PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Scirocco,Golf gt v,bmw 320d,Msc jcw,golf vı tsi dsg

tılsım
11-11-2012, 03:49
scirocco dsg : yazılım,dv,itg filtre
Golf vı dsg:yazılım,s3 cooler
320d : yazılım,kutu içi filtre,dp
Gol gt :yazılım
mcs jcw :stok

320d cam car

692TLlPH0tg
320d,Scirocco,1.4 TSI,Golf 1.4 TSI,Mini R56 JCW - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=692TLlPH0tg)

Westi555
11-11-2012, 09:45
Güzel denemeler olmuş elinize sağlık, golf gt 7 ileri dsg'ye göre daha uzun olan manuel vitese ve sadece yazılımlı olmasına rağmen çok iyi yürümüş maşallah.

Juggernaut
11-11-2012, 12:08
Muhabbet güzeldi gelenlerin ayağına sağlık.Hava ve yol durumu musade etseydi biraz daha güzel denemeler olurdu.

Gokhan43
11-11-2012, 12:13
Maşallah maşallah çok güzel insanlar denemeler :)

audilover
11-11-2012, 13:02
Gelenlerin ayagina saglik muhabbet sohbet cok guzeldi sezonu kapattik boylece artik bundan sonra bulusmalar kahve cay sohbeti olur :)
Mini cooper jcw cok hizli bir arac dsg ile devirleri tutmuyor bence 250 ye kadar basilsa kafa kafaya giderler ama son suratte rocco ya karsi sansi yok.
Golf Gt beklenilenin aksine cok iyi tutundu o aracin yakit sistemi istenilen gibi olsa bence roccoyu deler gecerdi ya neyse:)
Kazasiz belasiz denemeler gecenin bonusu idi Allah herkese agiz tadiyla binmek nasip etsin roll neysede sohbet bence hepsinden guzeldi...

Gokhan43
11-11-2012, 13:07
Gelenlerin ayagina saglik muhabbet sohbet cok guzeldi sezonu kapattik boylece artik bundan sonra bulusmalar kahve cay sohbeti olur :)
Mini cooper jcw cok hizli bir arac dsg ile devirleri tutmuyor bence 250 ye kadar basilsa kafa kafaya giderler ama son suratte rocco ya karsi sansi yok.
Golf Gt beklenilenin aksine cok iyi tutundu o aracin yakit sistemi istenilen gibi olsa bence roccoyu deler gecerdi ya neyse:)
Kazasiz belasiz denemeler gecenin bonusu idi Allah herkese agiz tadiyla binmek nasip etsin roll neysede sohbet bence hepsinden guzeldi...

Abi singlechargeda kahraman A3 nerdeydi :) :D

M3CSL
11-11-2012, 13:18
keyifli denk araclarin oldugu denemeler
320d 184 arti yazilim olsa isler tersine donerdi:D

penguinhakan
11-11-2012, 13:19
Maşallah döktürmüşsünüz yine ...

audilover
11-11-2012, 13:20
Abi singlechargeda kahraman A3 nerdeydi :) :D

Single charge yorgun artik ancak ozel gecelere cikiyor :):)
Kar lastikleri takildi artik ekonomi modunda geziyor :)

Gokhan43
11-11-2012, 13:21
Single charge yorgun artik ancak ozel gecelere cikiyor :):)
Kar lastikleri takildi artik ekonomi modunda geziyor :)

Hmm, ekonomi modu dediğin zaten hep ekonomik ki araba ehehe :)

16" jantlarla daha agresif olması lazım şimdi :)

audilover
11-11-2012, 13:26
Hmm, ekonomi modu dediğin zaten hep ekonomik ki araba ehehe :)

16" jantlarla daha agresif olması lazım şimdi :)

Evet agresif cok agresif ibiza cupra ile yuruyor ama turboyu elime almam yakindir:)

Gokhan43
11-11-2012, 13:27
Evet agresif cok agresif ibiza cupra ile yuruyor ama turboyu elime almam yakindir:)

Uuu çok sert :D

MuratT
11-11-2012, 13:32
16" kar lastiği, ekonomik felan hikaye .. biz biliyoz başkan niye taktığını için rahat olsun :D

Gokhan43
11-11-2012, 13:36
16" kar lastiği, ekonomik felan hikaye .. biz biliyoz başkan niye taktığını için rahat olsun :D

Ahaha Murat, çaktırma :D

audilover
11-11-2012, 13:36

18 lerle ormanda sen geziyon degilmi:)

Olum ben 5 senedir kar lastigimi 16 takarim kisin 4-5 ay kar lastigi geri kalan aylarda 18 lerim arabam zaten hizli (!)ne ugrasicam jantla lastikle:)

Westi555
11-11-2012, 18:37
golf 5 gt' nin yazılımı çok iyi olmuş sanırım, dp, dv, filtre olsa duman edecekmiş, tekrar maşallah.

MuratT
11-11-2012, 19:00
Golf GT pompasının zayıf olduğundan dolayı benzin yetiştiremiyor, tork düşük kalıyor. Bu haliyle bile gayet iyi yürüyor. DSG ilk 4 viteste avantajlı olmasına rağmen modlamak için genel olarak manuel çok daha avantajlı. Bu arada rocco ve golflerde aynı firma yazılımı var, öyle eğlencesine denemeler oldu. :)

Arasts61
11-11-2012, 20:00
gt benim de beklediğimden baya iyi gitmiş. ben bu denemeyi görememiştim. kürşat yazılımı tekrar güncelledin heralde. ankaradaki gidişine pek benzemiyor. :)
yakıt yok dimi :D :D
mavi rocco gerçekten çok başarılı. golf 6 ile bu kadar fark olması da çok şaşırttı beni.4üncü vitesten sonra fena gelmeye başlıyor. aero manyak fark ettiriyor. filtrenin açıkçası bişeye yaradığını zannetmiyorum ben.
miniye gelince gerçekten tam bu işler için yapılmış ama araca alışmak gerekiyor. sanırım devirleri de tam tutturamadılar. benim kanaatim 230 lara kadar mini bi fırt önde olabilir. ama daha sonra aerodan o da geri kalır kanaatındeyim zira minininde rüzgar direnci 0.36 .

bu arada 7 ileri dsg evet çok kısa bir şanzıman ama golf gt ile minininki de kısa. gt deki 6 ilerinin roccolardaki 6 ilerilerle ve ya 6 ileri DSGnin oranları ile alakası yok.

bence gecenin yıldızı golf gt. :)

bi kaç video da bende var. pek başarılı çekimler değil birleştirir koyarım..

audilover
11-11-2012, 20:10
gt benim de beklediğimden baya iyi gitmiş. ben bu denemeyi görememiştim. kürşat yazılımı tekrar güncelledin heralde. ankaradaki gidişine pek benzemiyor. :)
yakıt yok dimi :D :D
mavi rocco gerçekten çok başarılı. golf 6 ile bu kadar fark olması da çok şaşırttı beni.4üncü vitesten sonra fena gelmeye başlıyor. aero manyak fark ettiriyor. filtrenin açıkçası bişeye yaradığını zannetmiyorum ben.
miniye gelince gerçekten tam bu işler için yapılmış ama araca alışmak gerekiyor. sanırım devirleri de tam tutturamadılar. benim kanaatim 230 lara kadar mini bi fırt önde olabilir. ama daha sonra aerodan o da geri kalır kanaatındeyim zira minininde rüzgar direnci 0.36 .

bu arada 7 ileri dsg evet çok kısa bir şanzıman ama golf gt ile minininki de kısa. gt deki 6 ilerinin roccolardaki 6 ilerilerle ve ya 6 ileri DSGnin oranları ile alakası yok.

bence gecenin yıldızı golf gt. :)

bi kaç video da bende var. pek başarılı çekimler değil birleştirir koyarım..

Adamsin diyorum baska bir sey soylemiyorum bence gecenin yildizi sendin bu kadar guzel sohbet muhabbet ortami az bulunurki bence bu herseye bedel yemisim arabalarini:)

MECOO
11-11-2012, 20:30
Güzel denemeler olmuş tüm araçlara maşallah.

Raşit dün gecemi çıktınız ? (cumartesi gecesi) bende tek başıma çıktım (100-200) denemesi için ama yağmurdan dolayı tadı damağımda kaldı :(

gece çıkıyorsunuz ve beni aramıyorsunuz alacağım olsun Raşoağa, arabanın gördüğüm yerde tekerini indircem haberin olsun :D

Arasts61
11-11-2012, 20:58
Adamsin diyorum baska bir sey soylemiyorum bence gecenin yildizi sendin bu kadar guzel sohbet muhabbet ortami az bulunurki bence bu herseye bedel yemisim arabalarini:)

eywallah raşit, muhabbet harbiden çok iyi oldu.
bu videolarda benim çektiklerim.

Filmim - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=vFZ8q1cjkZY&feature=youtu.be)

mert ilk posta eklersin artık.

ilhan
11-11-2012, 21:57
Akşam gelen herkese çok teşekkürler. Benim izlenimlerim
Mini ne kadar hızlı pek anlayamadık zira pilotaj iyi değildi.
Muratın rocco çok güzel gidiyor özellikle 4. vites bitirince fena geliyor. basık aracın yanında leylek golf ile oralardan sonra tutunmak mümkün değil.
GT sahibi sebebiyle benim için sürpriz olmadı yürümeseydi o zaman şasırırdım.
Bmw ilk basmada cok iyi .

Westi555
11-11-2012, 22:31
Bu arada araçların hiç birinde dp yokmu ?

ilhan
11-11-2012, 22:35
Sadece BMW de var diğer hepsi stock egz.

Westi555
11-11-2012, 22:43
Teşekkürler

penguinhakan
11-11-2012, 22:55
Mavi roccoya ne yaptınız , yakıt mı var , özel mi açtınız ;) da boyle gidiyor diyemeden edemeyeceğim.
Golf6 da specler neler öğrenebilir miyiz , bizi merakta bırakmayın...

Herkes iki kişi mi bu arada ?

audilover
11-11-2012, 23:10
Mavi roccoya ne yaptınız , yakıt mı var , özel mi açtınız ;) da boyle gidiyor diyemeden edemeyeceğim.
Golf6 da specler neler öğrenebilir miyiz , bizi merakta bırakmayın...

Herkes iki kişi mi bu arada ?

:):)

Hakan yakit atan cimbomlu olsun:)

Herkes iki kisi rocco benim ozel aracim onun yeri ayri :)

Ozel acma kesinlikle yok asla boyle bir sey yapmam kendimi kandirmam kaldiki bunun cok daha hizli versiyonu var ancak dsg ye guvenemedigimden bu haliyle kullaniyor uzunca bir suredir .
Golf 6 da s3 cooler ve dump valve var baskada bir sey yok...

Arasts61
11-11-2012, 23:14
mavi rocconun gidişi normal de gt nasıl ona tutundu onu anlamadım.
kürşat ince çalışıyor kendi aracına :)

ilhan
11-11-2012, 23:15
Raşit rocco yu ne zaman geçicem :)

Banada azıcık etanol versene parası neyse vericem walla bak .

penguinhakan
11-11-2012, 23:16
Şimdi cimbomu feneri karıştırma ;)
Hani ben olacaktım senin özel aracın niye boyle su koydun şimdi.

O zaman şöyle yapalım DSG ye güvenmiyorsan , benim aracı biliyorsun , bana atılım o ozel spec yazılımı olmaz mı , ben oyle abuk subukda gazlamam ? Zaten biliyorsun durumları olursa da canın sağolsun valla ;)

Hazırla en güzel yazılımını ama indirimli olsun lütfen ;) (Kürşat sen de yap bir güzellik Ankaraya).

penguinhakan
11-11-2012, 23:17
mavi rocconun gidişi normal de gt nasıl ona tutundu onu anlamadım.
kürşat ince çalışıyor kendi aracına :)

Kürşat benle denemenden sonra birşey yaptın mı doğru soyle , eğer yapmadıysan ben bu roccoyu geçerim arkadaş ;)

Arasts61
11-11-2012, 23:17

ah be abi golfu alacağına 1.8 passatı alsan içinden gecerdin rocconun.
aeronun kralı olurdun:D

audilover
11-11-2012, 23:21

:)Abi Ethanol koyduysak borsada param batsin:D:D:

Ya harbiden diyorum muratin arabasi ozel abi adam ne yapti bilmiyorum arabasi hizli arkadas gidiyor yani hele 200 den sonra sanki tekme atiyor birisi iyice hizlaniyor:D

ilhan
11-11-2012, 23:21
ah be abi golfu alacağına 1.8 passatı alsan içinden gecerdin rocconun.
aeronun kralı olurdun:DYok başka bir fikrim var yayları sökücem. Komple yere sıfır.

Arasts61
11-11-2012, 23:22
Kürşat benle denemenden sonra birşey yaptın mı doğru soyle , eğer yapmadıysan ben bu roccoyu geçerim arkadaş ;)

hakan o roccoyu yakıtsız kımse gecemez:)
ha bi tanesi gececek ama parça topluyo, hazır olunca o gececek beraber goreceğiz:)

Arasts61
11-11-2012, 23:26
Yok başka bir fikrim var yayları sökücem. Komple yere sıfır.

abi senden harbiden çılgın bi hareket bekliyorum,:D
senin iç dünyanı iyi anladım, özellikle dün seni iyi analiz ettim.:hahaha:
muhtemelen senin küçükken pinokyo bisikletin vardı:D
mahallenin en yavaşı sendin, bmx olsun cross olsun alayı ayıklıyodu seni,
ondan kelli sende bi king olma arzusu var:hahaha::hahaha:
ordaki statu kaybını burada yeniden kazanmak istıyorsun.:hahaha::hahaha:

ilhan
11-11-2012, 23:26
Şaka bir yana Rocco nun sahibi Murat çok düzgün ve bilinçli bir arkadaşımız. Seviyoruz kendisini de aracını da.

penguinhakan
11-11-2012, 23:30
:)Abi Ethanol koyduysak borsada param batsin:D:D:

Ya harbiden diyorum muratin arabasi ozel abi adam ne yapti bilmiyorum arabasi hizli arkadas gidiyor yani hele 200 den sonra sanki tekme atiyor birisi iyice hizlaniyor:D

Abi harbiden ethil alkol işe yarar mı peki , depoya %5 koysak nasıl olur , tecrübelerin neler aktarırsan koyarım hemen biraz vardı bende ;)

ilhan
11-11-2012, 23:31

Alem adamsın vesselam. O kadar gazladık hiç stres sıkıntı asabiyet gördünmü bi çekirdek çitlemedimiz kaldı roll yaparken alla alla. Tarzım deil . :o

audilover
11-11-2012, 23:31
Şimdi cimbomu feneri karıştırma ;)
Hani ben olacaktım senin özel aracın niye boyle su koydun şimdi.

O zaman şöyle yapalım DSG ye güvenmiyorsan , benim aracı biliyorsun , bana atılım o ozel spec yazılımı olmaz mı , ben oyle abuk subukda gazlamam ? Zaten biliyorsun durumları olursa da canın sağolsun valla ;)

Hazırla en güzel yazılımını ama indirimli olsun lütfen ;) (Kürşat sen de yap bir güzellik Ankaraya).

Estagfurullah Hakan arabanin masallahi var valla sorunlarini cozdun canavar olmus iyice gordum videonu cidden cok iyi gidiyor kazasiz belasiz insallah .

Rocco da aero su iyi arac bayagi basik itg filtre 5000-6500 arasi cidden farkediyor yani gitmesi gerekdigi gibi gidiyor ne eksik ne fazla ..

audilover
11-11-2012, 23:41
Abi harbiden ethil alkol işe yarar mı peki , depoya %5 koysak nasıl olur , tecrübelerin neler aktarırsan koyarım hemen biraz vardı bende ;)

Abi etil ile ilgili olarak sizin araclarda test etmedim ancak kendi aracimda sunu gordum 4-5 derece extra timing verip retard gormeden 10-15 nm fazladan tork almak mumkun ancak bunu degermi bilmiyorum %5 katki 3-4 derece retard varsa minimize eder gidisi mutlaka olumlu yonde etkiler ancak katkisi bence minimal olur benim sahsi fikrim en guzeli 97 oktana gore yapilacak tune etille falan ugrasmaya hic gerek yok bende kendi aracimda kullanmiyorum artik

penguinhakan
11-11-2012, 23:42
Eyvallah sağolasın...

audilover
11-11-2012, 23:46

Yiktin gene ortaligi arkadas harbiden komedi dizisi ceksen zirveye oynarsin bu nedir ya :)

Ilhan abi gucu sever ama belli etmez bana extra teklif etti murati gecim ne gerekiyorsa yapalim diyor dusunuyorum simdi bakicaz:)

ilhan
11-11-2012, 23:57
Yiktin gene ortaligi arkadas harbiden komedi dizisi ceksen zirveye oynarsin bu nedir ya :)

Ilhan abi gucu sever ama belli etmez bana extra teklif etti murati gecim ne gerekiyorsa yapalim diyor dusunuyorum simdi bakicaz:)Sizin işiniz mi yok arkadaş ? Her defasında arkadan basan ben . Dün akşamki en ağır kişiyi alan ben Harun 60 kilo gelse Özgür 100. Full depo benzinle roll 'a çıkan gene ben. Bi dahaki sefere kilo ver Özgür böyle olmaz walla bak. :D:D

audilover
12-11-2012, 00:00
Sizin işiniz mi yok arkadaş ? Her defasında arkadan basan ben . Dün akşamki en ağır kişiyi alan ben Harun 60 kilo gelse Özgür 100. Full depo benzinle roll 'a çıkan gene ben. Bi dahaki sefere kilo ver Özgür böyle olmaz walla bak. :D:D

Abi seni stepneyi sokerken gormusler ne olucak simdi:)

Saka bir yana harbiden sizin araba agirdi ee kursada ne demeli adam ankaradan geldigi bavullar bebek arabasi koltugu vs ile rolle cikti:):)

Yani ufak detaylar abi allah size kaza bela vermesin en guzelide bu tatli sohbet iste:)

ilhan
12-11-2012, 00:08
Benden bu kadar arkadaşlar zaten acaip üşütmüşüm. Cetta Özgürcüm tekrar teşekkürler organizasyonun ve muhabbetin için .

audilover
12-11-2012, 00:13
Iyi geceler abi sagol varol geldigin icin:)

fangio
12-11-2012, 01:11
valla biz girip yorum yapana kadar konu başını almış yürümüş. :)

Öncelikle organizasyonu düzenlediği için kardeşim Özgür Cetta'ya, katılan tüm arkadaşlarıma ve yorum yapan herkese iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. GT eski teknolojisi ile kardeşlerine ancak bu kadar tutunabildi. benim bir iddiam yoktu. Buluşmaya yetişebilmek için bagajda valizler ve bebek koltuğu ile geldim. :)

Ama geldiğime değdi. Katılan birbirinden değerli insanlar ve muhabbet için ne zaman olsa yine çıkar gelirim.

Özgür ne adamsın ya :) evet abi aracımla özel ilgileniyorum. Seninle denememizde hatta Hakan ile son bir ufak deneme yaptığımızdaki versiyon değil üzerinde yeni bir map var. :)

Hakan senin arabanın da maşallahı var. Ama emin ol mavi rocco farklı gidiyor :)

Bu arada Mert kardeşiminde arabası gerçekten keyifli gidiyordu. Videolar için ayrıca teşekkür ederim. Juggernaut da çok güzel çekimler yapmış, ellerine sağlık.

JCW çok güzel gidiyor ancak ben topspeed'te Murat'ı geçebileceğini sanmıyorum.

İlhan abi araban güzel gidiyor ya haksızlık etme. Rocco'nun aerosu, Özgür ve full depo faktörünü de unutmamak lazım.

Gecenin yıldızı Mavi Rocco ve Murat'ı tebrik ediyorum. Herkese tekrar teşekkürler :)

Sezgin
12-11-2012, 07:26
sahane cekimler olmus gercekten. Ellerinize saglik. :)

Semii
12-11-2012, 07:30
Maşallah bütün araçlara

rocco nun pbox ölçümü hiç yapıldımı ? veya yapmayı düşünüyomusunuz ?

60-150 100-200 ?

ilhan
12-11-2012, 09:25
1 arpa boyu önde/arkada olmak, 2 pazar çantası hafir/ağır olmak değil bizim amacımız :)
Araç vesile oluyor sizler ile tanışmaya .

Semii
12-11-2012, 10:42
1 arpa boyu önde/arkada olmak, 2 pazar çantası hafir/ağır olmak değil bizim amacımız :)
Araç vesile oluyor sizler ile tanışmaya .

benim soruma cvp olarak mı yazdınız bunu ? :)

audilover
12-11-2012, 10:51
benim soruma cvp olarak mı yazdınız bunu ? :)

hahaha tabiki degil Ilhan abi kursad a istisaneden yazmis bunu yanlis anlasilma olmasin:)

fangio
12-11-2012, 19:20
niye bana yazsın ya :D üstüme alınmıyorum arkadaş. Kesin sana yazdı mike

Westi555
12-11-2012, 19:28
Kürşad afr değerleri nasıl son yazılım ile ?

fangio
12-11-2012, 23:30
abi AFR values are confidential :D

Westi555
13-11-2012, 09:07
Bakıyorum yüzün gülüyor, demek ki hem gidişi hem afr iyi :) maşallah

B.Battal
13-11-2012, 09:26
Maşallah tüm araçlara güzel denemeler, videolar olmuş

life is life
13-11-2012, 10:45
Deneyen bütün araçlara maşallah..

fangio
13-11-2012, 10:58
Bakıyorum yüzün gülüyor, demek ki hem gidişi hem afr iyi :) maşallah
eyvallah Hakancım. Araba tam istedigimiz gibi gitmiyor ama bununla yetinmekte fayda var.Dönünce hep beraber görüşelim yine güzel bir yemek yer, muhabbetimizi ederiz.

Westi555
13-11-2012, 15:35
eyvallah Hakancım. Araba tam istedigimiz gibi gitmiyor ama bununla yetinmek de fayda var.Dönünce he beraber görüşelim yine güzel bir yemek yer, muhabbetimizi ederiz.

Tamamdır, haberleşiriz ozmn :)

fangio
13-11-2012, 19:59
senin araba stock mu halen :)

Arasts61
13-11-2012, 20:02
hakan yazılım yapmazsan ben senle bir denemek istiyorum.

penguinhakan
13-11-2012, 23:15
hakan yazılım yapmazsan ben senle bir denemek istiyorum.

bulamadın bir araba galiba ;) Geçersin sen bunu uzunda :)

Westi555
13-11-2012, 23:28
Stock bizim işimiz :) ne zmn isterseniz deneyelim, hakan kürşad özgür vs hep beraber buluşalım.

yasin_38
14-11-2012, 16:51
Maşallah araçlara güzel denemeler olmuş

Arasts61
14-11-2012, 22:31
bulamadın bir araba galiba ;) Geçersin sen bunu uzunda :)

sıkıntı yok:) uzunda gecemeyeceğim kimse yok zaten:D:D
hakana da uyarsa 6. vites 1000 devirden basarak aslında aracımın gitmesi gerekenden ne kadar daha yavaş oldugunu görmek istiyorum.

Stock bizim işimiz :) ne zmn isterseniz deneyelim, hakan kürşad özgür vs hep beraber buluşalım.

tamam hakan. buluşalım muhabbet edelim.
tsi day olsun.:)

Westi555
20-01-2013, 19:18
bu arada dikkatimi yeni çekti, golf ile scirocco denerken sağa viraj var ve golf dışta rocco içeride, uzunda içte ki araç avantajlı, keşke düzlükte denenseydi.