PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minoxil Kullananlar Yardım..

terazilastik
29-09-2012, 12:48
Selam arkadaslar şu sıralar askerlik nedeniyle bi hayli stres gecirdiğimiz icin kafada sac kalmadı baya bi seyreldi Minoxil i duydum bi konu acmak istedim kullanıpda tavsiye edicek olan var m veya bilgisi olan ?

cıvıc_power
29-09-2012, 13:10
minoxil kullanmadım ama bioxcin şampuan kullandım. dökülmeyi tamamen durdurdu diyebilirim. :)

FATİH
29-09-2012, 13:42
sinir, strest ve sıkıntı yüzünden dökülüyosa hiçbir ilaç fayda etmez.

Günkut
29-09-2012, 13:44
sinir, strest ve sıkıntı yüzünden dökülüyosa hiçbir ilaç fayda etmez.

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

SkY
29-09-2012, 13:47
başımda küçük bir alanda dökülme olmuştu doktor minoksil verdi kullandım şu an tamamen eski haline geldi o dökülen yer..ben doktor tavsiyesiyle kullandım etkisini gördüm tavsiye ederim.

Time-R
29-09-2012, 14:07
başımda küçük bir alanda dökülme olmuştu doktor minoksil verdi kullandım şu an tamamen eski haline geldi o dökülen yer..ben doktor tavsiyesiyle kullandım etkisini gördüm tavsiye ederim.

Peki deride yaglanma yapmiyor muydu? ve masaj yaparak uyguladiginizda elinize daha cok sac gelmiyor muydu? %5 minoxil marka forte degil mi?

Suan hala kullaniyor musunuz? Ne kadar sure boyunca kullandiniz? Kullanmayi kesince daha cok dokuyor diye duyum aldim

SkY
29-09-2012, 14:11
Peki deride yaglanma yapmiyor muydu? ve masaj yaparak uyguladiginizda elinize daha cok sac gelmiyor muydu? %5 minoxil marka forte degil mi?

Suan hala kullaniyor musunuz? Ne kadar sure boyunca kullandiniz? Kullanmayi kesince daha cok dokuyor diye duyum aldim

saçlar çıktıktan sonra kestim kullanmayı..3 sene oldu herhangi bir dökülme olmadı yeniden.ama ben tedbir anlamında bioxcin şampuan kullanıyorum sürekli 3 senedir.erkekler için %5 ,bayanlar için olanı %3 oluyor minoksilin.üzerinde temiz ve kuru saça masaj yaparak sıkın yazıyor,ben geceleri yatmadan sıkıyordum..hafif bir yağlanma yapıyor evet ama rahatsız etmedi beni pek.sabaha kalktığımda parlaklığı belli bile olmuyordu.masaj şeklinde yaparken elime çok hafiften birkaç saç teli geliyordu ama öyle çok değildi yani beni tedirgin etmedi hiç öyle diyim.

_Emre_
29-09-2012, 14:22
En etkili ilaç minoxilmiş bu konuda doktorumun söylediğine göre. Fakat tansiyon düşürücü etkisi varmış o yüzden tansiyon sorununuz varsa bunu göz önünde bulundurun. Bende de seyrelme var biraz. Envayi çeşit şampuan, ilaç, karışım kullandım bir tek minoxil sanki biraz dökülmeyi azalttı gibi. Genetik ve stres nedenli dökülmenin önüne geçebilen bir ilaç da yokmuş yine doktorumun söylediğine göre.

Patisever
29-09-2012, 15:04
cok saçı olan biri olarak deneme amaçlı aldım bir b..k yaramıyor bunu bil kardeş

cery
29-09-2012, 19:40
minoxil dokülmeyi durdurmaz. saç çıkartır.

dökülmeyi durdurmak için bioxcin, dermalute tarzı şampuanlar deneyin.

mad_max1978
29-09-2012, 19:43
vardı forumumuzda saç uzmanı soner abimiz bir ara:))ama yalan oldu,o yararlı bilgiler verirdi aslında

MBuğra
29-09-2012, 20:24
Türkiye'deyken benimde hiç yoktu, İngiltere'ye geldikten sonra saçlarıma bi haller oldu. Sebebini anlayamadım, suyu felan da çok kaliteli ama. Sabah kalktığımda yastıkta 15-20 tane tel görüyorum, zaten saçım seyrek şu yaşta; baba tarafından kellik geni de var. Ama Türkiye'ye döner dönmez, minoxil+proscar kullanmaya başlayacağım.