PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lastik araştırma ön bilgi .

B.Koçer
01-11-2012, 16:01
Alfanın lastikler bitti artık yol tutmuyor ve 3 veya 4 tane lastikte cividen dolayı yama var değiştirmek istiyorum.
Sanırım 225-45-17 ölcüsünden vazgeçmiycem. Şu anda pirelli cinturato p7 var ve hiç memnun değilim sıfır kullanımdan beri gerek yagmur hava performansı gerek kuru havada siz ne öneriyorsunuz bu ebatlarda lastiklerde fiyat olarak tanesine 350 civarı vericez gibi gözüküyor bari iyi bişey alalım baktım bu fiyat aralıklarına michelin pilot sport var iyimidir ?

FaBeRgE
01-11-2012, 16:08
Ben 60bin km michelin pilot sport kullandım, çok iyi bir lastik gerek sessiz oluşu gerekse her şartta yol tutuşu. Şu anda da lassa impetus kullanıyorum tam modelini hatırlayamadım ama lassa da gerçekten çok iyi lastik yapmış micheline alternatif olacak kadar iyi.

B.Koçer
01-11-2012, 16:09
Ben 60bin km michelin pilot sport kullandım, çok iyi bir lastik gerek sessiz oluşu gerekse her şartta yol tutuşu. Şu anda da lassa impetus kullanıyorum tam modelini hatırlayamadım ama lassa da gerçekten çok iyi lastik yapmış micheline alternatif olacak kadar iyi.

Lassa mı almalı sımdı napmalı michelin dunlop falan hepsi aynı fiyat aralıgında yola tutunsun istiyorum dötü bası atıyor su halde :)

batucan
01-11-2012, 16:23
3. Sanayide karacaya git selamımı söyle baya yardımcı oluyor ve fiyatları gerçekten düşük...

B.Koçer
01-11-2012, 16:24
3. Sanayide karacaya git selamımı söyle baya yardımcı oluyor ve fiyatları gerçekten düşük...

Beraber gidelim bu aralarda :)

gökberk
01-11-2012, 16:29
Lassa Impetus Revo + alın, kullanın...

Kadyr
01-11-2012, 16:31
Aynen impetus revo guzel lastik cok iyi degildir belki biraz sesli ama yagmurda falanda yol tutusu iyi

punto_multijet
01-11-2012, 16:48
Alfanın lastikler bitti artık yol tutmuyor ve 3 veya 4 tane lastikte cividen dolayı yama var değiştirmek istiyorum.
Sanırım 225-45-17 ölcüsünden vazgeçmiycem. Şu anda pirelli cinturato p7 var ve hiç memnun değilim sıfır kullanımdan beri gerek yagmur hava performansı gerek kuru havada siz ne öneriyorsunuz bu ebatlarda lastiklerde fiyat olarak tanesine 350 civarı vericez gibi gözüküyor bari iyi bişey alalım baktım bu fiyat aralıklarına michelin pilot sport var iyimidir ?

Berkay 3. sanayi gunes oto lastikte serdarı bul guzel fiyat verir. hatta ctesi lanciayı goturcem oraya istersen beraber gideriz

B.Koçer
01-11-2012, 17:16
Berkay 3. sanayi gunes oto lastikte serdarı bul guzel fiyat verir. hatta ctesi lanciayı goturcem oraya istersen beraber gideriz

Aynen beraber gidelim telefonlasalım :)

Lassa Impetus Revo + alın, kullanın...

Aynen impetus revo guzel lastik cok iyi degildir belki biraz sesli ama yagmurda falanda yol tutusu iyi

Teşekkür ederim bu fikiride göz önünde bulundurucam :)

metinmb407
01-11-2012, 17:30
Lassa Impetus Revo 2 yılı devirdi ıslak yol performansı hakikaten çok başarılı ABS devreye girmiyor diyebilirim.

FaBeRgE
01-11-2012, 17:37
Merak ettim benim lastiklerde revo mu acaba :)

B.Koçer
01-11-2012, 18:07
Merak ettim benim lastiklerde revo mu acaba :)

Bende merak ettim bak bakalım :D

B.Koçer
01-11-2012, 18:08
Lassa Impetus Revo 2 yılı devirdi ıslak yol performansı hakikaten çok başarılı ABS devreye girmiyor diyebilirim.

A... bizim lastiklermi dandik anlamadım daha 1.5 sene oldu olmadı su koyuverdi :o

Enes-x
01-11-2012, 18:14
kaç bindeki lastikler?

cinturato yanlış bilmiyorsam 4 mevsim ekonomi ve uzun ömür vadeden bir modeldi.

Yağmurda da başarılı bir performans lastiği istiyor isen s001 bence biçilmiş kaftan, revodan filan üst tabakadır ama her performans lastiği gibi çok uzun ömürlü değildir.

B.Koçer
01-11-2012, 18:17
kaç bindeki lastikler?

cinturato yanlış bilmiyorsam 4 mevsim ekonomi ve uzun ömür vadeden bir modeldi.

Yağmurda da başarılı bir performans lastiği istiyor isen s001 bence biçilmiş kaftan, revodan filan üst tabakadır ama her performans lastiği gibi çok uzun ömürlü değildir.

35.xxx kmde bakarım abi
bridgestone potenzaymış s001 cinturato öyle dendiği kadar ekonomi ömür falan yok bursadada gördüm 4 mevsim kalitesini :D

Enes-x
01-11-2012, 18:25
Tanıdık lastikçin varsa biraz pazarlıkla kafandaki bütçeye alabilirsin s001 leri..Bir takım bitirdim şimdi bir takım daha alacağım gerçekten çok başarılı buluyorum pişman olma şansın yok performans konusunda.Fakat dediğim gibi ömür olarak biten lastiklerinden fazla km yapacağını sanmam.

gökberk
01-11-2012, 18:31

Taktırdığım gün lastikleri yağmur yağıyordu...
Su birikintisinde 80'le giderken fren yaptım... ABS bile devreye girmemiştii..
Dedim daha Bismillah göz boyama filan bunlar ( :D ) diye ama 10 Bin km oldu gayet memnunum.