PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mini Cooper Hakkında

mega
27-09-2012, 17:05
Öncelikle herkeze merhabalar.
Konumuz çok derin ve sitedeki bilgili arkadasların yardımcı olacağını düşünüyorum açıkçası. Çok yakın bir arkadaşım vefat eden nişanlısının hayalini yaşamak adına bir mini alıp kullanmak istiyo birkaç aylığına bu yuzden mini arayısına girdik birazcıkta olsa psikolojisini düzeltmek adına fakat bu araca butun arkadas cevresı olartak cok uzagız bılgısı olan sızlerden yardım ıstemek aklıma geldı acıcası.
2007 ve üzeri bir model olmak şartıyla fakat araca çok uzağız versiyonları nelerdir hangi model alınır nerelerine bakmak baktırmak gerekir satmaya kalkarsak en kolay elden cıkartılacak modeli hangisidir acıkcası mini hakkında hiçbir bilgimiz yok

Bildiğimiz tek şey cam tavanlı ve mavi renk bir mini cooper olacağı.
***** sitedeki ilanlara baktığımızda okadar cok çeşit ve varyasyon görünüyorki aynı model aynı serici araca cok farklı fiyatlar isteyenleri görüyoruz. Bu araçlarda söylediğim yıllardaki versiyon paketlerini ve eksraları hakkında bilgi veren bir arkadaş olursa inanın işimizi çok kolaylaştırmış olacak çunku herkez kafasına göre ekstralar yazmıs durumda. Alacağımız arac mini one yada cooper S değil benzinli manuel bir cooper istiyoruz.
ilginiz için şimdiden çok teşekkürler.

NHT39
27-09-2012, 18:22
Öncelikle herkeze merhabalar.
Konumuz çok derin ve sitedeki bilgili arkadasların yardımcı olacağını düşünüyorum açıkçası. Çok yakın bir arkadaşım vefat eden nişanlısının hayalini yaşamak adına bir mini alıp kullanmak istiyo birkaç aylığına bu yuzden mini arayısına girdik birazcıkta olsa psikolojisini düzeltmek adına fakat bu araca butun arkadas cevresı olartak cok uzagız bılgısı olan sızlerden yardım ıstemek aklıma geldı acıcası.
2007 ve üzeri bir model olmak şartıyla fakat araca çok uzağız versiyonları nelerdir hangi model alınır nerelerine bakmak baktırmak gerekir satmaya kalkarsak en kolay elden cıkartılacak modeli hangisidir acıkcası mini hakkında hiçbir bilgimiz yok

Bildiğimiz tek şey cam tavanlı ve mavi renk bir mini cooper olacağı.
***** sitedeki ilanlara baktığımızda okadar cok çeşit ve varyasyon görünüyorki aynı model aynı serici araca cok farklı fiyatlar isteyenleri görüyoruz. Bu araçlarda söylediğim yıllardaki versiyon paketlerini ve eksraları hakkında bilgi veren bir arkadaş olursa inanın işimizi çok kolaylaştırmış olacak çunku herkez kafasına göre ekstralar yazmıs durumda. Alacağımız arac mini one yada cooper S değil benzinli manuel bir cooper istiyoruz.
ilginiz için şimdiden çok teşekkürler.

Öncelikle arkadaşına ve gerıde kalanlara ALLAH sabır versın dostum...
Msjında da yazdığın gibi 2007 ve üzeri modeller r56 koduyla geçiyor 2006 yılına kadar r53'tü.Kısa vadede bineceği için düz cooper veya s alınabılır fakat one pek önermem elden çıkarması diğerleri kadar kolay olmayabılır.Cam tavanlı ve mavı renklı bir cooper veya cooper s bulman imkansız çok zor bır şey değil...Bulduğun aracı da maslakta mınıauto yusuf usta'ya gönül rahatlığıyla gösterebilirsin.Forumdan arkadaşlar yıne maslak'ta olan AYN oto'dan memnun olduklarını dile getiriyorlar.Benım bıldığım bu 2 servıs var.Ben senın arkadaşının yerınde olsam eğer ımkanı varsa cooper s alsın çünkü bindikten sonra kı manevı değeri çok yüksek ve anlamlı bi araba olacak belkı satmak elinden çıkarmak istemeyebılır,almışken ıyısını alsın derim.Fiyatlarda kı farklılıklara gelınce aksesuar ve donanım açısından sınır yok diyebileceğimiz bir araç aklına gelmeyecek özellıkler var.Mesela koltuk ısıtmasından,navigasyonundan,bi-xenonundan vs vs. ama 2007 - 2008 model bır s almak isterse ortalama fıyatlar bellı 40-50 lira aralığında ve bu fiyatlara güzel bır mını alır.Aldıktan sonra zaten farklı bır dunyanın içinde olduğunun farkına varacak ve hep yetersız kalacak bir şeyler eklemek (aksesuar-modıfıye) isteyecek bunları da zamanla öğrenır zaten.Naıl bır mercedes'ın amg bmw'nın modıfıye şirketleri varsa mını'nınde JCW'u var.sınırsız aksesuar seçeneği var.Size şimdiden hayırlı olsun