PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düz borudan gelen garip ses!

Kahnweb
31-10-2012, 19:55
Merhabalar değerli TT ailesi,

Geçtiğimiz ay 1.6 Focus HB için uygun bir egzoz işlemi uygulandı. Ardından orta susturucu da söküldü. Yaklaşık iki gündür egzosun sesi kısildi ve egzoz'da cizirdamalar başladı. Egzozcuma gitme şansı bulamadım bu aralar da pek fırsatım yok. Demin kriko ile kaldırdım susturucuyu aldığımız yerden geliyor cizirti. Boyle bir sure kullanmak sıkıntı yaratır mı?

Alper_
31-10-2012, 21:14
iyi kaynatmadılarsa ve arabayı zorladıysanız ufak bir delik büyümüş olabilir..bağlantı yerinden yapabilir..sesi nasıl kısılır anlamadım :S sonuç olarak birşey olmaz bir egzozcuya gösterin hallolur..

Kahnweb
31-10-2012, 21:24
Bende iyi kaynatamadiklarini düşünüyorum. Ses sadece motordan geliyor neredeyse. Ciddi bir sorun yasamadan egsozcuya götürmek gerekir galiba...

Alper_
31-10-2012, 21:26
arabada uğultu tarzı birşey olduysa motor kulağı da kopmuş olabilir..egzozcu iyice kontrol etsin birşey yok derse ve ses kesilmezse servise gösterin..bu arada konuyu yanlış yere açmışsınız :)

Kahnweb
31-10-2012, 21:27
En kisa sürede baktiracagim teşekkürler. Şimdi fark ettim yetkilere bildiriyorum hemen.

atituti
31-10-2012, 21:36
egsozda cızırtı artıp ses kısıldıysa biyerlerde kaçak kuçak delik vardır baktırın