PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cadence 2012

emretektas
01-11-2012, 21:30
arkadaşlar cadance marka 2012 model anfi 1100w 30cm jbl bası kaldırırmı sadece woofer bağlı olacak

ruudvan
01-11-2012, 21:58
arkadaşlar cadance marka 2012 model anfi 1100w 30cm jbl bası kaldırırmı sadece woofer bağlı olacak 2. anfi mono anfiler çok pahalı

yaw arkadas yapmayın artık sunu gozunuzu sevıyım watt ından nasıl besleyıp beslemedıgını anlıcaz .1100 w ı kac voltta verıyor bu anfı sen nasıl beslıceksın kablon kac avg olucak kullandıgın bass kac rms kac ohm da max rms verıyor yada sen nasılo bısey ıstıyorsun.

buraya yazarsın anfının ve subun speclerını ondan sonra yorum yapılır.

bu suna benzıo
-abı bı pıoneer teyp var .
-eeee
-ıste ona 200 lıra dıolar alınır mı?

arkadas mal vardır para eder mal vardır gereksız agırlık yapar.

murat_ileri
02-11-2012, 02:35
dellenme arkadaş sende soruya soruyla cevap ver. örnek veriyorum : sarı cızmalı maamet aga da bizi görecekmi ????

malzeme vermeden yemek isteyen boş tencereyi kemirir hesabı, soruyu bu şekilde sorarak bu bölümde çaba gösteren arkadaşlara saygısızlık etmiş oluyorsunuz. konuyu açarken sormak istediğinizi açıkca sorar elinizdeki yada alacağınız malzemeyi tam olarak belirtirseniz bizde size yardımcı olurken sıkıntı yaşamayız.

yorumların bu konuya yazılmasına ragmen tüm konu açan arkadaşların dikkat etmesi gerek noktalar olduğu için emre arkadaşımız farklı şekilde algılamasın. buraya konu açma amacınız eksik olduğunuzu düşündüğünüz noktalarda yardım almak, yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarımız bazen 2 vida sıkmak gerektiğini sayfalarca yazdıktan sonra anlatabiliyor. zaten yeterli bilgiye sahip olunmayan bir konu üzerinde somut şekilde uygulamalı gösteremediğimiz bir ortamda tarif ederek yardımcı olmaya çalışırken, konu sahibinin de bilgi vermemesi yardım edebilmemizi çok daha zor bir hale getiriyor. bazen denk geliyorum bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insanlar çok fazla müdahalede bulunuyor. yüzme eylemi kollarını sallayarak bacaklarını çırparak yapılır ama tarif ederek kimseye ögretemezsiniz, bu konuda da gerçekten pratik bilgiye sahip olmayan arkadaşların mümkünse daha önceden eline takımı taklavatı alıp yüzlerce defa yapmış gibi müdahele etmesin. insanlar 3-5 kuruş para arttırarak bu işi yapmaya çalışıyor, onları yanlış yönlendirerek cebinden parasını ve emeğini çalıyorsunuz.

admin arkadaşlarımızdan; bölüme konu açmak için gerekli kriterlerde düzenleme yapılmasını rica ederim.

Saygılarımla.

darkmoon
02-11-2012, 02:40
hadi bu sefer murat arkadaşımızın tarzıyla cevap veriyim. :D Zeki mürende bizi görecekmi. :)

emre arkadaşım tam model verirsen anfinin anfin monomu streomu onu belirtirsen wooferın değerleri hakkında bilgi verirsen en azından bir başlangıç noktamız olur.

Anıl DALGA
02-11-2012, 03:49
Bence bu kadar üstüne gidilmemeli müzik sistemleri hakkında pek bilgiye sahip olmadığından bu tarzda bir soru olmuş ürünlerin marka ve modellerini buraya yazabilirseniz yardımcı olabiliriz :)

murat_ileri
02-11-2012, 03:56
hadi bu sefer murat arkadaşımızın tarzıyla cevap veriyim. :D Zeki mürende bizi görecekmi. :)

emre arkadaşım tam model verirsen anfinin anfin monomu streomu onu belirtirsen wooferın değerleri hakkında bilgi verirsen en azından bir başlangıç noktamız olur.

abi gece gece beni güldürdün allahta seni güldürsün :D

Bence bu kadar üstüne gidilmemeli müzik sistemleri hakkında pek bilgiye sahip olmadığından bu tarzda bir soru olmuş ürünlerin marka ve modellerini buraya yazabilirseniz yardımcı olabiliriz :)

bizim değinmek istediğimiz nokta zaten emre arkadaşımıza yönelik değil. son zamanlarda açılan konuların geneli bu tarzda.

Anıl DALGA
02-11-2012, 03:57
abi gece gece beni güldürdün allahta seni güldürsün :D

bizim değinmek istediğimiz nokta zaten emre arkadaşımıza yönelik değil. son zamanlarda açılan konuların geneli bu tarzda.

ben yanlış anlamışım özür dilerim :)

free-hifi
02-11-2012, 07:26
klasik bana gelen sorular özgür abi amfi varmı evet var kaçlık ????

kaçlık derken kaç watt mı 1000w mı evet 1000 lik hep sorular bu tarz rms desibel vs vs konusunda çok geriyiz maalesef :(

alfonso4474
02-11-2012, 07:33
anfınızın tam olarak resmı yada modelını bılıyosanız yazarsanız ortaya çıkar kaldırabılcegı sonucta birçok anfi var cadencenın elınızdekını bılmıyoruz

emretektas
03-11-2012, 05:58
eyvallah haklısınız
JBL GT5-12 1100W 30cm woofer marka model bende olan amfi ise
cadance XA-125.4 4X125W çıkış gücü var

alfonso4474
03-11-2012, 08:17
cok guzel bı ses anfısı ama sadece bas ıcın kullancaksanız rahtlıkla kaldırır

darkmoon
03-11-2012, 10:47
kaldırır gibi gözüküyor verilerine bakınca tek kanalda 2 ohm de kaç rms veriyor göremedim verilerinde 2x250rms 2 0hm de demişler bence ve sadece woofer bağlanıcaksa gereksiz olur 4 kanal anfi ..

sadece woofer için kullanılıcaksa 4 kanal değil mono bir anfi tercih edin bence. bass 275 rms ona göre tek kanal yada çift kanal 300-350 rms lik bir mono anfi alırsanız çok memnun kalırsınız bassında hakkını verir.. sub da anfi bağlıycaksanız biraz subdan güçlü olması daha verimli kaliteli ses almanıza neden olucakdır diğer türlü anfi yetmiycekdir ısınıcakdır distorsiyon oluşucakdır.

murat_ileri
03-11-2012, 15:42
arkadaşlarımızında değindiği üzere, bahsetmiş olduğunuz anfi ses anfisidir. eğerki yeni alacaksanız daha farklı ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim, şayet elinizde mevcutsa gt5-12 ile kullanabilirsiniz. gt5-12 ler bobin olarak nazik yapıda olduğundan dolayı, güvenli seviyelerde sürmüş olursunuz.

emretektas
04-11-2012, 22:05
maalesef anfiyi kaçırdık çok uygun fiyata alacaktık bizden daha hızlı davrandılar kısmet artık aramaya devam dediklerinizi dikkate alacağım fakat mono amfiler biraz tuzlu durum tamamen duygusal

murat_ileri
06-11-2012, 18:34
bütçe ne kadar, bütçeniz çerçevesinde uygun fiyatlı cihazlar görsem bilgilendiririm sizi.

darkmoon
06-11-2012, 19:16
Konuyla ilgisi yok ama Bende anlayamıyorum insanlar niye illa sıfır diye fason çin mallarına yada direk çin malı ürünlere yöneliyor sıfır fason yada normal çin malı alıcağıma ikinici el alırım eski alırım ama marka gibi marka alırım.. bazıları diye bilir o büyük markalarda çinde üretim yapıyor sadece ana komponent basit parçaları çinde üretiyorlar geri kalan ana parçalar ve en önemlisi tabiki montajı kontrolü kendi ülkelerinde kendi fabrikalarında yapıyorlar..

emretektas
09-11-2012, 20:01
bütçe ne kadar, bütçeniz çerçevesinde uygun fiyatlı cihazlar görsem bilgilendiririm sizi.

eyvallah ilgin için sağol 80-100 tl arası ikinci el tamirsiz ürün arıyorum

murat_ileri
10-11-2012, 01:27
eyvallah ilgin için sağol 80-100 tl arası ikinci el tamirsiz ürün arıyorum

bu rakam biraz sert oldu :D:D ama aceleniz yoksa bazen denk geliyor, sizi bilgilendiririm.