PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRTUNING Nisan sayısı tam 196 sayfa !( Dikkat TURBO+NOS Takviyesi)

trtuning_onur
28-03-2006, 21:10
http://www.trtuning.com.tr/buay/nisan06/kapak/nisan_385.jpg

TRTUNING Nisan sayısı tam 196 sayfa

TRTUNING her zamanki gibi siz okuyucularını düşündü. in.pro. stickerları, Türkiye Opet Oto Drag Takvimi ile Renault’nun katkılarıyla Junior WRC Rally sezon takvimi ve yine Türkiye’den modifiyeli otomobillerle karşınızda. Kapağımızı süsleyen turbo ve NOS destekli Seat Ibıza Cupra R’ın haricinde, içeride sizi Türkiye’nin en güçlü Civic’lerinden biri olan turbo VTi bekliyor. Ayrıca birbirinden güzel beş Peugeot 206’dan oluşan dosyamız yine sizlerle. Ayrıca Pembe renk Subaru Impreza da siz TRTUNING okuyucularını bekliyor.

Bu ay aktivite haberlerinde yer alan forumlar:
BMWPASSION.NET
OPHELL.COM
VOSVOSTURK.COM
EGETUNING.COM
TRABZONTUNING.COM
TUNINGPEUGEOT.COM
ADANATUNINGCLUB.COM
TEAMPALIO.COM
SERERHOBBY.COM
SEATCLUBTURKEY.COM

www.trtuning.com.tr

( Mayıs ayında Türkiye'nin yeni modifiye dergisi MODIFY, ASD Yayıncılık farkıyla bayilerde olacak. Yabancı dergilere artık 50 ytl gibi rakamlar ödemek zorunda değilsiniz. Üstelik Türkçe okuyacaksınız. Unutmayın... Mayıs’ta bayilerde... ) www.modifyclub.com/

ASD YAYINCILIK
Onur Ziya DEMIR

MiaMi
28-03-2006, 21:21
amma çok turbeee oldu yaa.

MUGENPOWE®
28-03-2006, 23:09
bizim niye aktıvıte yok yaa gercı hos cemaat olarak haftada bı toplanıyos en az :)

fastest
30-03-2006, 20:13
ya ben modify'yi bekliyom:cool:

CTG
30-03-2006, 20:31
trtuning_onur

dergiden 8-9 nisan için ist. park a bilet çıktı ama ne biletix de ne sitede ne de burada hiçbir bilgi yok aydınlatırsan sewinirim. sonra her zamanki yarım yamalak işler gibi kapıda bi dert çıkmasın da..

benim vizelere denk geliyo ama babam gidicek sanırım :p

Low-Rider
30-03-2006, 20:38
baban gitmez can ne işi var pistte aaaaaaaa :p

ben alırım çok istersen eğer :p

CTG
30-03-2006, 20:57
hahaha abi git bi bayiye 5.75 ytl ver al dergiyi hem sen bodykit sewersin hoşuna gider çıkan arabalar :D

he ayrıca babam gidicek hiç merak etme :) tanışırsınıs pistte :D

Low-Rider
30-03-2006, 20:58
zaten alıyorum :)

efe-E
01-04-2006, 10:46
Nuri Sen bizim herseyimizsin:D:D:D
adam subyi sattı bunu yaptı sahane oldu ya....
bide mahallide dereceye girebilseydi.....

CTG
01-04-2006, 13:45
trtuning_onur

dergiden 8-9 nisan için ist. park a bilet çıktı ama ne biletix de ne sitede ne de burada hiçbir bilgi yok aydınlatırsan sewinirim. sonra her zamanki yarım yamalak işler gibi kapıda bi dert çıkmasın da..

hala cevap bekliyorum.. reklama gelince burdasınız sonra yok..

B16A
02-04-2006, 01:10
Dergiyi 196 sayfa diye aldım ama tam bir hayal kırıklığı tuning değil magazin dergisi sanki .
Hiçbir aracla ilgili teknik detay yok bol resim birazda hikaye , rakip dergiden biraz feyz alabilrisiniz.
Fuarı tekele almakla bitmez ...
Saygılar

CTG
02-04-2006, 01:27
ne zaman oldu ki teknik detay.. sadece laf salatası ve gösteriş..

memati
02-04-2006, 09:48
sn kime dedin onu?

efe-E
02-04-2006, 17:17
ya trtuning'in sadece goruntude war oldugu solenio ben fotolar ve posterler için alıorum zaten ama siz neden alıosunuz???

TAM35GNY
02-04-2006, 20:30
Dergiyi 196 sayfa diye aldım ama tam bir hayal kırıklığı tuning değil magazin dergisi sanki .
Hiçbir aracla ilgili teknik detay yok bol resim birazda hikaye , rakip dergiden biraz feyz alabilrisiniz.
Fuarı tekele almakla bitmez ...
Saygılar

Yaw sizin gibi arkadaşları dergi çıkarmaya bekliyoruz ...Ortalık karıştırmaya deil...;) ;) Senin keyfine göre dergi çıkaramaz insanlar arkadaşım kendine sen çıkar bitane oku bol bol ...

Low-Rider
02-04-2006, 20:44
Yaw sizin gibi arkadaşları dergi çıkarmaya bekliyoruz ...Ortalık karıştırmaya deil...;) ;) Senin keyfine göre dergi çıkaramaz insanlar arkadaşım kendine sen çıkar bitane oku bol bol ...
b16a'nın yazdığı şeylere bende katılıyorum

doru şeyleri belirtmiş ve eleştirmiş,eleştiri olmadan bişeyler ilerlemez

TAM35GNY
02-04-2006, 20:50
Yok güzel eleştiri görüş bildirerek olur bu arkadaş kıyas yapmış ve belli ki fuar olayından bi gocuntusu var...Tabiki de eleştiri faydalıdır ama eleştiri yapmayı bilmek lazım ve ayrıca mail atabilir ya da trtuning sitesinden forumundan seslenebilir yetkililere...Benim üzerime vazife deil ama Tr Tuning Ülkenin en büyük dergisi...Çamur at izi kalsın olayına girmeyelim...

Low-Rider
02-04-2006, 21:01
Peki sen neden bu kadar trtuning i koruma vazifesi üstlendin ki

en büyük falan yok zaten topu topu 2tane tuning dergisi var

CTG
02-04-2006, 21:22

zevkimize göre dergiler bol bol var zaten yurtdışından gelen.. aynı detayları vereblicek sewiyede dergiler burada neden olmasın? modifiye fiberden tampon takmaktan çok öte bişey ama hiçbi dergi bunun farkında deil!

Tuner
02-04-2006, 21:33
Hiç uğraşmayın zamanında maxtuning varken ordaki arkadaşlarla streeter nickli arkadaş bilir. gırtlak gırtlağa girdik sonradan tamam haklısınız dediler kimse yoğurdum ekşi demiyor bu memlekette.

Ama sadece resimle yada bol reklam almakla olmuyor bu işler.

Low-Rider
02-04-2006, 21:35
Hiç uğraşmayın zamanında maxtuning varken ordaki arkadaşlarla streeter nickli arkadaş bilir. gırtlak gırtlağa girdik sonradan tamam haklısınız dediler kimse yoğurdum ekşi demiyor bu memlekette.

Ama sadece resimle yada bol reklam almakla olmuyor bu işler.
maxtuning nedir ya :) berbat bi dergiydi

3-4tane araba koyuolardı her arabnaın 2şer tane yamuk resmi vardı

bide en iyiyiz die maval okuolardı

Tuner
02-04-2006, 21:38
zaten sorun ordan çıkmıştı

B16A
02-04-2006, 21:53

Bir: Ben senin arkadaşın değilim !!

İki :Senin gibi her düşünen dergi çıkarırsa böyle olur ;196 sayfalık derginin 10. sayfasında Oyun değil gerçek yazısındaki BMW üzerindeki fren sistemi Brembo olarak belirtilmiş resimdekiyse Ap Racing ...

Üç :Benim hiçbir dergiye yakınlığım yada uzaklığım yok .Bu işi iyi yapanlara yapılan yanlışlar varsa bunuda her platformda dile getiririm.

Syg.

OmerRS
02-04-2006, 22:20
arkadaslar kendinzi yormayın benim gibi yapın dergiyi begenmiyosanız almayın garanti veririm hiç bi eksiklik hissetmeyeceksiniz. ben ikisini de alıyodum artık almıyorum.

ama eger siz onlara elestiride bulunup karsılık alırsanız daha iyi olur ornegin auto car dergisini alıyorum ve zamanla istedigim gibi olmamaya baslamıstı bende mail attım sonraki ay dergide editor bunu dile getirdi ve istegimizin gerceklesecegini soyledi kısmen oldu da. yani boyle dergiler de var onlara da saygım sonsuz.;)

egemen
03-04-2006, 00:06
türkiyede satılan en iyi dergi bence autocar daha önce car dergiside çok iyidi ama plus olunca o da kalitesini düşürdü

Oz`
03-04-2006, 02:15
burda herkes istediğini söylemekte hürdür ama !!! haddini aşmamak dergileri aşağılamamak kaydıyla Ltfen gerginlik yaratmayın

ÖRNEK

İki :Senin gibi her düşünen dergi çıkarırsa böyle olur ;196 sayfalık derginin 10. sayfasında Oyun değil gerçek yazısındaki BMW üzerindeki fren sistemi Brembo olarak belirtilmiş resimdekiyse Ap Racing ...

gördüğünü söylemiş saol arkadaşım

Erol
03-04-2006, 08:18
yani begenmeyen alması kendinide boşboşuna kasmasın..

Bülent-A
03-04-2006, 09:17
Dergilerin yaptığı en büyük yanlışlardan biriside bir arabanın resimlerini ve yazsısını yayınlıyorlar.Araanın nerede yapıldığından bahediyorlar hemen 1 sayfa sonra hop o firmanın reklamı.Sen bana reklam ver(para ver) bende senn yaptığın araçları dergiye çıkarayım.Yanlış bir düşünce.Bu yüzden o araçla ilgili yazılanların çoğuna inanmıyorum.Tabiiki reklamalacaksın ama bunu arabanın çkmadığı sayıda yapki insanlar benim gibi düşünmesin.

Bir başka noktada relamların düzensizliği.Bir çok avrupa dergisinde araç tanıtımları, fuarlar,teknik bilgilerverilir en arkada 3-4 sayfa reklama ayrıır.Zaten merak eden relamı orada da okur.Aralara koyarak okunurluğu arttırmaya çalışıyorsalar yanılıyorlar.Şahsen reklam sayfalarını geçip araçları inceliyorumDUM ilk önce.

trtuning_onur
03-04-2006, 11:55
trtuning_onur

benim vizelere denk geliyo ama babam gidicek sanırım :p
Dergiden çıkan bilet 8-9 Nisanda İstanbul parkda yapılacak olan Le Mans yarışıyla ilgilidir. Şanslı bir kaç kişi arasındasın. 8-9 Nisanda Silver türbününe gidip yarışları izleyebilirsin.

Diğer tüm üyelerede selamlarımı iletiyorum.

CTG
03-04-2006, 16:55
thx bakalım giderim bi ihtimal :p

Oz`
04-04-2006, 07:56
bu dergi kavaglarından sıkıldım neden bişileri kısıtlamak zorunda bırrakıcaksınız ki forumu :) yeter tamam insanlar istediklerini söylüyor laf atılmasını kavga çıkmasını istemiyorum ilgili mesajları siliyorum