PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MISHIMOTO yay

ali elbasan
18-10-2012, 16:30
bu markayı duyan bilen kullana n varmı arkadaşlar aracıma almayı düşünühorum fiyatı cok uygun geldi ama ilkdefada duyuyorum.markayı

ali elbasan
18-10-2012, 17:10
kimse duymamış anlaşılan

RedSun
18-10-2012, 18:19
bursada FK gibi yapılıp piyasaya sürülen inşaat demirinin otomobil yayına çevrilmiş hali.

Rec.O
18-10-2012, 18:55
Bir arkadaşım peugeot partnerinde kullanıyor 5 cm yayın 7 cm kadar düşürüyor bi sıkıntı yaşamamış ama çok sekiyor diyordu.

ali elbasan
18-10-2012, 19:44
bu marka aslında radyotör silicon hortum yapıyor diye duydum araştırdıgım kadarda yay olayı ilk defa duydum.pıyasada elbach apex gibi yayların cakmaları var nerden ne alıcagımıza şaşırdık

berkay_aydin
18-10-2012, 19:58
bu marka aslında radyotör silicon hortum yapıyor diye duydum araştırdıgım kadarda yay olayı ilk defa duydum.pıyasada elbach apex gibi yayların cakmaları var nerden ne alıcagımıza şaşırdık

Güvenilir marka ama yaylar gerçekten mishimoto marka mı ? İnternet sitesinde öyle bir kategori yok...

ali elbasan
18-10-2012, 20:14
ende bakıyorum bulamadım bişey 8 sene garantili veriyor getiren bayi

Low-Rider
18-10-2012, 21:39
Mishimoto'nun ürün gamında olmayan ürüne isterse 88 sene versin garanti, belli ki çakma..

AEAlmas
20-10-2012, 21:55
Mihimoto sitesinde ürün yoksa almayın çin de yapılan çıkma yaylardir yada bir fabrika ya yaptırıyor fason olarak eğer sitesinde varsa

gökan
20-10-2012, 22:19
yok böyle bı urun yok spoon yay yok mıshımoto spoonu nerden bulmuslar merk ettım:)

trgy
21-10-2012, 15:59
yok böyle bı urun yok spoon yay yok mıshımoto spoonu nerden bulmuslar merk ettım:)

spoon yay var bro ama mişimoto yok.

Spoon - Progressive Springs - Nengun Performance (http://www.nengun.com/spoon/progressive-springs)

Sadrive
01-02-2013, 22:13
Mishimoto'nun radyatör ve intercooler'dan başka parça ürettiğnii bilmiyordum amerika markası olarak da kaliteli bilirdim.Geçende x bir tuning mağazası sahibiyle konuştuk türkiyede üretiyorlarmış FK ve Mishimoto'yu zaten dediğiniz gibi sitesinde de yok o parça.Hatta FK takan birinin seyir halindeyken yayı kırılmış.Allah muhafaza dikkat etmek lazım böyle hayati parçaların çakmalarını üreten düzenbazlara.Fk'da alman malı aslında piyasada vardır muhakkak gerçek FK yaylar..

bLackModeL
02-02-2013, 10:08
oyle bır markada yay yok ama kullanılmaz dıye bı kaide yok sehır halınde yaya kırılması cok garıp olmuss hatta varmı oyle bısey bence yoktur ama yerınden felan cıktıysa belkı sonuc mıshımoto yay sadece replıka bı urun

kanashibari
02-02-2013, 11:08
Ürün sahte gelen ürün zaten kutulu vs vs değil. Kutu boş yazısız içinde garanti sertifika veya montaj bilgileri olan bir ürün de değil. Kısaca fason üretim kalitesiz bir yay. Fiyat skalasından zaten belli oluyor dandik bişi olduğu. Bu yayları üreten kimse birinden akıl alıyor piyasa giden markaların üzerinden ilan açıyorlar. Örnek FK APeX Mishimoto Sparco vs vs.
Güvenliğiniz bu yaylara bağlı arkadaşlar ucuza kaçcam diye hayatınızı riske atmayın.