin yer nusaybin. Napalim ne edelim derken, aldim lastigi otostop cektim bi kamyoncu durdu, bindim ama yusuf ki ne yusuf, gecenin koru bolge sakat ve sen asteksin. Geldik nusaybine yaptirdim lastigi dondum geri. Degistirdim lastigi, seviniyoruz gidicez diye, nereye gidiyon :) kamil yakmis 4 luleri acmis teybi aku bitmis. Merkezi kilidi acmiyor araba o derece. Neyse dedim vurduralim alir belki yok. Dedim senin yapacagin isin ta a... Taburdan comez asteklerden birini aradik cocuk ta o gun araba almis dedik gel, sagolsun atladi geldi. Bi yerden halat buldum 30 km yolu 1 saatte araba cekerek gittim. Yataga girdim saat 5, sabah 10.30 ta ucakta olmam lazim. Ucaga varana kadar da bi eksin var da o buranin mevzusu degil. O gunden sonra emanet arabaya binmeye tovbe ettim. Bu arada basimiza gelenleri yanimdaki kamilin d.bakirda ki ***** mekana ugramasina bagliyorum :)

Rec.O
10-10-2012, 14:48
Babamla ufak bi anımız geçti geçenlerde 1.85 boy var bende 90 kiloyum ondan dolayı koltugu baya bi yatırırım babam her bindiğin şu amk (spor gazetesi) arabasını bi dik sür oğlum it.ler gibi sürme diyor her zaman baba boy uzun diyip geçiştiriyorum. Akşam dükkanı kapadık eve gidiyoruz tam markete birşey almaya ineceğim indim aldım geldim bi baktım koltuğu inceliyor ben birşey söylemeden direk lafa girdi

Babam:oğlum sana cok ciddi bir soru soracağım
ben: buyur baba
Babam: koltuğa tekrar bir baktı birde bana baktı Oğlum sen astronotmusun??? gülmekten yıkıldım o an :D Gene aynı şeyi söyledim baba boy uzun felan baya bi kaydırdı ama gene aynı devam :))

Type-R
10-10-2012, 21:21
2009 nisan akerlik bitmis son 2 gun. Bileti teskereden 1 gun sonrasina almisim.arkadas cikis tarihine almis, nasilsa bir gun fazla kalacagim diye dedik araba kiralayalim seni d.bakira birakiriz biz de gezeriz. Neyse atladik mardin den d.bakir'a geldik. Havaalanindan girdik polis isaret etti mecbur durduk. Direksiyonda ben varim.plaka sisteme takilmis, neyse indik buyrun memur bey dedik, ne dese begenirsin araba calinti evraklari alayim, biz tabi sok durumundayiz, lisani munasip ile anlattik durumu arac kiralik diye, sonra kisa sureli telsiz konusmasindan sonra durum anlasildi, sahibi calinti bildirimi yapmis daha sonra arac bulunmus ama bildirimi geri cekmemis, hadi dedik vardir bi hayir ciktik gez dolas aksami ettik. Sabah ucagim var 8.30 da erkenden gidelim dedik. 2 kisiyiz donuyoruz. Mardini gectik nusaybine 30 km falan kaldi, sanirim yorgunluktan dolayi kisa bi ara uyudum, bi yerden uctuk ama tekerler yerden kesildi, sag on tekerin ustune dustuk jant yamuk lastik yirtilmis, yine bi sok dalgasi esti kavurdu bizi haliyle. Bi 5 dk titremeden sonra kendimize geldik, lastigi degistiricem bi actim bagaji lastik patlak vay amk. Saat 12 yi geciyor bu arada. allahin kulu yok her yer tarla en yakin yer nusaybin. Napalim ne edelim derken, aldim lastigi otostop cektim bi kamyoncu durdu, bindim ama yusuf ki ne yusuf, gecenin koru bolge sakat ve sen asteksin. Geldik nusaybine yaptirdim lastigi dondum geri. Degistirdim lastigi, seviniyoruz gidicez diye, nereye gidiyon :) kamil yakmis 4 luleri acmis teybi aku bitmis. Merkezi kilidi acmiyor araba o derece. Neyse dedim vurduralim alir belki yok. Dedim senin yapacagin isin ta a... Taburdan comez asteklerden birini aradik cocuk ta o gun araba almis dedik gel, sagolsun atladi geldi. Bi yerden halat buldum 30 km yolu 1 saatte araba cekerek gittim. Yataga girdim saat 5, sabah 10.30 ta ucakta olmam lazim. Ucaga varana kadar da bi eksin var da o buranin mevzusu degil. O gunden sonra emanet arabaya binmeye tovbe ettim. Bu arada basimiza gelenleri yanimdaki kamilin d.bakirda ki ***** mekana ugramasina bagliyorum :)Felaket şeyler yaşamışsınız.:o Neyseki iyi sonuçlanmış.

Draniela
15-11-2012, 21:58
Bursa'da özlüce korupark arası kestirme yolunda mezarlığı geçince sol tarafa dönüş var orada kamyoncu basmıştı :D

Sonra carrefour un oradaki babada gece yanlarken ters döndü burun yerler ıslaktı poliste beni arıyormuş sanki dıng diye yanıma geldi nereden çıktıysa :D

Mivec_4G63
15-11-2012, 22:37
Geçen sene yaz ayları saat gece 3 suları kuzen aradı, tam dalmışım uykumun en güzel yerindeyim. hadi kalk kokoreç yemeye gidelim... olum sen git uyuyorum desemde kapıma geldi mecburen çıktım, benim araba bakımdaydı kuzenin arabayı aldık dedi sen kullan ben yorgunum falan benimde gözümden uyku akıyor. Arabayı çalıştırdım 1-2 km gittim ve ayaklarımın pedala zor yetiştiğini farkettim. Arabada öküz gibi egzoz var millet uyanmasın diye usul usul gidiyorum. Kafam nasıl güzelse artık tam dik bi yokuştan aşağı inerken koltuğu biraz ileri alayım derken mandalı çektim bi anda direksiyon ile koltuk arasına bi sıkıştım ama o halimi görseniz, bir yandan dibine kadar gaza basmak zorunda kaldım 1.viteste araba aşağı doğru yardırıyor, kafam sol tarafa doğru bakıyo yolu göremiyorum... tabi 1. viteste dip gaz hks hi power götünü yırtıyor resmen.. bi yandan direksiyona sıkışmışım korna deli gibi çalıyor.. zor bela hemen ayağımı çekip frene basarak arabayı durdurdum, korna bu arada çalmaya devam ediyor, kuzenim napıyon lan manyakmsın falan diyo ama kendimde değilim :D neyse el frenini falan çektim, koltuğu geri yerine alayım derken küt bida kapaklandım mı direksiyona bida başladı korna çalmaya hay a... dedim indim aşağı etrafıma baktığımda her binada en az 2 hane camlara dökülmüş bana bakıyodu, nası yerin dibine girdim bi ben bilirim gecenin bi vakti herkesi ayağa dikmiştik :D o gün bu gündür arabayı durdurup düz bi zeminde koltuğumu ayarlarım :D

M.degirmen
15-11-2012, 23:47
geçen yıl bu zamanlar.bi tane 93 kartalım vardı arabyı yeni almıştım aküsü bitikti.benım kuzen elektirikçidir.kuzene gittim olm şuna bi akü ayarla diye ordan çakma çukma bi akü verdi bunla idare et güzel bişe denk gelene kdar diye taktık aküyü bastım marşa çalısmadı bulundugum yerde rampaydı aküde şarj yokdur diye arabayı saldım vurdurup calıstırdım basıp gittim .eve gittim nette biraz işim vardı onları halledip cıktım marşa bastım tık akü - :)...

nese mahallenın cocuklarıylaa bi ittirmeceden sonra araba calıstı havada yeni yagmur sepmeye baslamıs bursadaki arkadaşlar bilir yüksek ihtisas kavsagına geldım kavsakdan dönücem bayagıda kalabalıktı ufakdan bi yan vereyim dedim yeni yagan yagmurun etkisiyle şılap araba bi spin attı küt stop etti :D marşa bastım hiç iplemedi :D yüzümdeki ifadeyi bi ben bilirim o kalabalık kavsakda yanlarken spin atmısım araba tam terse bakıyor kavsagın ortasında bip gibi kaldım :D indim kenara ittirdim direk millet mön mön baka baka geçti yanımdan gördünmü ebenınkını diye :D hiç unutmam o günü çok kötüydü

Mert83
15-11-2012, 23:47
Sene 2004 Honda civic sportumu yeni almıştım eve yakın bi yerde dar bir yolda yokuş aşağı iniyor haliylen frenle iniyorum, o an koltuğu biraz geri çekiyim diye, elimi koltuk ayarlama mandalına atmam la beraber koltuk öne doğru kaymaya başladı ayağımda frene bir okadar sert basmak zorunda kalınca cok acaip birşekilde arac içinde sıkıştım (direksiyona yapıstım).
Birdahada aracın koltuğunu giderken hic kurcalamadım :)

MOzen
16-11-2012, 00:41
Biraz uzun ama akıcı anlatmaya çalışacağım.

18 yaşlarında, daha ehliyeti almadığım dönemlerde üniversiteden 1 haftalığına tatile gelmiştim. Gece saat 01:00 evde pinekliyorum. Arkadaş Mc Donald's a gidelim, Avcılar'dan falanca kız arkadaşlarıda alalım dedi. O dönemde gece 1 açık Mc en yakın Tüyap'ta idi, neyse. Cebimde 20TL para var. Hala varmı bilmiyorum 1 alana 1 bedava vardı o zamanlar. 4 menü alabiliyoruz yani.

Şirketimiz üzerine kayıtlı dizel fiesta vardı o zamanlar. Hazırlandık, arabayı kaçırdım, arkadaşı aldım, Avcılar'a doğru çıktık yola. Ne hikmetse yan yola erken girdim iqs'nin tam önünde ekip çevirdi. Ehliyetsiz olan benim, arabası bağlanma ve ceza yeme ihtimali olan benim ama arkadaşın eli ayağı titriyor. Polisle muhabbet aynen şu şekilde;

Polis - Gençler ehliyet ruhsat alayım.
Ben - Abi evden aceleyle çıktım hiç bişey almamışım yanıma bi ruhsat var.
P - Ehliyet numaranı biliyomusun?
B - Ehliyetimde yok abi.
P - Oğlum onu demiyorum, numarasını biliyomusun?
B - Abi komple ehliyetim yok.
P - İnin bakalım siz arabadan. Alkol filan varmı?
İndik arabadan, arıyor o sıra, bende muhabbet etmeye çalışıyorumki dürtmesin.
B - Abi memleket neresi senin?
P - Kastamonu.
B - Abi bende Karabük'lüyüm, hemşeri sayılırız. Acelemizde var bırak gidelim bişey yok üstümüzde.
P - Hemşeri hemşeriyi gurbette 'öper' aslanım.
He he diye pis bi güldü bide. Sonra arkadaşa sordu "Sen nerelisin lan?" diye.
Arkadaş - Ordu'luyum abi.
Polis dalga geçer gibi;
"Ordunun derelerini söyle, beğenirsem bırakıcam lan sizi" dedi. Arkadaş başladı söylemeye ama hakkaten kargalar dinlese aralarında para toplayıp arkadaşın ses tellerini aldırırlar.
Ben girdim devreye, "abi hastamız var bak gitmemiz lazım bu gecelik bırak bizi, zaten araba babamın çalıştığı şirketin arabası, bu saatte ceza filan yersek işten bile kovarlar, etme eyleme."
Polis bana, "nakit verirsiniz aslanım, makbuzda yazmayız" dedi benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü tabi.
Ulan kızlar gitti, Mc gitti, para gitti. Sövüyorum içimden.
Cebimden 20TL yi çıkardım, diğer elimlede sigara paketimi çıkardım. "Abi bi 20TL bide sigaram var, 20TL son param bırak kalsın" derken baktım paraya elini uzattı ben parayı çektim :D Neticede 20TL yi verdik ayrıldık. İçimde hırs hala kızların yanına devam ediyorum.

Avcıların içinden aşağı doğru inip sahilin üst tarafındaki o clup lerin olduğu caddeden ilerlerken bide baktımki ilerde 4-5 ekip çeviriyor. Fox un önünde tam. Dua ederken banada el kol yaptılar. İlk çevirmeyle aynı ehliyet ruhsat muhabbeti döndükten sonra ruhsatımı aldılar. Amirin yanına gittim, ilk ekipten Kastamonuluya zaten ayarım.

"Amirim hayırlı görevler, az önce iqs nin orda Kastamonu'lu bi abi çevirip nakit ceza yazdı 20TL aldı, bırak bizi gidelim hastam var evde" dedim.
Amir küplere bindi :D Elinde benim ruhsat Kastamonu'luyu telsizden anons geçiyor. O sıra arkadaki ekiplerden biri bi sarhoş çevirdi. Adam direndi, amir başlarında.
Amire gidip abi siz yoğunsunuz ben ruhsatımı alıp gidebilirmiyim dedim.
Ruhsatı verdi "s.ktir git gece gece senlemi uğraşıcam lan bide" diyerek kovdu.

Vel hasıl kelam, kızların yanına gittik, kaldırımda sabah 6 ya kadar muhabbet ettik. Sırf polisler gitsin sağlama alalım diye. O geceyi 20TL ile atlattığıma şimdi şükür ediyorum. :)

Ulan ön izleme yaptımda harbi uzun olmuş kimse okumaz bunu :D

YunusAydn
16-11-2012, 00:48
bi akşam arkadaşımın ısrarına dayanamayarak nişantaşı midpointe gittik. arabada benzin ışığı yanıyordu çok ısrarıma rağmen arkadaş benzin almama konusunda direndi (klasik daha gider o) neyse çıkışta valeden arabayı bekliyoruz adam tam önümüze geldi araba stop etti. gerisi ***** hayatımda en çok utandığm gündü :D :D

tayreep_john
16-11-2012, 00:55
bi akşam arkadaşımın ısrarına dayanamayarak nişantaşı midpointe gittik. arabada benzin ışığı yanıyordu çok ısrarıma rağmen arkadaş benzin almama konusunda direndi (klasik daha gider o) neyse çıkışta valeden arabayı bekliyoruz adam tam önümüze geldi araba stop etti. gerisi ***** hayatımda en çok utandığm gündü :D :D

asdsddfgf :D :D çok iyimiş

Agah
16-11-2012, 01:11

18 yaşlarında, daha ehliyeti almadığım dönemlerde üniversiteden 1 haftalığına tatile gelmiştim. Gece saat 01:00 evde pinekliyorum. Arkadaş Mc Donald's a gidelim, Avcılar'dan falanca kız arkadaşlarıda alalım dedi. O dönemde gece 1 açık Mc en yakın Tüyap'ta idi, neyse. Cebimde 20TL para var. Hala varmı bilmiyorum 1 alana 1 bedava vardı o zamanlar. 4 menü alabiliyoruz yani.

Şirketimiz üzerine kayıtlı dizel fiesta vardı o zamanlar. Hazırlandık, arabayı kaçırdım, arkadaşı aldım, Avcılar'a doğru çıktık yola. Ne hikmetse yan yola erken girdim iqs'nin tam önünde ekip çevirdi. Ehliyetsiz olan benim, arabası bağlanma ve ceza yeme ihtimali olan benim ama arkadaşın eli ayağı titriyor. Polisle muhabbet aynen şu şekilde;

B - Ehliyetimde yok abi.
P - Kastamonu.
B - Abi bende Karabük'lüyüm, hemşeri sayılırız. Acelemizde var bırak gidelim bişey yok üstümüzde.
Polis dalga geçer gibi;
"Ordunun derelerini söyle, beğenirsem bırakıcam lan sizi" dedi. Arkadaş başladı söylemeye ama hakkaten kargalar dinlese aralarında para toplayıp arkadaşın ses tellerini aldırırlar.
Ben girdim devreye, "abi hastamız var bak gitmemiz lazım bu gecelik bırak bizi, zaten araba babamın çalıştığı şirketin arabası, bu saatte ceza filan yersek işten bile kovarlar, etme eyleme."
Polis bana, "nakit verirsiniz aslanım, makbuzda yazmayız" dedi benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü tabi.
Cebimden 20TL yi çıkardım, diğer elimlede sigara paketimi çıkardım. "Abi bi 20TL bide sigaram var, 20TL son param bırak kalsın" derken baktım paraya elini uzattı ben parayı çektim :D Neticede 20TL yi verdik ayrıldık. İçimde hırs hala kızların yanına devam ediyorum.

Avcıların içinden aşağı doğru inip sahilin üst tarafındaki o clup lerin olduğu caddeden ilerlerken bide baktımki ilerde 4-5 ekip çeviriyor. Fox un önünde tam. Dua ederken banada el kol yaptılar. İlk çevirmeyle aynı ehliyet ruhsat muhabbeti döndükten sonra ruhsatımı aldılar. Amirin yanına gittim, ilk ekipten Kastamonuluya zaten ayarım.

"Amirim hayırlı görevler, az önce iqs nin orda Kastamonu'lu bi abi çevirip nakit ceza yazdı 20TL aldı, bırak bizi gidelim hastam var evde" dedim.
Amir küplere bindi :D Elinde benim ruhsat Kastamonu'luyu telsizden anons geçiyor. O sıra arkadaki ekiplerden biri bi sarhoş çevirdi. Adam direndi, amir başlarında.

Vel hasıl kelam, kızların yanına gittik, kaldırımda sabah 6 ya kadar muhabbet ettik. Sırf polisler gitsin sağlama alalım diye. O geceyi 20TL ile atlattığıma şimdi şükür ediyorum. :)

şanslıymşsn :D :D

sagi
16-11-2012, 01:20
ataköy marinada vale'yim işten cıkmısım nasıl yorgunum bindim arabaya her zamanki gibi polisler cevirdi
p=ehliyet ruhsat
b=al abi
p=alkol varmı
b= yok abi isten cıktık valeyiz zaten
p=satıyonmu arabayı
b=satıyom alcnmı
p=alcam fıyat wer
b=ucuk bi rakam soledım
şaşırdınmı sen falan dedim sen iimisin yaaa bu araba 160 bg ne beklıosun hadi lan falan modıfıyede gorunmuyo bunda nasıl oluo mk dıo dedim kacarken gorursun werdi ehliyet ruhsatı bir sıkıyorum akıllara zarar dikizden bir kestim hepsi beni izliyor biz arabada 2 arkadaşlar yarılıyoruz tabi :)

sagi
16-11-2012, 01:24

ahahah aynı model bizdede oldu valeyim o sıralar adamda koklucak kadar bıle benzın kalmamıs arkadas geldi onumuzde araba stop etti dedi valemi evet al ozaman calıstırablıyosan :D bız itttik parkettik cıkarkende cıkamadı tabi :D

sagi
16-11-2012, 01:26
birgün aksaray tarafında babamla gıdıyoruz sırketın symbol ile neyse ben suruyorum babam yanımda solda bi audi r8 war polısler basında bızde babamla bakıyoruz araba gider vaziyette noluyo diye onume bı baktım tum arabalar durmus frene bi kızaklarsın babamın kafa on camda nasıl guluyorum ben olucem :D senden sofor falan olmaz demişti :D :D :D

MOzen
16-11-2012, 08:03
şanslıymşsn :D :D

Hiç üşenmeden okudunmu ciddi ciddi? Dün gece nasıl yazmışım kendime hayret ettim ben. :)

Draniela
16-11-2012, 08:12

B - Ehliyetimde yok abi.
P - Kastamonu.
Polis dalga geçer gibi;

ahahahaha birde gidip amirden 20 tl yi isteseydin bomba olurmuş :D:D:D:D

iz_sport
16-11-2012, 09:22
plAQi6PxcHY&feature

:D ciğerci muhabbetide iyi hani :D :D

Faruk'S
16-11-2012, 10:05
ilk ehliyet hediyem olarak babamdan hafif modifiyeli bi 106 Xr geldi.Sunrooflu felan beyaz güzel bi arabaydı.Performans egsozlu çelik jantlı çok hoş bir arabaydı.Cam filminden ötürü aynı polis 2 kez durdurdu.ilkinde ehliyet yeni bu seferlik göz yumuyorum dedi.ikincisinde de yanımda birkaç bayan arkadaş vardı bu seferlikte göz yumuyorum 3 olmasın demişti :D

aynı araba ile başka bi zaman başka bi polis durdurduğunda ehliyet ruhsat felan istediğinde cüzdanımdaki neşter düştü ancak düşmesi imkansızdı hala aynı yere neşter koyup cüzdanımı sallıyorum ki düşsün ,düşmüyor :D polis yere bir şey düştü dedi.Diğeri eğildi aldı bu ne felan diyince "sağlık meslek liseslinde okuyorum staj yapıyoruz zarf açmak için kullanıyorum" demiştim.Halbuki hiç alakası yoktu..Kimlikten sorgulama yapmasın diye ayaküstü o kadar dua etmiştim ki :D

Mr.K
16-11-2012, 10:47
yil 2006 yada 2007 emin degilim .. :) uzun olcak :hehe:
Punto vardi o zaman bende neyse floryadan bi arkadasimi aldim berkanin yanina gidiyoruz bahcesehire..Yolda atlayip hoplayip ziplamadim sakin sakin gidiyoruz,neyse ulastik bahcesehire sohbt muhabbet vs derken.Berkan dedi versene bi turliyim geliyim vs.. Cardagin ordayiz neyse bu aldi arabayi yokusta durdu ama kalkarken ole bole bi debriyaj kullanma sekli yok.Dedim senin ben ***$!$!%#$^%!!#!**/ vs :)
Arkadasimla donuyoruz lan gaza basiyorum gitmiyo kalkcm kalkamiyorum falan fismekan derken.Zor bela floryaya ulastik,ulastik ulasmasina da durdum,araba kalkmiyo :D :hehe: arkadasim indi neyse guc bela siyira siyira kalktim ama sanzimandan abuk subuk tonla ses geliyo,egzoz var ykoy kavsaga zor bela ulastim derken araba hic gitmemeye basladi..
Ya herro ya merro derken 2.vites 40la zor gidiyorum.Dedim eve gidemicem ben :D babami aradim :

Baba selam ben geldim ama eve gelemiyorum :D
Niye oglum,ya baba araba gitmiyo/
Olum bas gaza gider*gece saat 3-4sulari*
Ya sey baba ben b.s.klubune parkettimde gelsen alsan beni:D
Bin taksiye bananelan diyip kapadi telefonu

Eve gittim ertesi gun cekici vs derken sanayiye cektim besyol
Royun dedigi difrensiyali kirmisim*halen anlam veremem nasil kirdigima dair bi bilgim yok*..

Bide puntoyla ilk kazamda eve cekicide donmek cok koymustu..Ablami ariyorum kaza yaptim diyorum hadilen diyo..Cekiciye yukledim eve geldim.Araba arkada cekicide ben onde icerde oturuyorum,bi indim.Ulan ne kizmistim kendime sen evdn cik surerek eve geri gel kazali sekilde..Hy gidi gunler.

Bikerede etkinlikten donuyorum gece bi arkadasimla o zmn e36 3.16 var falan fismekan,karnimiz acimis arabayi biraktik benzinlige karsidan firindan borek vs alip donduk ciktik yola,buraya kadar hersey normal :)
Otobanda sol sinyal veriyorum 3son3yandegil 5son5yan yaniyo sol sinyal,dedim heralde ampul patladi vs,neyse..
Gittik baya bi ddik duralim bi kahve icelim.Anaa sol sinyal yok :D :hehe:
Nasil olur falan filan derken akila geldi hemen benzinlik :) cingene vardi kanirtmis cikartmis heralde :D elinde torbayla dolasiyodu biz geldigimizde icindede plastik bise vardi ama ben ne biliyim binerken sinyale bakmadim sahsen :D
Ulan napcam ne etcem falan babam kesicek beni (yeni almistik o zmn bmw`yi) bide evde baska bi araba daha varken ben onu kullanip gitmek istemistim neyse..Eve geldim buzuk 13912931atiyo.Babami uyandirdim baba dedim sinyal yok ~ BABA AKU YOK :p~ nasi yok dedim bole bole oldu vs kbakma baba dedim cok ozurdilerim vsvs hicbisey dememisti ama saglam korkmustum-tirsmistim..Boyle iste..

Bide punto perte ciktiginda polisle tartismistim.Anam bilmemneolmus kaburgalarim ezik heryerim mosmor,bana diyo ceza yazicam ya dedim yaz hastaneye gitmek istiyorum biranonce,neyse dedi 105mi ne dedim olsun 150 yaz yeterki gidiyim.Sen diyo benle nasi dalga gecersn bagirmay basladi dedim dalga gecmiyorm bana el kol yapma yaz hastaneye gidicem dedim kotuyum.Sen gidip bana gecmisolsun bilmemne agriniz varmi dicegine bana bagiramassin falan dedim tabi elim kolum rahat durmuyo,o ara elime vrdu dedim vuramassin elime sen benim bende onun eline vurdum.Elamanlar ablam vs zor tutuyolar beni diger polis geldi sonra sakin ol vs vs.Sonra karakola gittik tutanak icinmi bisey icin neyse,icerde sigara iciyorum sinir stres acidan,geldi tartistigim polis amca Beyefendi sigarayi sondururmusunuz disardaki kulluge rica etsem.Dedim boyle konus canimi ye.,sonra sondurdum falan filan iste.

Olaylar olaylar anlatsan masal olur//.Yazarak yazinca duygu aktarilmiyo pek..

immortalboss
16-11-2012, 11:06
Yaş 18.Ama lise sona gidiyorum.Ehliyetimi de aldım.78 model Golf mk1 var.Hemde otomatik.:D Arada peder beyden izin alıp arabayla gidiyorum liseye.Zaten minyon bir tip olduğum için çocuk araba kullanıyor diyorlardır büyük ihtimalle.Ama hiç kural çiğnemiyorum.Okuldan çıkarken birisi şikayet etmiş.Arabada 5 kişiyiz.Hepsi kız.:D
Neyse kemerler takılı,ehliyet ruhsat tamam,farlar stoplar vs. her şey yolunda.Çıktım 50 metre gittim.Birtane çift kabinli 4x4 jandarma önümüzü kapattı.Ama arabanın frenler zaten allaha emanet.Zor durdum.:D Kızlar bastı çığlığı.Birisi diyor araba çalıntı mı öteki diyor ehliyetin mi yok.Jandarmada arkada oturan amca artık kimse kapıyı açtı.Parmakla gel gel yaptı.Aldım ruhsatı,ehliyeti.Gittim.
Merhaba merhaba...Ehliyetin yoktur şimdi senin diyor.Yoo var diyorum.Arabanın vizesi var mı diyor var diyorum.Farları yak,yaktık.Kemerler takılı mı? Takılı.Ehliyeti verdi.Yavaş git dedi.Zaten hızlı gitmiyo ki dedim.Garibim o kadar hazırlanmıştı cezayı yazacağım diye.:D

Öteki de tam gençlik anısı.Arabayı aldık.İşi öğrendik.Deneme yapıyorum.El freniyle döner mi,suya girip su sıçratma,patinaj çekme vs...
Yerler ıslak.Meğerse bizim sol taraf tutuyor sağ taraf tutmuyormuş.El frenini bir çektim.:D Araba geldiği yere döndü.:D
Ordan çıktım 100 civarı ile giderken su birikintisi gördüm içine bir girdim.Araba zaten 850-900 kg.:DBayağı bir kayıp geldiği yere döndü.El ayak iptal tabi bende.Çaktırmadan yavaş yavaş geldim.O gün bugündür son deliliğim oldu.:D

Agah
28-11-2012, 17:07
Yaş 18.Ama lise sona gidiyorum.Ehliyetimi de aldım.78 model Golf mk1 var.Hemde otomatik.:D Arada peder beyden izin alıp arabayla gidiyorum liseye.Zaten minyon bir tip olduğum için çocuk araba kullanıyor diyorlardır büyük ihtimalle.Ama hiç kural çiğnemiyorum.Okuldan çıkarken birisi şikayet etmiş.Arabada 5 kişiyiz.Hepsi kız.:D
Neyse kemerler takılı,ehliyet ruhsat tamam,farlar stoplar vs. her şey yolunda.Çıktım 50 metre gittim.Birtane çift kabinli 4x4 jandarma önümüzü kapattı.Ama arabanın frenler zaten allaha emanet.Zor durdum.:D Kızlar bastı çığlığı.Birisi diyor araba çalıntı mı öteki diyor ehliyetin mi yok.Jandarmada arkada oturan amca artık kimse kapıyı açtı.Parmakla gel gel yaptı.Aldım ruhsatı,ehliyeti.Gittim.
Merhaba merhaba...Ehliyetin yoktur şimdi senin diyor.Yoo var diyorum.Arabanın vizesi var mı diyor var diyorum.Farları yak,yaktık.Kemerler takılı mı? Takılı.Ehliyeti verdi.Yavaş git dedi.Zaten hızlı gitmiyo ki dedim.Garibim o kadar hazırlanmıştı cezayı yazacağım diye.:D

Öteki de tam gençlik anısı.Arabayı aldık.İşi öğrendik.Deneme yapıyorum.El freniyle döner mi,suya girip su sıçratma,patinaj çekme vs...
Yerler ıslak.Meğerse bizim sol taraf tutuyor sağ taraf tutmuyormuş.El frenini bir çektim.:D Araba geldiği yere döndü.:D
Ordan çıktım 100 civarı ile giderken su birikintisi gördüm içine bir girdim.Araba zaten 850-900 kg.:DBayağı bir kayıp geldiği yere döndü.El ayak iptal tabi bende.Çaktırmadan yavaş yavaş geldim.O gün bugündür son deliliğim oldu.:D

kendin aramışsın :D :D

1lker
28-11-2012, 17:56
Rahmetli integram çalışmamıştı. Tek kişiydim. Vurdurdum bir şekilde ama yine çalışmadı. Sonra marşa bastıkça marş boşa dönmeye başlamıştı. Tüh dedim, dinamo kaçırıyor. O da zor bir yerdeydi. Neyse, Allah'tan bagajda teçhizat tam. Sokak ortasında, güneşin altında LPG regülatörünün marş dinamosunun üstünde olduğundan dolayı iki saatte söktüm marş dinamosunu. Ama veriyorum dinamoya dışarıda aküden elektriği, çok da güzel kavrıyor dinamo. Var bu işte bir iş dedim. Geri yerine taktım zor zar. Basıyorum, yine boşa dönüyor. Tek kişiyim, birisi geçse marşa bassa tespit edeceğim sorunu ama...

Akşama kadar uğraştıktan sonra sonunda farkettim ki distribütör kilitlenmiş, emme tarafı kasnağına da trigerden diş atlatmış, arabada komprasyon yok, marş basıyor ama komprasyon olmadığından hızla boşa çeviriyor. Kimin aklına gelir ki..? Ama çok kızmıştım kendime, nasıl farkedemedim ben bunu da akşama kadar boşa uğraştım diye...

Ama telafi ettim :) Yeni distribütörü takarken diş atlatmış trigeri, trigeri değil emme kasnağını söküp, emmeyi çevirip doğru şekilde takarak 10 dakikada çözmüştüm :) B18 de sağolsun interference motor olmadığından subap eğmemişti. Bastık devam ettik.

O gün bu gündür tek başıma girişmiyorum mekaniğe...

Bir adamın hikayeleri bile mi bilgi içerir arkadaş bu nedir ya :D

Buda benden olsun...

Kuzenle gece canımız tuzlama çekti üzerinize afiyet gittik 2 şer tane içtik bol sarımsaklı after then çevirmeye girdik dönüş yolunda adam ehliyet ve ruhsatı aldı eline alkol muaynesi üflermisiniz diye uzatınca bel hizasından bende adamın yüzüne bir nefes üfledim geri verdi evrakları ve gidin buradan dedi :D

Minova
28-11-2012, 18:23
Bundan 3-4 sene önce bursa da bir dönüm bahçe almıstık hafta sonları hep pikniğe gidiyorduk
Normalde arabayı bahçeye sokmazdık yol zaten 10 - 15 metre ilerideydi park ediyorduk o gun dedık arabayı da içeri alalım neyse mangalı falan yaktık birden bulutlar toplandı falan bır yağmur b stırdı ama nasıl yağıyor arabanın ıcıne girdik yoksa mangalda zıyan olucaktı (Araba H-100) 2 dakıka ıcınde butun her yer çamur babam bındı arabaya bız arkaya dolustuk çıkarmaya çalışıyoruz yok gıtmıyor araba daha çok saplanıyor falan ındık arabadan itelim dedik her yerimiz çamur pıslık oldu sonra köye yürüdük bir traktör getirdik zor bela çıkarttı arabayı bu arada yağmur kesılmıstı sonra bultular dağıldı guneş geri geldi bizde çamur banyosu yaptıgımızla kaldık

Minova
28-11-2012, 18:42
4 sene önce arabayı aldığım ilk gün. Sabah arabayı aldım, öğlen okula gittim dersler bitti eve döneceğim. Okuldaki hocalar ile aram iyi, devamlı muhabbet ederdik, arabalar ile ilgili teknik şeyleri, karşılaştırmaları vs hep bana sorarlardı ben de düzgünce açıklayarak cevap verirdim. Devamlı da başlarının etini yerdim araba alacağım diye :D Neyse, bindim arabaya çalıştırdım, yola çıkacağım. Hocalar az ileride toplanmış, yanlarına gelince hayırlamak istediler, camları indirdim 1-2 dakika muhabbet ettik. Yola çıkacağım artık hava soğuk, camı kapatayım dedim. Düğmeye bastım, camın arkası yükselmeye başladı ama ön tarafında hareket yok :D Arkası yükseliyor yükseliyor derken cam üçgen halinde tepeye dayandı. Ben de şaşkınlıktan düğmeyi bırakamamıştım, öyle bakakaldım. Hocalar da şaşkın şaşkın bakıyor. Çaktırmadan bu arabanın özel seri olduğunu, camın arkası ile önünün ayrı ayrı kontrol edilebildiğini söyledim, iyi akşamlar deyip kaçtım :D

hahahahah :D gülmekten yanaklarım ağrıdı abi ya :D

Görkem.Y
28-11-2012, 18:48

Offf yok boyle bisey yarildim :D

Berkel
28-11-2012, 20:58
Buda benden olsun, geçen yaz, gençliğin verdiği heyecanla ilk defa araba kaçırma olayına girişmek istedim, babamda inanılmaz katıdır bu konuda elinde olsa ehliyeti al sonra öğrenirsin kullanmayı falan diyecek. neyse biz tabi sabahlıyoruz yazın. bi gece bana vahiy geldi dedim ben alıyorum arabayı, eve girdim çaktırmadan kaptım anahtarları çıktım. oturdugumuz yer site oldugu için zaten polis sıkıntısı yok, anca yuvarlaklar çizebiliniyor. gece gece kimseyede zarar veremem zaten. neyse arabayı çıkartacagım park da çok sıkıntılı. paralel parking olayı. bide ilk defa kullanıyorum araba, hepsi dip dibe aynalar nerdeyse değecek. hani önündede duvar var, yani bi dikdörtgenin içinde manevra yapmak gibi birşey. hemde yokuslu yol.neyse nasıl bir gaza gelmiş isem, tabi arabaya olan aşkımda söz konusu. arabada 2006 jetta. şimdi arabayı çıkartacam ama o araba geri nasıl girer oraya düşünen yok :D hani ileri cıkaracagım sonra yokustan assa inecek. tabi korkudan marşa basmam mümkün değil çıt çıkmıyo gece, bizim 2 arkadaş park yerinden iterek çıkarmaya çalışıyoruz arabayı. :D iyi kötü çıkarttık yokus asağıya kayıyor araba tabi marş basmayınca frenler sert. bi baktım bi tanesi bagajı açtı arabanın arkasından koşuyor, kafamı geri çevirmemle beraber. bir çığlık sesi. önüme bi döndüm, bodostlama giriyorum bmw ye, son anda kurtardık allahtan. çokta uzatmıyım. biz baya 1-2 saaat gezdik sitede. geri geldik koyacagız, şimdi bi yandanda arkadaşlar videoya çekiyor arkadan. zaten stres var üstümde, kendimlede gurur duyuyorum nasıl soktuysam. baya 2 manevrada girdim iki arabanın arasına, ama asıl sorun şuki saat 5, beynimiz akmış, görülmemek için farlar kapalı. ve ben yarı uyuyorum. iki arabanın arasına soktumda durmak gelmiyor aklıma. önümde duvar var :D en sonunda git git git. kütt diye bi girdik duvara. videoyu hala izledikçe gülmekten yarılıyorum. diyalog aynen şu - küüt
-Berke kaza yaptık sandım olum
-Yaptık zaten ege :D
- hadi laa
- tabi sen uyuyordun

rahatlıga bak bendeki. ama oyle bi ses tonuyla söylemişim ki :D

Agah
28-11-2012, 22:26
Buda benden olsun, geçen yaz, gençliğin verdiği heyecanla ilk defa araba kaçırma olayına girişmek istedim, babamda inanılmaz katıdır bu konuda elinde olsa ehliyeti al sonra öğrenirsin kullanmayı falan diyecek. neyse biz tabi sabahlıyoruz yazın. bi gece bana vahiy geldi dedim ben alıyorum arabayı, eve girdim çaktırmadan kaptım anahtarları çıktım. oturdugumuz yer site oldugu için zaten polis sıkıntısı yok, anca yuvarlaklar çizebiliniyor. gece gece kimseyede zarar veremem zaten. neyse arabayı çıkartacagım park da çok sıkıntılı. paralel parking olayı. bide ilk defa kullanıyorum araba, hepsi dip dibe aynalar nerdeyse değecek. hani önündede duvar var, yani bi dikdörtgenin içinde manevra yapmak gibi birşey. hemde yokuslu yol.neyse nasıl bir gaza gelmiş isem, tabi arabaya olan aşkımda söz konusu. arabada 2006 jetta. şimdi arabayı çıkartacam ama o araba geri nasıl girer oraya düşünen yok :D hani ileri cıkaracagım sonra yokustan assa inecek. tabi korkudan marşa basmam mümkün değil çıt çıkmıyo gece, bizim 2 arkadaş park yerinden iterek çıkarmaya çalışıyoruz arabayı. :D iyi kötü çıkarttık yokus asağıya kayıyor araba tabi marş basmayınca frenler sert. bi baktım bi tanesi bagajı açtı arabanın arkasından koşuyor, kafamı geri çevirmemle beraber. bir çığlık sesi. önüme bi döndüm, bodostlama giriyorum bmw ye, son anda kurtardık allahtan. çokta uzatmıyım. biz baya 1-2 saaat gezdik sitede. geri geldik koyacagız, şimdi bi yandanda arkadaşlar videoya çekiyor arkadan. zaten stres var üstümde, kendimlede gurur duyuyorum nasıl soktuysam. baya 2 manevrada girdim iki arabanın arasına, ama asıl sorun şuki saat 5, beynimiz akmış, görülmemek için farlar kapalı. ve ben yarı uyuyorum. iki arabanın arasına soktumda durmak gelmiyor aklıma. önümde duvar var :D en sonunda git git git. kütt diye bi girdik duvara. videoyu hala izledikçe gülmekten yarılıyorum. diyalog aynen şu - küüt
-Berke kaza yaptık sandım olum
-Yaptık zaten ege :D
- hadi laa
- tabi sen uyuyordun

rahatlıga bak bendeki. ama oyle bi ses tonuyla söylemişim ki :D

sonra noldu sonraa :D :D: D

131mirafiori
29-11-2012, 00:30
3-4 sene önce bir gece canım sıkıldı babada 106 ile gelmiş o akşam(4 kapı & otomatik) Baba uyudu garanti olsun diye 1 saat daha bekledim aldım arabanın anahtarını çıktım annem hoooooopp dedi dur bakalım nereye :D Canım sıkıldı 2 tur atıcam gelicem dedim çıktım evden. Arabanın içine oturdum marşa bastım çeyrek depo benzin var dedim şahane oldu bu (gidip geleceğim yer toplam 10 km yok) çakallık yapıp benzin koymayacağız ya evden çıktım FSM bulvarına geldim o zamanlar her gece alevli oralar yanıyor :D 1 tur attım tam çıkıcam araba Acıbadem hastanesinin ordaki lambalardan kalkarken tekledi. Dedim yapma bana bunu sakın g.t gibi kalırım burda nitekim de öyle oldu FSM bulvarından İzmir yoluna girdiğim gibi otobüs durağında kaldım :D Benzin ibresi hala sabit dedim bunu ben çözemem eve tabanvay yapıcaz derken dedim bi depo kapağını açayım açmamla yerinden fırlaması bir oldu kapağın... Gittim kontağı çevirdim tekrar ibre yerin dibine geçmiş o akşam hayatımın sporunu yaptım neden diye soracak olursanız yanımda sadece ehliyet vardı gerisini düşünün:D FSM çıkıştan ev 4500 metre koşarak gittim, evden para aldım komşunun kzının bisikletini aldım bisikletlede gelirken benzin aldım arabaya koydum çalıştırdım eve gittim ertesi sabah babam geldi uyandırmaya dedim sen git ben gelmiycem dükkana bugün... Babam gülmeye başladı o gülüşünü asla unutamam :D :D

cenk
29-11-2012, 08:19
7 sene önce 05 yılında, arkadaşın babası 05 model sıfır araba alıyor. Sıfır arabalayı bilirsniz benzini ilk benzinliğe kadar yeter. :)

tabi arkadaşın babası arabayı alıyo oğluna diyo git şu arabaya benzin al, bu arkadaş hemen bizi arıyo olm babam sıfır araba almış hadi gezelim iyi diyoruz, o zamanda bekarız hatunlar matunlar 5 kişi biniyoruz arabaya arkadada başka bir arkadaşın arabası var o arabadada kızlı erkekli bir beş kişide vardır :)

Ankarada geziyoruz tam çiflikte henzemin geçitine geliyoruz filim gibi rayların üstünde benzin bitiyor :) Neyse tabi arabadan inerek arabayı rayların üstünden itiyoruz yola çıkartıyoruz sağa çekiyoruz, bu sityeyede üye olan demibu nikli süper akıllı arkadaşımız deniz sıfır arabaya diyorki bunun yağı yok. :D artık nekadar içmişse :)

biz arabaya ilerdeki aslanlar petrolden yağ alıyoruz dolduruyoruz basıyoruz marşa araba gene çalışmıyor sonra arkadaşın aklına geliyor benzin bittiği gidiyoruz bide benzin alıyoruz arabayı çalıştırıyoruz bembeyaz duman ata ata 30 km arabayı bu araba bozukmuş benzin koyunca beyaz duman atıyo diye servise geri götürüyoruz :D :D

ozgurluk
29-11-2012, 08:42
3-4 sene önce bir gece canım sıkıldı babada 106 ile gelmiş o akşam(4 kapı & otomatik) Baba uyudu garanti olsun diye 1 saat daha bekledim aldım arabanın anahtarını çıktım annem hoooooopp dedi dur bakalım nereye :D Canım sıkıldı 2 tur atıcam gelicem dedim çıktım evden. Arabanın içine oturdum marşa bastım çeyrek depo benzin var dedim şahane oldu bu (gidip geleceğim yer toplam 10 km yok) çakallık yapıp benzin koymayacağız ya evden çıktım FSM bulvarına geldim o zamanlar her gece alevli oralar yanıyor :D 1 tur attım tam çıkıcam araba Acıbadem hastanesinin ordaki lambalardan kalkarken tekledi. Dedim yapma bana bunu sakın g.t gibi kalırım burda nitekim de öyle oldu FSM bulvarından İzmir yoluna girdiğim gibi otobüs durağında kaldım :D Benzin ibresi hala sabit dedim bunu ben çözemem eve tabanvay yapıcaz derken dedim bi depo kapağını açayım açmamla yerinden fırlaması bir oldu kapağın... Gittim kontağı çevirdim tekrar ibre yerin dibine geçmiş o akşam hayatımın sporunu yaptım neden diye soracak olursanız yanımda sadece ehliyet vardı gerisini düşünün:D FSM çıkıştan ev 4500 metre koşarak gittim, evden para aldım komşunun kzının bisikletini aldım bisikletlede gelirken benzin aldım arabaya koydum çalıştırdım eve gittim ertesi sabah babam geldi uyandırmaya dedim sen git ben gelmiycem dükkana bugün... Babam gülmeye başladı o gülüşünü asla unutamam :D :D

Güzel bi anıymış gerçekten, çokta samimi anlatmışsın, özellikle komşu kızının bisikletiyle benzin şişesi taşıdığın gözümün önüne gelince epey güldüm :)

powERS
29-11-2012, 10:10
senelerden bır sene. sanctuary denen ınsanla bayramlastık :D seker bayramının 2. gunu:)

araba kıralık sıfır sümbül. istanbuldan babamla gidip aldıydık :) neyse.

bızdeyız babam dedı gıdın bı sayısal oynayın ıyı baba dedık :D

aldık anahtarı cıktık. sayısalla alakası olmayan bı yola gırdık genıs asfalt gelıp gıden olmaz.

yagmur yagmıs durmus. yerler ıslak jilet... :)

daha gencız denemek ıstedıgımız hareketler var abılerımızden gordugumuz :D

yanlıcaz dedık saga sola :D

50 60 la gıdıyoruz sen elfrenını cek. dıreksıyonu kır araba arkasını atsın. sonra panıkle frene bas toplayama.

sag kaldırıma arabanın sol on tarafını vur cıkart kaldırıma arabayı yan yan.

durduk. baktım yasıyoruz aırbagler yerınde. marşa bastım tekrar aldım arabayı gerı gerı ındı araba kaldırımdan taktım vıtese yuruyım dıye araba gıtmıyo one dogru aha dedım sıctık.

ındım bı baktım sol davlumbaz lastıgın altında. sıs lambasının oldugu yer dusmus baskada gozuken bısey yok

kafayı bı egdım assaa yag akıyo aha dedım karterı de yemısız.

o ara oralarda bıtane nobet tutan polıs varmıs. o geldı gecmıs olsun falan. sagol dedım. nasıl oldu dedı. dedım kaşınan kaşınır. :D nedemekse :D adam nasıl dedi. biz kaşındık dedim. sonrada kaşıdık dedim :D hala salak sacma konusuyorum :D

adam polisi arıyorum dedı ara dedım gelsin. :D

bende babamı arıyorum.

-baba kaza yaptık.
-cıddımısın
-evet
-bısey oldumu sıze
-yok
-karsı tarafa?
-karsı taraf yok baba
-nası yok lan naptınız olum adama?
-yok baba bırıne carpmadık.
-surcegın arabayı sk...**

nerdesınız?

tamam gelıoz. :)

neyse babam geldi senın bu yaptıgın soforlukle alaksı yok salaklıkla alakası var fılan :D he baba dogru baba. bıdaha kendı arabanı alana kadar yok sana araba. tamam baba.

araba babamın ustune duruyo baskası kullanamaz fılan ya :D

polıs geldı babam sıkıyo ıste kedı cıktı carpmayım dıye kırdım dıreksıyonu yerler ıslak kaydı falan.

bız arkadan ızlıyoz. ordan arayan polıs gelmesınmı :D dedı bu adam yalan soyluyo. arabayı bu arkadas kullanıyodu. ama benı gostermıyo sanctuary ı gosterıyo. haydaaaa. ne alaka ya :D

babam bana ters ters baka baka geldı gıdın ayarlayın.

polısler arabaya gırdıler. yazıyolar bıseyler tutanak fılan. ben bı tarafa coktum onur bı tarafa coktu.

anlatıyoz abı bız ogrencıyız araba kıralık babamın adı yazılması lazım ben yaptım arkadas yapmadı fılan. adam dıyo sıze neden ınanalım zaten yalan beyanda bulunuyosunuz memuru kandırıyosunuz fılan abı ıste kıralık araba ondan sıkıntı olmasın dıye.

ıste orencıyız bıde bıze odetırlerse bıterız fılan. e dedı obur arkadas kullanıyomus. yok abı valla ben kullanıyodum. fılan. velhasıl adamlar onura yazdılar kazayı :D

ama allahtan onurdada ehlıyet var

alkol fılan olsa ne *** yıcektık bılmıyorum :D bızımde boyle bı anımız vardı.

araba sonra babamın bı arkadasına verıldı. araba devamlı arka balataları bıtırıyomus. servıse sormuslar neden boyle.

servıs demıs arabanın buyuk kazası varsa bozulmustur puntaları tutmuyodur fılan..

buyuk degılkı ya..

Minova
29-11-2012, 14:01
Bir Hikaye daha anlatıyım bari :D
Bora yı yenı almıstık pazar günün babamın arkadasının köftecisi var oraya gittik arkadaş dedi arabayı al gezelim daha önce clio vardı vırajda yapıstırıyodum el frenı çatur çutur dönuyodu
Bora da arkadaş gaza getirdi 3 kişiyiz bir asıldım el frenıne sonuna kadar çektim anca kaydı bı ara kendımı subaruda sandım döndugumuz yerin tam tersine direksıyonu falan kırdım 50 ile falan gıdıyoduk araba kendı topladıgı gıbı dıreksıyonu krıdıgım tarafa bir döndü frene asıldım otomatık vitesti araba çöptenekesine yapıştırdım belediyenin metal çöp tenekelerınden kocaman bır şey :D onla beraber plakada uçtu benimde başıma ilk defa gelıyor ehliyette yoktu neyse plakayı ıple tuttruduk arkadaşalrın yerıne kadar öyle gitti o ana kadar arabanın önune ınıp bakmadım bıle sonrasında vıda ıle tuttrduk önden de arabanın boyası dukulde hafifte ezık vardı babamlar 1 hafta sonra görmüşler o arabanın önune ne oldu dedıler haberın var mı dedım arabayı otoparka bırakmıyosunuz çarpıp kaçmıstır biri :D

Berkel
29-11-2012, 14:10
sonra noldu sonraa :D :D: D

allahtan şanıma annem bu olaydan 2 gün önce sucuya girmişti önden babam daha görmemişti arabayı. anneme iteledim, o vurmustu ondan oldu falan dedim :D bidahada açılmadı konusu :D

dt8677
29-11-2012, 14:21
plAQi6PxcHY&feature

9.33 den sonra :)

-nasıl ne yapıyorum ya :) (sessizlik)

ADMISE R1
29-11-2012, 14:26
bi roll gecesiydi ***** yerden çıktık bs typer serhat kankamla deniyoruz ozaman bp rc vardı bende bs de sadece cai liydi.o en solda ben orta şeritte sıkmaya başladık 235 civarına geldik hafif yokuş çıkıyorduk düzlüğe çıktığımız anda bir baktım 3 tane rocco 2.vites 50 de denemeye hazırlanıyorlar.allahım o an öldüm dedim ama allahtan heyecan yapmadım frene sert bi şekilde basıp bıraktım o anda serhatla aynalar yanyanaydı ve birden serhat öne geçmesiyle tamponuna yani en sol şeride atladım ama arabanın arkası yana geliyodu derken esp hayatımı kurtardı belkide panik yapıp frene basmaya devam etseydim ve gaza basmasaydım o 206 roccoların arkasından girip önünden çıkardı diye düşünüyorum.çok korktum ve sinirklenmiştim ancak roccocular sevdiğim kardeşlerim olduğu için bişey diyemedim.

s.alican
29-11-2012, 15:16
ben şimdiye kadar yakalanıpta yemediğim ceza görmedim yada bırakanda görmedim yada bana denk gelmedi çok yolculukta yapıyorum..sadece 154 değil 72 kesiyorum bi sigaranı hak ediyoruz dediler Allah razı olsun demekten başka bi çarem olmadı :) yazmadan salan varmı gerçekten :D
örnek olarak ukraynada yayaya yol vermedim diye( bana yeşil yanıyor bu arada) 1200 grv civarı bi para kestiler aşagı yukarı tl ye vurdugumuz zaman 250 tl civarı yapıyor :D

Burak K.
29-11-2012, 17:09
Bursadayken ceza yemişim. :D Babam aradı az önce,oğlum nabıyosun dedi iyi baba okuldayım dedim. Bu ay harçlığından 154 lira kesiyorum haberin olsun dedi,neden yaa diye isyan eder bi şekilde sordum. :D Ceza yemişsin,bi daha kameralara daha çok dikkat edersin dedi. Baba onu erken ödeyince indirim oluyo bana da yansır mı o indirim dedim,telefonu suratıma kapattı. :D

Bluttbeton
29-11-2012, 18:05
2010 yılı lise sondayım ygs lys hazılık dönemi okula fazla gitmiyom, o zaman ehliytte yok, sabah arabanın kataloğunu buldum işte hangi devirde ne kadar güç veriyor ne kadar tork veriyor diye bakmıştım
öğlene doğru babamla bi işimiz çıkmış gittik ,gelirkende kurttepe'de bir yere uğradık .Eve giderken babama dedim:
eve kadar ben götürim zaten 2 km anca var bişe olmaz ne çevirme ne radar olurdedim. Babam da al sür dedi
arabaya geçtim kurttepeden ruhsağlına kadar bişe.
düzlüğü bulunca yardırmaya başladım işte 6000 devirde vites atmalar falan ibre 100 e dayandığında bana gülümseyen beyaz clio symbol'ü görünce frene bi asıldım artık nasıl bastıysam radarın önünden kızaklaya kızaklaya geçiyorum o görüntüyü hiç unutmam slow motion gibi aracın içinde ki polisler bana bakıyor tabi o anda babam da bana saydırıyor:D araç durduktan sonra babam geçti, gidiyoz çevirme aracına yaklaşınca bende 3,5 atmaya başladım :D :D bizi durdurmadılar, eve geçtik ben hemen ders çalışma bahanesiyle odama kaçtım sonra dersaneye gittim akşama da eve geç geldim evden bişe demediler:p

DelSolOnur
29-11-2012, 22:23
Sene 2008 veya 2009 15 tatildi sanırım.Kar yağışı 3 5 gün oldukca fazla yağmıştı.Günlerden pazar günüydü kar yağışıda azalmıştı.Babamlarla birlikte amcalara 4.levente gidicektik.Arabanın üstündeki karları temizledik çıktık yola çapa kan merkezin ordaki ışıklarda durduk 106 xs otomatikti babam kırmızı ışıkta aracı p ye aldı yanımıza honda civic geldi gaz verme vs hareket yaptı ışık tam yandı babam ilk ben kalkıcam hesabına p den vitesi d ye şılak diye hızlıca bir aldı 3-5 metre sonra motor kısmından takur tukur sesler gelmeye basladı meğersem şanzumanı dağıtmısız :D babam bir gaza gelmesi 3000 tl patladı

delsolemrah
30-11-2012, 17:33
geçmiş olsun

DelSolOnur
30-11-2012, 19:00
geçmiş olsun

sağol emrah abi

Agah
10-02-2013, 02:20
güncel. yok mu hikayeleriniz iyi oluyo okumak :D

ProdriveSTI
10-02-2013, 02:26
Macerami anlatmisimda utandim olm niye hortlattin :D

Agah
10-02-2013, 02:38
Macerami anlatmisimda utandim olm niye hortlattin :D

ahahaha :D binme bidaha megane coupe ye :D :hahaha: :icon_wack

Trane46
10-02-2013, 03:00
Bigün benim EF'e ile şirinevlere dükkan bakmaya gittik abimle. ehliyet var araba benim üstüme ama çocuk tipli oldugumdan kimse ciddiye almaz. 20 yaşındayım geçen ehliyetimi biri gördü sen nasıl ehliyet alabildin dedi. :D herneyse hafif bir egzoz var sakininden bir ses. geri dönücez biraz gittim. ışıklara geldik. dedim emniyet kemerini takayım nasıl birşey o ara trafik polisi tam önüme geldi. kemeri takınca tırstıgımı anladı çağırdı. böyle baktı. niye kullanıyon lan arabayı dedi. ehliyet ruhsatı verdim ehliyetim var arabada benim amirim dedim. durdu böyle düşündü bir kaç saniye. ne ceza kitlesem diye. düşündü arkadaşına baktı düşündü sonra senin niye egzozun bagırıyo. dedim amirim arabayı yeni aldım. egzozu söktürüyordum yeni egzos sipariş ettim onu bekliyorum dedim. aldı ehliyeti ruhsatı takip et dedi. tabi abim bana sayıyo. bende arkasında o sinirle bağırtıra bagırtıra gittim nasıl olsa söktürücek yapıştırıcak cezayıda. gıçıklıgına kıçına yapıştım bagırtırıyom. millet felan bakıyo :D tabi egzoz değişti otoparka cezaya derken bize 150 tl ye patladı. :D birde arabayı çıkarmak için EF egzozu bulamadık tofaş egzost taktık :D

tylan
10-02-2013, 04:04
3 gün önce yanım da bir arkadasımla şahinle sanayi den donerken çevirmeyi fark ettım araç taksı çıkması olduğu için çekme belgeli. Ne plaka ne de evrak namı na hiç bir şey yok. dedım yandık, cevırmeye 500-600 metre kala çektim kenara bekliyorum. Polis beni görünce tabi kıllandı el işareti ile gel diyor. o an iki şeridi ayıran su kanalını farkettim çok eğimli olduğu için normal bi araç altını vurmadan cok zor geçer. Zaten ceza yemektense altını vurmayı tercih ederim. her neyse polis hala gel diye el işareti yaparken ben sınyalımı verdım daldım su kanalına :D tam cıkarken sağ arka tekerlek boşta kaldı araba gitmiyor aha dedim şimdi s.çtık yanım daki arkadaşa dedim cabuk arabayı ıt. ındı asayıga arabayı ıtmeye calısıyor bende gaza yuklenırken polıslere baktım yanında ki arkadasıyla kosarak gelıyorlar o sanıyelerı sankı yıl gibi yasıyorum gaza yuklenıyorum direksiyonu sola tam kırıyorum olmuyor derken obur teker de yere değdi ordan cıktık polısler bağırıyor dur lan kaçma diye. Ben hemen karsı serıde gectım tabi. arkadasın da arabaya bınmesıyle hemen sanayıye gerı topuk :) hala araba sanayı de eniştemin dukanı nın içinde duruyor :)

eren53
10-02-2013, 04:09
bi gün asya kıtasına geçicem baltalimanından bağlanıyorum kgs ye de para koyucam o zamanlar yol kenarında minibüslerde yükleme yapıyolardı arkasına yanaştım tam inicem çat diye polis dikildi başıma

megerse minibüsün önünde ekip varmış geleni alıyolar

açtım camı ehliyet ruhsat dedi

ben senin için durmamıştım abi kgs dolduruaktım dedim

olsun durmuşken bi bakalım dedi

neyse göZe giren şemsie açılmaz dedik :D verdik ehliyeti ruhsatı

adam aldı ehliyeti bi ehliyete bakıyo bi bana bakıyo bi daha ehliyete baktı geri uzattı

civelek dedi

evet abi dedim

ben seni görmedim durdurmadım dedi ehliyeti ruhsatı verdi gitti bende o şokla uzadım gittim :D

AEM
10-02-2013, 04:50
Çevre yoluan cıktım yardırıyorum 4 te 190 km ler kesiceye girmeler falan.. :D

Burdur -Antalya karayolu arası ... (Babam Jandarma Astsubay) Benim cıktığım gün ise asla radar olmayan bi yer..

Bi baktım ilerde cevirme var Allah dedim sıctık bide jandarma trafik. Götümden nasıl terler akıyo aklıma 210 km leri gördüğüm aklıma geliyor inş o hızda yakalanmamışdır diye nasıl dua ediyorum :(

Durdum Bi baktım tanıdık bi uzmancavuş hemen içim rahatladı .Abi babamın haberi yok biraz cıkıyım demiştim söylemessin demi dedim.

Yok söylememde 170 le radara girmişin olum dedi Manyakmısın sen dedi !! Abi cahilliğime ver gençlik işte bastık lütfen babam bilmesin diye nasıl yalvarıyorumm.. Tamm dedi fakat gözleri

jandarma aracını gösteriyo bana sen ayvayı yedin bakışı atıyodu :S :S :S:

Abi ne var ! Ne oldu Falan demeye kalmadan Aracın arka kapısı acıldı ve

İçinden babam bildiğin babam cıktı ve elinde jop var !!!!!

5 saniye bilincimi yitirdim. Dona kaldım .

.Babamm bana havada aduket cekerek üzerime geldi. Aynı aşağidakı adam gibi fakat tıpa tıp aynı koşuş elinde jopla

http://galeri4.uludagsozluk.com/116/iett-otob%C3%BCs-%C5%9F%C3%B6f%C3%B6r%C3%BCne-%C5%9Faka-yapan-liseliler_179281.jpg

Gerisi yediğim bi ton laf 1 ay boyunca araba lafı etmedim...

vallahi billahi kahkaha attım

Okhoroz
10-02-2013, 04:58
Millet araba kaçırıyo dur dedim bende bi gezip geleyim kafam dağılır dedim.Az önce kaza yaptım bayırı zor çıkan 1.2 corsa c ile el freni çekili 2 arabayı geri viteste sokaktan caddeye kadar ittirdim.Ehliyetim var ama genede y...a yedim.bu Pc yi son görüşüm olabilir :(
Edit: Debriyajı kaçırdım :(

Agah
10-02-2013, 05:01
Millet araba kaçırıyo dur dedim bende bi gezip geleyim kafam dağılır dedim.Az önce kaza yaptım bayırı zor çıkan 1.2 corsa c ile el freni çekili 2 arabayı geri viteste sokaktan caddeye kadar ittirdim.Ehliyetim var ama genede y...a yedim.bu Pc yi son görüşüm olabilir :(

istemsizce güldüm kardeşim kusura bakma geçmiş olsun :D

berkay_aydin
10-02-2013, 05:04

Geçmiş olsun :( umarım şakadır değilse enazından kaskonuz vardır..

AEM
10-02-2013, 05:17

Geçmiş olsun kasko ve sigorta vardır inşallah.

Okhoroz
10-02-2013, 05:18
Şaka değil az önce araçları çektiler 1 duster 1 206 vardı.Araçlar şimdi çektiler.Bizim araçta pek bişey yok tamponu gümlemiş.Diğer araçlardada pek bişey yok

Okhoroz
10-02-2013, 05:22
Geçmiş olsun kasko ve sigorta vardır inşallah.

Kaskosu sigortası var herşeyi tam Allah korudu :)Daha kötü olabilirdi.

lethaldoze
10-02-2013, 12:12
Kaskosu sigortası var herşeyi tam Allah korudu :)Daha kötü olabilirdi.

Geçmiş olsun kötü bir durum.

Traxx
10-02-2013, 14:17
Yil 2007 :d aracim clio Kosovadan Turkiyeye sabah 8:00de yola ciktim ole tin tin ilerliyordum bulgaristanin buyuk bi bolumunu gectimistim Haskovo sehrine aksam saat 22"30da civari varmistim burayakadar hersey iyi kapikuleye birkac kilometre vardi herneyse bu sitede Bulgaristanli arkadaslar bilir Haskovo Lada yetkili servisini otobana yaklasik 1 km olani herneyse fazla uzatmiyim iste o rampadaya varmistim ki :d araba gaz yememeye basladi (yigildi) :d kendikendime dedim la noluyo manyetik alana mi girdim ole bi his yani :d sapasaglam yuruyen araba durdu gaz yememeye basladi istop etti, rampadan bosa atip geri ile parkettim saga, arac calismiyor bi turlu boguldu dedim kesin benzinden falan herhale, yok arkadas calismiyorbitirlu gece sole diim bilenler vardir o yolu zindan karanlik tek tuk tirlar falan gecior ole bi yer yani. hayatimda o geceyi unutmam asla :d yaklasik 1 kilometre geridede benzinci vardi ama kendikendime diyom bu araba yi salsam tersten yokus asagiya gidermi o_O trafik yok tekim yani :) neyse cevirdim bir sekilde ters yonden gidiyorum ortlulerimi yaktim. bu aradada tekrar vurdurdum tik yok calismiyor neyse bisekilde ittire ittire benzinciye vardim hic unutmam genc bi kiz calisan vardi market bolumunde ingilizce bilmiyo servis diyom anlamiyor Vallahi yalanim yok saat 12den sabah 6ya kadar sabahladim o benzinci kafesinde, bi ara kaputu acip baktim bakmaz olaydim :d ne gorim triger yuvasindan cikmis o geceyi unutmam neyse sabah oldu taksiciler basladi gelmeye falan birine sordum servis diye kartizit verdi lada servisi diye cekici ile falan goturduk herneyse 700 - 800 metreye 80 euro para almisti tamm dedik, soktum servise, servis sahibi Turk cikmazmi hic unutmam Ali abi :) bu adam ayni zamadada polis komiser falandi galiba, neyse basladilar arabayi sokmeye ust kapagi subaplar falan ne varsa gitmis buaradada benim sadece 24te kadar bulgaristanda bulunma surem var cunki trazit geciyoruz neyse ceza yememem icin karakola gittik servis sahibi bi kagit hazirladi iste arac arizalidir diye falan bu aradada parca ariyoruz yok diolar turkiyeden getiririz 2-3 gune kadar olur dediler, dedim abi servis kagidimi alip Turkiyeye otobusle gidip getirim ben parcalari olur ole yapalim dediler neyse istikamet aksaray :) aldim parcalari falan dondum haskovoya basladilar toplamaya arabayi ama gorseniz 4 - 5 kisi calisiyor acemilik hat sfada :) ki ben hastanin tekiyim :d neyse bi sekilde topladilar ilk marsi basicaz usta demezmi komprssiyon dusuk neyse ugrasttilar bisekilde oldu sonunda 200 kusur euro tutmustu komple iscilik, yola ciktim rodajimi yapiyorum :)) cok fazla uzattim biliyorum ama o gunu unutamam ya Vallahi. oglen bitmisti arabanin isi la dedim bukadar kaldim bari biraz gezim ole sagda solda kahve falan ictim iste yola koyuldum kapikuleye 12de falan varmistim. buda bana bi ani :) arabada abimin, solememistim hic :d kusura bakmayin biraz kafanizi sisirdim ama cok kotu bir olay :( sizinle paylasmak istedim yola cikmadan oncede yagini suyunu degistirmistim ama malesef triger seti kayis degilde triger gergi rulmanlari asinikmis oyuzden cikmis yerinden

GÖKTÜRK
10-02-2013, 14:29
benim öyle çok ekşınlı bi maceram yok ama büyük abimin arabasını el freni çekili 3-4 kilometre sürmüştüm arabanın tekerleklerıne ıcıne ne kadar parfüm sıksamda koku gitmemişti abimde lastik yaktım sandı ama abim sağolsun hiç bişey demedi :D

0M42
10-02-2013, 14:39

Konu ile alakası yok ama bu oluyor abi marşla çalışmayan aracı vurdurunca çalışabiliyor neden bende bilmiyorum.

BuRaK_eFe
10-02-2013, 16:41
hiç unutmam 1 yıl kadar önceydi iş yerinde tanıştığım kızla o gece işi pişircektik eve bıraktım 2 bira alıp gelcem diye çıktım tabi herşeysiz olur şapkasız olmaz girdim benzinliğe cips kola prezervatif aldım kredi kartını uzattım tabi kasadaki çocuk gülüyor bende tek kale maç var gibisine anladım bunu hayrola kardeş dedim abi bizde ego kartı geçmiyor dedi :D o zaman anladım ki kredi kartı yerine ego kartımızı uzatmışız :D

Caglar
10-02-2013, 19:17
ilk aracım serce ile izmirden arkadaşım ve kuzenimle gümüldüre gidiyoruz gayet güzel camlar açık hava güzel falan bi çukura girdm yolda sonrasında devam ederken bi sürtünme sesi geliyor falan derken durduk arabanın altına bi baktım egzoz ortadan kırılmış sürtüyor haydee.ne yapcaz etçez derken dedim sökelim egzozu kırık yerinden 30 dk falan bekledik soğudu 2 kişi çamurluktan kaldırıyor ben altında kan ter içinde söktük arka koltuğa koyduk.Dedim gümüldür daha yakın egzozcu buluruz oraya gidelim.arabanın içinde sesten kendimi bile duymuyorum.Derken çat ilerde polis çevirdi sonraki diyalog şöyle

Polis:Bu egzoz ne böyle bu kadar ses çıkarıyor.(Daha ehliyet ruhsat sormadan)
Ben:Abi egzoz yok ondan.
Polis baktı geri geldi.
P:Egzoz yok.Egzoz olmadan mı kullanıyorsun bide egzoz nerde?
B:Yok yolda kırıldı aha arkada egzoz

Polisin arka koltugun arasında egzozu gördü kuzende koltukta pis pis sırıtıyor sanki egzozla poz verir gibi poliste sırıttı yüzüme git şehir içinde egzozcu var orda yaparlar dedi.eywallah dedim gittim.
Sonuç olarak o gün bütün dünya egzoz sesinin yarattığı etkiden dolayı daha bir sessiz geldi bana

iz_sport
10-02-2013, 20:59
:D hepsını tek tek okudum saatlerce guldum gercekten trafıkte ınsanın basına olmadık seyler gelıyor bıgun gece saat 3 4 cıvarı ızmırde alsancaktan buca yonune gıdıyoruz natonun ısıklarında cevırme oluyor sureklı bende az ıctım dıye benı onden yolladı arkadaslar halbu kı bende masa altından cok koturdum onlardan beterım gırdım yola baktım cevırme alkol bıde ozamanlarda ford escort var memur beyımız durdurdu camda da satılık yazısı var evrakları alabılırmısyım dedı verdım baktı ruhsata bu araba 2000 model mı gercekten dedı evet dedı arabayı ınceleye bılırmıyım dedı o esnada arkadan gelen arkadaslar aradı naptın gelelım mı polıste yanımda gelmeyın sız ben arabayı satıyorum dedım :D polıs ınceledı ne ıstıyorsun dedı 7.300 olur en son dedım :D adam ben sımdı sana ceza yazsam nasıl olur dedı abı senımı kırcam 7.000 olsun dedım :D :D adamla anlastım ertesı gun satısı verdım cezadanda yırttım arabadanda (sıtedekı ılanda 6.500 yazmıstım :D :D :D ) arkadaslarda yanıma geldı bahanesıyle gectıler bu arada :D :D

Agah
10-02-2013, 21:23
:D hepsını tek tek okudum saatlerce guldum gercekten trafıkte ınsanın basına olmadık seyler gelıyor bıgun gece saat 3 4 cıvarı ızmırde alsancaktan buca yonune gıdıyoruz natonun ısıklarında cevırme oluyor sureklı bende az ıctım dıye benı onden yolladı arkadaslar halbu kı bende masa altından cok koturdum onlardan beterım gırdım yola baktım cevırme alkol bıde ozamanlarda ford escort var memur beyımız durdurdu camda da satılık yazısı var evrakları alabılırmısyım dedı verdım baktı ruhsata bu araba 2000 model mı gercekten dedı evet dedı arabayı ınceleye bılırmıyım dedı o esnada arkadan gelen arkadaslar aradı naptın gelelım mı polıste yanımda gelmeyın sız ben arabayı satıyorum dedım :D polıs ınceledı ne ıstıyorsun dedı 7.300 olur en son dedım :D adam ben sımdı sana ceza yazsam nasıl olur dedı abı senımı kırcam 7.000 olsun dedım :D :D adamla anlastım ertesı gun satısı verdım cezadanda yırttım arabadanda (sıtedekı ılanda 6.500 yazmıstım :D :D :D ) arkadaslarda yanıma geldı bahanesıyle gectıler bu arada :D :D

2*** model e21 ?

_driver_
10-02-2013, 21:30
ozamanlarda ford escort var memur beyımız durdurdu camda da satılık yazısı var evrakları alabılırmısyım dedı verdım baktı ruhsata bu araba 2000 model mı gercekten dedı

2*** model e21 ?

escort yazmış arkadaş okumadınız sanırım

M.degirmen
10-02-2013, 22:27
geçen yıl küçük bir kazadan dolayı babam ile hiç aramız yok bi kaç farklı b"k yerkende yakalanmışım babamdan araba isteme gibi bir lüksüm yok .o zamanlarda yeni bir kız ayarlamışım kız cok rahat istedigi saatte dışarı cıkabilen bir tip babamdada ozamanlar bi e39 520i otomatik var .gece 01:30 suları babam uyur uyumaz kaptım anahtarı olaylar ( cumartesi gecesi ) yaşanıyor tabi . aradım kızı gidip aldım bursadaki arkadaşlar bilir dağyolunda şahin tepeyi geçinse bariyerlerin yanı manita yemek için bire bire bi mekandır. saat 02:30 suları ***** yere geldik tabi yanımızda alkol ve bir kaç materyal daha mevcut müzik son ses 3 saat kadar oturduk kafamda kıyak olunca kim sikler aküyü :De hadi bi yarım saat daha gözlerimizi kapayalımda ayılıp araba sürelim derken sabah 6 gibi uyandım tabi müzik hala açık :D kendi kendime yapragı yedin olm dedim marşa bi bastım tık yok araba otomatik zaten vurdurulmuyor babam uyanmadanda arabayı yerine bırakmam lazım ne yapsam ne yapsam derken arabası olan bi kaç arkadaşımı aradım hiçbiri açmadı amk .dayımı aradım dayım 6-7 aramadan sonra açtı sonra dayım saolsun takviye yapıp çalıştırdık yardıra yardıra eve gittim içeri girip anahtarı yerine bıraktım odama geçip kapıyı kapadım 2 dk sonra babam salonda tv yi açmış haberleri izliyordu :) çok kötü bi deneyimdi

cgnozdmr
10-02-2013, 22:45
Kız arkadaşımı almak için çıkmıştım yola, deli gibi kavga etmişiz konuşcaz ya bitcek bu iş yada tatlıya bağlancak.Ben bir hışım çıktım evden kafam çok dalgın yola düştüm.Yolda giderken bir gariplik hissediyorum araba gitmiyor,kalkmıyor,hızlanmıyor önceden benimle alakası olmayan araçlar yanımdan vızır vızır geçiyor.Aklımda hiç bir şey yok ama sadece kavgaya odaklanmışım.Neyse kız arkadaşımın yanına gittim alıcam evin önünden kontağı kapattım el frenine attım eli o an soğuk bi terleme oldu, tam olmasada el frenim çekikmiş yaklaşık 13 km boyunca.O an bir koku sardı arabayı indim baktım tütüyor resmen araba, kız bi yandan bi bana bakıyor bi tüten arabaya tey allahıım..:D

KIVANÇ
10-02-2013, 22:50
Anlatmıcaktım ama aklıma geldikçe ben bile gülüyorum :)Konunun başlığı haksız yere dayak yedim:D. Şimde sene 2009 ozaman daha 19 yaşlarındayız ehliyeti almışız tabi deli yılarımızı yaşıyoruz yani en azından ben öyleydim :) bir arkadaşımla beraber dikmen caddesinde gece yol almaktayız , araç arkadaşımın aracı alkolde var tabi benim koltuk tamamen yatık durumda yatıyorum yani altımızda ki araçta astra 1.3 dizel ama bizim arkadaşa göre bir ferrari kadar hızlı :) neyse işin aslına gelelim alkol var demiştik caddede ilerliyoruz ben yatıyorum tabi tabi bizim keko deli gibi basıyo falan hala aracın ne olduğunu bilmiyorum bir araçla kapışmaya başlıyoruz ben görmüyorum tabi kafada dönüyor neyse cadede son gaz gidiyoruz tabi gördüğümüz hız en fazla 120 falan heralde astranın gideceği bizim denyo arabayı bu kapıştığı adamın üstüne kırıyo adam dediğine göre az kalsın yoldan çıkıyormuş haklı doğal olarak kim olduğunuz bilmiyoruzki adamın sellektör atıyor kornaya basıyor kısaca peşimize düşüyorlar :) aralardan derelerden kaçmışız falan atlattık sanıyor mazot ışığı yanıncada dikmen opere durup mazot alıcak adamlar meğersem daha peşimizde neyse durduk ben lavoboya gittim arkamızdanadamlar benzinliğe giriyor bizim arkadaş adı gibi yusuf bunları görünce saklanıyor arkaya biyere kaçmış hemen ama unuttuğu bir şey var BEN :D adamlar nese geliyorlar bu araçtan inen çocuk nereye gitti diye ordaki pompacıya soruyorlar pompacıda doğal olarak lavaboda diyor ama içerde olan aslında benim içki yavaş yavaş vücüda oturunca tabi benim kafam güzel olmuş baya 3 kişi tuvalete daldı içerde tekben varım girer girmez bitane yapıştırdılar bana :D ben resmen ayıldım öyle diyim sonra lan noluyo demeye kalmadı bir daha :) adamlar sakinleşti falan tehtit ediyorlar beni o sırada dedim hayırdır bizimi öldüren lan falan dedım dayı ben araba kullanmıyorum yok şöylede böylede falan fistan derken adamlar dışarı çıkıyolar yavaştan içerdekiler tabi bişey diyemedi onlarda tırstı sonra işin asıl kısmı adamlar dışarı çıkıyor onları sıkıştıran araba yok ulan yanlış adamamı vurduk falan diye derken meğersem bizim asrkadaş dediğimiz adam kaçmış gitmiş sonra bana döndüler ben dedim size abi siz beni konuşturmadınızkı dedım yok sonra özür dileriz şöylede böyle hastaneye gidelim çorba içelim dedim abi teşekkür ederim sayenizde ayıldım yeter dedim öylece kapandı gitti yediğim 2 yumrukta ayılmama yardımcı oldu :D

Onur Fatih
10-02-2013, 23:07
Bir gün akşam saat 9-10 gibi kızlar falan takıldık eve gidiyorum. Elimde telefon biriyle muhabbet ede ede. Bi viraj var orayı döndüm hafif rampadan sallanıyorum tabi o ara ehliyetim falan yok. yol daracık 2 araba zor sığıyor :) neyse dalmışım telefonla muhabbet ediyorum bu arada karşımda yanan polis tepe lambalarınıda görüyorum bi anda kafam dang etti. Karşımda çevirme vardı ancak geri geri kaçabilirdim :) Hemen durdum polisler 50 metre önümde. taktım geri vitesine nasıl geldiğimi bilmiyorum ama :D dip gaz bir gelmişim ama anlatamam o ara arkadaki arabada arkadaşlarım varmış onlarda içkiliymiş durmuşlar ilerde. Ben hemen yanlarına çekmiş bi baktım bizimkiler. Neyse bi arkadaşın ehliyeti varmış hemen oturdu direksiyona. Ama çocuğun kafa trilyon :D Farları söndürmüştüm dikkat çekmiyeyim diye. Çocuk farları falan açmamış neyse ilerledik o şekil polis el attı durduk. Asker çocuğuyum zaten birliğe girmek için araç giriş kartı ön camın sağ tarafında duruyor hep. Polis ehliyet ruhsat istedi o ara giriş kartı gözüne çarptı ne bu diye istedi. Bende asker çocuğuyum abi ben dedim. Olum baştan söylesene ne uğraştırıyon babana selam söyle dedi verdi ehliyeti ruhsatı gittik :D
Heycanlanmıştım boşunaymış :D

Ali Burak Şık
11-02-2013, 00:03
Geçen sene yaz ayları saat gece 3 suları kuzen aradı, tam dalmışım uykumun en güzel yerindeyim. hadi kalk kokoreç yemeye gidelim... olum sen git uyuyorum desemde kapıma geldi mecburen çıktım, benim araba bakımdaydı kuzenin arabayı aldık dedi sen kullan ben yorgunum falan benimde gözümden uyku akıyor. Arabayı çalıştırdım 1-2 km gittim ve ayaklarımın pedala zor yetiştiğini farkettim. Arabada öküz gibi egzoz var millet uyanmasın diye usul usul gidiyorum. Kafam nasıl güzelse artık tam dik bi yokuştan aşağı inerken koltuğu biraz ileri alayım derken mandalı çektim bi anda direksiyon ile koltuk arasına bi sıkıştım ama o halimi görseniz, bir yandan dibine kadar gaza basmak zorunda kaldım 1.viteste araba aşağı doğru yardırıyor, kafam sol tarafa doğru bakıyo yolu göremiyorum... tabi 1. viteste dip gaz hks hi power götünü yırtıyor resmen.. bi yandan direksiyona sıkışmışım korna deli gibi çalıyor.. zor bela hemen ayağımı çekip frene basarak arabayı durdurdum, korna bu arada çalmaya devam ediyor, kuzenim napıyon lan manyakmsın falan diyo ama kendimde değilim :D neyse el frenini falan çektim, koltuğu geri yerine alayım derken küt bida kapaklandım mı direksiyona bida başladı korna çalmaya hay a... dedim indim aşağı etrafıma baktığımda her binada en az 2 hane camlara dökülmüş bana bakıyodu, nası yerin dibine girdim bi ben bilirim gecenin bi vakti herkesi ayağa dikmiştik :D o gün bu gündür arabayı durdurup düz bi zeminde koltuğumu ayarlarım :D

Abi gülerken evdekiler uyandı Auashdhduashkasjhf :D:D:D

qatrio
11-02-2013, 00:38
CooperS ı almışım hızlı oldugum zamanlar inancımız tam :D
Kız arkadaşımı bıraktım. tekrardan eve 5.kısıma dogru dönücem ataköy plus virajı vardır efsane sürekli patlayanlar olur filan onun düzlügüne çıktım gazlıyorum ulan supercharger seside bastıkca bastırıyo adama neyse 140km oldu filan o çok sert viraj var yavaşlamaya başladım ama iki araç arasınada çıtırdan çok ince bi makasa girdim o virajdada aracın arkasını savurmaya bayıllıyorum neyse hop bıraktırdım yine aracın arkasını daha araba düzelmeden babam aradı aynaya bi baktım babam dedim melih seni baba bu virajda s....k neyse açtım tırsarak
Ben: Pikacu ses tonuyla alo dedim .
Babam : Beni gördün ya hemen şimar amk ( sporgazetesi)
Ben: heheh nasıldı ?
Babam : İlan için resim çek ( şakacı sestonu ) :D
Çok sapık bi histi o aynadan babama bakışım

furkane
11-02-2013, 00:50
Trabzondan 4 arkadaş İstanbula Gelcez araç 1971 model Vos :) Yola çıkmadan aracın silecek motorunu yaktık yaptırmak için uğraştım ama 60-70 lıra diye yaptırmadık nolcak laa dedık neyse çıktık yola aylardan ağustos sıcaklıktan dolayı gece çıkmaya karar verdik , herşey güzelken samsun civarlarında bişiler çakıyo bir damla iki damla tipik karadeniz yağmurları, ilk benzinciye daldık gece 3 civarı napcaz diye düşünüyoruz dedik ip bağlayalım bari ama çöp kovaları dahi baktık bulamadık bi anda ayakkabı bagcıkları geldi aklımıza bağladık, sağımdaki arkadaş indiriyo arkamdaki çekiyo yaklaşık iki saat böle takıldık :D sagsalım geldik istanbula
http://i50.tinypic.com/2znv32p.jpg

İkinci Anım ise Lise Dönemlerinden Ehliyet yok , Sevgili var , Araba var , Indash var , Zindan Film var :) ***** arka koltuklarda Filmin adını bile hatırlamadığım bi film izliyoruz gayet güzel ve samimi bi ortam :D sağıma bi baktım polis cama tıklatıyo manuel şekilde camı açtım aşağı inin dedi , camı kapattım ayakkabılarımı giydim indim aşağı napıyosunuz dedi filmi gösterdim:) uygunsuz harekette bulunduğunuzdan şikayet var dedi. Mekan ise yeşilköy polat otelin yanındaki sahile inen kısım . Neyse aradı aracı bana döndü senin boynuna noldu , ben bi düşündüm içimden :soru: polisin aynasına eğildim ozaman anladım nolduğunu :D sabah okula giderken para yüzünden halkçı otobüscü ile tartıştık kıstırdı beni dedim, o da bana ne azgın otobüscüler var bu dünyada diyip gülerek arabasına bindi şikayet eden bizi kesin izliyodur arkamdan beni takip et sonra ayrıl dedi :D Filmin bitmediğinemi yanıyım , rezil olduğumamı :D

Onur Fatih
11-02-2013, 00:56
Trabzondan 4 arkadaş İstanbula Gelcez araç 1971 model Vos :) Yola çıkmadan aracın silecek motorunu yaktık yaptırmak için uğraştım ama 60-70 lıra diye yaptırmadık nolcak laa dedık neyse çıktık yola aylardan ağustos sıcaklıktan dolayı gece çıkmaya karar verdik , herşey güzelken samsun civarlarında bişiler çakıyo bir damla iki damla tipik karadeniz yağmurları, ilk benzinciye daldık gece 3 civarı napcaz diye düşünüyoruz dedik ip bağlayalım bari ama çöp kovaları dahi baktık bulamadık bi anda ayakkabı bagcıkları geldi aklımıza bağladık, sağımdaki arkadaş indiriyo arkamdaki çekiyo yaklaşık iki saat böle takıldık :D sagsalım geldik istanbula
http://i50.tinypic.com/2znv32p.jpg

İkinci Anım ise Lise Dönemlerinden Ehliyet yok , Sevgili var , Araba var , Indash var , Zindan Film var :) ***** arka koltuklarda Filmin adını bile hatırlamadığım bi film izliyoruz gayet güzel ve samimi bi ortam :D sağıma bi baktım polis cama tıklatıyo manuel şekilde camı açtım aşağı inin dedi , camı kapattım ayakkabılarımı giydim indim aşağı napıyosunuz dedi filmi gösterdim:) uygunsuz harekette bulunduğunuzdan şikayet var dedi. Mekan ise yeşilköy polat otelin yanındaki sahile inen kısım . Neyse aradı aracı bana döndü senin boynuna noldu , ben bi düşündüm içimden :soru: polisin aynasına eğildim ozaman anladım nolduğunu :D sabah okula giderken para yüzünden halkçı otobüscü ile tartıştık kıstırdı beni dedim, o da bana ne azgın otobüscüler var bu dünyada diyip gülerek arabasına bindi şikayet eden bizi kesin izliyodur arkamdan beni takip et sonra ayrıl dedi :D Filmin bitmediğinemi yanıyım , rezil olduğumamı :D

Filmi bitireymişsin iyi olcakmış :D

ALPER-VNS
11-02-2013, 01:04
Ben: Pikacu ses tonuyla alo dedim .
Babam : Beni gördün ya hemen şimar amk ( sporgazetesi)
Ben: heheh nasıldı ?
Babam : İlan için resim çek ( şakacı sestonu ) :D
Çok sapık bi histi o aynadan babama bakışım

ne babalar var arkadaş :)

Yigit-Y
11-02-2013, 01:07
daha bu akşam oldu bir macera akü bitti :D

furkane
11-02-2013, 01:11
Üç olcak ama yaklaşık 4 sene önce ehliyet yok akşam çıktım yeşilköy civarlarında turluyorum karşımdan astralı iki kız biri şöför diğeri yanında arka camlarında film var gözükmüyo bu öndekiler camı açmışlar müzikte açık içerde eğleniyolar, yerde polatı otelinin olduğu cadde karşı yönümden geçtiler Ergenliğin salgılamış olduğu hormonlarla ben bunların peşine takılayım dedim arabanın burnunu çevirdim önümde accent var yanlarına geldi iç tavan ışığını açtı direk uzadı aha dedim kızlar bende :D Neyse gidiş gelişli yol yanlarına geldim kafamı sağa çevirdim hafiften gülümsedim karşımdan araba geliyo önlerine girdim yeşilyurt spor külübünün önüne geldik gibi, otobüs dönemiyo yolu tıkamış duruyoruz dikiz aynasından bakıyorum bunların arka kapısı açıldı Alllah Allah dedim , birde baktım ne göreyim bi herif inmiş bana doğru koşuyo suçluluk duygusuyla hasss. dedim :D Direk 1 e aldım otobüs halen tıkamış yolu ters yola girdim selektör atıyorum ama birinci vitesi geçemiyom karşımdan araba geliyo gelenler kaldırımlara yanaşıyolar ,herif halen arkamda migrosun oraya kadar peşimden koştu daldım sokağa , anladımkı her kuşun eti yenmezmiş :D

Yigit-Y
11-02-2013, 01:13
Üç olcak ama yaklaşık 4 sene önce ehliyet yok akşam çıktım yeşilköy civarlarında turluyorum karşımdan astralı iki kız biri şöför diğeri yanında arka camlarında film var gözükmüyo bu öndekiler camı açmışlar müzikte açık içerde eğleniyolar, yerde polatı otelinin olduğu cadde karşı yönümden geçtiler Ergenliğin salgılamış olduğu hormonlarla ben bunların peşine takılayım dedim arabanın burnunu çevirdim önümde accent var yanlarına geldi iç tavan ışığını açtı direk uzadı aha dedim kızlar bende :D Neyse gidiş gelişli yol yanlarına geldim kafamı sağa çevirdim hafiften gülümsedim karşımdan araba geliyo önlerine girdim yeşilyurt spor külübünün önüne geldik gibi, otobüs dönemiyo yolu tıkamış duruyoruz dikiz aynasından bakıyorum bunların arka kapısı açıldı Alllah Allah dedim , birde baktım ne göreyim bi herif inmiş bana doğru koşuyo suçluluk duygusuyla hasss. dedim :D Direk 1 e aldım otobüs halen tıkamış yolu ters yola girdim selektör atıyorum ama birinci vitesi geçemiyom karşımdan araba geliyo gelenler kaldırımlara yanaşıyolar ,herif halen arkamda migrosun oraya kadar peşimden koştu daldım sokağa , anladımkı her kuşun eti yenmezmiş :D

la o sen miydin :ofk:

qatrio
11-02-2013, 01:15
ah y.köy ah :) çınar önü :D

denizalpakinci
11-02-2013, 01:23
Geçen yaz ev taşıyoruz o ara neyse işlerimiz bitti uydu için reciver almaya çıktık kuzenle.Ama üstümüz başımız fena durumda terlemişiz falan.Neyse Eryamandan çıktık Optimumdan reciver aldık geri dönüyoruz eve.Camlar açık hafif müzik dinliyoruz Eryamana gelip gidenler bilir göbekleri ünlüdür ışık yandı tatlı bi yan verdim arkamdan bi punto el freni çekerek döndü göbeği yanıma geldi kafamı çevirdim iki hatun obaa dedim tamam bunlar iş.Yarım saat 45 dkka kovaladık birbirimizi kuytu köşe duruyorlar ben duruyorum kaçıyorlar şöför olan hatun ayagını çıkarıyo camdan tatlı tatlı el freni çekiyo falan.Tanışamadık kaybolup gittiler Eryamanda siyah punto gördümmü hala bi bakarım içine :)Bidahada karşılaşamadık.

Deepblue
11-02-2013, 01:23

Süperdi :D :D

furkane
11-02-2013, 01:30
la o sen miydin :ofk:

Bendeki araç neydi :D

gökan
11-02-2013, 01:50
İstanbula gelmisim hatunu aldim m.koye gidiyoruz araba basik yavas gudiyorum...ulen bi tip motorla yanima yaklasti ve gecmisini s.....m hizli gitsene lan diyip basti gtti:)cok icime oturdu onu yakalayamamak soka grdim kufru duyunca

_driver_
11-02-2013, 01:56
offf senin durum çok fenaymış gökhan :D

Seven7
11-02-2013, 02:05
Geçen yaz ev taşıyoruz o ara neyse işlerimiz bitti uydu için reciver almaya çıktık kuzenle.Ama üstümüz başımız fena durumda terlemişiz falan.Neyse Eryamandan çıktık Optimumdan reciver aldık geri dönüyoruz eve.Camlar açık hafif müzik dinliyoruz Eryamana gelip gidenler bilir göbekleri ünlüdür ışık yandı tatlı bi yan verdim arkamdan bi punto el freni çekerek döndü göbeği yanıma geldi kafamı çevirdim iki hatun obaa dedim tamam bunlar iş.Yarım saat 45 dkka kovaladık birbirimizi kuytu köşe duruyorlar ben duruyorum kaçıyorlar şöför olan hatun ayagını çıkarıyo camdan tatlı tatlı el freni çekiyo falan.Tanışamadık kaybolup gittiler Eryamanda siyah punto gördümmü hala bi bakarım içine :)Bidahada karşılaşamadık.

Hatun olduğuna eminiz değil mi? Punto görünümlü Tigra falan değildi? Yok ona göre tribe gireceğim nasıl hatunlar varmış böyle diye de.

Mr.K
11-02-2013, 02:12
Hatun olduğuna eminiz değil mi? Punto görünümlü Tigra falan değildi? Yok ona göre tribe gireceğim nasıl hatunlar varmış böyle diye de.

Sen sabahın 4ünde o zmn e-5te hiç astrayla karşılaşmamısşın siyah :D ve direksiyonu iyi birinin girip cıktıgı yerlere giren birisi :D isim vs vermiyorum :hehe: (uyandırıyım hız +- 160min

Seven7
11-02-2013, 02:26
Sen sabahın 4ünde o zmn e-5te hiç astrayla karşılaşmamısşın siyah :D ve direksiyonu iyi birinin girip cıktıgı yerlere giren birisi :D isim vs vermiyorum :hehe: (uyandırıyım hız +- 160min

Kedidir o kedi deyip geçin abi ne diye isyanlara sokarsınız ki insanı gece gece. Bizimkiler de anca yazsın 'Uyudun mu' diye, ne hatunlar varmış. Bunu düşüneyim ben bir.

arm
11-02-2013, 02:30
ne çok yeşilköylü varmış aramızda :D

Fatih_
11-02-2013, 02:34
Bu anımı hiç unutmam , anlatınca da inanmayanlar bile oldu :D

geçen senelerden biri , yaz ayları. Ehliyet yok daha. Yurtdışından kuzen geldi benimle yaşıt.
Burada acaip sıkıldı tabi , eğlenemiyoruz , ona göre eğlencek yer yok bana göre yaş tutmuyor e tabi hatunda lazım :D

Herneyse oturduk düşündük ne yapsak diye , o akşam dışarı çıktık arkadaşlarla muhabbet esnasında ayvalık muhabbeti açıldı güzeldir yakındır falan derken , hani o gençlik heyecanı olur ya sonunu düşünmeden hadi yapalım ! dersin. İşte o şekilde hadi ayvalığa gidelim dedik.

Yol masrafını 2 gün kalmayı hesapladık bütçeyi ayarladık , çoğunu kuzen ayarladı :D

Herneyse yola çıkıyoruz ama sorun şu ki , evdekiler mudanyaya gidiyoruz sanıyor ve asıl sorun arabanın ne muayenesi var , ne vergisi ödenmiş ne de ehliyet .

Akhisara draglara gidenler bilir ,bursadan çıkınca yörsan dinlenme tesislerinin ilerisinde çevirme olur. Gece vakti çıktık yola , orada o çevirme duruyor. Ha o zamanlar daha egzosu yeni takmışım , arabama ilk harcadığım para.
Polis el fenerini bize tutup durmamızı işaret etti , soğukkanlı bir şekilde hiiiç görmemiş gibi 60-70km hızla yanlarından geçtim.

Kuzen heyecandan ölecek şekilde , isviçrede ehliyetsiz dolaşmak imkansız gibi birşeymiş.
Bunu söyledikten sonra başladı anlatmaya , isviçrede olsak kesin polis takılırdı falan derken bir yandan da kuzenin ne kadar şom ağızlı olduğunu düşünüyordum. Manisa balıkesir ayrımına geldik.
Tam o sırada arkadan hızla bir araç geliyor , kenara çekildim dibime kadar girdi ve birden sirenleri açtı ! Polis..

O an başımdan aşağı kaynar sular döküldüğü kadar hiç dökülmedi sanırım.
Kaç km yol gitmişiz , ne ehliyet ne muayene var , evdekileri arayacaklar falan düşünürken polis yanıma geldi camı açtı dur dur yaptı önüme kırarak.
Bende yavaşladım, kendime düşünme zamanı verdim. Ve herzaman yaptığım şeyi yapmaya karar verdim , o an o kararı verip uygulamak anlatılamaz bir duygu.

Polis önümüzde durdu ben yavaşlarken bir anda frene bastım aramızda mesafe biraz açıldı , yolcu tarafından polis abimiz indi tam bana yaklaşırken 1 e aldığım gibi bastım gaza başladım kaçmaya , yollar bomboş , polis arkada fakat açılan arayı ne o kapatabilir ne ben daha fazla açabiliyorum , belli bir mesafede gidiyoruz. Şehir içine gelmiştik sanırım hala arkada polis , ana caddeden ara sokaklara kırdım bir sağ bir sol derken kapısı açık büyük bir site buldum ve içeri park ettim. arabadan indik uzaklaştık . Farkettik ki , karakolun arkasındaki siteye park etmişiz :D

1-2 saat geçti , ve biz mimlendiğimizi düşündüğümüz halde pes etmedik yolumuza devam etme kararı aldık. sabaha doğru 6 gibi , polislerin nöbet değişimi oluyor demişti bir arkadaş , doğrumu değilmi bilemem , ona göre yola çıktık , karşımıza sadece 1 kere polis çıktı , kaza yapmış araçlar için gelmiş.

Velhasıl sağsalim sıkıntısız bir şekilde ayvalığa geldik. Ayvalığa gelene kadar neler çektim ben bilirim.

Tatil boyunca aksilikler komik olaylar peşimizi bırakmadı ama anlatmaya kalkarsam sabahlarım :)

denizalpakinci
11-02-2013, 02:40

:D:D ilk başta bende işkillendim tabi kontrol etme imkanımız olmadı ama...Şaka bi yana cidden hatundu :D

mert_can 41
11-02-2013, 03:11
ehliyetimi almama aylar kalmıştı babamda bana her zaman arabanın anahtarını verir otoparktan arabayı getirir veya park ederim neyse bi gün alış veriş yapmıştık bana arabayı getir dedi arabada kapalı otoparkta bu arada araç 2009 tam otomatik corolla arabayı çalıştırıdım içi çok sıcak diye camı indirdim arabayı çalıştırınca zaten teypte çalmaya başladı müziği biraz açtım ve parktan çıktım bi düzlük var ondan sonra sola dönüş var orda babamla annem torbalarla beni bekliyo bende gazı döşemeye yapıştırdım neyse rüzgar sesi müzik sesi ben egzoz sesini duyamıyorum tabi doğal olaraktan:D:D bütün herkes bana bakıyo falan yavaşlayıp döndüm ve durudum şöyle çevreme baktım torbalar ellerinde falan millet bana bakıyo babama döndüm baktım bembeyaz olmuş noldu baba dedim sana bi daha araba falan yok dedi ben arabayı getirirken aralarındaki konuşma şu şekildeymiş daha sonra annemden öğrendiğim kadarı

ANNEM : O gelen mert değil dimi ?
BABAM : Yok yok o değildir bizim araba hem böyle ses çıkarmaz .
ben köşeyi dönünce
BABAM :Biz buna araba alacaz ama iyimi edicez acaba almasakmı

ondan sonra anladım kapalı otoparklarda sesin çok yüksek çıktığını :hahaha:

AEM
11-02-2013, 03:27

Ben zaten okudum tribe girdim hiç bana denk gelmiyo böyleleri diye :D

MBuğra
11-02-2013, 03:30
böyle bayanlar nadiren de olsa varlar, iyiki de varlar. Bir tanesi yakın arkadaşım; normalde bayan sürücünün yanına oturduğumda gerilirim, tetikte olurum, ama onun yanında çok rahatım. Bazı zamanlarda benden bile cesaretli neredeyse. Yol ıslak, lastikler kabak, frenler fred çakmaktaş spec, araba uçan teneke uno, gittiği hız 130-140 :D

Kakus
11-02-2013, 03:33
Uyar bence. Cahil cesaretidir belki de; ölmeyi bayılmak sanıyordur.

AEM
11-02-2013, 03:37
Uyar bence. Cahil cesaretidir belki de; ölmeyi bayılmak sanıyordur.

:icon_tup:

MBuğra
11-02-2013, 03:39
valla beyler bende yüzüne karşı söyledim, sende cahil cesareti var diye :D hatta geçen arabayı ben kullanıyorum, ilerde polis el radarıyla bekliyomuş; bende ehliyet var ama KKTC'de geçerli değil TR ehliyeti. Yakalanınca 1 gece nezarethanede misafir ediyorlar+ 500 TL gibi ufak bi meblağ tahsil ediyorlar :D 80-85 arası gittiğim için beni çevirmedi, kız bana "iyi ki sen kullanıyosun, ben olsaydım cezayı yemiştim" dedi. :D

Gökhan Bilgin
11-02-2013, 04:26
İki gün önce arkadaşımızın ablası evleniyor düğüne gidilicek düğünde gayet güzel nezih bi otelde mahallede konuşmaya başladık napsak netsek ismi lazım değil bi arkadaşım benim şahinle gidelim dedi iyi aga tamam gidelim düğün günü geldi saat oldu akşam yedi arkadaş geldi eksoz çalışmıyor çalışmıyor dediğim o vana olayı :D egsoz aradamı kaldı ne olduysa değişik bi ses çıkıyor arabadan arabaya bindik yağmurda yağıyor silecekleri açtı sileceklerde çalışmadı :D az aşağımızda bulunan elektrikçiye girdik düşük amper sigorta takmışlar dedi değiştirdi bi süre sonra tekrar gitti :D herneyse öyle böyle bi şekilde otele geldik indik otelin önünde vale var vala arabanızı parkedeyim dedi :D araba sahibi arkadaşımda biraz saf birisi otur be abi yanıma gel beraber gidelim parketmeye biz tabi gülüyoruz koptuk hatta :D düğün bitti çıktık dönücez arabaya bindik bu seferde akü bitmiş kapının önünde dururken sorun çıkarmayan araba neler açtı başımıza :D

RIDVAN
11-02-2013, 11:45
Arkadaşlarla Birgün Oturuyoruz Güzel Manzaralı Bir Tepe Herkes Alkollü Şoför İçmicek Diye Anlaşıldı Tüm Kafalar Full Arabanın İçinde 6 Kişi Kafalar Tamam CİN İçiliyor Bu Arada O Arada Karşıdan Bir Far Vee Polis Amcalarımız....

Polis - Gençler Alkol Varmı ?
Polis - Tamam Var :D
Polis - Gençler Kimlik Alabilirmiyim ?
Arkadaş - Abi Sana Birşey Anlatabilirmiyim ?
Polis - Tabi Buyur ?
Arkadaş - Abi Ben Çok Sevdim ! Çok ! Bir Dediğini İki Etmedim ! Bana Yanlış Yaptı !

Polis - Çok Şaşırmış Bir Şekilde Bakar Hayretler İçerisinde Polis Abiye Enerji İçeceği İkram Edilir Çikolata İkram Edilir Meseleyi Anlatıyor Arkadaşım Sonunda Arkadaşım Abi Sen Bir Adamsın Diyip Sarıldı Abiye :D Herkes Gülmekten Yerlere Yatıyor Polis Abimiz Şoförün Alkollü Olup Olmadığını Kontrol Etti. Kimlikleri Bile Sorgulamadı Gitti Gerçekten Hayatımda Gördüğüm En İyi Memurdu Konuşmayı Biliyor Yerine Göre Sert Yerine Göre Halden Anlayan...

halilcan9455
11-02-2013, 12:07
bizim eve geliş yolunda kontrol noktası var.bir gece durdurdular bizi.
Polis=iyi akşamlar
Babam= iyi akşamlar.
P-Kontrol yapıyoruz ehliyet lütfen
B- evde kalmış
P-ruhsat ?
B- o da evde kalmış
P- Kimliğinizi alabilirmiyim ?
B- o da cüzdanda evde.
P- hadi ehliyet ruhsatı anladım.Kimliğini ne diye evde unutursun kimsin nesin necisin hırlımsın hırsızmısın der ?
babamda 5 dk ver alayını getiriyorum
polis izin verir bana 5 dk da herşeyi getirip kurtuluruz :D

iz_sport
11-02-2013, 18:50
2*** model e21 ?

80 model 3.20 e21 ama yakın zamanda m50b25 projesine girecegiz

Gimifayf
11-02-2013, 23:40
En taze günceli ben atıyım :D (Uzun oldu ama çok dertliyim bu konudan ağalar...)
Araba kullanmayı öğrendiğim günden beri küçük şehirde yaşadığım için yapmadığım halde üstüme çamur atıp babama beni kötü gösterenler çok oldu ve bugün bir yenisi daha eklendi.
(Yavaş gittiğim halde hızlı gidiyodu diyen mi ararsın, markete gittiğim halde o bölgede oturan bi kızı bana yamamamaya çalışan mı ararsın her türüyle karşılaştım diyebilirim. )
Çarşıda akşama kadar sürücek bi kursum vardı arabayı park etmek için tüm sokakları dolaştım paralı otoparka koysam ebesinin nikahı gibi para ödicem öğrenci adamız.
Neyse park yeri bulmak için dolaştım her yeri ikinci defa dolaşsam o arada boşalan bi yer yakalayabilirdim belki ama bu çocuk piyasa yapıyo demesinler yapmadığım şey için pederin kulağına gitmemek için bi kafenin yanına insanların geçmesine biraz engel olucak şekilde park ettim.
5 dakika sonra babamla aramda geçen konuşma:
Babam: Araban nerde lan?
Ben: Park ettim baba yeşilyolda.
Babam: Çabuk nereye park ettiysen git kaldır onu düzgün bi yere koy emniyetten beni aradılar it herif şikayet varmış hakkında.
Ben: Tamam baba.
Akşam aramızda geçen konuşma daha doğrusu babamın saydırışları:
İt herif senden adam olmaz kursa diye çıkıyosun kafelerin önünde geziyo araban ne halt yiyodun sen beni niye emniyetle yüz göz ediyosun vs vs vs...
Karşısına geçip önemli olan niyet baba diyemiyorum tabiiii...........

Le10ur
11-02-2013, 23:44

sen onları nasıl kacırdın yaw:heyoo:

AEM
11-02-2013, 23:52

kısmet değilmiş :D

denizalpakinci
12-02-2013, 00:28

Aynen öyle kısmet değilmiş :D Ama üstüm başım nasıl leş biraz samimi olsak kaçarlardı zaten :D

adyge_emre
12-02-2013, 09:03
Hadi bir tane de benden gelsin;
18 yaşıma basar basmaz hemen yazılmıştım kursa aldım tabi ehliyetimi sonra rahat rahat geziyorum filan baktım çevirme var öncelerin acısını çıkaracağım ya gideceğim o tarafta olmamasına rağmen girdim çevirmeye güya ehliyeti göstereceğim :D Neyse ehliyet ruhsat dedi çıkardım bende verdim pis pis sırıtarak birde hadi hayırlayalım dedim polise :D Araçta opel comboydu ust tarafında sis lambaları vardı araç servis aracı üzerinde yazılar var ama ruhsata işli değilmiş :D nebiliyim ben velhasım iyi bir ceza ile hayırlamıştık :D

Aranel Ciryatan
14-01-2014, 06:57
Dün akşam arkadaşımla aramızda geçen komik diyalog :D rahat bi 5 dk güldüm.

Crn : Memet bu debriyaja bisi olmus
Ben : nasil bisi canim?
Crn : bole basiosun yapisiyor sanki
Ben : alla alla ayagina bisi yapismis olmasin?
Crn : hayir ole deil bole basiosun yapisiooo
Ben : Paspas kaymis olmasin?
- Sessizlik -
Crn : kapat trafikteyim!

blackweb
14-01-2014, 08:08
P: Kenara çek
B: Abi arabam geriye geçmiyor müsade ileri çekeyim.
P: Yok ozaman böyle kal gitme.
B: Peki abi.

Akabinde camı kapatıp tepe gaz kaçmıştım trafik uygulamadan.

Arkamdan 337 lira yazmışlar 2 ay önce.

Tabi yan koltukta oturan babamın tepkilerini görmeniz lazımdı o sıra.

Oğlum manyak mısın, indir beni, ben polisten kaçan adamın arabasına binmem. :)

blackweb
14-01-2014, 08:12
Kızıltoprak Bp den benzin alıp geri döndüm güya fenere gidicem, 2 kız 2 erkeğiz arabada.

Trafik çevirme var belki bilirsiniz bu "Bu gece caddeye inmeyin" Konusunu açtığımız çevirmelerin ilk günü.

R56 mini var ozaman. Çok değil 2 3 ay önce.

Dur dedi, ben tabi dubaları devirdm belki kaçabilirim diye.

Neticede kaldırımdan polisler atladı kaputun üstüne filan, durdum :D

Sonrası aynen şöyle gelişti.

Polis: oğlum niye kaçıyorsun.

Ben: Yok abi ne kaçması.

Polis: Gaz ver bakim.

Ben: Peki abi.

Polis: Aracınızı bağlıyoruz, taksiyle devam edebilirsiniz.

Ben: o-O

Oznsrl
14-01-2014, 09:36
Toy zamanlarım izmite ilk gidişim biyer arıyorum bi benzincide durdum sordum tarif etti.

işte 300 metre git battı çıktı var onu geç snra bi battı çıktı daha var onuda geç ışıklardan sağa dön gibi tarif ediyo tam hatırlamıyorum o tarif ederken bende içimden bu battı çıktı ne ak diyorum kndi kendime anlamış gibi yapıp teşekkr edip çıkıorm

ilerde yine birine soruorm oda battı çıktıdan anlatınca yine bozmuorm kndimi anlamş gibi yapıorm bari diorm gidiyim belki görünce anlarım neymiş bu battı çıktı :D

Yol bazı yerlerde aşağa iniyo üstte köprü oluyo arabalar geçiyo sonra geri yükseliyor görünce anladım zaten heh ak batıon çıkıon işte bu :D :D :D :D

Onur Fatih
14-01-2014, 10:33
Lisedeyken tanıdık bi abi vardı araba muhabbeti ederdik hep neyse bana dedi ki eğer sol ayak fren kullanabiliyosan iyi şoförsün dedi benimde aklıma takıldı ardından babamla bi yere gidiyoruz hızım 100-110 yol düz
Aklıma geldi dediği bende sol ayağımla bastım frene arabanın hızı birden 20-30 lara kadar düştü babam yanımda tabi öyle olunca arkadaki arabalar başladı korna çalmaya fren sesleri falan
babam bana döndü iyi bi küfür etmişti sonra sağa çekip almıştı arabayı söve söve eve götürmüştü beni

Berkan
14-01-2014, 10:44
Toy zamanlarım izmite ilk gidişim biyer arıyorum bi benzincide durdum sordum tarif etti.

işte 300 metre git battı çıktı var onu geç snra bi battı çıktı daha var onuda geç ışıklardan sağa dön gibi tarif ediyo tam hatırlamıyorum o tarif ederken bende içimden bu battı çıktı ne ak diyorum kndi kendime anlamış gibi yapıp teşekkr edip çıkıorm

ilerde yine birine soruorm oda battı çıktıdan anlatınca yine bozmuorm kndimi anlamş gibi yapıorm bari diorm gidiyim belki görünce anlarım neymiş bu battı çıktı :D

Yol bazı yerlerde aşağa iniyo üstte köprü oluyo arabalar geçiyo sonra geri yükseliyor görünce anladım zaten heh ak batıon çıkıon işte bu :D :D :D :D

benimde kuzenim bursada aynısını dedi batcık dan sonra doncen diye geç ayıkmıstım biraz . bursada boyle diyoruz demişti :D

coastguard
14-01-2014, 10:54
Çalıştığım eski iş yerime (Hotel) çeşitli sektörde çalışan kişiler geliyor çok sevdiğim bir abim var sektörü biraz ilginç,

Bir gece geldi neyse sohbet muhabbet bir 4-5 kadehten biraz daha fazla içti bar'da odaya geçti neyse 1-2 saat sonra aşağıya gelip terminale beni götürebilir misin istanbul'a bir emanet göndermem gerek alkol aldım kaptırmayalım ehliyeti dedi. Tamam abi problem yok diyip atladık arabaya, neyse terminalde bir doğudan gelen araba bulup verdik kavga dövüş zarfı.

Geri dönerken yolda polis çevirdi araç van kasa scudo
Saat gece 2 civarı
Polis:Ne var arkada?
Ben:*?x:?
Müşterim: (işi ibneliğe vuruyo) Döl var :)
Polis:(kafasını camdan iyice sağa ona doğru uzatarak )Dalga mı geçiyon lan sen benle ?
Müşteri:Yok valla billa sperma var.
Polis:Error
Müşterim arabadan iner arka tarafta azot tanklarından birinin içini açar çıkan dumanlar eşliğinde bak hemşerim aha bunların içi hep damızlık büyükbaş sparması bizim işimiz bu ,
İçeriden bir katalog verir polisin eline bak cinse göre var ne istiyosan der .
Polis: Gülerek -Ya basın gidin hemşerim gece gece manyak mısınız delimisiniz

Kahkalar eşliğinde oradan ayrılırız o an müşteriimn cevabı ve polisin o kafayı içeri sokup gözlerini pörtletmesi aklımdan hiç çıkmaz tatlı bir anı olarak kalır

mert_can 41
14-01-2014, 11:03
Geçen başıma geldi arabayı yeni aldığım için plakalarım sökük geri takmam içinde silikonlamam gerekiyo ama onuda yapmak istemiyorum plakasız geziyorum 50 kmye yakın şehir içinde gezdim işim vardı neyse gün sonu evime gidiyorum ara yollardan
önüme bir araba geçti 2o km hızla gidiyo selektör yapıyorum yok yürümüyo solamaya çıkıyorum solatmıyo gözümü karartım ya vurucam ya geçicem dedim tam solamaya çıktım polis çocuğunu dershaneye bırakıyomuş yol kenarında ekip arabasıyla direk şeridime kaçtım ama tabi polis peşime takıldı sağ sinyal verdim yavaşça döndüm oda döndü sola sinyal verdim durup yolu konturol ettim oda bekledi düzlüğe çıktım anos yapmıyolar ama devamlı tampon yapıyolar solamaya çalışıyolar falan tam evin otoparkına geldim sağ dönüp direk park edicem bir anos ve durdum ön tampon park alanında gerisi yolda komşular bakıyolar nerde senin plakan dedi burda diyip arka koltuktan plakayı gösterdim niye takmıyosun diye fırça kaydı tarzmı yapıyosun dedi anlatım şöföre döndü çocuk haklı dedi ehliyet varmı sende var bir dakkika diyip eğildim kafamı kaldırdığımda polis arabası gidiyodu köşeyi döndü birine daha anos yaptı hemen park edip indim geçen aynı ekiple aynı şekil yine karşılaştım sırıtıp selam verdim onlarda gülüyodu :D

Geçende sanayide addres sorma maceram oldu
Ben:abi merhaba burda egzoz muhayne yeri varmış
Adam: kardeşim çok şanslısın bak bende bu arabanın cant kapağı var daha internete koymadım satim sana
Ben:yok cant alıcam muhayne yeri nerde
Adam:sen bilirsin ama çok temiz kaçırırsan üzülürsün
Haydedim yolda durdurcağım adamın ben diyerekten tüm sanayiyi adres sormadan gezdim enson öyle bir girmişim ki çıkış yolunu gösteremediler :D

Oznsrl
14-01-2014, 11:22
benimde kuzenim bursada aynısını dedi batcık dan sonra doncen diye geç ayıkmıstım biraz . bursada boyle diyoruz demişti :D

Onun anlaşılması daha zormuş demekki ileri gidildikçe kısaltmaya uğramış :D

canimrecepcim
14-01-2014, 16:25
Geçtiğimiz yaz yine bir akşam havalimanından arabayı doldurmuşum turistle yanımda rehber abla ile otelleri dolaşıcaz milleti bırakıcaz vs.Araca Citroen Jumper ama uzatmaları oynuyor debriyaj vs.Bilen bilir o sultan ahmette böyle cok dandik bir alt geçit var tavanı bayağı alcak.Neyse oradan geçmem gerekiyor.Sola döndüm kafayı uzattım baktım araba sığmıcak.Karşı sokağa gireyim dedim geri taktım araba çıkmıyor.Çapraz kaldık askıda geri geri gidemiyorum.İşin aksi tarafı ya o alt geçitten geçip tavanı vurcam ya da karşı sokaktan devam edicem ama karşı sokak ta tam kesişmiyor çıktığım sokaktan bir metre falan alt hizada.Arabanın kafa aşağıda *** yukarda yanımda abla bildiğin hüngür hüngür ağlıyor,arkada 15 kadar turist ayin yapıyo arabada patinaj debriyaj kokusu hak getire.Oradaki otelciklerden pencerelerden millet bakıyor burda ne oluyor diye.Neyse yaklaşık bir 90 saniye mücadeleden sonra hiç unutamam arabanın içindekiler dahil penceredeki tüm yabancı turistlerin alkışları eşliğinde karşı sokağa girebildim.Ama o kadar baskı olduğu için herhalde 90 saniye falan olmuştu bana 90 sene.

not : ulan o kadar ekşın yapıp arabayı ordan çıkar g*t kadar dar sokağa fizik ötesi şekilde girmeye çalış yine bahşiş yok.

Erukay
14-01-2014, 16:25
Arkadaş ile içmeye karar verdik, cadde de dörtlüleri yakıp tekele girdik alacağımızı aldık arabaya bindik marş basmıyor. Caddede bir arabalık park yeri vardı güç bela iterek oraya soktuk. Son bi kere deneyeyim dedim marş aldı.

Hemen arkadaşı eve bıraktım stop etmeden arabayı bizim evin önüne park edip tekrar arkadaşın yanına gittim. Ertesi gün aküyü söktüm şarja bıraktım adam bu bitmiş, bi iki sefer marş alır gel yeni akü takalım dedi.

Aküyü taktım yeni akü almaya giderken gaz bitti, o ara benzine geçme sıkıntısı vardı yeni almıştım arabayı. Gaz yok benzin yok. Zaten can çekişen akü de iflas etti :D

Önce servisi aradım geldi yeni aküyü taktı sonra arkadaşı aradım arabayı benzinliğe çekti. 2 gün öncede cüzdanım çalınmıştı kimlik ehliyet akü derken o hafta 500 liram gitti cok berbat bi haftaydı :D

blackweb
14-01-2014, 16:53
Elektrkçiye gittik aarkadaşımla, ehliyetim yok ozamanlar.

Çektim pederin arabayı kapıya, içerde bişiler alıyoruz lan dışardan sesler geliyo hop mop.

Arkana bi bakarsın bizim araba yok, el frenini çekmeyi unutmuşum araba işlek caddeye dığru kaymaya başlarken iki tane genç arkadaş sağolsun tutmuşlar.

Çıktım baktım aşağıda cevelleşiyorlar arabanın arkasnda.

Eğer caddeye inseydi pert olurdu araba, babamda benim spor gazetesi.

ismailozkan_01
14-01-2014, 16:54
#180 ve #181 sen bu kafayla gidersen bir yerde patlarsın demedi deme kardeşim

düzelttim teşekkürler...

ProdriveSTI
14-01-2014, 16:58
#181 ve #182 sen bu kafayla gidersen bir yerde patlarsın demedi deme kardeşim

182. postta garip olan ne var ki ?

blackweb
14-01-2014, 17:00
#181 ve #182 sen bu kafayla gidersen bir yerde patlarsın demedi deme kardeşim

Abicim, Bu konu üzerine çok fazla yorum yapabilirim ama, inan illalah ettim artık trafik polislerinden, beni gündüz farından ve en arka camın filminden bağlamaya çalıştılar sis farı sanıp babamın arabasıyla.

Kendi arabalarımı da çevirdikleri gibi direk bağlıyorlar, insanlar anlatıyor yok film vardı görmezden geldi egzoz vardı görmezden geldi bende hiç böyle bi durum olmadı her seferinde bağladılar.

Bağlanması cezası ayrı rezillik çözdürmesi ayrı rezillik.

Bende artık bıktım ve geçen seneden beri arabam da filmd ahi varsa durmuyorum.

Ateş edene kadar da durmayacağım.

ismailozkan_01
14-01-2014, 17:00
seri okuyunca numaralar karıştı düzelttim teşekkürler :D

ENGean
14-01-2014, 17:01
bende anlatyım,sanırım 3-4 ay önce fılandı.yine bi honda aldım.
bizim bi keko arkds war her aldgmz arabayı kurcalar.
nys yolcu tarafındkı camı açmış,sonrada şöför tarafından diğer camları kilitleme düğmesine basmış.Ama haberi olmadan.nası yaptıysa.
bizde diğer arkdslarla ayak üstü sohbet ediyoruz.
saat gece 11 gibi oldu dedım eve gideyim, araba bindim ilerliyorum. camı kapatıcam cam kapanmıyo. diğer taraftan deniyorum yokk, kapanmıyo.
cam kaldı acık, arabayı otoparka çektim.
1 gün sonra arkdaslar dedı,kapıyı döşemesini sökelim falan filan, dedım boşverin ustaya gidiyorum ben.
neyse gittim ustaya dedım cam kapanmıyo,bindi arabaya şöför tarafından cam kilitleme düğmesine bastı ve cam cılıp kapanmaya başladı :D tabii bizim gözümüzden kaçmıs :D
tabii utandım orda, ustaya dedım abi k.bakma ilk arabam anlamıyom bu işlerden, bi bilse 20.hondaya bindiğimi :D

ismailozkan_01
14-01-2014, 17:04
Abicim, Bu konu üzerine çok fazla yorum yapabilirim ama, inan illalah ettim artık trafik polislerinden, beni gündüz farından bağlamaya çalıştılar sis farı sanıp babamın arabasıyla.

Kendi arabalarımı da çevirdikleri gibi direk bağlıyorlar, insanlar anlatıyor yok film vardı görmezden geldi egzoz vardı görmezden geldi bende hiç böyle bi durum olmadı her seferinde bağladılar.

hiç bir sebep kaçmanı gerektirmez , sonra buraya konu açıp rahmetli iyi insandı , direksiyonu sağlamdı tarzı konuşmalar olmasın , arkandan ateş edilecek düzeydeysen meslektaşımın başınıda yakma , hayattan bir beklentin yoksa fazla zaman kaybetmenede gerek yok kendinde başarabilirsin güzel kardeşim

blackweb
14-01-2014, 17:12
hiç bir sebep kaçmanı gerektirmez , sonra buraya konu açıp rahmetli iyi insandı , direksiyonu sağlamdı tarzı konuşmalar olmasın , arkandan ateş edilecek düzeydeysen meslektaşımın başınıda yakma , hayattan bir beklentin yoksa fazla zaman kaybetmenede gerek yok kendinde başarabilirsin güzel kardeşim

Asayiş polisinden kaçmıyorum?
Terörist de değilim neticede, gene de uyarın için teşekkürler güzel abim.

Zaten savunulacak bişi de değil, ama şartlar bunu gerektiyor :/

M.A.D
14-01-2014, 17:28
bundan iki sene önce ismini vermek istemediğim çok sevdiğim bi arabamla yanyolda duramayıp kızaklayarak öndeki minibüse girmiştim, ilk işim babamı aramak oldu, yardım eder umuduyla

-baba napıyon
-oturuyom sen
-hiiç ben de... baba ben kaza yaptım da
-iyi *** yedin
dııt dııt dıııııııt dııt dııt dııt dıııııt :D

----

karbon si varken beylikdüzünde akıyoruz arkadaşımla, beylikdüzünün belli yerlerinde o sıralar polisler pusuya yatıyor hapçı topçu yakalamak için , ben hks ile geçtim hırıl hırıl arkadan polis ışıkları yandı dıt dıt sesler üff üff falan megafona üflemeler :D ben duymazlıktan geldim, ikinciye selektör ve sesli megafon geldi sağa çektim sonra kimlik kontrolü vs. arabada egsoz var memur arabanın etrafında dönüyor falan gençler ne iş yapıyorsunuz dedi işte abi ben grafikerim ben samsungta çalışıyorum falan, bize tv lazım bulabilirmisin samsungçu , bbulurum abi falan derken o egsoz sıkıntılı onu çıkar pek görünme buralarda dedi ben de tamam ya zaten yeni aldım sevmiyorum dedim uzaklaştık, bi hafta sonra arabanın stoplarını kaplatmışım, cila atmışım, airmassı takmışım carbon spoileri takmışım, yine beylikdüzünde egsoz daha gür çalışırken yağmur da yağıyor, yine arkamda ışıklar yine megafon

-gençler kimlikleri görelim ehliyet ruhsat (adamın adını geçen hafta öğrenmemizin faydası)
-erdal abi yaw geçen hafta durdurmuştun ya bizi unuttunmu ?,
-hadi ya o arabamı bu ?
-evet abi o araba,
-neyse hava soğuk gençler binin gidin evinize
-saol abi iyiakşamlar :D

----

küçüktüm ehliyeti almaya 1 sene kalmıştı annemin mazda 323 ü ile akşam markete çıkıyorum cümlesiyle uzaklaşmıştım :D o zamanlar tokyo drift meşhur, el freniyle kıç atanların konularını okuyup gaza gelmişim :D çıktım jbli açtım duptıs duptıs

tam okulun sokağına denk getirdim inanılmaz mimari hesaplamalarımla sözde sokağa yanyan giriş yapacakken kendimi fırıldak gibi dönerken buldum bi sağa bi sola arabanın içindekiler savrulurken araba kaldırıma vurmaya 1 karış kala durdu....

el freniyle drift yapanlar neden düğmeye basılı tutmamız gerektiğini söylemezler ki?

ismailozkan_01
14-01-2014, 17:36
Asayiş polisinden kaçmıyorum?
Terörist de değilim neticede, gene de uyarın için teşekkürler güzel abim.

Zaten savunulacak bişi de değil, ama şartlar bunu gerektiyor :/

rica ederim kardeşim kafana takılan soruları sorabilirsin :D

blackweb
14-01-2014, 17:41
rica ederim kardeşim kafana takılan soruları sorabilirsin :D

Kafam da ki deli soruları p.m. İle ilettim :)

B.Koçer
15-01-2014, 22:35
Abicim, Bu konu üzerine çok fazla yorum yapabilirim ama, inan illalah ettim artık trafik polislerinden, beni gündüz farından ve en arka camın filminden bağlamaya çalıştılar sis farı sanıp babamın arabasıyla.

Bende bu konuda sanssız oldugumu dusunuyorum arkadaslarım ve cevremdekilerde aynı kanıda cevirmeye giripte yemediğim 1 yada 2 dir ilk ehliyeti aldıgım gun bile ceza yazmaya kalktılar cam filmsiz cupranın camını cizdiler jantlarını degıstır neden beyaz dediler dediler kemerden tutup in lan assagıya diyen trafik polisinede denk geldim kapıyı zorla acmaya calısan vali korumasınada denk geldim :D

MK8800
15-01-2014, 22:37
Bende bu konuda sanssız oldugumu dusunuyorum arkadaslarım ve cevremdekilerde aynı kanıda cevirmeye giripte yemediğim 1 yada 2 dir ilk ehliyeti aldıgım gun bile ceza yazmaya kalktılar cam filmsiz cupranın camını cizdiler jantlarını degıstır neden beyaz dediler dediler kemerden tutup in lan assagıya diyen trafik polisinede denk geldim kapıyı zorla acmaya calısan vali korumasınada denk geldim :D

Suriye Plakalı bir Evo 6'ın olsa bunlara mağruz kalmazdın haha :D :D

Oznsrl
15-01-2014, 23:05
konu güncel kalmalı komik şeyler çıkıyo :)

cookies
15-01-2014, 23:16
:surucu:Günay restoranda moral gecesi vardı tabi benim araba 'o biçim' şekilli fln.. Ben gayet snob, maskülen bir havadayım poz vermiyorum sağa sola.. :goz:

Program bitti herkes dışarı çıktı restoranın önünde ki sahanlığa.. Ben bindim arabaya 4 numaralı bakışlar fln.. Kontağı çevirdim kimseler yok :D çivfırrrr çiüv fırıı çüvü :D hobaa.. Araba çalışmıyor .. :surucu:

O arada bayağı diyaloglar fln oldu en son abiye kıyafetle arabamı iten insanlar gördüm dikizden :) Allah razı olsun :angel:

MUZO
15-01-2014, 23:56
bigün arabayla kırmızı ışıkta bekliyorum ehliyetim yok bide merkezdeyim yaş 17 sağ camdan bi tık tık ses bir baktım polis elim ayağıma dolaştı aha dedim ayvayı yedik:eek: indirdim camı nere gidiyorsun genç dedi şuraya abi hemen dedim yakın dedim savunma modundayım iyi ozaman benide at oraya kadar dedi bindi arabaya benim el ayak karıştı birbirine tam yeşil yandı tak stop ettirdim arabayı:D olur böyle şeyler dedi anlayışlı adammış tekrar stop ettirmeden kaldırdım ileriye bırakıp doğru eve geri döndüm :D

By_emre
16-01-2014, 00:04
bigün arabayla kırmızı ışıkta bekliyorum ehliyetim yok bide merkezdeyim yaş 17 sağ camdan bi tık tık ses bir baktım polis elim ayağıma dolaştı aha dedim ayvayı yedik:eek: indirdim camı nere gidiyorsun genç dedi şuraya abi hemen dedim yakın dedim savunma modundayım iyi ozaman benide at oraya kadar dedi bindi arabaya benim el ayak karıştı birbirine tam yeşil yandı tak stop ettirdim arabayı:D olur böyle şeyler dedi anlayışlı adammış tekrar stop ettirmeden kaldırdım ileriye bırakıp doğru eve geri döndüm :D

:D :D memur aklını almış

131mirafiori
16-01-2014, 00:38
Benim şansıma olacak herhalde 5 buçuk senedir sadece 2 kere çevirmeye girdim 2 side alkol kontrolü olduğundan sadece ehliyet istediler (arabamıza daha evvelden 9 sene muayenesiz bindik) ve ben illede ruhsatı almayacak mısınız? egzoza bakmayacak mısınız gibi sorular soruyorum :D :D

Ailede en çok çevirmeye giren annemdir arabayla her çevirmeye girdiğinde arar olum durdurdular diye :D :D :D Memurlarda hep teşekkür edip yollarlar :D Geçenlerde aynı yerde aynı gün içinde 2. ye durdurmak istemişler sabah durdurdunuz zaten memur bey benim güne gitmem lazım geç kaldım demiş basmış gitmiş :D :D :D

_driver_
16-01-2014, 00:54
Benim şansıma olacak herhalde 5 buçuk senedir sadece 2 kere çevirmeye girdim 2 side alkol kontrolü olduğundan sadece ehliyet istediler (arabamıza daha evvelden 9 sene muayenesiz bindik) ve ben illede ruhsatı almayacak mısınız? egzoza bakmayacak mısınız gibi sorular soruyorum :D :D

Ailede en çok çevirmeye giren annemdir arabayla her çevirmeye girdiğinde arar olum durdurdular diye :D :D :D Memurlarda hep teşekkür edip yollarlar :D Geçenlerde aynı yerde aynı gün içinde 2. ye durdurmak istemişler sabah durdurdunuz zaten memur bey benim güne gitmem lazım geç kaldım demiş basmış gitmiş :D :D :D

ahahahah çok iyi yaa:hehe:

Oznsrl
16-01-2014, 00:55
anlatılmaz yaşanır bi hikaye ama şimdiye kadar kime anlattıysam yerlere yattı gülmekten :D

Servisteyim bakım bitti araç kabuldeki abiyle muhabbet ediyoruz.Bitane yeni kasa kango geldi arabanın tavanı çökmüş.İçinden bi dayı indi ama rizeli belli bende rizeliyim uyandım hemen :D

Neyse, dayının kango yol kenarında park halindeymiş kapağı yana açılan kamyonetlerden biri kilitlemeyi unutmuş tam geçerken açılmış kangonun arkadan patlamış.Tutanağı tutmuşlar ama açıklama kısmını boş bırakmışlar.

Ve bizim abi sordu.

Abi: açıklamayı boş bırakmışsınız ne yaziyim
Dayı(siniri yüzünden belli): Yaz dedi duran arabanın **.nı s.kti yaz dedi

Tabi biz önce şok :D Dayının yanında gülemiyoruz gülsek çekip vurucak belki bizi :D Dayı bi gitti yattık yerlere gülmekten ahahah o gün bugündür ne zaman hasarlı kango görsem o dayı gelir aklıma :D :D :D :D

dahan
16-01-2014, 01:01
anlatılmaz yaşanır bi hikaye ama şimdiye kadar kime anlattıysam yerlere yattı gülmekten :D

Servisteyim bakım bitti araç kabuldeki abiyle muhabbet ediyoruz.Bitane yeni kasa kango geldi arabanın tavanı çökmüş.İçinden bi dayı indi ama rizeli belli bende rizeliyim uyandım hemen :D

Neyse, dayının kango yol kenarında park halindeymiş kapağı yana açılan kamyonetlerden biri kilitlemeyi unutmuş tam geçerken açılmış kangonun arkadan patlamış.Tutanağı tutmuşlar ama açıklama kısmını boş bırakmışlar.

Ve bizim abi sordu.

Tabi biz önce şok :D Dayının yanında gülemiyoruz gülsek çekip vurucak belki bizi :D Dayı bi gitti yattık yerlere gülmekten ahahah o gün bugündür ne zaman hasarlı kango görsem o dayı gelir aklıma :D :D :D :D
fıkra gibi :D:D:D

Serhat
16-01-2014, 01:46
Konuyu baştan sona okudum her hikaye süper gece gece iyi geldi. :D Bende anlatayım..

Lise zamanında okuldan çıkmışız çok dik bir rampadan çıkıyoruz arkadaşla yürüyerek. Kaldırımın hemen kenarında yürüyoruz. Bi iveco kamyonette 5-6 metre önümüze parketti bizde kaldırıma çıktık. Adam iner inmez araba bir kaymaya başladı, adam içine binemedi bile. Yurt vardı köşede ve kapısıda han kapısı gibi birşeydi. Araba nasıl denk geldiyse kapıyı tam ortalayıp içeri girmişti. Allahtan kapı arkasında falan kimse yoktuda kimseye birşey olmadı. O günden sonra rampada yürürken hiç bi parketmiş arabanın önünde durmuyorum. :D

Bütünlemeye otobüsle gitmiştim, kaldığımı öğrenince, tek dersim olduğu için tek ders sınavına gidecektim babama desem ulan atla otobüse git diyecek Edirne şuradan şura.
En iyisi yok arkadaşlarla gezicez vs. yalan buldum kaptım arabayı. Arkadaşı da aldım yanıma birazda geç çıkmışım, yapıştırdım gidiyoruz Edirne yolları da bomboş. Dedim zamanda azalıyor azcık kasayım 180 190 böyle gayet rahat gidiyoruz müzik açık. Uzun bi süre gittim sonra dedim sıkıntı olmasın motora falan havada ağustos sıcağı 90a düştüm. Bi garip ses geldi, müziği kıstım inanılmaz bir ses var arabada. :D Ulan noldu acaba derken Havsada bir mola yerine çektim. Altına bakıyorum motora bakıyorum hiç bir görünen birşey yok. Sağolsun Edirne'den Berkay arkadaşı aradım egzoz hiç aklıma gelmemişti beynim durmuş. Sınava kalmış 15 dakika falan dedim hiç egzozcuya gitmeden okula gidiyim sınavdan sonra hallederiz. Okula girip sınavdan sonra nasıl kaçtığımı anlatamam, o ses okulun duvarlarında yankılanmasını, cafelerdeki insanların bakışlarını. :D

Egzozu yaptırdım, tam İstanbula dönücem araba tekliyor ulan dedim motoru aldık elimize kimse bilmiyor burda olduğumuzu. Birde buji kablosu sıkıştırdılar şemsiyenin içine. Ohh Mis! :D

sweap07
16-01-2014, 12:21
konuyla ıle ılgılı pek deil ama
az once antalyada aspendos bulvarındakı noterın onunde bınek bır toros ıcınde 4 tane yunus polıs vardı gayaet nesılıydıler en son arabyı suren yunus sol elını dısarı cıkardı gule gule gıdıyordu
torosun onu kalkık arka dip basık gıbıydı :ne guldum be :D

Yiğit G.
16-01-2014, 14:07
yıl 2001... 90 yılında ilk crx i gördüğümden beri rüyalarıma girmiştir... Yolda görsem anne baba işte bu arabadan istiyorum derdim... Lisede okuldan dönerken minibüs yolunda galericilerde ne zaman crx (veya rx-7) görsem aracı durdurur inerdim param olmasa bile Crx e bakardım ondan sonra yürürdüm eve... Üniversiteyi kazandım bizimkiler Crx aldılar bana... İlk gece içinde yatmışımdır... Öyle bir aşk , taş hatunum derdim... Aradan 3-5 ay geçti mersin üni ye başladım ... Git gel birgün bir hatun atmışım arabaya... Okuldan aldım eve götürüyorum yol adana - alanya yolu... Eve kalmış 2 km.. hatuna bi yazıyorum bi yazıyorum ki arabada görmeyin... Dedim içinden alınacak birazdan bizimkisi... En son hatuna sen ne taş hatunsun gibi bir laf ettim.. Tak dedi araç tekledi durdu... Yolun ortasında kaldımmı... Marş basıyor yok çalışmıyor araç... Hatunu indirdim baş başa kaldık... Dedim niye böyle yapıyorsun güzel sevgilim benim..Sen benim tek taş hatunumsun... Bak dedim onlar gelip geçici sen hep kalıcısın... yazdım durdum böyle en son öptüm bide direksiyonundan... Marşı bi çaktım "wdowwwwww" etti gürledi... Dedim kıza bin arabaya gidiyoruz... Birdaha Crx in içinde hiçbir hatuna yazmadım... Hala durur bende güzel kızım , yeniden yaratılıcagı güne kadar üstü kapalı garajda uyuyor şimdilik :)

http://img239.imageshack.us/img239/7116/img0658reszzzzmediumli8.jpg

Oznsrl
16-01-2014, 14:21
fıkra gibi :D:D:D

aynen fıkrayı bizzat yaşadım keyifliydi :D :D

Birdaha Crx in içinde hiçbir hatuna yazmadım...

haha iyiymiş :D

blackweb
16-01-2014, 14:31
3 4 sene önce Ortaköy sahilde ağır ağır trafikte ilerlerken yanımda ki hatun klimayı açmamı istemişti, araç 106 gti dı ve klimamın gazı bitikti, peki dedim camları araladım :)

Kızın bakışı çok efsane olmuştu, bi daha da aramadı zaten o günden sonra :)

Aktaş61
16-01-2014, 15:22
yıl 2001... 90 yılında ilk crx i gördüğümden beri rüyalarıma girmiştir... Yolda görsem anne baba işte bu arabadan istiyorum derdim... Lisede okuldan dönerken minibüs yolunda galericilerde ne zaman crx (veya rx-7) görsem aracı durdurur inerdim param olmasa bile Crx e bakardım ondan sonra yürürdüm eve... Üniversiteyi kazandım bizimkiler Crx aldılar bana... İlk gece içinde yatmışımdır... Öyle bir aşk , taş hatunum derdim... Aradan 3-5 ay geçti mersin üni ye başladım ... Git gel birgün bir hatun atmışım arabaya... Okuldan aldım eve götürüyorum yol adana - alanya yolu... Eve kalmış 2 km.. hatuna bi yazıyorum bi yazıyorum ki arabada görmeyin... Dedim içinden alınacak birazdan bizimkisi... En son hatuna sen ne taş hatunsun gibi bir laf ettim.. Tak dedi araç tekledi durdu... Yolun ortasında kaldımmı... Marş basıyor yok çalışmıyor araç... Hatunu indirdim baş başa kaldık... Dedim niye böyle yapıyorsun güzel sevgilim benim..Sen benim tek taş hatunumsun... Bak dedim onlar gelip geçici sen hep kalıcısın... yazdım durdum böyle en son öptüm bide direksiyonundan... Marşı bi çaktım "wdowwwwww" etti gürledi... Dedim kıza bin arabaya gidiyoruz... Birdaha Crx in içinde hiçbir hatuna yazmadım... Hala durur bende güzel kızım , yeniden yaratılıcagı güne kadar üstü kapalı garajda uyuyor şimdilik :)

http://img239.imageshack.us/img239/7116/img0658reszzzzmediumli8.jpg

şaka gibi :D

::ZaFeR::
16-01-2014, 15:38
Geçen sene memlekete dönüyorum.Adana'da narkotikten dayılar durdurdu beni.Araba ağzına kadar yüklü.Kısa dönem askerlik çıkar ihtimaliyle,tüm eşyamı toplayıp memlekete götürüyorum.

Polis : Nereden geliyorsun ?
Ben : Batman
Polis : Ne işin var orada ? :D
Ben : Öğretmenim
Polis : Aç bakalım bagajı
Ben bağajı açarım,tabi ağzına kadar dolu.Kutu içinde saç jantlarım vardı.Polis bunlar ne dedi.Paketlemiştim iyice 2-3 tane koli bandı harcadım kartonlamak için :D Tabi sonra emniyet kemerini tak uyarısını yaptıktan sonra yolladı beni.
Buralarda da jandarma felan durduruyor ama öğretmen kimliğini gösterdikten sonra yolluyor. genellikle : )

ilovevti
16-01-2014, 17:45

hocam babamı 2001'den beri çevirmediler beni de geçen yaz 1 kere çevirdiler sadece bu bursa'nın polisleri can :) ersin egsoz var allahtan :D

tylan
16-01-2014, 18:20
Benım amcamın oğlu acayıp crx hastasıdır. Zamanın da abisinde'de kısa süre vardı ordan heves edıyordu. Naptı ne etti amcamı kandırdı crx almak için. Balıkesir-Bandırma da bı tane bulmuş telefon da anlaşmışlar, 7.000 e 90 model bi crx için. Abisini aramıs bunu alalım dıye oda bana gösterdi, Allah var fotolar da güzel duruyordu. neyse biz kalktık gittik bandırmaya crx e bakmaya, kesin sahibinden ılanındakı fotolar, en az 5 yıl oncesıne ait. araç leşler leşi ölmüş gömeni yok, Abisinle;kuzenıme dıyoruz, yapma etme başka buluruz, bu adam olmaz.Yok alıcam da alıcam neyse adamla bı de bız pazarlık yaptık 5.500 e bıraktı,aldık. yola cıktık biz onden, kuzen crx ıle arkadan geliyordu. tabi bu gaza geldi bizi sollamaya cıktı tam solladı crx ten bizim kaputa dankk diye bişey geldi. Aniden durduk ne oldu diye crx ın sunroofu cıkmıs bızım kaputa gelen oymus :D j kasa astranın kaputu bıldıgın ıce çöktü. abısı direk senın alacagın arabanın taa amk. diyerek söve söve geldi :D

sweap07
16-01-2014, 18:49
Benım amcamın oğlu acayıp crx hastasıdır. Zamanın da abisinde'de kısa süre vardı ordan heves edıyordu. Naptı ne etti amcamı kandırdı crx almak için. Balıkesir-Bandırma da bı tane bulmuş telefon da anlaşmışlar, 7.000 e 90 model bi crx için. Abisini aramıs bunu alalım dıye oda bana gösterdi, Allah var fotolar da güzel duruyordu. neyse biz kalktık gittik bandırmaya crx e bakmaya, kesin sahibinden ılanındakı fotolar, en az 5 yıl oncesıne ait. araç leşler leşi ölmüş gömeni yok, Abisinle;kuzenıme dıyoruz, yapma etme başka buluruz, bu adam olmaz.Yok alıcam da alıcam neyse adamla bı de bız pazarlık yaptık 5.500 e bıraktı,aldık. yola cıktık biz onden, kuzen crx ıle arkadan geliyordu. tabi bu gaza geldi bizi sollamaya cıktı tam solladı crx ten bizim kaputa dankk diye bişey geldi. Aniden durduk ne oldu diye crx ın sunroofu cıkmıs bızım kaputa gelen oymus :D j kasa astranın kaputu bıldıgın ıce çöktü. abısı direk senın alacagın arabanın taa amk. diyerek söve söve geldi :D
ahahahahahahahaha :D :D :D :D haykırdım ahahha :D :D

turboman
16-01-2014, 19:29
lise zamanında gece herkes uyuyunca kim ogece arabayı kaçırırsa bi telefon toplaşır 3 e 4 e kadargezerdik yine o ***** gecelerden biri sene 2003 hiç unutmam büyük bi caddede turlarkene arada hızlı bi geçen olursa aha bize caka yaptı diye ver ederdik peşine yarış falan bide bizim gibi zıpçıktı çıkarsa değme keyfine gece 2 civarı bizde 1.4 astra tabi o zaman lpg pek yaygın değil benzin 2 lira civarı depo dolu :D bi focus bizim sağımızdan caka yaparcasına geçti camlar filmli içi görünmüyo tabi biz hemen peşine nere yetişesin tabi arkasından geliyoz ışıklar kırmızıya dönünce focuscu durdu bende bizimkine bi gazla olm git şuna arkadan yavaşça dokun dedim sen git adamın arabaya bi vurdu focusun arkası resmen havalandı focuscu bi gazladı zannetti biz onu dövecez göbekten u çekti geldimiz yön edoğru başladık peşinden gazlamaya neyse biarasokağa girdik snırsam bi sitenin etrafında dönmeye başladık 5 tur döndük o sırada bu farı kapadı bizde kapadık bu birden yola fırladı o sırada da bi mgirus dolmuş yokuş aşşa iniyo tabi sen arkatekerin oraya bi koy dolmuş resmn havalandı 5-10 metre zikzak yaparak sallandı durdu bizde hemen arazi tabiki o korkuyla aracı 2 sokak ileri saklayıp kaza yerine döndük ve bi baktık araba perişan içinde bizim yaşlarda birisi ehliyet falan yok bu duruma hem güldük bi yandan ne yaptık biz dedik çocuğa geçmiş olsun falan dedik ama bizi tanımadı bile sonradan öğrendik bi arkadaşın komsusuymuş iyi olmuş dedi arkadaş çok havalıydı para desen *** gibi deyince bizde iyi yaptık dedik :D

Onurkk06
16-01-2014, 20:00
Volvo servisinden arkadaşım anlamıştı cok gülmüştüm amcanın biri 0 x90 alıyor.Uzun yola çıkıyor benzinlikte bu bor yakıt katkılarından görüyor ve hunharca 5 6 tane döküyor 5 10 km sonra tabi motor kitliyo servise geldiğinde arabanın motor yağı bal reçel kıvamında geliyor.tabi komple motor vs servisden 20 bin lira fatura çıkınca

Anamı s.....selerdide koymayaydımmm eşliğinde ağıt yakmalar :D

gökan
16-01-2014, 20:08
dun spordan cıktım cok yavas gıdıyorum gaz azdı....arkamda polıs aracı benım kıcımda gıdıyor sonra 35 cek kenara dedı sıklemedım bırdaha 35 saga cek dedı durdum...baktım ındı gelıyor camı actım ılk sorusu su oldu napıyorsun...dedım ıyıyım sen napıyrsun :) dedı sıkayet var yavas gıdıyorsun dıcekım a.g kım sıkayet etcek benı dıye sormadım arabada sorun var yavas gıdıyrm dedım bende memurum dedım he ozman tamam hocam ıyı aksamlar dedı gıttıler:D

LnchCntrl
16-01-2014, 21:09

Ve bizim abi sordu.

O anı bi canlandırdım gözümden yaş gelene kadar güldüm yok böyle bişe :D

Bigün çok samimi bi arkadaşımla dedik ki akşam içelim, nere gidelim para yok pul yok iflaslardayız o zamanlar, neyse arabada içelim ne olacak ki dedik :icon_wack araba 92 tempra ama sxa :D çektik güzel bi yere başladık içmeye ama ne içme, bi yandan müziğimizde açık muhabbet güzel neyse saat 2 ye yaklaştı kafalarımız süper oldu , dedim ki kanka beni eve bırak tamam kanka dedi !? . Bastı marşa yok, bi daha yine yok çalışmıyo allah allah neyse kanka şöyle aşağı doğru bi vurdur bakalım dedim, yaklaşık 100 metre vurdurdu çalışmadı, yol bitti, kanka yukarı itelim tamam tekrar tepeye çıktık. tekrar deneyelim aşağı doğru yok yine çalışmadı, o arada bi multıjet geçiyodu durdu bizi halatla yukarı kadar geri çekti sağolsun adam. neyse aşağı doğru tekrar vurdurduk yok çalışmıyor. o arada çok sevdiğimiz bi arkadaşımız kızın evinden çıkmış eve gidiyodu :D bizi gördü napıyosunuz felan çalışmadı kanka dedik bindi arabaya tüpü kapatmışız o kafayla benzin zaten yok :D tüpü açtı direk tüpte marşa bastı çalıştırdı görüşürüz dedi ve gitti. :D hiç unutmam..

aykutsafakyaman
17-01-2014, 00:00
Geçtiğimiz yaz arkadaslarla oturuyoruz karsiyaka sahilde bi mekanda . Kalabalik bi yerdi doğum gunumu kutlama bahanesiyle ickiyi biraz fazla kacirdim . Konu kiz muhabbetlerine dondu lisede olan bitene dondu en son gene yusuf durdu ogluk senin bu araba askin nolcak lan dedi . Ne biliyim amk dedim gectim gitti . Ama konuyu o acti ben gene girdim araba muhabbetime . Saat ilerledi 2 ye yakin . Mekanin yaninda da apartmanin otopark girisi vardi . Guclu bi motorun çalışma sesi geldi net goremedim . Bizim masanin yaninda gecerken bi baktik R35 GTR. Bi gozumu ovusturdum kanka bu gtr mi dedim . He laa dedi yusuf . Adam yola cikti fazla goremedim sonrasını 2 sn fazla degil stoplar ve gtr gorusuruz dedi. Kalktim ayaga yuru be amk dedim alkolun etkisiyle. Allahtan mekanda az kisi vardi bana bi baktilar . Bu arada kadeh kaldiriyorum tabi rezil olduk ordakilere. Simdiki aklim olsa atlarim onune abi bokiyim yiyim sunun bi koltuguna oturt beni derim de :)

Gimifayf
17-01-2014, 00:12
Suriye Plakalı bir Evo 6'ın olsa bunlara mağruz kalmazdın haha :D :D
Miko sen konusma olum ya senin maceralari anlatmaya kalksam kitap olur ve milletten beddua yersin o kadar sabirli nur gibi bi babayi niye delirtiyosun diye. :D

aykutsafakyaman
17-01-2014, 00:17

Ve bizim abi sordu.

Hahahahaaahahahah cok guldum ya :)

AEM
17-01-2014, 01:18
Haziran ayındayız 2013 yılında ehliyetim yok o zamanlar ama hızlıyım bilenler bilir :D neyse edirnekapı'dan çıktım e5'e gidiyorum beşyol sanayiye otobanda trafik akıyo oynaya oynaya gidiyorum arkamda bi tane hyundai era kıçımda geliyo ulan diyorum içimden ne oynuyo falan fişman merterin oralardayız sağa çektim sigara yaktım trafik akıyor ama era hala arkamda neyse ben bi daha başladım oynamaya yenibosna atatürk havalimanı çıkışının ordan sefaköy rampasını bilen bilir fena seker atar araba kendini sağa sola başladım hardcore oynamaya era bi an yok oldu sonra çıktım rampayı baktım yanıma geldi camı aç diyo elimde sigara müzik açık felan buyur dedim dedi ne biçim araba kullanıyosun sen polis rozetini gösterdi dedi senin ehliyetini elinden aldırırım at o sigarayı :D bilmiyoki ehliyetim yok tamam abi eyvallah abi dedim ilerledi o bende bayağı korkmuştum :D :D buda böyle bi anımdır çok karışık oldu ama olsun yazmak istedim

Shinigami
17-01-2014, 01:23
Daha arabayı yeni almışım beyaz renk ies camber falan yanıyo araba. kendimce havam 1500 tabi turluyorum çarşıda. Eskişehir'liler bilir üniversite caddesinde esparkın otopark çıkışının ordan hep U çekerlerdi. Yol kenarına park etmiş arabalar olunca tek seferde kimse dönemez orayı ki caddede genelde muazzam trafik olur. kalabalığı söylemiyorum. Neyse bende sakin bir şekilde dönmeye çalıştım. dönmedi kerata tam geriye takacakken 45 numara harley olunca ayağımda debriyajı kaçırdım :D tak stop etti araba. Anahtarı bi çevirdim o da ne arabada tık ses yok... yola 90 derece kaldım orda tek şeridi kapatmış halde. sağ taradımdan kornalar eşliğinde küfürler edilmeye başlandı. bir anlık paniği atlatır atlatmaz aklıma geldi. alarm sistemi arada saçmalıyordu benim. bende çıkardım anahtarı kontaktan kapıyı açtım kapıyı indim arabadan. arkadaşlarda ittircez sanmış. benimle beraber dışarı çıkar çıkmaz yaslandılar arabaya. ben kapıları kilitledim herkes şok o an. (kendimce alarmı kandırıyorum.) neyse geri açtım kilidi tekrar bindim bastım çalıştı. çocuklar binemeden yürüdüm çıktım ordan ilerde sağa durdum. Ben zaten rezil oldum ama bizimkilerin yüz ifadesi 10 üzerinden 100 alırdı :D

Rec.O
17-01-2014, 11:24
Bıkkınlık denecek dereceye gelen bir sorun aracımın ön camına illest stickerı cıkardım ve yapıştırdım dün eksozcuya gittim .eksozcunun eniştesi varmış Diyalog şöyle gelişti :D

adam çırağa: oku lan bakıyım şu camda ne yazıyor
çırak: ill. , illets, lets, İLLET. ustanın yanına geliyor illet yazıyo usta
adam: illet ne yav illet mi bu araba o kadarmı yıldın bu arabadan
ben: yok abi illest yazıyor orada diyorum
adam: illest ne ya ?
ben rahatsız fena vs :D
Adam: haa...

bu yazıyı yapıştırdıgımdan beri saolsun herkez illet diye okuyo gına geldi artık :D

söz konusu yazı

http://i.hizliresim.com/eyPkOL.jpg

mrtysn
17-01-2014, 12:11
Pederin yaninda calisan bi abimle sirkete geciyorum Bayrampasa'ya bundan 3 ay once falan, cevik kuvvet yokusunun onundeki isiklara gelirken yanimdaki eleman telefonu dusurdu egildi yere. Isik kirmiziya donunce lan banko yerlestiricez ondekine dedim ayaklari torpidoya dayadim ve beklenen son arkadan vurduk. Bizim sofor kafayi gozu patlatti egildiginde neyse, arkadan da taksi geldi yapistirdi farketmemis o da :D Isin bomba kismi bizim araba arkadan darbeyi yiyince ondeki dayiya bidaha vurdu. Dayi delirmis sekilde arabadan inip yanimdaki elemani gosterip '' Bu o.. cocugu bana 2 kere vurdu !! '' diye delirmis sekilde bagiriyodu en sonunda :D