PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Golf R için Fren Sistemi tavsiye

Keponi
10-10-2012, 11:01
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılmış bulunmaktayım.
2010 model Golf R Stage 1 aracım var.
Bu araçın fren sistemini güçlendirmek istiyorum kit olarak tavsiye edeceginiz bir marka varmıdır ?

alperkirman
10-10-2012, 11:09
tabiki araç sizin istediğinizi yapabilirsiniz ama neden stage1de frenleri güçlendirme gibi bir olaya kalkışıyosunuz anlayamadım
golf r ların fren sistemleri gayet yeterli olması lazım en azından satege 1 için

Keponi
10-10-2012, 11:23
tabiki araç sizin istediğinizi yapabilirsiniz ama neden stage1de frenleri güçlendirme gibi bir olaya kalkışıyosunuz anlayamadım
golf r ların fren sistemleri gayet yeterli olması lazım en azından satege 1 için

yok frenlerinde sorun yok :) ama stage 1 de kalmayacak bir kaç güne stage 2 oluyor.
sonrasındada stage 3 daha fazla güçler alacagım için frenleri güçlendirmek istiyorum.
Eninde sonunda değişecek olan fren sistemi bence herşeyden çok önemli onun için bilginize danışıyorum

alperkirman
10-10-2012, 12:04
yok frenlerinde sorun yok :) ama stage 1 de kalmayacak bir kaç güne stage 2 oluyor.
sonrasındada stage 3 daha fazla güçler alacagım için frenleri güçlendirmek istiyorum.
Eninde sonunda değişecek olan fren sistemi bence herşeyden çok önemli onun için bilginize danışıyorum

stage 2ve 3 içinde gayet geçerli frenleri diye biliyorum :D
ama forumda mehil bey var konuyu görünce kendisi ne kullanıyo yada nedir nedeğildir söyler onun aracı aşmış durumda şuanda

kolay gelsin

ecz_murat
10-10-2012, 12:10
düşüncem,kesinlikle doğru yerden başladığınızdan dolayı tebrik ederim.
golf r için varsa ksport tavsiye ederim.

Keponi
10-10-2012, 12:12
stage 2ve 3 içinde gayet geçerli frenleri diye biliyorum :D
ama forumda mehil bey var konuyu görünce kendisi ne kullanıyo yada nedir nedeğildir söyler onun aracı aşmış durumda şuanda

kolay gelsin

Teşekkür ederim :)

Keponi
10-10-2012, 12:18
düşüncem,kesinlikle doğru yerden başladığınızdan dolayı tebrik ederim.
golf r için varsa ksport tavsiye ederim.

Önce güvenlik ne olursa olsun ksport hakkında fazla bilgim yok ama araştırmasını yapacam tşkler..

kurtbil
10-10-2012, 12:27
Hpa nın 6 ya da 8 pistonlu kitlerinden alabilirsin.Disk çapı da 365mm e çıkıyor.

Ken_Block
10-10-2012, 13:15
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılmış bulunmaktayım.
2010 model Golf R Stage 1 aracım var.
Bu araçın fren sistemini güçlendirmek istiyorum kit olarak tavsiye edeceginiz bir marka varmıdır ?

kendinizi tanıtsaydın ilk olarak:)

Üyelerimiz (http://www.techturkey.com/forum/uyelerimiz/)