PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuk Ibıza Cupra - Polo Gti Revo - Scircocco - Astra Gtc Turbo- Mini Jcw

DoDo_hamann
07-10-2012, 22:41
Kuk Cupra - Polo Gti Revo - Booster Performance Scirocco.

Kuk Ibiza Cupra vs Polo Gti Revo vs Booster Performance Scirocco. - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=a94CF94NeKI&feature=channel&list=UL)

Kuk Cupra- Mini Jcw- Booster Performance Scirocco.

Kuk Ibıza Cupra vs Mini Jcw vs Booster Performance Scirocco. - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=5WasL_mS8xs&feature=channel&list=UL)

Kuk Cupra - Polo Gti Revo- Opel Astra Gtc 2.0T.

Kuk Ibıza Cupra vs Polo Gti Revo vs Opel Astra Gtc 2.0T. - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=xI7xiAUZ1fg&feature=channel&list=UL)

Kuk Ibıza Cupra - Mini Jcw - Booster Performance Scirocco
http://www.youtube.com/watch?v=toseF8C0BXY&feature=youtu.be

Denemeler 2. vites 60'da yapıldı. Diğer araçlardada çekimler yapıldı arkadaşlar koyarlar.

Mini'ye dikkat bu arada yavaş diyenlere gelsin, araçta sadece downpipe var :)

Revo Rocco vs Mini jcw
http://www.youtube.com/watch?v=aUdo_jNvt18&feature=channel&list=UL

Vw Scirocco:Stage 2 Revo+ Milltek downpipe, forge dumpvalve, forge intercooler, Forge westgate, Milltek catback, AEM air intake.
Mini jcw: downpipe dısında stock.
İbiza cupra: ecufast yazilim komple egzoz filtre dumpalve
Scirocco: boosterperformance yazilim egzoz filtre kisa sanzuman
Astra gtc turbo: downpipe dısında stock
Polo gti: revo yazilim downpipe

MuratGürakan
07-10-2012, 22:47
Sarocco artık Kirocco oldu :D Kiremit rocco :D

Ertug_T.
07-10-2012, 22:47
maşşallah güzel gece olmuş =) gtc bence çok iyi yürümüş stock haline göre =)

KIVANÇ
07-10-2012, 22:49
Çılgın KUK ;)

murat çelik
07-10-2012, 22:57
maşallah araclara

murat çelik
07-10-2012, 23:01
murat gtc ile aranızda ne var

ulu_cupra
07-10-2012, 23:26
Dogukan Masallah kardesim

M3CSL
07-10-2012, 23:27
KUK GERcekte iyi, uzunda rocco ile polo daha ustun die biliorm ona ragmen ibiza baya iyi gitmis,,
gtc videosunu acamadm stoksa ve beraber gidiorsa cok basarili.. uzunda mutlaka almasi lazm ama..

Oz`
07-10-2012, 23:38
....

kuk senin arabamı ? alptugnunki?

DoDo_hamann
07-10-2012, 23:38
Kuk cupra benim cupra videoların çekildiği araba aynen Özgün :)

DoDo_hamann
07-10-2012, 23:39
Teşekkürler beyler, herkesin arabasına maşallah :)

Oz`
07-10-2012, 23:41
Kuk cupra benim cupra videoların çekildiği araba aynen Özgün :)

aa dierler yavasmış la :D

şaka şaka :) maşllah herkese :)

Görkem
07-10-2012, 23:58
acaip keyif aldım denemelerden :) bütün arabalara maaşallah gerçektende,,,diğer denemeler dişediş başabaş olduda doğukana yetemedik :D bendeki videolarıda ekliyorum ;)

kremit rocco :) ---revo polo gti---GTC turbo

7P-cTCKxck8

video 2012 10 07 22 14 42 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=7P-cTCKxck8)

kuk ibiza cupra---revo polo gti---GTC turbo

OWq6gevtnfM

video 2012 10 07 22 05 43 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=OWq6gevtnfM)

iynn-RS
08-10-2012, 00:05
Ayıp ayıp en yavaşıyla deneyim dedim mini yi çıkardınız karşıma.
Videolara bakınca hakkaten yavaşmış:D

Deneyen herkese maaşallah.

Chatin
08-10-2012, 00:07
maşallah kukra :)

@Lp2
08-10-2012, 00:08
masallah kankaa araba hizlii :)

Görkem
08-10-2012, 00:09
Ayıp ayıp en yavaşıyla deneyim dedim mini yi çıkardınız karşıma.
Videolara bakınca hakkaten yavaşmış:D

Deneyen herkese maaşallah.

gecenin tek atmosferik temsilcisi olarak tabiki en hızlıdan başladın pampa :D gergin rs :p

-Günalp-
08-10-2012, 00:25
Yok cnm mınıler yürümez.. At arabası:) maşallah araçlara.. Astrada bow mu var?

Görkem
08-10-2012, 00:32
Yok cnm mınıler yürümez.. At arabası:) maşallah araçlara.. Astrada bow mu var?

evet blow off var aracımda

-Günalp-
08-10-2012, 00:37
evet blow off var aracımda

Bence bow U sōkersen aracın daha ıyı yürüyecektir. Küçük turbolarda basınç kaybına neden oluyor..

Cem.B
08-10-2012, 00:44
mini enteresanmış kanka :) ankara havasımı yaramış acaba :)

Görkem
08-10-2012, 00:48
Bence bow U sōkersen aracın daha ıyı yürüyecektir. Küçük turbolarda basınç kaybına neden oluyor..

evet genelde sıkıntı yaratıyo haklısın teşekkürler ,,,aracımı yeni aldım eski sahibiden kalma bize o tek hevesi o olmuş zaten ,,,daha el atamadık pek bişeye ,,,bu halini bi görelim istedim ;)

tyMu
08-10-2012, 01:03
Maşallah hepsine , görkem rollere başlamışın maşallah iyi makina :D

-Günalp-
08-10-2012, 01:05
mini enteresanmış kanka :) ankara havasımı yaramış acaba :)

Aynen kanka rakım olayı yaramış:)

Cem.B
08-10-2012, 01:06
Aynen kanka rakım olayı yaramış:)

bu doğukan aldırıcak bize yeni jcw heralde ileride :)

-Günalp-
08-10-2012, 01:14
Bide yazılım olsa baya farklı olacakmış.. Yürüyen Jcw de gormuş olduk. Yazılımlısı nsl gider acaba:)

Cem.B
08-10-2012, 01:16
Bide yazılım olsa baya farklı olacakmış.. Yürüyen Jcw de gormuş olduk. Yazılımlısı nsl gider acaba:)

bu böle gidiyosa yazılımlısı üstümüzden atlar herlade kanka :)

-Günalp-
08-10-2012, 01:24
Benim anlamadığım dodonun araba o modlarla 230 hp falan olması lazım.. Sadece downpipe li Jcw nsl geçiyor cuprayı? Sanırım mini daha ağır cupradan..

ERTAN
08-10-2012, 01:47
Kukra çok güzel yürümüş:) Maşallah bütün araçlara

FAGE12
08-10-2012, 03:19
Mını mınık bı şow yapmış :D

ayrıca astraların bole yurudugunu bılmıyordum ;)

guzel denemeler kazaszız belasız :)

DoDo_hamann
08-10-2012, 07:20
bu doğukan aldırıcak bize yeni jcw heralde ileride :)
Ben zaten sahibini sıkıştırıyorum ne zaman denklersem ozaman alıcam altından arabayı :)

Benim anlamadığım dodonun araba o modlarla 230 hp falan olması lazım.. Sadece downpipe li Jcw nsl geçiyor cuprayı? Sanırım mini daha ağır cupradan..

230 falan çok iddaalı rakamlar kardesim tsi'cılar bu rakamlarda çok uçup kaçıyor :) en fazla 215 çıkaracaktır benim arabam, 1.2 cont yürüyorum, sağlıklı olsun az olsun, hard bir remap yok. Scirocco ilanlarını açarsak ama 250 hp'den aşağı ağzını açan yok, toptancıdan çözüyolar diye düşünüyorum :D

Ben yeni jcw'yi hafife almayın diyorum ama kimse dinlemiyordu, 2011 için konuşuyorum, 211 direk wheel power :)

Ken_Block
08-10-2012, 07:48
ooo çok canlı olmuş dün bi arkadaşım fotoğraflamış İstanbuldan kendisi roll yapmışlar baskını yemişler:) Sizde dikkat edin..!
http://e1210.hizliresim.com/12/8/drz5m.jpg

34yec53
08-10-2012, 08:14
maşallah araçlar cidden çok iyi kondisyonda fakat kuk cidden çok iyi yürüyo :)

-Günalp-
08-10-2012, 10:30
Ben zaten sahibini sıkıştırıyorum ne zaman denklersem ozaman alıcam altından arabayı :)

230 falan çok iddaalı rakamlar kardesim tsi'cılar bu rakamlarda çok uçup kaçıyor :) en fazla 215 çıkaracaktır benim arabam, 1.2 cont yürüyorum, sağlıklı olsun az olsun, hard bir remap yok. Scirocco ilanlarını açarsak ama 250 hp'den aşağı ağzını açan yok, toptancıdan çözüyolar diye düşünüyorum :D

Ben yeni jcw'yi hafife almayın diyorum ama kimse dinlemiyordu, 2011 için konuşuyorum, 211 direk wheel power :)

Valla ben tsı dan anlamam kardesım:) ama yazılım egsoz yaptırıp 220 nin altında söyleyenini duymadım.. Jcw standarttada iyi gidiyor. Haktanla denemiştik izmirde.

BlackEmperor
08-10-2012, 11:19
eve gidince bi izleyelyim stock GTC ne yapmış biri özetleyebilir mi?

edit: şimdi cepten izledim GTC bu kiloya göre ve stokcsa, tahmim tekere 175 bg civarı veriyordur,iyi tutunmuş maşallah kuk cuprada güzel uzuya maşallah hepsine

bursada yok mu yuklü 1.4 TSI benle denemek isteyen merak ediyorum şu hızlı tsi ları :)

Görkem
08-10-2012, 11:40
eve gidince bi izleyelyim stock GTC ne yapmış biri özetleyebilir mi?

edit: şimdi cepten izledim GTC bu kiloya göre ve stokcsa, tahmim tekere 175 bg civarı veriyordur,iyi tutunmuş maşallah kuk cuprada güzel uzuya maşallah hepsine

bursada yok mu yuklü 1.4 TSI benle denemek isteyen merak ediyorum şu hızlı tsi ları :)

teşekkürler gtc benim aracım sadece downpipe var şuan ;) orta susturucusuna kadar her şeyi üstünde ,,bide yüksek ihtimal pek bi işe yaramayan blow off muz :)

kafa kafaya gittiğimiz polo gti da revo yazılım ve egzoz var,,

kremit rocco Murat kardeşimin eski sarocco :) booster yazılım,,filitre--egzoz--down pipe,,cooler,,,kısa şanzıman,,,,arka koltukları sökük

kuk cupra ecufast yazılım filitre egzoz downpipe diye biliyorum ,,,,

hepsi benden hafif arabalar dediğin gibi o yüzden bende güzel gittiğimi düşünüyorum bu araçlara karşı ,,,,

çok net denemeler olmasada geçenlerde de tay cuprayla şöle bi gidere bakmıştık,,,sadece orta susturucusu iptaldi sanırım 190bg gibi bi güç çıkartmıştı yinede dynoda ;)

rd_SZOk1p48&feature=g-all-u

IMG 0488 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=rd_SZOk1p48&feature=g-all-u)

aJHUnN7KpRY&feature=g-all-u

IMG 0489 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=aJHUnN7KpRY&feature=g-all-u)

-Günalp-
08-10-2012, 11:54
teşekkürler gtc benim aracım sadece downpipe var şuan ;) orta susturucusuna kadar her şeyi üstünde ,,bide yüksek ihtimal pek bi işe yaramayan blow off muz :)

kremit rocco Murat kardeşimin eski sarocco :) booster yazılım,,filitre--egzoz--down pipe,,cooler,,,kısa şanzıman,,,,arka koltukları sökük

hepsi benden hafif arabalar dediğin gibi o yüzden bende güzel gittiğimi düşünüyorum bu araçlara karşı ,,,,

çok net denemeler olmasada geçenlerde de tay cuprayla şöle bi gidere bakmıştık,,,sadece orta susturucusu iptaldi sanırım 190bg gibi bi güç çıkartmıştı yinede dynoda ;)

Maşallah güzel gidio aracın.. Eski bertone turbo kullanan biri olarak egsoz ve yazılımla rahat 10 boyu var aracının:)

-Günalp-
08-10-2012, 11:56
Bide shortram açık filtreyi kesinlikle yap.. Hindi gibi sesler çıkaracak ama çok etkili.. Faydası tecrübe edildi:)

Görkem
08-10-2012, 12:26
Maşallah güzel gidio aracın.. Eski bertone turbo kullanan biri olarak egsoz ve yazılımla rahat 10 boyu var aracının:)

teşekkürler ,,,,evet bende dediğin işlemlerle o civar bi artış bekliyorum :) ama direk opc turbosu koyup yola öle devam etmeye niyetim var açıkcası,,, filitre için 1.9cdti box ve kutu içi düşünüyorum ama bakıcaz ilerleyen zamanda ,,,şu an için bu haliyle bile keyif alıyorum yavaş yavaş el atıcaz ...

zafa38
08-10-2012, 12:43
Stock GTC bu sekilde yuruyemez bende sadece yazılım varken Revo Stg1 burda aynı aracla denedim 5-6 boy fark olmustu ya astrada yazılım falan var yada Revo poloda sorun var...

chiefkadir
08-10-2012, 12:59
Masallah Görkem iyi yürüyo koca tank :)

Görkem
08-10-2012, 13:12
Stock GTC bu sekilde yuruyemez bende sadece yazılım varken Revo Stg1 burda aynı aracla denedim 5-6 boy fark olmustu ya astrada yazılım falan var yada Revo poloda sorun var...

hadi poloda sorun var Muratımın rocco zaten kendini kanıtlamış bi araba onlada yan yanayız aynı videoda ;) bu arada biz bu denediğimiz arkadaşlarla yıllardır tanışırız herkeste herkesin arabasını biliyor ,,,her araba aynı gitmez kendine böle denklemler kurmayalım bence ,,,neyse zaten yazılım yaparsakta deniceğimizden o kısımda da sıkıntı yok :)

Masallah Görkem iyi yürüyo koca tank :)

çok saol abi ,,,valla bi bakalım dedik şöle çıtırdan tsi grubunun hızlı öncüleriyle :D beklediğimden iyi arabam çok şükür ;)

RsErdi
08-10-2012, 13:15
maşallah araçlara mini çok hızlı kuk un maşallahı var
görkem abi gecenin sürprizi ağırlıgına ragmen sen oldun sanırım maşallah giderin daha çok var :)

serkanokan
08-10-2012, 13:43
görkem abi gecenin sürprizi ağırlıgına ragmen sen oldun sanırım maşallah giderin daha çok var :)

Fikirlerime tercüman olmuşsun kanka :)

Ertug_T.
08-10-2012, 13:58

Gtc bildigin stock gozumle gordum 190hp cikardi dynoda.

Arasts61
08-10-2012, 14:08
görkem maşallah kardeşim. ben yeni gördüm aracını . inan çok sevindim.
muratla yürümen aracın durumunu da gösteriyor zaten.

ayrıca kuk cupra sahibine diğer başlıkta özellikle sormuştum bu halinle jcw yi gecebiliyor musun diye.
görmedi veya cevaplamadı herneyse ama dediğim gibi özellikle sormuştum. çünkü kendisinin de dediği gibi baya baya .aşşağa alıyorlardı jcw yı. başka bir başlık altında vtec filan öneren vardı :D.
hepsi ayrı bir güzel. cuprası , sciroccosu vs hepsine maşallah ama şuda bir gerçekki ordaki tek spor araç jcw. (bence)

penguinhakan
08-10-2012, 14:35
Maşallah maşallah deneyen arkadaşlara...

cheers
08-10-2012, 14:45
Hayırlı olsun Görkem :)

Gelince bi deneyelim 2litreleri :D

Diğer araçlarada maşallah

DoDo_hamann
08-10-2012, 14:59

ayrıca kuk cupra sahibine diğer başlıkta özellikle sormuştum bu halinle jcw yi gecebiliyor musun diye.
görmedi veya cevaplamadı herneyse ama dediğim gibi özellikle sormuştum. çünkü kendisinin de dediği gibi baya baya .aşşağa alıyorlardı jcw yı. başka bir başlık altında vtec filan öneren vardı :D.
hepsi ayrı bir güzel. cuprası , sciroccosu vs hepsine maşallah ama şuda bir gerçekki ordaki tek spor araç jcw. (bence)

Cevaplamicak birsey yok görmedim, o bahsettigin konudada mini'yi küçümsemeyin yazan bendim aslen minici olarak :)

DoDo_hamann
08-10-2012, 15:02
Gtc gitmesi gerektigi gibi gidiyor saglikli gtc gormemissiniz demekki :) 2009'da eski sahibinde iken benim gp ile denemistik yine guzel yuruyordu.

DoDo_hamann
08-10-2012, 15:34
Kuk Ibıza Cupra - Mini Jcw - Booster Performance Scirocco - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=toseF8C0BXY&feature=youtu.be)

Yeni yüklediğim bir video, Mini gergin :)

life is life
08-10-2012, 16:06
Maşallah butun araçlara..

ArMy
08-10-2012, 16:13
Maşallah araçlara güzel denemeler olmuş.

İlk mesaja araç specleri de eklenirse daha ii olur sanki :)

Juggernaut
08-10-2012, 16:28
Güzel denemeler olmuş mini şaşırtmış:)

Sportline
08-10-2012, 16:31
Maşallah dünkü araçların hepsi ayrı güzeldi, keyifli denemeler oldu ;)

Görkem
08-10-2012, 16:33

teşekkürler Erdi,,,evet olaya sonradan dahil olarak ufak bi süpriss yaptık :p

Gtc bildigin stock gozumle gordum 190hp cikardi dynoda.

aynen aldığımız gün dynoya çıkarttık Erhanın orda,, sıfır dyno zaten,,42 derece sıcakta fansız verebilceğini vermişti işte ;)

Özgür abi çok sağol ,,,işte 1 ay felan oldu arabayı alalı daha pek roling yapmak nasip olmamıştı dün arkadaşların çıkıcağını görünce son anda bende dahil oldum kadroya :)

Hayırlı olsun Görkem :)

Gelince bi deneyelim 2litreleri :D

Diğer araçlarada maşallah

teşekkürler Can,,,senin araba biraz güçlü şuan için ama her türlü deneriz tabiki sen gelde kaynatalım azcık özledik,, OPC turbosu taktığımda daha zevkli denemeler olabilir kanımca :)

Gtc gitmesi gerektigi gibi gidiyor saglikli gtc gormemissiniz demekki :) 2009'da eski sahibinde iken benim gp ile denemistik yine guzel yuruyordu.

evet olay bundan ibaret sanırım ,,,bende de bi gariplik var galiba yürümüyo diye bilinen arabaları alıp gerçek kondisyonuna ulaştırmak :p :D eski bravomada gelen yorumlara benzer şekilde devam ediyoruz yine çünkü :)

Maşallah araçlara güzel denemeler olmuş.

İlk mesaja araç specleri de eklenirse daha ii olur sanki :)

sağolasın Armağan,,,ben bildiğim kadarını yazdım specleri 2. sayfadaki mesajımda ,,olmadı doğukan eklesin ilk mesaja ....

DoDo_hamann
08-10-2012, 16:48
İlk mesaja araclarin speclerini ekledim.

Juggernaut
08-10-2012, 16:57
Mini ile Downpipe öncesi sonrası yaptınız mı?sadece downpipe nekadar fark ediyor

brs_odbs
08-10-2012, 17:05
maşallah araçlara güzel denemeler olmuş ..

Arasts61
08-10-2012, 17:32
Cevaplamicak birsey yok görmedim, o bahsettigin konudada mini'yi küçümsemeyin yazan bendim aslen minici olarak :)

ok anladım.
ankara roll başlığı vardı, siz en son bpden 9:00 da ayrılacağız dediğiniz zaman yazmıştım da önemli değil zaten.
miniyi küçümsemeyin dediğini biliyorum , diğer başlıkta da oyle yazmıştın dediğin gibi.
senin aracın baya bi yakın gitmiş bu son koydugun videoda,
200 den sonra fark sabit mi kalıyor yoksa açıyor mu?
bir de ben manuel araca her zaman 1 boy da ekstra konulması lazım diyorum zira kullanan arkadaş sizin gibi eski mi, vites geçişlerinde filan kayıp var mı?

kelalper
08-10-2012, 18:09
2011 JCW ile ben denedim daha araba 5000 deydi. Ben stock yazılım attığımda cutout kapalıyken 180 e kadar yanyanayız. Daha sonra ben 1-1,5 boy falan öne çıkıyorum 220 lere kadar. Cutout açtığım zamanda max 3-3,5 boy falan oluyor. Daha 5000 deki araba için iyi performans bence. Bi de arabayı yeni almışlardı vitesleri hızlı atamıyorlardı. Güzel performans çıkar o arabadan internal kuvvetliyse

iynn-RS
08-10-2012, 18:40
Burdaki mini yazılımsız megane rs i rahat 4 boy geçer

MeRtCaN
08-10-2012, 18:44
Maşallah Zevkli denemler olmuş

Gorkem her zamanki gibi ciğerli araba almısısn hgt gibi buda sınıfında cok hızlı :)

DoDo_hamann
08-10-2012, 18:53
Mini ile Downpipe öncesi sonrası yaptınız mı?sadece downpipe nekadar fark ediyor
Downpipesiz videolari benim konularin arasinda bulabilrsin telefondan yazdigim icin link koyamiyorum, en az 1 boyu var.

ok anladım.
ankara roll başlığı vardı, siz en son bpden 9:00 da ayrılacağız dediğiniz zaman yazmıştım da önemli değil zaten.
miniyi küçümsemeyin dediğini biliyorum , diğer başlıkta da oyle yazmıştın dediğin gibi.
senin aracın baya bi yakın gitmiş bu son koydugun videoda,
200 den sonra fark sabit mi kalıyor yoksa açıyor mu?
bir de ben manuel araca her zaman 1 boy da ekstra konulması lazım diyorum zira kullanan arkadaş sizin gibi eski mi, vites geçişlerinde filan kayıp var mı?
Kullanimda kayip var sahibi normal vites atiyor, kendi arabami getirmedigim bir zaman ben kullanacagim.mini uzunda daha fazla gider 3ten sonra her vitesi dolu.

Tholl-ga
08-10-2012, 18:57
maaşallah hepsine

dodoooo bi istanbula gel sen :D

Tholl-ga
08-10-2012, 18:57
maaşallah hepsine

Cem.B
08-10-2012, 18:58
maaşallah hepsine

olm dur ben bakcam önce polonun tadına :)

Tholl-ga
08-10-2012, 19:05
olm dur ben bakcam önce polonun tadına :)

Don't sikinti panpa :D çıkarız hafta içi bi gece ;)

Cem.B
08-10-2012, 19:06
Don't sikinti panpa :D çıkarız hafta içi bi gece ;)

kanka hafta sonu heralde .)

Tholl-ga
08-10-2012, 19:08
kanka hafta sonu heralde .)

Hafta içi nie olmiii :D

Cem.B
08-10-2012, 19:10
Hafta içi nie olmiii :D

kanka hafta sonuna gelirmiş amortisör takalımda tedirgin olmayalım yüksek süratte

@Lp2
08-10-2012, 19:17
varsa polo deneyelim :)

Tholl-ga
08-10-2012, 19:28
varsa polo deneyelim :)

Klasmanın değilim olsam denerdık panpa :D

BlackEmperor
08-10-2012, 21:07

Aracında dp varsa ve sağlıklı ise şuan 210 bg e yakındır bu kg a göre güzel gitmişsin arkadaşların dediği gibi yazılım ve komple egzos ile 10 boy çok rahat hızlanır bende turbo back ve yazılımla 1.6 t motorla baya tatminkar yürür hale geldi fhe flash pro lu fn2 lerle yürüyebiliyor bence yazılım ve egzos yap aradaki farka inanamayacaksin :)

kelalper
08-10-2012, 21:46
Burdaki mini yazılımsız megane rs i rahat 4 boy geçer

Haaa benim denediğim arabada sıkıntı vardı yani. 5000 km de pırıl pırıl arabada sıkıntı vardı. Bu da JCW o da. Nasıl olabilir bana bir açıklar mısın? Haa dersen ki Sende yazılım var. Yazılımı attığım zamanki farkı söylemiim ilk yazılımla bastık çünkü. Ben basmayalım böyle dedim. Yok görelim farkı dediler bastık sonra daha basmaya gerek yok stock yazılıma bakalım dediler. Onlada bastık. Orjinal kilosunda düzgün stock megane rs ile bassınlar 180 e kadar belki 1 boy öne çıkar sonra yine Megane geçmeye başlar.

M3CSL
08-10-2012, 22:20
masallah gorkem, temiz iyi giden bir arac almissin, opellerde giderli yaa;
arkadasin bertonede cok ii gidioduki senin kasada daha agir..

chiefkadir
08-10-2012, 22:26
Haaa benim denediğim arabada sıkıntı vardı yani. 5000 km de pırıl pırıl arabada sıkıntı vardı. Bu da JCW o da. Nasıl olabilir bana bir açıklar mısın? Haa dersen ki Sende yazılım var. Yazılımı attığım zamanki farkı söylemiim ilk yazılımla bastık çünkü. Ben basmayalım böyle dedim. Yok görelim farkı dediler bastık sonra daha basmaya gerek yok stock yazılıma bakalım dediler. Onlada bastık. Orjinal kilosunda düzgün stock megane rs ile bassınlar 180 e kadar belki 1 boy öne çıkar sonra yine Megane geçmeye başlar.Hiç sıkılmıyonmu yazarken:D

iynn-RS
08-10-2012, 22:31
Ordaki mini faklı burdaki megane farklı. Ortak payda bulmak çok zor. İlla araçların birinde sorun aramaya gerek yok. Siz meg le kıyaslama yapınca bende kendi denemelerimi baz alarak bi yorum yaptım. Zaten benım soyledıgımle sızın soyledıgınız arasında çok bi anormallik yok. Burdaki minide dp var ve doğukan kullanıyodu aracı.

DoDo_hamann
08-10-2012, 22:42
Umut arkadaşımızın roccosu ile denedik bizim mini'yi, İstanbul'da denerseniz dengi arabalarla bizim Mini'de nasıl yürüyor anlamış oluruz bizde artık.Bir çok kez deneyecektik ama 1 kere deneyebildik Umut arabasında ufak bir sıkıntı yaşadı.

Mini Cooper S Jcw vs Revo Scirocco - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=aUdo_jNvt18&feature=youtu.be)

Scirocco tek, Mini iki kişi,

Mini Jcw: Downpipe.

Vw Scirocco:Stage 2 Revo+ Milltek downpipe, forge dumpvalve, forge intercooler, Forge westgate, Milltek catback, AEM air intake.

Arasts61
08-10-2012, 22:46
Umut arkadaşımızın roccosu ile denedik bizim mini'yi, İstanbul'da denerseniz dengi arabalarla bizim Mini'de nasıl yürüyor anlamış oluruz bizde artık.Bir çok kez deneyecektik ama 1 kere deneyebildik Umut arabasında ufak bir sıkıntı yaşadı.

Mini Cooper S Jcw vs Revo Scirocco - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=aUdo_jNvt18&feature=youtu.be)

güzel deneme olmuş. maşallah..

Vtec_2
08-10-2012, 22:48
Massalllah araclara. Gtc downpipe + 76 lik boru ve yazilimla sahane gidecektir. Ortalarda cok gazla gtc olmadigi icin gidisi pek bilinmiyor gibi birsey.
Kazasiz belasiz.

RsErdi
08-10-2012, 22:48
çok çekişmeli başa baş olmş :)

iynn-RS
08-10-2012, 22:49
Şirokko beklediğimden iyi gitmiş :) İkisinede Maaşallah

DoDo_hamann
08-10-2012, 22:50
Debriyaj çok yeni o yüzden kıyamadım vites atmaya :)
Buda bonus top speed ;

Mini Cooper S Jcw Top speed - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=nyPsP_vt1AE&feature=youtu.be)

Cem.B
08-10-2012, 22:52
Debriyaj çok yeni o yüzden kıyamadım vites atmaya :)
Buda bonus top speed ;

Mini Cooper S Jcw Top speed - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=nyPsP_vt1AE&feature=youtu.be)

bizide geçmesin kanka bu jcw :)

DoDo_hamann
08-10-2012, 22:52
Wastegate, Intercooler farkı var bizim Murat'ın arabasından birde dsg tabi, aşı tutmuş güzel yürüyor maşallah :)

DoDo_hamann
08-10-2012, 22:57
Birde unuttuğum ufak detay Mini 2 kişi Scirocco tek, arkadaşımız tek basmak istedi kırmadık:)

iynn-RS
08-10-2012, 23:00
Sökükmüydü rocco

DoDo_hamann
08-10-2012, 23:11
Zannetmiyorum sökük değildir heralde ibo, ön koltuklar vardı arkada çok önemli değil zaten söküksede değilsede.

drago
08-10-2012, 23:47
maşallah valla araçlara

hemen cooperın teknik verisine bakayım istedim, 238km tops, ama ciğer faktörü ile 258 çıkartmış ki ayrıca tebrikler :)

Ö.öztüRk
08-10-2012, 23:56
bütün araçlara maşallah güzel denemeler olmuş

umutckr
09-10-2012, 00:06
Birde unuttuğum ufak detay Mini 2 kişi Scirocco tek, arkadaşımız tek basmak istedi kırmadık:)

Ama ben tek basıma 145 kıloyum :D

umutckr
09-10-2012, 00:08
Sökükmüydü rocco

Yok degıldı aksıne yolculuktan kalma bavul + bırsuru poset ve hersey yerındeydı artı surucu 145 kg

kelalper
09-10-2012, 08:29
Ordaki mini faklı burdaki megane farklı. Ortak payda bulmak çok zor. İlla araçların birinde sorun aramaya gerek yok. Siz meg le kıyaslama yapınca bende kendi denemelerimi baz alarak bi yorum yaptım. Zaten benım soyledıgımle sızın soyledıgınız arasında çok bi anormallik yok. Burdaki minide dp var ve doğukan kullanıyodu aracı.

Downpipe dan sonrası orjinalse arabaya katacağı 10 hp değildir. Megane ile ne kadar tecrüben var ki bunu yazıyorsun. Clio yu evet geçer ama megane ı o şekilde geçemez. 180 e kadar 1 boy oynar uzunda yine megane geçer.

kelalper
09-10-2012, 08:34

bu videodan zaten dediğime geliyor. Daha önce umutla denedim arabasını biliyorum. Dediğimden farklı bişey olmaz.

Arasts61
09-10-2012, 08:36
bu videodan zaten dediğime geliyor. Daha önce umutla denedim arabasını biliyorum. Dediğimden farklı bişey olmaz.

alper stok yazılımla sen umut u ne kadar gecebiliyorsun?
bi de şu var sen stok yazılımınla da stok mrs den hızlı değil misin zaten?

kelalper
09-10-2012, 08:52
Özgür çok farketmez stock yazılımla stock megane ile bastığımda 1-2 boy oynar aramızda. O da downpipe ve intercooler farkıdır. Bi de benim arabada tesisat var deli gibi ağır. Umut ile denediğimizde de 180 e kadar yan yanayız bende cutout kapalı haldeyken. Ondan sonra ben açmaya başlıyorum. Uzadıkça açılıyor fark. 200-210 da falan 2 boy oluyor.

ümitech
09-10-2012, 09:04
maşallah araclara...
kukra hızlı maşallah...
jcw de şaşırttı valla..

iynn-RS
09-10-2012, 09:20

Bu videoda Aslında benim dediğime geliyo ama neyse:D

Mini tek kişi bassa 2 boy daha açar. Sende stock meg den 2 boy hızlıysan 4 boy eder:)

kelalper
09-10-2012, 10:20
Bu videoda Aslında benim dediğime geliyo ama neyse:D

Mini tek kişi bassa 2 boy daha açar. Sende stock meg den 2 boy hızlıysan 4 boy eder:)

arabayı kullanan umut145 kiloymuş ve yanında bavul ve bir sürü eşya varmış. Asansörlerdeki gibi kişi başı 80kg hesabı mı yapıyorsun. Onu anlamadım. Yazılanları iyi oku.

umutckr
09-10-2012, 11:00
arabayı kullanan umut145 kiloymuş ve yanında bavul ve bir sürü eşya varmış. Asansörlerdeki gibi kişi başı 80kg hesabı mı yapıyorsun. Onu anlamadım. Yazılanları iyi oku.
:icon_tup:
bende bunu anlatmaya calısıyodumm

@Lp2
09-10-2012, 11:06
denıcek jcw standart yazılımlı egzoz lu varsa alper abı denerse aksam bakalım hemen

Arasts61
09-10-2012, 11:11
bende bunu anlatmaya calısıyodumm

o zaman kilolar aşağı yukarı aynı olmuş, onlarda 2 kişi olduguna göre.
bence aracın yine de çok guzel gitmiş çünkü tahminimce mini roccodan nerden baksan 150 kg civarı zaten hafiftir. dolayısıyla senin aracınında 220+ ps olması gerekiyorki zaten oyleymiş.
ama bence yinede 200+ hızlardan sonra mini seni gecebilir çünkü 7 ileri dsg kısa olması ve hızlı vites atması nedeniyle gerçekten çok avantaj sağlıyor 200 lu hızlara kadar. ama 200 den sonra manueller daha avantajlı.

Arasts61
09-10-2012, 11:12
denıcek jcw standart yazılımlı egzoz lu varsa alper abı denerse aksam bakalım hemen

alper denedi zaten.

@Lp2
09-10-2012, 11:27
alper denedi zaten.

alper abı benım le veya tanıdıkta jcw varsa ben denerım

DoDo_hamann
09-10-2012, 11:44
Mini 1215kg rocco'da 1350kg olması lazım, bizim zaten bir iddaamız yok şöyle veya böyle diye stock 211hp arabanın yere verdiği güç gayet tatminkar, herkes bunu küçümsüyordu hep beraber görmüş olduk.

kelalper
09-10-2012, 11:55
yaw ben küçümsemiyorum bakın ne yazmışım. 2 litre 225 hp araba ile belli bir yere kadar kafa burun gider diyorum. Ama bazıları megane ı karamürsel sepeti sanıyor kendi cliolarına göre değerlendirip karar veriyorlar. Ben bundan bahsediyorum. Yokse dediğim gibi JCW nin performansını ben beğendim.

kelalper
09-10-2012, 12:00
alper abı benım le veya tanıdıkta jcw varsa ben denerım

Alptüüü olm bak git uğraştırma beni. Bagaj dibine kadar katalog dolu onları boşaltması bass kabinini yukarı taşınması falan yarın ondan sonra hepsi aynen geri konulacak uğraşamiicam. Sen geçersin dersem kabul eder misin valla üşendim.

kelalper
09-10-2012, 12:02
Umut vites atmakta zorlandı çoğunlukla 3 e atamadılar şanzımana alışık olmadıkları için. Umut derse ki denerim Alper kullansın ben kullanırım deneriz.

Cem.B
09-10-2012, 12:03
Mini 1215kg rocco'da 1350kg olması lazım, bizim zaten bir iddaamız yok şöyle veya böyle diye stock 211hp arabanın yere verdiği güç gayet tatminkar, herkes bunu küçümsüyordu hep beraber görmüş olduk.

bende denicem rocco ile jcw ne kadar gidiyor çok merak ettim test etmem lazım :)

kelalper
09-10-2012, 12:08
Cem stock JCW R56 yı geçersin bayaa.

Cem.B
09-10-2012, 12:17
Cem stock JCW R56 yı geçersin bayaa.

yok mevzu geçmek geçilmek deilde hani güzel jcw ne kadar gidiyor canlı grmek için gelcek planlarımızda jcw olabilirmi olabilmezmi karar vermek lazım :)

bu arada bu rocco 01 plaka rocco ile denedimi gürkan ile acaba hangisi hızlı acaba,taikp edemedim ama roccolar hep deniolar aralarında belki denemişlerdir

kelalper
09-10-2012, 12:21
Gürkanı 1 boy falan geçiyormuş galiba. Daha önce denemişler.

BMK TypeR
09-10-2012, 12:24
yok mevzu geçmek geçilmek deilde hani güzel jcw ne kadar gidiyor canlı grmek için gelcek planlarımızda jcw olabilirmi olabilmezmi karar vermek lazım :)

bu arada bu rocco 01 plaka rocco ile denedimi gürkan ile acaba hangisi hızlı acaba,taikp edemedim ama roccolar hep deniolar aralarında belki denemişlerdir

revo stg2 fume var en hızlısı 240hp 325nm tork powershoptakı dynolara göre:D bu mavi rokkodan bır ıkı parca fazlası var

DoDo_hamann
09-10-2012, 12:25
bende denicem rocco ile jcw ne kadar gidiyor çok merak ettim test etmem lazım :)

Rocco'yu 2-3 boy geçsen bile stock jcw hızlı demek oluyor, jcw'nin her türlü gideri var :)

Cem.B
09-10-2012, 12:28
Rocco'yu 2-3 boy geçsen bile stock jcw hızlı demek oluyor, jcw'nin her türlü gideri var :)

e tabi öyle oluyor bu duruma göre denemek lazım ama :)

@Lp2
09-10-2012, 12:40
revo stg2 fume var en hızlısı 240hp 325nm tork powershoptakı dynolara göre:D bu mavi rokkodan bır ıkı parca fazlası var

reşit abı tanıyorsan soylermısın denemek ısterım

BMK TypeR
09-10-2012, 12:50
reşit abı tanıyorsan soylermısın denemek ısterım
tanıyorum ama dener mı bılmem söylerim, bagajı dolu tesisat sökermı bılmem:) alptug ugc rokko denedın mı?

alp1903
09-10-2012, 12:51
Maşallah Dodo hem yakışıklı hem gidişi ayrı güzel. JWC'de cidden cok farklıymış bu kadar olucagını tahmin etmemiştim.

umutckr
09-10-2012, 12:55

Sadece dsg yazılımı var onda :)

Talh@
09-10-2012, 12:58

Cem senin JCW ile denemene gerek yok.Bende daha IC yokken denemiştim.O da bunun gibi orta iptaldi.

Sen geçersin JCW yi

BMK TypeR
09-10-2012, 12:59
Sadece dsg yazılımı var onda :)

sadece dsg değil bilgiyi baycudan alırsın:D

@Lp2
09-10-2012, 13:07
denedim abi ondan digeriyle denemek istiyorum

BMK TypeR
09-10-2012, 13:10
denedim abi ondan digeriyle denemek istiyorum

tamm ben konusurum haber verırım,

Görkem
10-10-2012, 18:12
Maşallah Zevkli denemler olmuş

Gorkem her zamanki gibi ciğerli araba almısısn hgt gibi buda sınıfında cok hızlı :)

hahah :D teşekkürler Mertcan valla öle oldu galiba

Aracında dp varsa ve sağlıklı ise şuan 210 bg e yakındır bu kg a göre güzel gitmişsin arkadaşların dediği gibi yazılım ve komple egzos ile 10 boy çok rahat hızlanır bende turbo back ve yazılımla 1.6 t motorla baya tatminkar yürür hale geldi fhe flash pro lu fn2 lerle yürüyebiliyor bence yazılım ve egzos yap aradaki farka inanamayacaksin :)

aynen evet önemlide olanda hafif rakiplerimize rağmen böle gidebilmemiz,,yazılım ve egzozla alıcak yollarımız var tabiki :)

masallah gorkem, temiz iyi giden bir arac almissin, opellerde giderli yaa;
arkadasin bertonede cok ii gidioduki senin kasada daha agir..

teşekkürler Serkan evet çok memenum arabadan,,,aslında bertone ye göre cidden çok farklı bi sürüş keyfi var arabada GTC almam daha bi isabet oldu gibi ;)

Massalllah araclara. Gtc downpipe + 76 lik boru ve yazilimla sahane gidecektir. Ortalarda cok gazla gtc olmadigi icin gidisi pek bilinmiyor gibi birsey.
Kazasiz belasiz.
evet genelde pek yok maalesef,,, bakalım ben bravoHGT varkende tek temsilci takılıyodum GTC de de aynı yolda devam ediyoruz gibi :D

zevkli olmuş bu denemede :)

uTku^
10-10-2012, 18:20
maşallah bütün araçlara.keyifli denemeler

levent
15-10-2012, 09:46

bu gtc 2.0turbo, 1.6t olanlarla karıştırmayasın? :)

CeM öZeR
15-10-2012, 11:58
Bir kaç şeyden sonra revolu 1.4 tsiları sevmiyor olmama rağmen açıkca söyleyim revolu polo gti'da sorun var bence. Kuk'la Ankaraya gelirsem denemek isterim. :icon_tup: Araçlarınıza maşallah. Murat'ın roccosuna da maşallah. Kuk'a bu kadar tutunabilmesi güzel. Emsal roccolar 10-15 boy fark yiyor bizden.

DoDo_hamann
01-11-2012, 09:55
Bir kaç şeyden sonra revolu 1.4 tsiları sevmiyor olmama rağmen açıkca söyleyim revolu polo gti'da sorun var bence. Kuk'la Ankaraya gelirsem denemek isterim. :icon_tup: Araçlarınıza maşallah. Murat'ın roccosuna da maşallah. Kuk'a bu kadar tutunabilmesi güzel. Emsal roccolar 10-15 boy fark yiyor bizden.

Bu postunu yeni gördüm, Evotechli bir polo gti'la denedik yakın zamanda, yolun düşerse senlede deneriz bende merak ediyorum.

Araçta: Bmc filtre kiti, Milltek komple egzoz, Evotech yazılım, 17 o.z Ultraleggera jantlar vardı, araç 4 kapı sunroofsuz.

Kuk Ibiza Cupra Ecufast vs Polo Gti Evotech - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=hz2verz6luI&feature=youtu.be)

240'a kadar bastık hep bu şekilde yan yana devam ediyoruz.

Aracımda safe bir yazılım var, arabamı yormak istemediğimden 3-4 boy yavaş olsun sağlıklı olsun.
Bujilerim değiştikten ve filtrem temizlendikten sonra yine denicez inşallah.

CeM öZeR
01-11-2012, 15:28
Bu postunu yeni gördüm, Evotechli bir polo gti'la denedik yakın zamanda, yolun düşerse senlede deneriz bende merak ediyorum.

Araçta: Bmc filtre kiti, Milltek komple egzoz, Evotech yazılım, 17 o.z Ultraleggera jantlar vardı, araç 4 kapı sunroofsuz.

Kuk Ibiza Cupra Ecufast vs Polo Gti Evotech - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=hz2verz6luI&feature=youtu.be)

240'a kadar bastık hep bu şekilde yan yana devam ediyoruz.

Aracımda safe bir yazılım var, arabamı yormak istemediğimden 3-4 boy yavaş olsun sağlıklı olsun.
Bujilerim değiştikten ve filtrem temizlendikten sonra yine denicez inşallah.

Nişan vesaire işlemlerimi hallettikten sonra araçla ilgilenip ufak tefek eksiklerini,bakımını hallettikten sonra gelip denemek isterim abi. :)

penguinhakan
01-11-2012, 16:30

Emsal roccolar sizden nasıl 10-15 yiyor yav burasını anlamadım , o kadar da değil.

CeM öZeR
03-11-2012, 09:22
Emsal roccolar sizden nasıl 10-15 yiyor yav burasını anlamadım , o kadar da değil.

Revolusu da Evotechlisi de aynı sonuçlarla arkada kalıyor Hakan abi.

audilover
03-11-2012, 11:42
stage 2 revo polo gti sunroofsuz tek kapi 17 jant(forge dump valve ,intercooler,forge westgate,down pipe cold air intake stage 2 flash revo)Rocco ile denediklerinde dsg 220-230 gibi revo polo gti 3-4 boy onde oluyor bizim burda denedigimizde Gene deneriz ikiside anidik video ekleriz olmadi.

MuratGürakan
03-11-2012, 23:12
Doğukan yakın zamanda bi deneyelim tekrar. Çünkü bi sorun giderdik dün. Biraz canlandık anlıycağın :)

-CGR-
18-11-2012, 20:01
Beyler tüm araçlara maşallah...
KUKRA Dikkatimi çekmedi değil baya yürüyor
özelliklede JCW bi garib yürüyor , ancak eklenen videoları gezerken JCW nin max speed videosuna rastladım motor lambası yanıyordu herhangi remap vs. olmadığına eminmiisniz ?
bu arada GTC de şaşırtıcı bi sonuç almış :) nazar değmesin stock ta iyi gitmiş..

DoDo_hamann
18-11-2012, 22:53
Araçta downpipe var onun lambası, yazılım olmadığı için yanıyor o lamba zaten.

Kekuti*
19-11-2012, 07:56

çok yanlış hareket, tasvip etmiyorum Dodo :)

DoDo_hamann
19-11-2012, 08:50
Çok ısınınca yanıyor yavrum sıkıntı yok biz onu defi yağ sıcaklığı olarak kullanıyoruz :D

Görkem
19-11-2012, 12:56
Beyler tüm araçlara maşallah...
KUKRA Dikkatimi çekmedi değil baya yürüyor
özelliklede JCW bi garib yürüyor , ancak eklenen videoları gezerken JCW nin max speed videosuna rastladım motor lambası yanıyordu herhangi remap vs. olmadığına eminmiisniz ?
bu arada GTC de şaşırtıcı bi sonuç almış :) nazar değmesin stock ta iyi gitmiş..

teşekkürler ;)

Cem.B
19-11-2012, 12:59
Çok ısınınca yanıyor yavrum sıkıntı yok biz onu defi yağ sıcaklığı olarak kullanıyoruz :D

ankara style eskiden defimi varmış :D

-CGR-
19-11-2012, 19:33

:) anladım peki o halde maşallah diyelim tekrar , birgün görüşür isek bi deneriz inş. çünkü ciddi dikkat çekici bi gidişi var :) teşekkürler bilgi için ayrıca