PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KKTC ve yöre durumları hakkında bilgilerinizi rica ediyorum.

jnrjames
26-09-2012, 21:08
Merhabalar

Forumda genelde sıkı takipçi ancak fazla mesaj atmayan biriyim. KKTC Doğu Akdeniz Üni. İnş. Müh. bölümünü kazandım.

Sizlerden gelecek tavsiyeleri vs. bekliyorum. Öncelikle burası anladığım kadarıyla araba cenneti. Hertürden makine görmek mümkün. Hatta bizler gibi arabakolik insanlar için cehennem bile sayılabilir. Öncelikle sormak istediğim TT gibi buralara ait bir site varmıdır?

Bizler gibi kafa yapısında olan insanlarla tanışabilmek için. KKTC de ikamet eden üyelerimiz varmıdır? Okulumuzda Motorsporları Klübü vs.. bulunmakta aktifmidir bilen eden varmıdır?

Hertürden bilgi ve tavsiyelerinize açık biriyim. KOnu biraz düzensiz oldu kusurumabakmayın. Sıkıntılı internetim mevcut.

Site de KKTC de bulunan firmalardan da var sanırım. Direk mesaj atmak yerine böyle birkonu ile ben ve benzeri arkadaşlarda varsa toplaşalım diye dedim. araç alınması alınmaması konularındada sorularım olacak tecrübeli bilgili arkadaşlara.

Şimdidenteşekkürler.

Edit: İmla*