PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirde mma??

edo typer
08-10-2012, 21:30
uzun yıllar boks ve kıckbox yaptım yaklasık 9 sene ozel ders olarak 1e1..ondan once aıkıdo,wushu,teakwando denemelerım olmustu.tabı kı ara verelı baya zmn oldu nefes yonunden sıkıntı cekıyorum fakat tekrardan spora baslamayı dusunuyorum ve mma hosuma gıdıyor. ıstanbulda olsam turkıyenın onde gelen salonları var fakat ızmırde arastırdıgım kadarı ıle bolcovada ve bayraklıda mevcut. oturudugum semt olarak bayraklı yakın fakat hocası nasıldır salon nasıldır bılgısı olan var mı? mma calısan arkadaslar tavsıye eder mı?ızmırde onerebılecegınız yer var mı? aslında cok sert sekılde yapabılecegımıde sanmıyorum sag el yuzuk parmagımda kısmı tendon kopugu var boks yaptıgım sırada sakatlanmıstım ve bırakmak zorunda kalmıstım. amelıyat olmam gerekıyordu fakat olmak ıstemedım. aynı zamanda mımarım ve parmaklarımı tekrardan kırmakta ıstemıyorum. kısacası spor olarak yapıcam musabakaya fln gırmeyı dusunmuyorum yasımda gectı. onerebılecegınız yerlerı bılmek ısterım tesekkurler

RafetAraç
08-10-2012, 21:34
hocam mma nedir tam olarak ?

edo typer
08-10-2012, 21:35
hocam mma nedir tam olarak ?

mixed martial arts...kısacası kafes dovusu:)

UFC / MMA - Hard Workout Motivation - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=JgQhxp_Y9Js)

orcuns
08-10-2012, 21:37
mixed martial arts...kısacası kafes dovusu:)

UFC / MMA - Hard Workout Motivation - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=JgQhxp_Y9Js)

hey allahım ya

edo typer
08-10-2012, 21:37
hey allahım ya

spor olarak yawrum:) kum torbası artık ellerımı agrıtıyor:)

Emir_b16a
08-10-2012, 23:54
izmir için bulduğum

EDSON CARVALHO Jiujitsu
Hoca: Alper Senol

Egitim: BJJ

araştırmak lazım mma olmasada bjj de mma in bir parçası

Burak-Akın
09-10-2012, 00:09
şu sıralar kickboks salonları mma dersi vermeye başladı ( bagzıları )

Yazdıgınız yerlere bi gidip bakın egitimi iyimi kötümü. 1 ay salonu ve kendinizi deneyin

Bende uzun yıllar karate yaptım, şuan kickboks yapıyorum 3 veya 4 yıl sonra bende mma düşünüyorum. MMA yapan arkadaşlarım sıkıntı yaşamadıklarını söylediler.

edo typer
09-10-2012, 00:36
izmir için bulduğum

EDSON CARVALHO Jiujitsu
Hoca: Alper Senol

Egitim: BJJ

araştırmak lazım mma olmasada bjj de mma in bir parçası

tesekkur ederım ırtıbata gecıcem..bjj yeterlı olabılır benım ıcın. aynı zmnda mma sınıflarıda varmıs

şu sıralar kickboks salonları mma dersi vermeye başladı ( bagzıları )

Yazdıgınız yerlere bi gidip bakın egitimi iyimi kötümü. 1 ay salonu ve kendinizi deneyin

Bende uzun yıllar karate yaptım, şuan kickboks yapıyorum 3 veya 4 yıl sonra bende mma düşünüyorum. MMA yapan arkadaşlarım sıkıntı yaşamadıklarını söylediler.

kıckbox salonlarının verecegı mma derslerı ne kdr faydalı olur bılemıyorum..tabı kı denemek lazım karar vermek ıcın fakat hazır denemıs arkadaslar varsa nokta atısı yapabılırız.

efe-E
09-10-2012, 05:58
KFM (KeySi Fighting Method) ister misin Edo Başgan?

Kaan
09-10-2012, 10:23
bi mma eksikti :D ilk once sigarayı terk edip biraz vücut çalışsana kanka hatta birlikte başlayalım :)

gökan
09-10-2012, 10:26
senı tesaduf gordum, hocam mma dan önce bence bıraz dıyet yapmalısın nefes darlıgının oldugunu soyledın bır hastalık varmı astım vs gıbı

XoR
09-10-2012, 10:31
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/129473-kafes-dovuslerindeki-gururumuz-icin-destek-lutfen.html

İstanbulda olsan Sensei Ümit çözerdi işini kanka :)

Gko
09-10-2012, 11:24
Erdogan senolun(alper senolun babasi) numarasini verebilirim isterseniz

edo typer
09-10-2012, 14:47
KFM (KeySi Fighting Method) ister misin Edo Başgan?

yok efecım saol felsefesı olan sporlar yapmak ıstemıyorum:) her yanımız felsefe olmus maksat nefes acmak:)

bi mma eksikti :D ilk once sigarayı terk edip biraz vücut çalışsana kanka hatta birlikte başlayalım :)

kanka sıgarayı bırakmak sıkıntı:) dıyette oldugum ıcın vucut calısmam yasak suan 1 ay daha ıdare edıcez artık:)

senı tesaduf gordum, hocam mma dan önce bence bıraz dıyet yapmalısın nefes darlıgının oldugunu soyledın bır hastalık varmı astım vs gıbı

kanka dıyet yapıorum 96 kg olmustum 5 haftadır yapıorum dıyet.endokorolojı uzmanı mıdır nedır ona gıdıyorum suan 88 kgyım bı 8 kılo fazlam kaldı:) astım fln yokta uzun zmndır spor yapmayınca hareketsızlık+sıgara=nefessızlık:D

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/129473-kafes-dovuslerindeki-gururumuz-icin-destek-lutfen.html

İstanbulda olsan Sensei Ümit çözerdi işini kanka :)

ıstanbulda olsam bır suru salon var:) pratıkte yapanla gercekte yapan arasında cok fark var:) gecrek bır mma dovuscusu var mı bılmıorum ızmırde:)

Erdogan senolun(alper senolun babasi) numarasini verebilirim isterseniz

en mantıklısı alper senolun salonu gıbı duruyor gıdıp yuzyuze gorusmeyı dusunuyorum

gökan
09-10-2012, 15:11
erdem sen bence 75 kg düş;):) 80 kg o boya bıraz fazla kardeşim

Gko
09-10-2012, 15:15
en mantıklısı alper senolun salonu gıbı duruyor gıdıp yuzyuze gorusmeyı dusunuyorum

salon erdogan şenol'un alper şenol tum gun orda durmuyo belirli saatlerde geliyo. isterseniz gidin görüşün izleyin antremanı nasıl oluyo falan ne kadar verimli diye. bende geçen hafta bıraktım 1 aylık yazılmıştım sınavlar yuzunden zaman ayıramıcaktım. pirinç avm var gumrukte onun en üst katında salon :)

ulasstoprak
09-10-2012, 15:21
Mustafa Birseslinin yanında takıl :)

Shadow_Dancer
09-10-2012, 15:23
ne güzel bir spordur bu ya..

edo typer
09-10-2012, 18:12
erdem sen bence 75 kg düş;):) 80 kg o boya bıraz fazla kardeşim

75 kg ne yaa cocuk gıbı kalırız

salon erdogan şenol'un alper şenol tum gun orda durmuyo belirli saatlerde geliyo. isterseniz gidin görüşün izleyin antremanı nasıl oluyo falan ne kadar verimli diye. bende geçen hafta bıraktım 1 aylık yazılmıştım sınavlar yuzunden zaman ayıramıcaktım. pirinç avm var gumrukte onun en üst katında salon :)

tesekkur ettım

mustafa abımle her zmn takılırız sorun yok:)

alpergti
09-10-2012, 19:32

geçen iki bacağımı birden sıktı zor yürüyorum amk:D

CaN92
09-10-2012, 21:47
Evet bende senin gibi boks vs çeşit çeşit ilgileniyordum Sonra UFC leri izlemeye başladım.Neyse balçovada aktif spor salonunda KADİR YAKUP EROĞLU var kendisi yurt dışında maçlara çıkan bir insan.En son yenilgisi yok diye biliyordum.Kendisiylede tanıştım ama derslerine girmedim giricektim burundaki kılcal damarlardan biri çatladı ve başlıyamadım.Ama kesinlikle tavsiye ederim.Ayakta Muay Thai yere indirirken Judo yerdeyken BJJ öğretir.Böylece her alanda iyi olursunuz.Never Back Down da bu sporun efsanevi filmidir :D

edo typer
10-10-2012, 00:57
Evet bende senin gibi boks vs çeşit çeşit ilgileniyordum Sonra UFC leri izlemeye başladım.Neyse balçovada aktif spor salonunda KADİR YAKUP EROĞLU var kendisi yurt dışında maçlara çıkan bir insan.En son yenilgisi yok diye biliyordum.Kendisiylede tanıştım ama derslerine girmedim giricektim burundaki kılcal damarlardan biri çatladı ve başlıyamadım.Ama kesinlikle tavsiye ederim.Ayakta Muay Thai yere indirirken Judo yerdeyken BJJ öğretir.Böylece her alanda iyi olursunuz.Never Back Down da bu sporun efsanevi filmidir :D

tam benlık hocaymıs ama ben kyakadayım sıkıntı orda:) warriorda iidir:)