PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 54 B 9744 plakalı beyaz EK Civic

SErhat.
16-10-2012, 21:03
Donanımhaber'de gördüm az önce. Başlıktaki plakalı araç dün akşam Sakarya'da bir motorsiklete çarpıp kaçmış.

Adapazarı Serdivan tarafında modifiyeli Civic EK5 sedan ihbarı (http://forum.donanimhaber.com/m_66955229/mpage_1//tm.htm)

Motorsiklet parçalanmış, sürücüsünde birşey var mı yok mu bilmiyorum ama aracı arıyorlar. Aracın sahibini buradan tanıyanlar çıkabilir belki diye açtım konuyu. Sakaryalı üyeler bilir belki.

Edit: Aracı polise ihbar etmişler.

RSBurak
16-10-2012, 21:10
dün o yolda yürüyordum bir anormallik oldu ambulanslar filan geçti ama bu aklıma gelmedi kampüs istikametine geldiyse kesin görmüşümdür plakayı kaydettim bir daha görürsem ararım polisi.

edit:

ayrıca burda ciddi anlamda trafik terörü var honda sahibini direk suçlayamıyorum çünkü motorlar ve yayalar çok dikkatsiz.çarpıp kaçması kötü olmuş

131mirafiori
16-10-2012, 21:19
araştırmaya başladım bile sahibini bulursam direk ararım 155 i...

multispace
16-10-2012, 23:37
yazıklar olsun yazık

RSBurak
17-10-2012, 00:41
ben aracın fotoğrafını ve sahibini buldum ancak olayı gören kişi tam emin olmadığı için ifşa etmiyorum boş yere suçlamayalım insanları

SErhat.
17-10-2012, 07:32
ben aracın fotoğrafını ve sahibini buldum ancak olayı gören kişi tam emin olmadığı için ifşa etmiyorum boş yere suçlamayalım insanları

Elbette boş yere suçlamaya gerek yok

Olayın bizle hiçbir alâkası yok zaten.

Sadece bilgi amaçlı açtım bu konuyu; nitekim aracı bilen de çıktı.

Orada zaten polise ihbar edilmiş. Süreç devam ederken o araçla ilgili bir gelişme olursa bilgilerini iletiriz o forumda konu açan insanlara..

Zira çarpıp arkasına bile bakmadan kaçmak insanlıktan nasibini alamadıklarını gösteren bir durum bana göre..

RottingChrist
17-10-2012, 08:13
plaka alındıysa mutlaka bulunacaktır. umarım motorcuya birşey olmamıştır.