PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beats Kulaklık Tamiri

106GTİ
10-11-2012, 22:11
İyi akşamlar :)

Son zamanlarda canımı sıkan bir olay var.. Zamanında laptopla birlikte hediye ettikleri beats solo hd modelli kulaklığın sağ tarafından müzik dinlerken, film izlerkenzangır zangır cızırtı sesi geliyor sanki içinden bir parça kopmuş gibi.. Sakınan göze çöp batar derler ya aynen öyleymiş maalesef dikkatli kullanmaya çalıştım birde .. :)

Ve ses gittikçe artmaya başladı günden güne. Acaba servisi nerededir bir bilginiz var mı aldığım yere götürdüm ( Bimeks ) adam diyor ki bana cızırtı gelmiyor.. Sinirlendim aldım kulaklığı çıktım ama artık ses dayanılmaz boyutta geliyor..

İyi bildiğiniz kulaklık tamiri yapan var mı ama garantisi varken de dışarda yaptırmak akıl karı olmaz pek sanki..

Rica etsem yardımcı olabilirmisiniz son zamanlarda fena halde canımı sıktı çünkü bu iş... :)

onursumer
10-11-2012, 22:23
hp nin yanında geliyorsa direk hp müşteri hizmetlerini ara

444 03 07

Bluttbeton
10-11-2012, 22:24
Garantisi varken sakın başka bi yere yaptırma o kulakllığın piyasa değeri 600-700 tl civarı

106GTİ
10-11-2012, 22:42
Hp müşteri hizmetleri hiç aklıma gelmemişti, teşekkürler hafta içi deneyeceğim.

Dışarda yaptırmayı bir anlık sinirle söyledim aslında :) Sanmıyorum öyle birşey yapacağımı yazık olur alete :)

106GTİ
19-11-2012, 11:15
Az önce HP yi aradım aldığınız yere götürmeniz gerekiyor dediler. Gün içinde Bimeks e gideceğim kulaklığı garantiye göndersinler diye. Eğer olur da bir pürüz çıkarsa şikayetvar'a yazacağım..

kado
19-11-2012, 11:33
Önce servise gidecek , ordaki rapora göre değiğşim ya da tamir seçeneği sunulacak , ama kullanıcı hatası diyebilirler.

matthardy
19-11-2012, 11:46
kullanıcıs hatası derlerse ;
istanbul / beşiktaş akaretler ' de sanırsam adı sys elektronik (tam emin değilim)
hoparlor tamircisi var.

beşiktaş açık öğretim binası cevresinde...

onlar tamirde on numara 5 yıldız.

zamanında onlara mb quart hoparlor sardırmıştık orjinali gibi olmuştu

qRkem
19-11-2012, 14:29
Aynısı bizimde başımıza geldi ve bir zaman sonra o taraftan hiç ses gelmemeye basladı bizde yetkili servise götürdük ve yenisi ile değiştirildi (Studio ve Pro Modellerinde 2 kere başıma geldi ) Tavsiyem servise götürmeniz hem kafanız rahat eder hem garantisi devam eder

Emre Ekrem
19-11-2012, 15:50
Garantisi devam ediyorsa başka bir seçenek düşünmeyin bile, ciddi pahalı bir cihaz.

106GTİ
19-11-2012, 19:08
Teşekkür ederim yardım için garanti dışında yaptırmayı düşünmüyorum, eğer kullanıcı hatası derlerse ya orda cıngar çıkartırım :) Ya da şikayetvar ' a yazarım olmazsa en son mahkeme yolu gözükür tüketici haklarından :))

Bu arada bugün Bimeks ' e gittim ama onlar gönderemeyeceklerini onun yerine benim HP teknik servisine kendimin götürmem gerektiğini söylediler..

Valla yazık günah 2 dir gidip geliyorum benziye yazık, zamana yazık...

Aynısı bizimde başımıza geldi ve bir zaman sonra o taraftan hiç ses gelmemeye basladı bizde yetkili servise götürdük ve yenisi ile değiştirildi (Studio ve Pro Modellerinde 2 kere başıma geldi ) Tavsiyem servise götürmeniz hem kafanız rahat eder hem garantisi devam eder

Hocam sen beats servisine mi götürdün acaba ve kaç gün içerisinde sana döndüler ? Çünkü bu kulaklık hp nin yanında verildi bana :)

131mirafiori
19-11-2012, 19:11
Kulaklıktan bahsediyorsunuzdimi ? 600-700 tl arası vay akü bee :)

106GTİ
19-11-2012, 19:31
Evet ondan ama bozuldu maalesef.. :)) Biraz bass lı şarkılar dinledim diye sağ tarafı dayanamadı kulaklığın :D

onursumer
19-11-2012, 20:45
hp nin mecidiyekoydeki yerinemi yonlendirdiler ?

geçen benimde işim duştu evden alma olayını bırakmışlar dedim bittiniz benim için hahah :D

106GTİ
19-11-2012, 22:20
hp nin mecidiyekoydeki yerinemi yonlendirdiler ?

geçen benimde işim duştu evden alma olayını bırakmışlar dedim bittiniz benim için hahah :D

Evet Çağlayan dediler ama internette Mecidiyeköy olarak geçiyor.. Kafam karıştı biraz :) adresi tarif edebilirmisiniz biliyorsanız tam nerede diye ? :)

onursumer
19-11-2012, 22:23
Evet Çağlayan dediler ama internette Mecidiyeköy olarak geçiyor.. Kafam karıştı biraz :) adresi tarif edebilirmisiniz biliyorsanız tam nerede diye ? :)

doğru ya çağlayan ben yanlış dedim aslında

perpanın oralarda biryer olması lazım

eskiden orda 2 yer vardı bitanesi hyundai elmasın arkasında birtaneside perpa hizasında mecidiyekoye doğru ilerde sağda bi binanın alt katı idi

hizmet vermeyi bırakmışlardı yeniden hizmete girmiş ama binalar aynımı bilmiyorum :)

jap-10
19-11-2012, 22:25
Zorluk çıkarılıyorsa tüketici haklarına başvurun öttüre öttüre durumu düzeltiyorlar.

106GTİ
19-11-2012, 22:43
Yarın bir daha HP müşteri hizmetlerini arayacağım duruma göre hareket edeceğim.. Dediğiniz gibi olur da bir problem çıkarsa önce şikayetvar o da olmadı tüketici hakları..

Önce yarın bi HP yi arayım da :)

qRkem
20-11-2012, 01:25
Best buy a götürmüştüm ordan almıştım o zaman yaklaşık olarak 1 ay kadar sürede geldi yenisi