PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Istanbul Metro güzergahi üzerinde oturulacak muhit

Ranthor
15-11-2012, 22:35
Arkadaşlar,

ben avrupa yakasına geri taşındım, şimdi kendime ev bakıyorum.
İş yerim Kanyon AVM de denebilir. Sirkete araba degil, metro ile gidip gelmek nihai amacim, o yuzden ev bu guzergahlardan birinde olmali, Ne kadar sakin olursa o kadar iyi ( tabi metro g. uzerinde sakin bir yok esasinda)

Bana depremden sonra yapılmış, ( max 10 yaşında) 2+1 bir ev lazım. Yenice olursa iyi olur. Fazla titiz bir adamimdir, pis eve hic gelemem.
Arabayı Kanyona bırakabildiğim için otopark şart değil. 1500 den fazla kira vermek istemiyorum hatta 1000 civarinda olsa super olur. Prestif filan da aramiyorum acikcasi.

5-6 ay kirada oturup, sonra hersey oturursa hayatimda, kredi + ev almak istiyorum.

Sahibinden.com uzerinden bakiyorum ama hangi evler metroya yakin tam olarak anlayamadim, cunku metro duraklarini iyi bilmiyorum.

bana muhit ve varsa site, ilan vb tavsiye edebilir misiniz?

gorke
15-11-2012, 22:59
Mkoy, osmanbey, gayrettepe, gultepe, celiktepe, taksim, levent, 4. Levent, zkuyu metro guzergahlari. Fulya, bomonti, tesvikiye, okmeydani, gulbag, esentepe yurume mesafesnde olan yerler.

berkay_aydin
15-11-2012, 23:05
Mkoy, osmanbey, gayrettepe, gultepe, celiktepe, taksim, levent, 4. Levent, zkuyu metro guzergahlari. Fulya, bomonti, tesvikiye, okmeydani, gulbag, esentepe yurume mesafesnde olan yerler.

metro abi :confused: ben okmeydanında sayılırım metroya gitmek için en az yarım saat gidiyor oda en az :)

gorke
15-11-2012, 23:07
Kardesim middle eastin ordan yarim saattemi gdysn? 15dak suruyo valla okmeydani cok arkalar degl fulle yakin taraf. Ben bomontide oturuyorum cok arkalarda dgl 10 dakika suruyo mesela.

Arenimo
15-11-2012, 23:10
Kurtulus bomonti şişli osmanbey pangalti gayrettepe bakilabikir bomonti ve civari bak derim yardincida olurum elimden geldigince kanka:D

gorke
15-11-2012, 23:11
Bomontide cok var kanka gel bak uygun duzgn evde cok var...

Ranthor
15-11-2012, 23:14
bomontide 2500 un asagisinda ev bulamadim
yanlis yerde mi ariyorum
sahibinden.com da bomonti diye muhit bile yok, gercek adi neresi oranin

gorke
15-11-2012, 23:15
Ortaklar caddesinde de bulabilirsin ranthor amca merkezi metroya 100 metre ana cadde biraz pahalidir ama yan sokaklarda bulursun cok rahat

Arenimo
15-11-2012, 23:15
Sisli den arat ama 2500 iyiymis sana guzel bi ev buluruz kanka sen bana musayit bi gunun haber ver ara tanidik es dost araya sokariz hallederiz :D

gorke
15-11-2012, 23:17
Halideedipadivar bak kanka, Bomonti diye gecer etrafi. Bigun gel gezeriz istersen yerleri gosteririm sonra evlere bakarsn kanka

Ranthor
15-11-2012, 23:19
hep musterideyim,istanbula gelemiyorum bir turlu:(

Insallah 2 haftaya gelicem istanbula, o zaman tam detayli konusabilirim sizinle

bi ara ortabayira gittim, acaip merkezi,metro yakin, yeni evler de guzel, ama muhit cok kotu

berkay_aydin
15-11-2012, 23:20
Kardesim middle eastin ordan yarim saattemi gdysn? 15dak suruyo valla okmeydani cok arkalar degl fulle yakin taraf. Ben bomontide oturuyorum cok arkalarda dgl 10 dakika suruyo mesela.

şişhane şişli minibüsüne biniyorum abi perpanın ordan :)

Bizim burdan bakılabilir o zaman :) şişli halil rıfatpaşa mahallesi , kiralar nedir bilmiyorum ama sakin yer...

Ranthor
15-11-2012, 23:26
104450680
sahibin de n ilan no bu metroya yakin mi simdi arkadaslar

bir de seyrantepe nasil bir yer?

100824535

hosuma gitti

berkay_aydin
15-11-2012, 23:31
ilk ilan'dan en fazla 2 km'dir metro

e'to
15-11-2012, 23:47
metro hacıosman a kadar gitti diye biliyorum o taraftada bakabilirsin...

Ef Driver
15-11-2012, 23:49
başakşehir var ;)

Ranthor
15-11-2012, 23:51
metro hacıosman a kadar gitti diye biliyorum o taraftada bakabilirsin...

tarabya diye bulabildim, haritada duragin nerde oldugu gosterilmemis. tarabyada kiralik ev yok sahibinden de, baska bir yere filan mi bagli. cok isterim tarabya yada emirganda oturmak.

başakşehir var ;)

basaksehir teee beylikduzunde degil mi

Ef Driver
15-11-2012, 23:53
tarabya diye bulabildim, haritada duragin nerde oldugu gosterilmemis. tarabyada kiralik ev yok sahibinden de, baska bir yere filan mi bagli. cok isterim tarabya yada emirganda oturmak.

hayır ikiteli organize sanayi bölgesinde olimpiyat stadına yakın ayrıca burda emlak kiralik yada satılık düşünürseniz elimden gelen yardımı yaparım inşaat ve emlak ofisimiz var

levent
16-11-2012, 00:00
hayır ikiteli organize sanayi bölgesinde olimpiyat stadına yakın ayrıca burda emlak kiralik yada satılık düşünürseniz elimden gelen yardımı yaparım inşaat ve emlak ofisimiz var

metroya bir hayli uzak oraları yahu.. adamın günde 3 saatini metroya harcatmayın :)

e'to
16-11-2012, 00:00

http://www.istanbul-ulasim.com.tr/media/8540/erisim_2200px_1546px-01.jpg

bu linkte ki haritadaki yeşil olan güzergah metro..

orada yazan semtleri shbndende kiralık arama bölümüne yazarsan detay çıkar..

ilçe olarakta sarıyer ve şişli ye bağlı semtler..

emirgan çok güzel ama biraz aşşağıda kalıyor ayrıyetten otobüs v.s. yapman lagzım

e'to
16-11-2012, 00:05
şimdi tekrar baktım sahibindende detaylı aramada adım adım aramayı seçince ili seçtikten sonra ilçe olarak sarıyer i seçersen semt seçeneklerinde darüşaffaka hacıosman tarabya vs seçip araştırabilirsin...

Ef Driver
16-11-2012, 00:05
metroya bir hayli uzak oraları yahu.. adamın günde 3 saatini metroya harcatmayın :)

ortalama yarım saatini alır o bölgeye ulaşması ama kira ve ev fiyatlari olarak kazanır burda en ortalama 2+1 daire 500 tl den başlıyor site içinde otoparklı güvenlikli ws ws burdanda kazançlı olucak metro ilede yol hızlı bitiyor sıkıntısı olmaz

Agah
16-11-2012, 01:00
ortalama yarım saatini alır o bölgeye ulaşması ama kira ve ev fiyatlari olarak kazanır burda en ortalama 2+1 daire 500 tl den başlıyor site içinde otoparklı güvenlikli ws ws burdanda kazançlı olucak metro ilede yol hızlı bitiyor sıkıntısı olmaz

hangi güvenlik acaba ? kaçıncı etap orası :)

ayrıca yeni metro geldi bizim buraya. 4. ve 5. etap a yürüme yolu. kiralar uygun evler cix :)

Ranthor
16-11-2012, 06:58
ikitellideki metro, taksim levent metrosu değilki.

annemlerrin evi zaten bakirkoyde , goyyw bakirkoyde de hafif metro var.

Burak E.
16-11-2012, 07:38
ikitellideki metro, taksim levent metrosu değilki.

annemlerrin evi zaten bakirkoyde , goyyw bakirkoyde de hafif metro var.

etiler olabilir metro cty dibinde 2 dakka yurursun kanyondasın 1000-1500 arasıda yer bulabilirsin etiler iyi yerdir ve metroda cok yakındır etilere bakabilirsin abi.

aslan
16-11-2012, 08:02
Ozan abi buyur abi hayırlı olsun tam senin kafandaki yer
Emlak Ofisinden Kiralık Daire 1.100 TL 80 m2 2+1 İstanbul Şişli Mecidiyeköy Mah. - 105319271 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-mecidiyekoy-de-2-plus1-sifir-binada-1100-tlye-kiralik-daire-105319271/detay)

buda var
http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-mecidiyekoy-meydana-yakin-full-esyali-2-plus1-masrafsiz-kiralk-daire-105309666/detay#

Ranthor
16-11-2012, 08:19
sllan ilki bayagi iyi gozukuyor acaba meyroya yurunur mu rahat.
yakinda bir şişli cikartmasi yapicam

aslan
16-11-2012, 08:21
Abi bence burayı kaçırma İstanbuldaysan git bak ilan yeni konulmuş çünkü kafana yatarsa tutarsın hemen

Yogi
16-11-2012, 08:26
ozan gültepedende bakabilirsin oralarda bir sürü yeni ev yapılıyor hemde yuruyerek gidersin?

mmustu
16-11-2012, 08:35
mecidiyeköy gültepe çeliktepe falan oturamazsın oralarda karşıya alıştıktan sonra :)

gayrettepe-esentepe-bomonti-osmanbey-şişlinin bi kısmı lazım sana

mmustu
16-11-2012, 08:37
aslan o ilanlara aldanmayın

mecidiyeköydeki binalara özellikle mahalle ve sokak çok önemli dere yollarında rampalarda vs yamuk yumuk yapılan zilyon tane bine var

gültepedende sadece bacadibinde bakabilirsin en güzel kısmıdır metroyada yürünür

emresener
16-11-2012, 08:39
harbiyede oturuoprum ben..

2+1 750lira teras katı..
Bu akşam bakarım sokakta varmıdır daire..

Denildiği gibi itin kopuğun olduğu bi yerde değil sokak. metroya 5dk mesefası var.

1000tlye nişantasında daireler var falan.

mmustu
16-11-2012, 08:42
bizim dükkanın üstü 1+1 1100 liraya verildi valikonağı caddesinin bir üst sokağındayım :D

ozanım bütçen nedir bu arada komşum emlakçı nişantaşında bu civarda güzel bi yer baktırayım
bu arada mecidiyeköyde oturuyorum yan komşumda emlakçı onada akşam sorayım metroya yakın güzel bi yer

neden güzel bi yer diyorum cidden karşıdan sonra nereye geldiğini şaşırırsın :D çok kalabalık ve çok çarpık soktuğumun yerleri

RottingChrist
16-11-2012, 09:03
ben hisarüstünde oturuyorum. üniversite sebebiyle gece gündüz hareketli. herşey elinin altında sayılır. metro yok ama otobüs son durağına yakın heryere otobüs var. levent te inince işine çok yakın olur. bildiğim kadarıyla motosikletin de var yazın keyifli olur. hemde kiralar öyle uçuk falan değil.

hatta benim oturduğum ve yanımızdaki binada boş daireler var diye biliyorum. düşünürsen soruşturabilirim.

RottingChrist
16-11-2012, 09:07
1 etilerde bu paraya ancak bahçe katı harabe bir yer bulunur 30 40 yaşında binada :)

2 etilerde metro yok. en yakın metro levent çarşı. oraya yürüdükten sonra karşısı kanyon zaten :)

etiler olabilir metro cty dibinde 2 dakka yurursun kanyondasın 1000-1500 arasıda yer bulabilirsin etiler iyi yerdir ve metroda cok yakındır etilere bakabilirsin abi.

typh10
16-11-2012, 09:14
Depremden sonra yapılmış 2+1 ev ,çok pardon da Etiler'de veya Harbiye'de 1000-1500 TL arası olmaz, kusura bakmayın.30 yıllık apartmanlar olabilir.Ev konusunda Şişi ilçesininde girmediğim sokak,bakmadığım ev kalmamıştı.Fayda/maliyet oranına bakılınca Seyrantepe en iyi tercih olur.(Stada yakın kısım,Polis Lojmanlarının paraleli) Hem metroya yakın, max 100 metre 2+1 evi 750-1,000 TL arası tutarsınız..Evler yeni,mantolamaları gayet başarılı 100 TL'den fazla doğalgaz ödemezsiniz size garanti ederim.Semt ile ilgili sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olurum.Evlenirken çok araştırmıştım dediğim gibi.Müebbet vade de olsa(120 ay) bir ev sahibi olduk.Umarım hem kafanıza hem gönlünüze göre bir ev bulursunuz.

mmustu
16-11-2012, 09:19
gültepe/bacadibi
çeliktepe/emniyetevleri
seyrantepe/lojmanlar
mecidiyeköy/meydan-gülbağ
dışında yeni binada dediğin rakamlara ev bulmak zor

şişli/harbiye-bomonti-feriköy-kurtuluş
şişli/esentepe-gayrettepe
buralarda üstteki semtlere göre daha canlıdır güzeldir ama binalar yaşlıdır.

iş satınalmaya gelince 12 yıldır seyrantepedeyim bugünün parasına cidden 3 kuruşa neler kaçırdım neler almadık şimdi giriş kat dairelere 200K para istiyolar :(

ama gelişme bakımından seyrantepe çok çok hızlı ilerliyor

Ranthor
16-11-2012, 09:39
arkadas;ar cok sagolun ya,

mustafa abi gezdim ortabayir da kanyona yurursun ama muhit cok kotu, yeni evler var super bir de cingen evleri var, sokakta ciplak ayakli cocuklar kosuyor filan. Bana zor gelebilir, bekar adamim, sevmezler, hirsiz girer vb.

seyrantepede bir ev var ilanlarda ne dersiniz, bu arada 100 pesin ustune kredi alarak bir ev alma durumum var, kira odemek yerine ne dersiniz

mmustu
16-11-2012, 09:41
kanka o yüzden yukarıda yazdım yani bu güzergahta semt çok evde çok ama sen alışamazsın :D

seyrantepeyi müsait olduğun bir gün 7/24 gezebiliriz birlikte 12 yılım geçti :D diğer semtleride gezebiliriz hafta içi yada cumartesi falan müsait olduğun zamanlarda

Ranthor
16-11-2012, 09:43
ozan gültepedende bakabilirsin oralarda bir sürü yeni ev yapılıyor hemde yuruyerek gidersin?
celiktepe yi gezdim, gultepe onun azicik ilerisi degil mi? gecekondu mahallesi olmayan yeri varmi ?

mecidiyeköy gültepe çeliktepe falan oturamazsın oralarda karşıya alıştıktan sonra :)

gayrettepe-esentepe-bomonti-osmanbey-şişlinin bi kısmı lazım sana

bomonti ve osmabey iyi gozukuyor. tabi gidip mahalleyi yuruyerek gezmek lazim

aslan o ilanlara aldanmayın

mecidiyeköydeki binalara özellikle mahalle ve sokak çok önemli dere yollarında rampalarda vs yamuk yumuk yapılan zilyon tane bine var

gültepedende sadece bacadibinde bakabilirsin en güzel kısmıdır metroyada yürünür

iceriden super gozuken bazi evler 30 derece yokusta oluyor, gidip bakmak lazim haklisin.

bizim dükkanın üstü 1+1 1100 liraya verildi valikonağı caddesinin bir üst sokağındayım :D

ozanım bütçen nedir bu arada komşum emlakçı nişantaşında bu civarda güzel bi yer baktırayım
bu arada mecidiyeköyde oturuyorum yan komşumda emlakçı onada akşam sorayım metroya yakın güzel bi yer

neden güzel bi yer diyorum cidden karşıdan sonra nereye geldiğini şaşırırsın :D çok kalabalık ve çok çarpık soktuğumun yerleri

Butcem max 1500 TL, 1000 civari tutarsam icim rahat eder.

ben hisarüstünde oturuyorum. üniversite sebebiyle gece gündüz hareketli. herşey elinin altında sayılır. metro yok ama otobüs son durağına yakın heryere otobüs var. levent te inince işine çok yakın olur. bildiğim kadarıyla motosikletin de var yazın keyifli olur. hemde kiralar öyle uçuk falan değil.

hatta benim oturduğum ve yanımızdaki binada boş daireler var diye biliyorum. düşünürsen soruşturabilirim.

hisarustu guzel mekan ama otobus minibus gelmez bu yastan sonra bana, metro vb lazim.
Araba desen cok trafik var her yerde.

Depremden sonra yapılmış 2+1 ev ,çok pardon da Etiler'de veya Harbiye'de 1000-1500 TL arası olmaz, kusura bakmayın.30 yıllık apartmanlar olabilir.Ev konusunda Şişi ilçesininde girmediğim sokak,bakmadığım ev kalmamıştı.Fayda/maliyet oranına bakılınca Seyrantepe en iyi tercih olur.(Stada yakın kısım,Polis Lojmanlarının paraleli) Hem metroya yakın, max 100 metre 2+1 evi 750-1,000 TL arası tutarsınız..Evler yeni,mantolamaları gayet başarılı 100 TL'den fazla doğalgaz ödemezsiniz size garanti ederim.Semt ile ilgili sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olurum.Evlenirken çok araştırmıştım dediğim gibi.Müebbet vade de olsa(120 ay) bir ev sahibi olduk.Umarım hem kafanıza hem gönlünüze göre bir ev bulursunuz.

Seyrantepe temiz bir yer mi? ( prestijli olmasi umrumda degil)

gültepe/bacadibi
çeliktepe/emniyetevleri
seyrantepe/lojmanlar
mecidiyeköy/meydan-gülbağ
dışında yeni binada dediğin rakamlara ev bulmak zor

şişli/harbiye-bomonti-feriköy-kurtuluş
şişli/esentepe-gayrettepe
buralarda üstteki semtlere göre daha canlıdır güzeldir ama binalar yaşlıdır.

iş satınalmaya gelince 12 yıldır seyrantepedeyim bugünün parasına cidden 3 kuruşa neler kaçırdım neler almadık şimdi giriş kat dairelere 200K para istiyolar :(

ama gelişme bakımından seyrantepe çok çok hızlı ilerliyor

biraz pesinatim var 200K ya kredi ile guzel bir ev alinir mi

mmustu
16-11-2012, 09:48
kanka seyrantepe hızlı gelişen bi yer gültepe gibi gecekondu çingene mekanı değil ama sonuçta MAHALLE algısı devam ediyor

burdan yazarak olmaz gerçi anlatmam lazım ama seyrantepe ilanlarına bakıncada çok ilan var ama yeşilce vs gibi yerler sana gelmez mesela memur evleri lojmanlar kısmı olması lazım

senle müsait olunca telefonlaşalım biz :D

Burak E.
16-11-2012, 09:51
1 etilerde bu paraya ancak bahçe katı harabe bir yer bulunur 30 40 yaşında binada :)

2 etilerde metro yok. en yakın metro levent çarşı. oraya yürüdükten sonra karşısı kanyon zaten :)

Yani ama etiler sonuçta metroya gerek duymaz yuruyerek gidil diye dedim :D bi kaç arkadaşım orda ev bakmışlarda geçen yaz 1000-1500 arası evler var dedi emlakçı bize.

Ranthor
16-11-2012, 09:52
hangi mahalle iyidir,
ayin 2 - 3 haftasi disardayim, icki kumar entrika fuhu$ da yok bende.

gelip zibarip gidicem sadece, temiz olsun sıkışık olmasın yeter. Tabi metroya rahat gidilebilsin

mmustu
16-11-2012, 09:57
hahahhahahaha

kanka seyrantepede ispar iş merkezinin etrafına bi bakın yan ve arka sokaklarına bak oralarda var daireler metronun girişi zaten lojmanların oralara bi bak

birde metroya biraz uzak kalır yürüyerek 8-9 dakika sürer birazda yokuştur ama altınay caddesi taraflarına bakabilirsin o tarafta yeni bina çoktur manzara geniştir hemen alt tarafı kağıthane dere dediğimiz bauhaus metro ve bir sürü yeni avm nin yapıldığı yerdirki buraların fiyatlarıda artacak

otobüs son durağındada yerler vardır ama metroya uzaktır.

seyrantepe nispeten gürültüsüz sakin bi yerdir yukarıda yazdığımız diğer semtlere nazaran akşam 8 den sonra hayat son bulur diyebiliriz :D

mmustu
16-11-2012, 09:59
gültepede ise ortabayıra inmeden bacadibi taraflarına bakabilirsin kankacım atalar caddesi iyidir mesela pazartesi ve cuma pazarlarının kurulduğu sokaklarda iyidir cengizhan lisesinin oralar çingene ortamı değildir ama dediğim gibi mahalle ortamıdır çoluk çocuk boldur :D

ama yakın zamanda oralarda çok ciddi değerlenecek fazla aşağılara inme bacadibi iyidir

mmustu
16-11-2012, 10:00
çeliktepe emniyetevleri saphirin hemen arka kısmı iyidir ama pahalıdır yinede mahalledir :D

aslan
16-11-2012, 10:01
Ozan abi sen şu benim ilk ilandaki yere bir baksan abicim yeri yordamı nasıl diye yada ara sor bakalım emkalçı ne diyor olmadı

mmustu
16-11-2012, 10:02
aslan orayı biliyorum resimlerden çakozladım mekanı cıks olmaz :D

Hondafatih
16-11-2012, 10:02

Hacıosmanda oturmak istiyosan metroya yakın cumhuriyet mah. diye aratman gerekicektir. kanyon avm'ye birebir en yakın olan semt gültepe'dir benim tercihim sakin bir yer olmasını istiyosan hacıosman olucaktır.

mmustu
16-11-2012, 10:04
hacıosman güzel yer ama pek bilmediğimden yorum yapamadım açıkçası bende tercih ederdim yani

ama oradanda metroya gitmek için minibüse binmek gerekiyo sanırım evler baya içeride kalıyor

typh10
16-11-2012, 10:06
seyrantepe,Anadolu yakasinda ki bi Suadiye,Erenköy degil elbette ama bir Fikirtepe de asla degil.1,5 yildir oturuyorum sorun yasamadim ama gelip gorerek daha net kanaate varirsiniz.Seyrangah ve cevresinde ki ben de orada oturuyorum BengiSu evlerinde, gayet guzel binalar var.Kapaliotopark zor ama evin bi alt sokaginda kapali otopark var aylik abonelik 100 TL

Ranthor
Emlak Ofisinden Satılık Daire 185.000 TL 85 m2 2+1 odalı İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mah. - 98863593 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-memur-evlerin-de-oto-park-sorunsuz-yeni-bina-da-98863593/detay/)

Emlak Ofisinden Satılık Daire 184.000 TL 100 m2 2+1 odalı İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mah. - 104082968 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-tufekcioglu-grup-seyrantepe-de-krediye-uygun-sifir-daire-104082968/detay/)

bu ikisi nasil muhit iyi mi

otopark buyuk problem degil sirketin otoparkina birakip metro ile gelirim

aslan
Önder Emlak Tan 2+1 Sıfır Kiralık Daire : Hürriyet Emlak İlan No : 42771-134 (http://www.hurriyetemlak.com/konut-kiralik/istanbul-sisli-mecidiyekoy-emlakcidan-apartman_dairesi/detay?sParam=PHHVtHq3dY0=&pageSize=20&list=1&new=1#img)

Faktörden Mecidiyeköy Meydana 8dk Arakat Aileye Çalışana 1+1 : Hürriyet Emlak İlan No : 7844-5146 (http://www.hurriyetemlak.com/konut-kiralik/istanbul-sisli-mecidiyekoy-emlakcidan-apartman_dairesi/detay?sParam=ppNo0VKLhfE=&pageSize=20&list=1&new=1#img)

al abi işyerinin dibinde
Onurdan Kanyon Avm Arkası Metro 10 Dk Sıfır Kiralık Daire 2+1 : Hürriyet Emlak İlan No : 11114-3964 (http://www.hurriyetemlak.com/konut-kiralik/istanbul-sisli-mecidiyekoy-emlakcidan-apartman_dairesi/detay?sParam=hw67c2duz0g=&pageSize=20&list=1&new=1)

mmustu
16-11-2012, 10:10
ozan ilk ilan güzel 2.yi düşünme bile :D çok alakasız bi yerde

Ranthor
16-11-2012, 10:19
aslan ortabayiri gzdim leş bir yer. ama iş cikisi ugrarim.

esasinda ev almak lazim 50K kredi al 1500 1500 ode

typh10
16-11-2012, 10:19
ilk ilan iyi ama giris kat ve emlakcidan.Butce birazcik daha zorlanabiliniyorsa cok daha iyileri olabilir.

Ranthor
16-11-2012, 10:23
yuksek giriş olmasi kotuymuş. ama o ev iyi gibi

typh10
16-11-2012, 10:26
İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi diye aratırsanız daha sağlıklı olur.Seyrantepe diye aratınca çok alakasız metro için bir vasıta zaruri olan yerler de çıkar.

mmustu
16-11-2012, 10:33
Emlak Ofisinden Satılık Daire 175.000 TL 85 m2 2+1 odalı İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mah. - 92956798 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-ozel-dekorlu-memur-evlerin-de-metroya-800-m-mesafe-de-92956798/detay)

Emlak Ofisinden Satılık Daire 200.000 TL 120 m2 2+2 odalı İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mah. - 80707354 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-seyrantepe-altinay-caddesinde-satilik-bahce-dublexi-80707354/detay)

Emlak Ofisinden Satılık Daire 216.000 TL 150 m2 4+1 odalı İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mah. - 88231481 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-merkez-de-metroya-350-m-mesafede-700,yil-parkin-yakininda-88231481/detay/)

Emlak Ofisinden Satılık Daire 225.000 TL 170 m2 4+1 odalı İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mah. - 90769452 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-seyran-tepe-4-1-cati-dubleksi-225-000-tl-90769452/detay)

Sahibinden Satılık Daire 230.000 TL 110 m2 2+1 odalı İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mah. - 95855885 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-seyrantepe,altinay-caddesinde-230.000-e-satilik-2-plus1-110-m2-95855885/detay/)

seçenek

typh10
16-11-2012, 10:39
Hepsi çok güzel.Hem güle güle, ağız tadı ile oturmak için hem de yatırım için :)

mmustu
16-11-2012, 10:42
ben altınay caddesinde dereye inen yoldaki binaları beğeniyorum aslında kapanmaz bi manzara var ve alt taraf dere kısmı sürekli gelişiyo avm ler ofisler vs vs ama biraz rampada kalıyo sabah metroya çıkarken zor gelebilir :D

typh10
16-11-2012, 10:45
Ben Seyrangah'ın çaprazında oturuyorum.Park sorunu var.Gerçekten yer bulunmuyor.Onu da NAzar Oto yıkama&Kapalı Otopark çok düzgün bir yer oraya bırakarak çözdüm.Metro düz ayak sabah sigarasını yakıyorum son nefesi çekmeye yakın metronun kapıya gelmiş oluyorum :)

mmustu
16-11-2012, 10:47
senin oturduğun yer güzel :)

benim kayınpeder nato caddesinin orda daha doğrusu tatlısesin sokağında oturuyo işyerimde full benzincinin karşı sokağında :D dayım nato caddesinde matbaacı ömrümün yarısı eski sanayide geçti :D

Ranthor
16-11-2012, 10:53
arac kanyonda dursun. ben metroya yuruyom yeter ya:)

typh10
16-11-2012, 10:53
komşuymuşuz ya :) Ozan Bey tercihini bizim semtten yana kullanırsa, Tatlıses'de kepablar benden hayırlı olsun hediyesi olarak.Sizin için de uygun olursa tabi.

mmustu
16-11-2012, 10:55
kanka araç dursun kanyonda bana ne :D

ben yanarım kendime yanarım ispar iş merkezi ön cephe girişte 17 bin tlye kaç tane dükkan satıldı almadım 14kusd suzukiye tesisat yaptırdım :D

yine 35-40k fiyatlara daireler almadım ne bilim geçmişin çöpyolunun bu kadar kıymetleneceğini :D

typh10 ne demek yaa her türlü yeriz :D

yasin_oguz
16-11-2012, 10:56
mecidiyeköy profilo avm'nin oralarda güzel yerler var gülbağa inmeden

Ranthor
16-11-2012, 10:57
Kebap denirse dunya durur!

ustune şöbiyetler benden.

pilavci var mi seyrantepede

mmustu
16-11-2012, 11:00
Kebap denirse dunya durur!

ustune şöbiyetler benden.

pilavci var mi seyrantepede

hası var :D

full benzincinin orda durur cengiz abim kıyak adamdır güzeldir pilavı
birde tatlısesin orda nato caddesinin köşesinde var adam ufak tükkan açtı kendine idare eder :D

asıl eski sanayinin içinde köftecmiz vardır hacı akıllara zarar hasan abimiz :D

maslak pilavcısı araba ile 5 dakka bu arada :D maslak 1453 projeside öyle

Ranthor
16-11-2012, 11:04
mustafa tel acicam sana hafta sonu seyrantepe yapalim.

mmustu bu evi bu caddeyi cok begendim ya neresi burasi

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-seyrantepe,altinay-caddesinde-230.000-e-satilik-2-plus1-110-m2-95855885/detay/

mmustu
16-11-2012, 11:05
yapalım kankacım sokak sokak gezdireyim sana :D hatta birazdan geçecem seyrantepeye ben :D

mrtysn
16-11-2012, 12:11
Istinye'ye bak abi, Darussafaka metroya ya da Itu Ayazaga duragina cikmak 5 dklik yol ordan. Sisli otobusleri de direk Kanyon'un onunde indiriyo bi alternatif olarak. Kira da 1500'ye bulursun sitelerde 2+1.

başakşehir var ;)

30 yildir acilicak o metro, acildiktan sonra da Kanyon'a gitmek icin 3 kez metrodan aktarma yapacak. Onun yerine arabayla gitmek cok daha mantikli B.Sehir'de oturduktan sonra.

Ranthor
16-11-2012, 12:17
istinye metroya yakin semt hangisidir. cok alakasiz yerler de var

mmustu
16-11-2012, 12:31
offfff çok uzun yazdım ama bağlantım gitti yenide yazıyorum

mmustu
16-11-2012, 12:37
mustafa tel acicam sana hafta sonu seyrantepe yapalim.

mmustu bu evi bu caddeyi cok begendim ya neresi burasi

Sahibinden Satılık Daire 230.000 TL 110 m2 2+1 odalı İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mah. - 95855885 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-seyrantepe,altinay-caddesinde-230.000-e-satilik-2-plus1-110-m2-95855885/detay/)

kanka altınay caddesi diye geçer çok severim ama metroya biraz uzak kalır bende alacak olsam burayı düşünürüm 700. yıl parkının altıdır hemen çoğu yerde kapanmaz bi manzara vardır önünden seyrantepe topkapı minibüsleri geçer hemen üst tarafından otobüsler geçer

http://a1211.hizliresim.com/13/j/fz12x.png (http://bit.ly/c25MCx)

1 numaralı yer binaların olduğu yer
2 numaralı yer metro durağı
3 numaralı yer 700.yıl parkı
4 numaralı yer ispar iş merkezi
5 numaralı yer polis lojmanları
6 numaralı yer son durak
7 numaralı yer yeşilce mahallesi

göreceğin gibi biraz uzaktır metroya ama
stad
hastahane
yeni yapılan konut projeleri vs herşeyin tam ortası

buda alt tarafı
http://a1211.hizliresim.com/13/j/fz14s.png (http://bit.ly/c25MCx)

1 numaralı yer binalar
2 numaralı yer dere yolundan giriş
3 numaralı yer metro market bauhaus vir sürü ofis ve baya büyük bir avm nin yapıldığı cendere caddesi
4 numaralı yer başak konutları

mmustu
16-11-2012, 12:44
bu arada rampa dediğim yer evin bulunduğu yerden 700. yıl parkına kadar olan kısım zaten toplasan 2 sokak oda :D parkın ordan metro dümdüz :D

evden orayada yürümek max 10 dakka

bilalMW
16-11-2012, 12:51
techturkey emlak ve imar daire başkanı mmustu basgan. Saygılar basganım.

typh10
16-11-2012, 13:00
beğendim dediğiniz dairenin bulunduğu kat kot2.Önden giriş katı gibi arka cepheden -2 gibi olur.

Ranthor
16-11-2012, 13:01
mustu adamin karakokusun :)

oturdu kafamda, aradim bir kac mutahitle konustum. hafta sonu bakmaya gidicem ins.

kira odemek yrrine kredi odrsem super olur

typh10
16-11-2012, 13:04
Emlak Ofisinden Satılık Daire 270.000 TL 170 m2 3+1 odalı İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mah. - 105311863 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-seyrantepe-metroya1dk.ana-cadde-uzerinde-luks-yeni-daire-3-plus1-105311863/detay)

fiyat yüksek biraz ama ev yayla gibi ve konumu mükemmel ötesi.Binanın altında supermarket var zaten.

Ranthor
16-11-2012, 13:36
270K beni asar bir de apartmani hic begenmedim.
kot -2 cok kotu mu karar veremedim.

cumartesi oralarda llucam inşallah.

aslan
16-11-2012, 13:41
İlla o muhitte olması şartmı Ozan abi gel bizim oralardan bakalım sana daire alacaksan olmazmı?

Ranthor
16-11-2012, 13:46
metro guzergahi sart aslan, amac o zaten

Bad-Fast
16-11-2012, 14:26
4.levent gültepe çeliktepe sanayi gibi yerlerde sakinlik aramak çok zor , 1.levent tarafında 1000-1500 lük evler vardı , sakindir ama evler biraz yaşlı olabilir , şişli osmanbeyi falanda sayamıyorum hem sakin değildir hemde o paralardan fazla çıkar düzgün bi yer .

mmustu
16-11-2012, 18:01
Kanku yarin sabah 9la 1e kadar musaitim ararsin gezeriz

Ranthor
17-11-2012, 23:24
bugun peder ve valid ile beraber deli gibi gezdik.

istedigim gibi iki adet ev buldum. bir tanesi dublex, fakat fiyat 250 K TL civari,kreri miktari cok artiyor.

hayirlisi bakalim

aslan
20-11-2012, 13:22
Ozan abi araştıralımmı gene ilanlardan yoksa bulabildinmi birşeyler?

StyleALP
20-11-2012, 16:29
Feriköy Bomonti ye göre biraz daha düşük tutar fiyatları bir göz atın...

SekoLive
20-11-2012, 16:32
Feriköy Bomonti ye göre biraz daha düşük tutar fiyatları bir göz atın...

kentsel dönüşüm olaylarının orayıda vuracağı söleniyor

alacağınz yerde bunuda es geçmeyin eğer uzun süreli düşünülüyor ise.

XSi
20-11-2012, 21:31
Ozan, Seyrantepe stadın orda Oyak sitesine bakabilirsin.. 1300-1500 arası 3+1 ler var

evler çok yeni olmasada , site ortamı olması güzel, bulunduğu bölgede en ideal seçeneklerden biri:

Ayazağa Oyak Sitesi - Ayazağa Oyak Sitesi (http://www.ayazagaoyaksitesi.com/)

Çalıştığım şirketin CFO su orda oturuyor, adam oldukça memnun..