PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : grey market-sibel can-çiftkurtlar

TünayK
01-11-2012, 14:42
Sibel Can da kaak ara maduru - Hrriyet GNDEM (http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21828445.asp)

hayırlara vesile olsun...:)

naci
01-11-2012, 14:44
Çiftkurtlar hakkında zaten sitemizde şikayet vardı. Sonuç ne oldu acaba?

Gunes G.
01-11-2012, 15:04
Normal valla, adamlarin showroom'undan sifir arac aldim, bagaji boyali cikti. Hadi olabilir transport aninda surtmustur etmistir boyanmistir, nasil soylemeden satarsin? Buyuk ahlaksizlar acik ve net.

Herseyi beklerim ben bu ac kurtlardan...

Burak İ
01-11-2012, 17:44
Çiftkurtlar dan kim ne aldıysa içine kurt düşmüştür artık. Açkurtlar yorumu cuk oldu.

FAGE12
01-11-2012, 18:12
Çiftkurtlar dan kim ne aldıysa içine kurt düşmüştür artık. Açkurtlar yorumu cuk oldu.

ahahahhahaha :D

darkmoon
02-11-2012, 18:12
300 kişiyi çağırdılar araçlarına el koymuşlar.. sibel can çift kurtlara dava açıcakmış. aracı 99 model diye biliyormuş araç 98 modelmiş aracı amerikanın kuzeyinde bir eyalette gözüküyormuş.. haberlerde şimdi geçdi aracı çift kurtlardan aldım dedi..

Faruk'S
02-11-2012, 18:48
dün dava açmıyacağını felan söylemişti.Sahibini tanıyomuş fatih bey mi kemal bey mi ne unuttum adını.sürekli onlarla çalışıyormuş zaten ama dava açacak olması iyi.bu adamlardan son 1 ayda o kadar çok şikayet gözüme çarptı ki.bu kadar kaymak yedikleri yeter sanırım..ülke öyle bi durumdaki herkes ne koparırsam kâr modunda..Allah ıslah etsin..

Gry
02-11-2012, 19:03
yakın zamanda Jazz bakmaya gitmiştim ufak tefek pürüzlerden dolayı vazgeçip Swift'ten yana tercihimi kullandım. Şimdi 1 kez daha iyiki suzişi almışım diyorum kafam rahat en azından :)

Bu arada Mehmet Çelik bir defasında çalıştığım mekana gelmişti Vale hizmetinin bedeli olan 20 TL yi vermemek için adam türlü manevralar yaptı :mad:
yok burası laylamı reynamı falan filan, sonunda aldık 20 TL yi gerçi adamdan :D

puştun hem tomarla parası var hem milletin kanını emmişsin adaleti don lastiğine çevirmişsin birde kalkmış 20 liraya gak guk yapıyorsun karaktersiz herif.. :Deli:

SULTANOGLU
02-11-2012, 19:11
Evet ya acaba camaro mevzusu ne oldu kafama takildi bu haberi goruncr

darkmoon
02-11-2012, 19:13
dün dava açmıyacağını felan söylemişti.Sahibini tanıyomuş fatih bey mi kemal bey mi ne unuttum adını.sürekli onlarla çalışıyormuş zaten ama dava açacak olması iyi.bu adamlardan son 1 ayda o kadar çok şikayet gözüme çarptı ki.bu kadar kaymak yedikleri yeter sanırım..ülke öyle bi durumdaki herkes ne koparırsam kâr modunda..Allah ıslah etsin..

Kadın manşet manşet tv lerde haberlerde rezil oldu.. Kim böyle bir şeyle anılmak isterki.. belki ilk başda bu kadar büyüyceğini düşünmedi kendi içimizde hallederiz dedi ama olay bu kadar tv lere anahaber bültenlerine düşünce fikrini değiştirmiş olabilir ayrıca o aracı aldığı için kendide suçlu konumuna düşebilir tanju örneğini unutmamak lazım adam bir porsche aldı aynı nedenden yıllarca hapisde yattı.
benim anlamadığım sibel can gibi ünlü parasal maddi sıkıntısı olmayan biri 2009 yılında gidipde niye 10 yaşında 99 model araba almış..

Faruk'S
02-11-2012, 19:19
Kadın manşet manşet tv lerde haberlerde rezil oldu.. Kim böyle bir şeyle anılmak isterki.. belki ilk başda bu kadar büyüyceğini düşünmedi kendi içimizde hallederiz dedi ama olay bu kadar tv lere anahaber bültenlerine düşünce fikrini değiştirmiş olabilir ayrıca o aracı aldığı için kendide suçlu konumuna düşebilir tanju örneğini unutmamak lazım adam bir porsche aldı aynı nedenden yıllarca hapisde yattı.
benim anlamadığım sibel can gibi ünlü parasal maddi sıkıntısı olmayan biri 2009 yılında gidipde niye 10 yaşında 99 model araba almış..

şahsi görüşüm sadece olay çiftkurtlar etrafında dönmüyor.sibel can'ın bi sürü yardımcısı vardır.***** bu devirde babana bile güvenmeyeceksin.
Sibel can modeli begenmiştir.alması için herhangi bi arkadaşını o konuda görevlendirmiştir.O da belki bilerek belki bilmeyerek o arabayı almıştır.
Hani senin benim gibi arabaların içinde olan insan da değil.sürmeden sürmeye..
Servise bile kendi götürmediği için arabaının ne olup olmadığı da ancak bu kadar zaman sonra ortaya çıkmıştır işte :D

darkmoon
02-11-2012, 19:25
kendi sürmüyordur şöförü vardır kesin..

C2VTS
02-11-2012, 23:11
Benim bildiğime göre 2009 da 2009 olduğunu zannederek almış ancak araç 2008 modelmiş aracı amerikanın kuzeyinde bir eyalette gözüküyormuş

Mantıklısıda bu 10 yaşında araç alacağına inanmıyorum sibel can'ın ...

Tabi bu benim bildiğime göre ...

Saro-Ş
02-11-2012, 23:20
Grey market araclari yine patlaticaklar galiba:)

Faruk'S
02-11-2012, 23:27
Benim bildiğime göre 2009 da 2009 olduğunu zannederek almış ancak araç 2008 modelmiş aracı amerikanın kuzeyinde bir eyalette gözüküyormuş

Açıkcası bende böyle biliyordum :D o serinin kasa hatları aynı ancak yeni/eski ayrımı çok bariz yapılabilir zaten :)

Grey market araclari yine patlaticaklar galiba:)

kaçar mıı :D :D

orhan_guney
02-11-2012, 23:30
hiç bişey olmaz amk gazetesi yazar zaten para varsa herşey var rahat olun :)

darkmoon
02-11-2012, 23:40

aynen ben haberlerde sibelcan konuşdu onun söylediklerini yazdım burda... sanırım kendide heyecandan yada eksik bilgiden yılı yanlış söyledi
kameralara.. şimdi sitelere bakınca gördüm 2009 yazıyor zira yukardada belirttim banada çok garip geldi açıkcası onun gibi biri niye 10 yaşındaki araç alsınki..

buda sibel can ın sanırım menejerinin açıklaması

“Araçla ilgili faturalar ve diğer belgeler Emniyet Müdürlüğü'ne sunulmuştur. İthalatçı firmadan kaynaklanan soruşturma sebebiyle Emniyet Müdürlüğü'ne giderek bilgi ve belge sunan sanatçımızın bu durumu basına farklı yansımış ve sanatçımız bu durumdan büyük üzüntü duymuştur. Sibel Can, kamuoyu önünde farklı yansımalara sebep olan ve sorumluluğu otomotiv firmasına ait bu durumla ilgili maddi ve manevi tazminat davası açacak, yasal haklarını kullanacaktır.”