PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : samsung galaxy ace kullanıcıs varmı?

gökan
24-10-2012, 19:02
arkadaşlar yenı telefon aldım ama 2 gundur kafayı yıcem androıd bana ters

1. soru telefonumdakı rehberde ısımlerin yanında sim işaretı telefon yada sım olarak degıstırme nerden oluyor

2. soru telı aldıgımda 2 gb hafıza kartı verdıler bende eskı nokıamdakı 8 gb taktım telefona ..yenı cektıgım fotolar bu hafıza kartında gozukmuyr nasıl cıkatabılırım bu fotoları kafayı yemek uzereyım:)yardımcı olabılecek varmı:)

onursumer
24-10-2012, 19:04
hafıza kartındaki resimleri pc ye at hafıza kartını telefonda biçimlendir sonra içine yükle :)

rehber ayarlarından değişyordu sanırım sim veya telefon hafızasını seçiyordun ayrı ayrı

gökan
24-10-2012, 19:08
kanka bıcımlendır var ama hepsını sılıyor sanırım:) ben galerıye gırıyrm eskı ftoların yanında sım ısaretı var yenı cektıklerımın ıse kamera ısaretı var:) hafıza akrtını cıkarttm baktımkı yenı resımler yok:) yenı cektıgımı nasıl atıcam sıme

Senol Demirağlı
24-10-2012, 19:22
1. sorunuzun cevabı : İsimleri sanırım simden telefona yada telefondan sime aktarmak istiyosunuz.bunun için rehberi açtıktan sonra orta tuşun solundaki tuşa basın.bastıktan sonra içe aktar/dışa aktar var ordan istediğiniz aktarmayı yapabilirsiniz.

2. sorunuzun cevabını tam hatırlamıyorum fakat ilk aldığımda bendede öyle bi sorun olmuştu telefonu resetledikten sonra çıkmıştı diye hatırlıyorum.yanlışta hatırlıyo olabilrim :)

onursumer
24-10-2012, 19:39
kanka bıcımlendır var ama hepsını sılıyor sanırım:) ben galerıye gırıyrm eskı ftoların yanında sım ısaretı var yenı cektıklerımın ıse kamera ısaretı var:) hafıza akrtını cıkarttm baktımkı yenı resımler yok:) yenı cektıgımı nasıl atıcam sıme

biçimlendimeden once eski hafıza kartını çıkart pc ye aktar içindekileri

sonradan telefona takıp biçimlendir telefonun gormesi için sonra istediğini at içine :)

uFig
24-10-2012, 21:41
ortalama 2 aydır ace kullanıyorum. Ben eksilerden başlıyayım

rehbere ve arama kaydına girişte ekran bir kaç saniye kararıyor cok yavas.
gelen aramalara bazen cevap veremiyorsunuz, donuyor telefon.
telefonunuz açık ve full çekiyoken bile bazen şebeke gizli düşüyor ve sizi arayanlar ulaşamıyor. bu çok sık oluyor, avea arayanı bil kullanarak cözüm buldum:)
aşırı yavaş.

Artıları: yok

keske 200 fazla verip iphone3s alsaydım..

Senol Demirağlı
24-10-2012, 22:43

telefonunuz açık ve full çekiyoken bile bazen şebeke gizli düşüyor ve sizi arayanlar ulaşamıyor. bu çok sık oluyor, avea arayanı bil kullanarak cözüm buldum:)
aşırı yavaş.

Büyük ihtimalle sizin cihazınızda problem var.Eylül ayında 1 sene oldu alalı dediklerinizin donma hariç hiç birini yaşamaım.Zaten donma sorunuda çoğu android telefonlarında mevcut.Özellik olarak galaxy ace 3gs'den üstün.

BLuEBoY
24-10-2012, 22:51
Büyük ihtimalle sizin cihazınızda problem var.Eylül ayında 1 sene oldu alalı dediklerinizin donma hariç hiç birini yaşamaım.Zaten donma sorunuda çoğu android telefonlarında mevcut.Özellik olarak galaxy ace 3gs'den üstün.

+bencede kesinlikle bi sorun var sizin telinizde.. 2011 hazirandan beri kullanıyorum telefonu bi kere bile rastlamadım bu soruna :) arada görev yöneticisinden ram temizliği yapmayı unutmayın :icon_tup:

Alper_
24-10-2012, 23:00

aşırı yavaş.

8150 w modelini kullanıyorum aynı sorunları bende yaşıyorum..android cihaz alınacaksa işlemcisi kuvvetli cihazlar tercih edilmeli bunu anladım :)

onursumer
24-10-2012, 23:02
8150 w modelini kullanıyorum aynı sorunları bende yaşıyorum..android cihaz alınacaksa işlemcisi kuvvetli cihazlar tercih edilmeli bunu anladım :)

ace hadi tamamda 8150 de 1.4 ghz işlemci var

bence sizin cihazlarınızda bir sıkıntı mevcut

2 telefonuda bir donem kullanma fırsatım oldu bahsedilen sıkıntıları yaşamadım

Alper_
24-10-2012, 23:22
ace hadi tamamda 8150 de 1.4 ghz işlemci var

bence sizin cihazlarınızda bir sıkıntı mevcut

2 telefonuda bir donem kullanma fırsatım oldu bahsedilen sıkıntıları yaşamadım

abimde aldı aynısından onunki de öyle:S çıldırtıyor insanı ağırlaşıyor kasılıyor..