PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ticari Gulet satışa hazır hale getirme konusunda yardım..

onursumer
30-09-2012, 22:08
Arkadaşlar ticari olarak şirkete kayıtlı bir gulet mevcut

müşterisi hazır gene farklı bir şirkete vekalet ile satış gerçekleştiricez fatura kesicez vs

şimdi gelelim asıl probleme :)

ben bu tekneyi satışa hazır hale getirmek istiyorum biraz araştırdım özel teknelerde noter satışı aradan çıkarılmış ama ticarıyı oğrenemedim Liman Başkanlıği ile yapılıcak şeyler neler

borc harc varmı diye vs çıkarmam gerekiyor ama hiç anlamıyorum bu işi

birkaç bu işi yapana danıştım 3000tl ye herşeyi hallederiz sen hiçbirşeye karışmazsın diyorlar ama ben açıkcası gerekirse bodruma teknenın yanına gidip kendim halletmek istiyorum :D

bana yol gostericek bu işi yapan veya tecrubesi olan varsa teşekurler şimdiden

kelalper
30-09-2012, 22:31
Ulastirma bakanligini ara onlar yol gosterirler. Bildigim kadari ile fatura kesmeniz gerek sirket uzerineysr.

onursumer
30-09-2012, 22:33
arabayı alıştık artıkta tekne olunca tam çozemedim yarın arıyım bilgi almak için

fatura kesicez orda sorun yok ben tekneyi satışa hazır hale getiriym o kısmı en kolayı

birkaç kişide tekneye fiyat biçilicek falan dedi ona goremi fatura kesicez anlaştığım fiyatamı kesicem oralarıda anlamadım :D

onursumer
01-10-2012, 11:21
ben araştırmalarıma devam ederken güncel diyelim belki farklı bilgiler oğrenirm :D

ta_one
01-10-2012, 23:29
bodrum gumbette bızımde tekne vardı kamyonete atıp getırdık konya ya :)burda beysehır golunde bı balıkcıya sattık ne evrak nede bısey verdım sadece motorunun evrakları vardı onları verdım gectım :)