PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oem ara borulara 76 lik varex olurmu ?

onurbahattin
02-10-2012, 07:18
Arkadaslar benim bu egzost sistemi hakkında fazla bir alt yapım yok, performaslada isim yok varexin sesini duysam yeter, alacağım varex sonsusturucu 76 lik olacağı icin s2k oem araborular küçük gelecek bir sekilde uydururum diye düşünüyorum performans alamayacagimi biliyorum bu sekilde ama önemli değil benim icin ses önemli varex in o sesini alabilirmiyim tecrübeli arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim..

emre_
02-10-2012, 07:38
alırsın çifte bölündüğü yerden teke dşürüp vareci takarsan ses alırsın gayet kat da üzerinde sanırım çok bi ses bekleme ama gene tatmin edicek kadar gelir

onurbahattin
02-10-2012, 08:17
alırsın çifte bölündüğü yerden teke dşürüp vareci takarsan ses alırsın gayet kat da üzerinde sanırım çok bi ses bekleme ama gene tatmin edicek kadar gelir

Tek çıkışa düşüp varex e giriş yapmayı düşünüyorum daha once sebring marka çift çıkış vardı kat iptal ettik ilk basta çok abartı oldu polisle sıkıntı yasadım sonra katı taktım yinede ses almıştım basım davul oluyordu uzun km Lerde suan oem var sebring bir arkadasa verdim bakalım varex e heves ettim ama araborular sok tak uğraşmak istemiyorum biraz öyle kullanıp çıkartırım zaten benim bahsettigim sekilde uygulama yapan varmı acaba ?

emre_
02-10-2012, 08:21
o şekilde ses alırsın istediğin miktarda kapattığın zamanda polisle başın derde girmez tabi orjinal varex alman şartıyla

onurbahattin
02-10-2012, 09:22
o şekilde ses alırsın istediğin miktarda kapattığın zamanda polisle başın derde girmez tabi orjinal varex alman şartıyla

Anladım kardesim saol fikir verdigin icin ,bakalım bu sekilde kullanan arkadaslar görüp yazacaklarımı ?

nemonomani
04-10-2012, 11:34

duayeni konuşmuş olm sende rs e bi varex al eksoz manifoldun açıktaymış gibi yırtınıyo araba :D

onurbahattin
23-10-2012, 18:37
Arkadaşlar İstanbul da egzostcu süreyya varmış onda araborular mevcutmuş sanırım telefonunu bilen varmı acaba?