PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kredili araç alımı ve rehin kaldırma işlemi.

kıvancr
05-10-2012, 19:15
Merhaba arkadaşlar,
vw marka bır araç alıcagım araç 2012 model bayan ılk sahıbı ve uzerınde vdf kredı kullanılmıs. Sahıbınde yeterlı nakıtı olmadıgı ıcın kredıyı benım kapatıp alım yapmamı ıstıyor.
Dolayısıyla ben rıske gırıyorum. krediyi kapadıktan sonra bana borcu vardı kapadı dense hıc bır hak ıdda edemem.

Senet ımzalıyabılırım dedı.
Sızın sunacagınız baska daha garantılı bır yontem mevcutmu? Sizce bu riske gırılırmı?
Teşekkurler.

1998corsa
05-10-2012, 19:43
Merhaba arkadaşlar,
vw marka bır araç alıcagım araç 2012 model bayan ılk sahıbı ve uzerınde vdf kredı kullanılmıs. Sahıbınde yeterlı nakıtı olmadıgı ıcın kredıyı benım kapatıp alım yapmamı ıstıyor.
Dolayısıyla ben rıske gırıyorum. krediyi kapadıktan sonra bana borcu vardı kapadı dense hıc bır hak ıdda edemem.

Senet ımzalıyabılırım dedı.
Sızın sunacagınız baska daha garantılı bır yontem mevcutmu? Sizce bu riske gırılırmı?
Teşekkurler.

Aracin uzerindeki kredi miktari ne kadar acaba?? Siz araci kaca aliyorsunuz acaba? Ben kendi aracimi aldigim satis parasiyla kredimi kapattim oyle sattim, aracin uzerindeki rehini kaldirmadan arac satisi yapilamiyor diye biliyorum